Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Tija, ❤️ ja się z Tobą zgadzam jeśli chodzi o "cudowne" diety to dla tych co chcą się pozbyć kilka kilogramów a jak znów przytyją to znowu będą się zadręczać następnymi dietami itd, ale mogą sobie na to pozwolić, jak pamiętacie ja stworzyłam sobie swoja dietę co prawda opartą na 1000 kalorii i sporcie, ale niczego sobie nie odmawiałam i schudłam , teraz też tak zrobię tylko musze jakis czas odczekać i zebrac siły i motywacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelka jest obowiązkowa, aby było sie czym chwalić :-) nick__wiek__wzrost___waga__ob.waga___cel 1_cel2_termin* *KICIA__36____172_____????_____........_____66___63______ _31.12* ***ABS___36___164_____62______😭 _____58___55____do wiosny *SERUM__42___160_____73_____......._____69____65_______** * ****** MAJKA___40,5__164____66 _____........____63____60__ byle do celu TIJA MYSZKA DO2DO MAFINKA kogo jeszcze dopisać proszę wołać lub sie dopisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS 👄 nie denerwuj się, bądź dobrej myśli, wszystko będzie OK :) DZIADEK ❤️ gratulejszyn! 🌼 CUDNIE - śniadanie o 8?? :D :D :D kobito, to jest środek nocy a w nocy nie wolno jeść :P no i nie jeść po 18? noł łej, ja o 18 to obiad jem dopiero :P dieta fajna, ale nie dla mnie, może dla kogoś bardziej systematycznego i zdyscyplinowanego ;) ja to szczerze mówiąc w ogóle się do diet nie nadaję, bo nie jem śniadań o 8, życie zaczynam po 18, a więc obiad, piwo, kolacja i spać o 1.00 w nocy. ja jestem jak stara k..a, rozkręcam się pod wieczór dopiero :D :P umarłabym z głodu, to jest 7 godzin bez jedzenia! :P a tak, to talerz zupy zjem i do przodu ;) TIJA wierzę w ciebie ❤️ może też kapustę polubisz? ;) DO2DO jak remoncik? 👄 MAJKA nie daj się zajeździć w tej robocie. no i pamiętaj, dieta jest dla ciebie, a nie ty dla diety ;) ❤️ MYSZKA ty to lepsza imprezowiczka jesteś ode mnie :D MAFINKA ajlovju bez endu :D kiedy do Łodzi przyjedziesz? Z Olą oczywiście ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia:D ja kapustę lubię, ale nie w takich ilościach i głównie na gołąbkach albo w surówce:p ABS:) ja naprawdę nie mam się czym chwalić w tej tabelce, a kłamać nie chcę. Wpiszę się, obiecuję, ale dopiero za jakieś 3kg:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick__wiek__wzrost___waga__ob.waga___cel 1_cel2_termin* *KICIA__36____172_____????_____........_____66___63______ _31.05* ***ABS___36___164_____62______ _____58___55____do wiosny *SERUM__42___160_____73_____......._____69____65_______** * ****** MAJKA___40,5__164____66 _____........____63____60__ byle do celu TIJA MYSZKA DO2DO MAFINKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS- po Świętach i Nowym Roku- przeżyłam szok! Ciuchy opięte, ciasne a waga wskazała!!!!! 78kg - mam 175 cm wzrostu. Tak się zawzięłam, że nie tylko zejdę do swojej dawnej wagi a postaram się aby ważyć 70-71 kg. Kicia- no właśnie obiad o 18.00 masz.... czyli tak, jak w diecie norweskiej :P Jestem 3 dni na diecie i efekty wizualne JUŻ SĄ- a zważę się po zakończeniu! I TERAZ POSTANOWIŁAM........ 14 dni! Właśnie jem II śniadanie!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA :D wiecie co, ta tabelka jest bez sensu, bo tam jest i "waga" i "obecna waga" to się dubluje, nie? a tam i tak nic nie ma. proponuję ją uprościć, bo wiadomo, że chodzi o wagę z jakiej startujemy, nie? nick__wiek___wzrost___waga_____cel 1_____cel2_____termin* *KICIA____36_____172_____????________66___63______ _31.12* ***ABS____36_____164_____62_______58_____55________do wiosny *SERUM___42_____160_____73_______69______65_______** * ****** MAJKA___40,5____164_____66 ______63______60_______ byle do celu TIJA MYSZKA DO2DO MAFINKA co wy na to? SERUM przepraszam ❤️ ❤️ ❤️ co u ciebie? jak koteczka? ma dom? zdrowa? wiem, że napisałaś "do poniedziałku", ale może jednak zajrzysz? