Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

hej kochane ja własnie kapuche z grzybami gotuje na farszyk na pierogi :D i tak mi cudnie pachnie .....:D KICIA- zasówaj do apteki po ORSALIT to taki proszek do rozpuszczania w wodzie jest dla dzieci albo dorosłych obojetne który weźmiesz bo i na tym i natym jest napisane ile go dorosłym podawać .Tak na prawdę różni się tylko tym z edla dzieci sa smakowe ( banan , truskawa) to lek niezawodny przy żołądkówkach bo działa na flore bakteryjna w jelitach polecił nam to lekarz którgo wzywałam do młodego jak załatwiał sie niemal pod siebię bo tak go ta jelitówka trzymała i mineła jak ręką odjoł . Teraz zawsze jak tylko sie zaczyna u któregoś z nas to podaje ten lek bo jest niezawodny i kosztuje tylko 13 zł :) Zdrówka dla R:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie święta na wariackich papierach się zapowiadają :O Dziś popołudniu zmarł wujek mojego męża, chrzestny zresztą :( Ten wujek to był brat mojej teściowej, mieszkali osobno, ale w jednej wiosce. Był kawalerem, moja teściowa i jej synowie to najblizsza rodzina, wiec całe załatwianie pogrzebu i wszystkiego co sie z tym wiąże spada na mojego męża i jego braci. Teściowa poszła dziś do niego popołudniu i znalazła jak już nie żył. Miał zawał. Pogrzeb będą starali sie załatwiać na czwartek :( Sorki za wynurzenia :( Mojego M jeszcze nie ma, mial dzis wyjazd po towar i dopiero wraca. A drogi u nas straszne, do tego jeszcze duża mgła. A ja dziś na nockę jeszcze idę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy kawuni(_)> Majeczko no to zapiepsz bedziesz miała Ja wczoraj z moim młodszym synkiem byłam u ortodontybo mu 2 ząbki w jednym miejscu rosna i jutro jade zrobic zdjecie a 4 stycznia mam znowu sie zgłosic i też nie wiem kiedy ja sie wyrobie ale jakos dam rady U mnie śnieg znika teraz pada deszcz i Świeta beda po wodzie a dzis na 11 mam isc do szkoły na wigilje Mój syn starszy bedzie śpiewał koledy Szczerze powiedziawszy to mnie leń ogarnął nic mi sie nie chce 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 o fuck, moja kolej :O R mnie zaraził, wczoraj mi się zaczęło. Wysłałam go po ten orsalit, zobaczymy czy pomoże, bo ja 18.30 mam pociąg, a na razie z kibla nie schodzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki❤️ jestem już na miejscu, tj. przyjechaliśmy w poniedziałek , ale miałam wolne wiec się nie odzywałam , tylko się cieszyłam wolnym, droga była ciężka ale odśnieżona, już teraz jesteśmy cała rodzinka w komplecie i czekamy na święta, jeszcze oczywiście nic nie przygotowane, ale dziś zamierzam upiec makowiec resztę zostawiam, na dzień wigilijny, domu nie posprzątam , bo to syzyfowa praca, wiec tylko odgarnę tylko tyle aby mogła dzieci znaleźć :-), dzień wigilijny mam wolny :-), wiec pewnie się wyrobie, i jeszczę będzie możliwość wykorzystania M, do prac :classic_cool: prezenty już są, teraz tylko trochę cierpliwości i święta się udadzą jak zawsze oczywiście;-) majka ❤️ kiciakocia❤️ do2do❤️ serum❤️ mafinka❤️ myszka❤️ dziadekjacek❤️ staram się napisac to i wysłać od 9,00 ale ciągle mi ktoś przeszkadza😭, ale teraz juz wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO to napewno to? bo tu jest napisane, z,e on uzupełnia elektrolity, a nie ma nic o zatrzymaniu sraczki :O może młody brał coś jeszcze? ja na razie stoperan, aviomarin, orsalit... i czekam na rezultaty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia trzeba uzupelniac elektrolity, sraczka i rzygaczka ustanie jak organizm sie tego pozbedzie, na to nie ma leku. Musisz to wyadalic, inaczej woci... Mialam to na wielkanoc. Duzo pijcie, bo trzeba to wyplukac z organizmu. Podroz odradzam... Jutro powinno byc ciut lepiej. Trzymajcie sie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciakocia,👄 współczuje, ale jak napisała mafinka, organizm musi sie oczyścić, duzo wody , a nie soków i kawy, wiec sie trzymajcie cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼a ja dzis upiekę makowiec i jeszcze nie mam choinki, dobrze że teściowa dała kapustę i pierogi :-), niestety nie mam czasu na gotowanie choć bardzo lubię,:-) nie wiem kiedy wszystko przygotuje :classic_cool:, ale -pewnie jak zawsze wszystko będzie na ostatnią godzinę, bo w tamtym roku w pierwszy dzień świąt miałam 40 stopni gorączki, po prostu katastrofa i trzymało mnie przez 3 dni wiec i sylwester był w piżamie i oglądnie sztucznych ogni przez okno, mój M twierdzi że za bardzo się przejmuje i to dlatego się pochorowałam, zawsze sobie obiecuje że nic nie będę robić a potem cała doba gotowania i pieczenia nie pomijając sprzątania:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kobiety ❤️ jest lepiej, leki działają, piję dużo, ale coca coli, bo wodzie mnie muli. nie mogę odłożyć podróży, następny raport już z Rygi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczki kochane, korzystając z okazji że nikogo nie ma i nikt się nie wyrywa pierwszy, pozwoliłam sobie wkleić życzenia, Świąt radosnych, przeżyć wzniosłych, w zdrowiu, szczęściu i miłości. Niech Święta radością wypełnią Wasz dom A Nowy Rok blasku doda Waszym dniom. .