Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

ja rozumiem, że jest sobota, ale padjom, padjom!!! :P u nas dziś znowu imprezka ;) na ostatniej, czyli na stary nowy rok, spontanicznie zaprosiliśmy paru znajomych i trzeba się wywiązać ;) przy okazji pożegnam się z nimi na najbliższe 3 m-ce 😭 pogoda i tak jest taka, że tylko usiąść i pić, chmury i deszcz! A fe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie dziołchy zagonione :))) U mnie tez szaro ponuro i mokro a ja wybieram sie o 17 na choinke szkolna w podstawówce 🌼🌼 KICAKOCIA miłej imprezy Robaczki piszemy chociaz słóweczko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki WARIATKI :P na weekend 👄 A wy sobie gadajcie a ja......:D ja jestem zadowolona :D. Pewnie waga też leci...ja nie sprawdzam, dopiero za..... 10 dni ale.... ciuszki pokazują PRAWDĘ!!! Dziś przystojny facet próbował poderwać mnie w.......Bierdonce :P, no kurcze żeby to była jakaś Galeria ;D Kicia byłam grzeczna....:D Pa! dieta działa....Tija!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezusie Nazarejski...ja chyba kopyta wyciągnę zanim dotrę na pierwsze USG (tu odpowiadam na pytanie: JESZCZE NIE!):O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urzęduję głównie w kibelku, więc zaniedbuję trochę kompa:D Czuję się fatalnie, jest mi tragicznie niedobrze, rzygam na komendę, samochodem poruszam się od postoju do postoju i bleeeeeeeeee...nie mogę patrzyć kibelek, bo mną rzuca, nie mogę patrzeć na jedzenie, bo mną targa, na myśl o mięsie mam torsje...Mam pewne obawy, że dziecko będzie miało rogi i na bank będzie antychrystem😭 😭 Dziękuję wszystkim za dobre słowo❤️ 😍 ❤️ 😍 teoretycznie nadal jest to njus na 99%, ale testy nie zawsze kłamią, przynajmniej za pierwszym razem nie kłamały, teraz pewnikiem nie jeden tylko dwa bąble będą kombinować jak uprzykrzyć mamusi życie:):):) Buziaki...wracam na "włości":D Powodzenia "dietowiczkom" i wytrwałości!!! Jakby któraś jeszcze planowała albo nie planowała "rozdwojenie" to zapraszam, będzie mi raźniej:D Dobrze, że Cudnie łaskawie się objawiła wreszcie!! i kto tu jest leniuchem?:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek:) wygląda na to, że to ja jestem ten leniuch największy:o Co by nie mówić, to dzisiaj mój K zabrał mnie na tańce i właśnie wróciliśmy. Było super. Dawno tak nie wywijałam przeszczepami:) A teraz idę spać w oczekiwaniu na kaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej księżniczki :) 🌻 Tylko na chwilunię zniknęłam, a już topik zaczął żyć :) cokolwiek by to dla każdej z osobna oznaczało ;) Ale fakty nie kłamią - jak ja piszę to tu cisza prawie jest, a jak przestaję to od razu stronki lecą. Mój instynkt maniakalno-prześladowczy podpowiada mi, ze lepiej jak nie piszę za często, bo wtedy piszą inne :P i to hurtem :) Jednakowoż nie tak łatwo się mnie pozbyć, więc dzis ja mam zamiar pisać, czy to sie Wam podoba czy nie :P Ze względów życiowo-organizacyjno-pracowych nie mogę pisać wszystkiego od razu, dlatego będę to robić w kolejnych wejściach :P CDN ..........................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJECZKO ❤️ czekam na obiecany CDN :) ja właśnie kończę leczyć kaca po imprezie. Impreza się udała, zaczęła się od demolki, bo z niejasnych przyczyn złamały się nogi od szafki pod telewizorem. Nagle i po prostu!! Nogi dość długie, bo szafka leciwa (może i dlatego się zlamały), telewizor też niczego sobie, nie jakieś biedne 21 cali :P i nie żadna plazma, tylko zdrowa kobyła :D i tutaj punkt dla mojego R za refleks, bo telewizor już szybował w kierunku zakąsek. Żeby było więcej miejsca, stół stał zaraz przed tv, ja pinkole, trzeba było to widzieć :D R trzyma tv, szafka się otworzyła i wyleciało z niej wszystko, stare gazety, dokumenty, zdjęcia, a do tego ten pieprzony stół przez który nikt nie mógł się dostać do R, żeby mu pomóc. No ale udało się. teraz szafka jest niska, bo nie ma nóżek wcale :P Moment zamieszania wykorzystały koty, które wywaliły pełną popielniczkę na podłogę i pobiły się, myśląc że nikt nie widzi ;) a ja oczyma wyobraźni już widziałam jak ten telewizor zwala się na stół, stół się przewraca, wszystko wywala się na podłogę, tłucze się mój ulubiony serwis... ech. a potem były już śpiewy i pijaństwo ;) posikaliśmy się wszyscy ze śmiechu przy jednym kawałku (kto ma FB to wkleiłam i tam) to trzeba zobaczyć :D :D :D nie wiem jak trzeba być odjechanym, żeby coś takiego wymyślić, ja ryczałam ze śmiechu. http://www.youtube.com/watch?v=acG0XKn9IyQ życzę i wam dobrej zabawy przy oglądaniu i słuchaniu oraz miłej niedzielki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane ❤️ ja tak przelotem bo dzisiaj koniec łazieneczki :) i wielkie sprzątanie :O trochę się pod ziębiłam bo w wawce wieje jak cholera :O Ale co jest naj, naj cudniejsze :D TO ŻE WAGA MI SPADŁA O CAŁE 3 KILOSY :D I JEST 68KG :D więc trwam dalej :D Kochane spadam sprzątać :o Doczytam Was potem 👄❤️👄 DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick__wiek___wzrost___waga_____cel 1_____cel2_____termin* *KICIA____36_____172_____????________66___63______ _31.05* ***ABS____36_____164_____62_______58_____55________do wiosny *SERUM___42_____160_____73_______69______65_______** * ****** MAJKA___40,5____164_____66 ______63______60_______ byle do celu TIJA_____31,5____165____?2_______?4_______?6________31.05 .11 MYSZKA 35 ______165____75______70 _____65________*********** DO2DO__31,5____153___68______65______69_________*********** MAFINKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UPS- a se wpisałam :O 69 :O nick__wiek___wzrost___waga_____cel 1_____cel2_____termin* *KICIA____36_____172_____????________66___63______ _31.05* ***ABS____36_____164_____62_______58_____55________do wiosny *SERUM___42_____160_____73_______69______65_______** * ****** MAJKA___40,5____164_____66 ______63______60_______ byle do celu TIJA_____31,5____165____?2_______?4_______?6________31.05 .11 MYSZKA 35 ______165____75______70 _____65________*********** DO2DO__31,5____153___68______65______60_________********* ** MAFINKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciu :) Wirtualnie znamy sie już kilka lat, raz widziałyśmy sie na "żywca " ....... hmmmm ..... czemu nie dziwią mnie już różne wydarzenia z Twojego życia, jak to opisane wyzej ? :P Zdrowo trzepnięta jesteś, więc przyciągasz do siebie podobnych ludzi i tyle :) "Trzepnięta" oczywiscie w pozytywnym znaczeniu 👄 Miłego kaca :P Wiem, ze sobie poradzisz, bo to przecież żadne nowe doswiadczenie w Twoim bogatym życiu wewnętrznym i towarzyskim :P Dziadek :) Wielkie gratulacje !!!!!! prawie pewnego (o 100% nie pisałaś jeszcze :) ) powiększenia rodziny, a nie z powodu ciągłego żurania oczywiscie :P Jak widać z coraz większym zasięgiem stajemy się jedynym w swoim rodzaju gronem osób odchudzających się :P Statystycznie rzecz biorąc im bardziej się odchudzamy tym więcej przybywa nam kilogramów :P Ku chwale ojczyzny ojczyzny oczywiście ;) Dobrze dobrze ! Ktoś będzie musiał pracować na nasze emerytury :P Ja swoją średnią wyrobiłam (tradycyjny model rodziny 2+2), teraz niech młodzież bierze sie do pracy :P Abs 👄 nic nie czytaj w internecie ! Trzeba zrobić dokladne badania, a nie martwić sie na zapas. Ja też miałam kiedyś podejrzenie zmian rakowych, umierałam ze strachu, a skończyło się na niewielkim zabiegu. Trzymam kciuki !!! Myszka :) Kobieto - działaczko !!!! Szczere wyrazy uznania za Twoją pracę !!!!! Mafinko :) to jesteście już na diecie D czy jeszcze nie? Bo mam fajny i wypróbowany już przepis na salatkę jarzynową w fazie P+W. Fajny jest tam przepis na oszukany:P majonez - do wykorzystania w każdej fazie. 