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia:D ty oszuście:p tylko daty osiągnięcia celu ostatecznego zmieniasz zamiast ubytek wagi Pamiętacie jeszcze ile miałam zapału do odchudzania, Kurcze . szłam jak burza . Nic nie było w stanie mnie zatrzymać, ćwiczyłam i dietowałam jak szalona. Straciłam 25kg i co z tego:( wszystko poszło się jebać:o a tak sobie obiecałam że już więcej tak się nie zapuszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick__wiek___wzrost___waga_____cel 1_____cel2_____termin* *KICIA____36_____172_____????________66___63______ _31.12* ***ABS____36_____164_____62_______58_____55________do wiosny *SERUM___42_____160_____73_______69______65_______** * ****** MAJKA___40,5____164_____66 ______63______60_______ byle do celu TIJA_____31,5____165____?2_______?4_______?6________31.05.11 MYSZKA DO2DO MAFINKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick__wiek___wzrost___waga_____cel 1_____cel2_____termin* *KICIA____36_____172_____????________66___63______ _31.05* ***ABS____36_____164_____62_______58_____55________do wiosny *SERUM___42_____160_____73_______69______65_______** * ****** MAJKA___40,5____164_____66 ______63______60_______ byle do celu TIJA MYSZKA DO2DO MAFINKA TIJA :D przyłapałaś mnie :D no co ja poradzę, że do sylwestra się nie udało? :P może do wakacji się uda, a jak nie, to za 11 miesięcy jest znowu sylwester ;) trzeba mieć jakiś cel w życiu, no nie? :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu, TIJA zaskoczyłaś mnie :P nick__wiek___wzrost___waga_____cel 1_____cel2_____termin* *KICIA____36_____172_____????________66___63______ _31.05* ***ABS____36_____164_____62_______58_____55________do wiosny *SERUM___42_____160_____73_______69______65_______** * ****** MAJKA___40,5____164_____66 ______63______60_______ byle do celu TIJA_____31,5____165____?2_______?4_______?6________31.05 .11 MYSZKA DO2DO MAFINKA tylko datę musiałam znowu zmienić, przecież nie będę się bujać z tymi paroma kiloskami do sylwestra, nie? ;) a co to jest za szyfr, to 2, 4, 6?? może powinno być 3..2..1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija- a tak poza "konkursem"..... wstydź się!!! 31 lat i 20 kg nadwagi i do tego leniuch!!! Będę Cię dręczyć dziś:P No więc w łapeczki nie kiełbasa a.... grejpfrut!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiełbasa? wcale nie lubię kiełbasy, ani golonki, ani innych tłustych szynek. Za to sery w każdej postaci:p im bardziej śmierdzi tym lepszy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA ja też takie uwielbiam :) kiedyś, jak moja przyszła niedoszła jeździła po Europie, to mi zwoziła różne wynalazki. Obciach był wsiadać z tym do pociągu czy autobusu, bo pomimo kilku warstw opakowania waliło niemiłosiernie :P ale i teraz o mnie pamięta i zawsze jakiś fajny serek na mnie czeka :) CUDNIE- zobaczę, no nie wiem... tak zachęcasz... ale tak czy inaczej, to dopiero od 1 lutego, to mam jeszcze czas się zastanowić 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zauważyłam ale coś drgnęło w tabeli, po prostu już mi na wzrok pada, albo włączyło mi sie "czepialstwo" juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dla rozweselenia weszłam sobie na dowcipy; :-) Małżeństwu urodziły się się trojaczki. Impreza: duże pempkowe, na które przyszedł mąż koleżanki matki - z zawodu kynolog. Wszyscy zachwycają się bobasami, wychwalają rodziców itp... Podchodzi kynolog, ogląda szczegółowo każdego bobasa, po czym stwierdza fachowo "zatrzymałbym tego". Był 2010r...Kat do skazanego: -Jakie jest twoje ostatnie życzenie? -Napić się wina -Jaki rocznik? -2050 Przychodzi baba do lekarza. - Panie doktorze, wyrostek mi dokucza. - Kopnij pani gówniarza, to się odczepi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa na pierwszej randce: - Masz jakieś nałogi? - Nie... - A jakieś hobby? - Lubię rośliny. - O a jakie ? - Chmiel, tytoń, konopie. Czym się różni nauczycielka od nauczyciela Nauczyciel drapie się po dzwonku a nauczycielka po przerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnie jest u mnie w pracy :-) Dom wariatów, lekarz siedzi na dyżurce, wokół sajgon, szaleńcy wchodzą sobie na głowę, wydzierają się, bija się, kompletny odjazd, skaczą po łóżkach, jedzą karaluchy, rzucają się poduszkami. Nagle do lekarza podchodzi taki najbrudniejszy. Koszula - ścierwo, pazury czarne, tłuste włosy, na nogach podarte kapcie, nieogolony, sińce pod oczami. Lekarz na niego patrzy i mówi: - A co to takie piękne do mnie przyszło? Małpka? Facet nic. - A może Napoleon albo książę? Facet nic. - A może to taki piękny przybysz z obcej planety nas odwiedził? Facet na to: - Panie, kurwa, ogarnij Pan ten sajgon, bo mi tu kazali internet podłączyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ile będzie kosztował przejazd pana samolocikiem do Edynburga? - pyta szkockie małżeństwo. - Mogę was przewieść za darmo, jeśli podczas lotu nie powiecie ani słowa! Już po wylądowaniu pilot który w czasie lotu wykonywał różne karkołomne akrobacje gratuluje Szkotowi: - No, musze przyznać, że jeszcze żadnemu z moich pasażerów nie udało się zachować milczenia w czasie lotu! - A wie pan - przyznaje Szkot - ze w pewnym momencie chciałem krzyknąć! - W jakim? - Kiedy moja żona wypadła z samolotu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i troche humor mi sie poprawił, jeszcze chwila i idę do domu, nareszcie troche wolnego pozdrawiam i ściskam wszystkie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia a chuj wie kiedy do lodzi przyjade...Olce musze paszport wyrobic.... nie wiem, ten rok to jeden wielki znak zapytania. Moj ma dotac podobno jakis wazny list od menagerki, i na pewno nie bedzie w nim czeku:(... Mam nadzieje ze go nie zwolnia... przeczytajcie sobie:P http://pl.wiktionary.org/wiki/chuj Tija rozwalilas mnie ta tabelka:D Ja tez schudlam, wszytsko wrocilo... Bedzie dobrze Babo👄 Abs hehehe :D dobre Cudnietak my juz tu tyle diet przerabialysmy ze szok.... Kazdy musi znalezc swoj sposob na odchudzanie. Dziadek a kiedy sie dowiedzialas?? Mialas juz USG?? Opowiadaj:) Kicia ale jak juz bede jechala to dam Ci znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija wazniejsze to walczyc, trzymam kciuki za wytralosc!!!!!!!👄 SZCZESLIWA A TY GDZIE JESTES CHOLERO JEDNA!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA - jaki paszport? :O to my nie jesteśmy już w Unii? :P Daj znać, jak będę w Polszy, to przyjadę ;) No właśnie, gdzie SZCZĘŚLIWA? Poleciała do tego Paryża czy gdzieś i co? nie wróciła? :P nie chcę zapeszać , ale mam wrażenie, że wreszcie życie wróciło na pierduta :D bo po świętach i nowym roku to było cienko z nami. ABS uważaj na oczy ;) TIJA się dopisała :D ale jakoś tak bardzo enigmatycznie, dobrze, że wiek i wzrost podała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia dokument na granicy musi miec, a na dwod jest za mloda:P Szczesliwa uciekla pewnie z jakims zabojadem:P Taaaa troszke sie ruszylo....:) Czekam tylko na mega posta Majki i bedziemy prawie w domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety nick__wiek___wzrost___waga_____cel 1_____cel2_____termin* *KICIA____36_____172_____????________66___63______ _31.05* ***ABS____36_____164_____62_______58_____55________do wiosny *SERUM___42_____160_____73_______69______65_______** * ****** MAJKA___40,5____164_____66 ______63______60_______ byle do celu TIJA_____31,5____165____?2_______?4_______?6________31.05 .11 MYSZKA 35 ______165____75______70 _____65________*********** DO2DO MAFINKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×