**.**..**.**. ___________< o > _____________/ _________o* o.@*o. ________.' '*Q o *o@ ________( () o*o* @ o'. _______.-' o *0_Q.-'-;*o) _______.' 0 Q @0@ ()* -. ______* @ o*o @. Q * o ) _____o-...-@""-Q '-@'0*. _____.' @ Q * 0*Q. @-.) _____*.' o . @* '-@oQ.*-oQ. ____* @ * ._()__0*Q.-' @ ()* ____(o () * o* Q'._@_Q o ()*.'. ___o'-.-' @--._ @* Q *.@-* * -. ___.-' @ _Q_.-''-. @ ()-*@.oQ __.' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ) o*' _* 0.-@-._Q * 0 * . Q _.@-.*_0_.' _'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.* _;--@' 0Q * Q o *@ * 0 o @ *'-*.o _.o-' * '._@__* .Q. @- . 0 () Q @ *'. _* @ * o * @ _.''Qo..__@__.--'@--.* _;'-.__@_Q . 0 () oQ * o*.*..* _____________$$$$$ _____________$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyć trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba. albo takie życzenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz kilka śmiesznych życzonek :classic_cool: Mikołaja z długą brodą Gości z procentowa wodą Kobiety gorącej w prezencie Prostej drogi na zakręcie Tego i wiele innego życzy... Żeby święta były syte, żeby rózgą było bite. By choinka w twojej chacie nie śmierdziała tak jak gacie. Tylko była kolorowa a na dole stał se browar. Na pasterkę ruszaj śmiało ksiądz na tacy ma za mało. Daj złotówkę albo dwie niech i on ucieszy sie. Na Sylwestra dobrze się baw By nie wyszedł z Ciebie paw, Bo jak wyjdzie to przesrane, Całe ciuchy zarzygane I nie mieszaj piwa, wódki, bo zarzygasz sobie butki ;) tak wiec etap życzeń mam juz za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my nie mamy jeszcze choinki , dzwoni M, że nigdzie nie ma i kupi co będzie, mam nadzieje że bedzie to przypominało jakieś drzewko, choćby nawet nie miało liści hahahhhahha :classic_cool:, a jak nie to z siekiera do lasu będę musiała iść moze upoluje małe co nieco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż kupił choinkę , ale podobno ma tylko 3 gałęzie i jest to sosna , bo zadnych świerków nie było, pół miasta objeździł, :-( mam nadzieje że jak się ubierze to bedzie przypominało choinkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!! jest tu kto!!!!!!! oczywiście cisza, a ja nie mam z kim 2 kawki wypić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️❤️🌼 tak wiec kochane robaczki, ja juz znikam do domku na święta , wiec pewnie do usłyszenia w poniedziałek👄 życzę wszystkim spokojnych i pogodnych Świąt ❤️❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️❤️🌼❤️❤️❤️❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam kobiety Ja normalnie nie moge sie obrobic ale placki juz popieczone i poprzekładane jutro zostaje juz tylko sprzątanie bo okropnyburdel mam w domu 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry i zapraszam na chwilke relaksu przy kubeczku kawy bo zachwilke zacznie sie znów bieganina Ja juz mam dość poszłam gdzies o 1 spac a nogi mi wchodzą do du...y Kawunia(_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autobus mial tylko 4 godz spoznienia, ale zyjemy obzarlam sie tak, ze nie zasne wesolych swiat psiapsioleczki moje ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciakocia to dobrze że szczęśliwie dojechałas 🌼😍 Ja też jestem objedzona i zmęczona jutro odpoczywam WESOŁYCH ĄWIĄT DLA WSZYSTKICH ODCHUDZACZEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu dalej pustki WSZYSTKIEGO DOBREGO NA BOŻE NARODZENIE U mnie nie ma wogóle śniegu i czuje sie jak by to były Święta Wielkanocne Ja dzis tez nocki zarwałam byłam na Pasterce ale nawet wielebny sie sprężył bo w godzine sie wyrobil:) Pisać mi tu chyba że takżeście sie obrzarły że nie dacie rady 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że święta na pierducie baaardzo spokojne :P wszyscy się boją zakłócić ciszę ;) no to ja też nie przeszkadzam wam we świętowaniu, bawcie się dobrze :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tylko macham bardzo mnie boli brzucho , tesciowa od dzisiaj ma rota wiec podejrzewam że mnie też dopadnie wrrrrr KICIA ty jedna mnie teraz rozumiesz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam robaczki w poniedziałek, juz po świętach 😭 siedze w pracy a tu jak widze pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×