3 łyzki naturalnego serka homogenizowanego (ja uzyłam biały ser odtłuszczony z firmy Emilko- do dostania w Netto) 1 łyżeczka musztardy bez cukru - Kamis Dijon kilka ugotowanych żółtek pieprz, przyprawy - BEZ soli - musztarda jest dosć słona Żółtka rozgnieść widelcem, wszystko razem dobrze wymieszać, doprawić do smaku i jesc :) Można mieszać z mięchem lub warzywkami. W tej salatce wg mnie niemal nie do odróżnienia od majonezu :) Cudnie :) Po pierwsze - lachonie jeden !!! Daj mi parę centymetrów wzrostu :P Bo ja juz w fazie zdeptywania jestem :O Po drugie - jak pisała Kicia na naszym forum poznałysmy chyba wszystkie diety swiata :P I wniosek jest jeden - NIE MA JEDNEJ DIETY SKUTECZNEJ DLA WSZYSTKICH. Każdy musi dobrać sobie coś pasujacego do psychiki :P trybu pracy, upodobań jedzeniowych, wieku, skali silnej woli ;)determinacji itp. Jesli Twoja dieta skutkuje w Twoim przypadku to tylko się cieszyć, stosować i czekać na efekty :) Na początek mogą być nawet te w Biedronce :P Kilka dziewczyn tutaj miało swoje cudowne i skuteczne sposoby na pozbycie sie kilogramów :) Niestety prawda jest brutalna - łatwiej jest zgubić parę nadprogramowych kilogramów osobie, ktora na ogół zawsze była w wagowej normie, niż tej "większej" - wtedy nie jest już tak kolorowo. Poza tym osoby otyłe, nawet jeśli schudną, muszą pilnować się do końca życia - zmienić nawyki żywieniowe, tryb życia i w ogóle cały niemal czas zastanawiać się nad tym co wrzucają do żołądka. Brutalne, ale prawdziwe niestety. No i te krótkotrwałe diety .... Schudnąc 10 kilo w 14 dni i potem znowu nie przytyć???? Jak dla mnie nierealne i wbrew naturze!!!!!! Na bank efekt jo-jo !!! Mam na to wiele "żywych" przykladów zarówno tu jak i wsród moich znajomych. CDN ........ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka pewnie nikt mnie tu juz nie pamięta :( ale i tak do was wrócę :) :) :) tylko nie przeczytam zaległości bo strasznie małoczasowa jestem widze ze są nowe osoby - super no i ciagle sie odchudzacie :) ja jestem od 29 grudnia 2010 r na Ducanie schudłam narazie tylko dwa kilo ale to dlatego ze historia mojego dietowania jest duża, po drugie to moje trzecie podejscie do protala a po trzecie mocno ograniczyłam palenie z tego co widze to niektóre z was tez są na tej diecie majeczko - a Ty masz tez kolejne podejscie czy ciągniesz od zeszłego roku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :P odsłona któraś tam ;) Tija :) Trzymam kciuki za dietkowanie !!!!! Oby Ci ta owsianka jak najpóźniej obrzydla ;) Cieszę się, że dochodzisz do siebie w związku ze swoim panem 👄 Pisałam juz wielokrotnie, że potrzeba czasu, czasu i czasu. Ale wierzę, że będzie dobrze. MUSI być dobrze 👄 Do2do :) 3 kilo ???? GRATULACJE !!!!!!! I sprężaj się, bo jestem tuż za Tobą :) Serum :) wróciłaś juz??????? Kasiunia :) Witaj chudzinko :) Jak Maleństwo? :) Jestem jestem na D :) Ale to moje drugie podejście. Jakbym ciągnęła dietę od ubiegłej wiosny to bym teraz pewnie obrzydliwie chuda była i by mnie dziewuchy stąd wypierdziliły :P A że jestem wredna postanowilam jednak za szybko nie chudnąc i podręczyć jeszcze trochę tu obecne :P A tak szczerze, to przerwałam dietę jak zaczął się sezon truskawkowy ... Nic na to nie poradzę, ale bez świeżych owoców (i słodyczy :P ) moje życie jest dużo mniej kolorowe. Dlatego teraz, póki jeszcze nie ma zbyt wielu pokus, postanowiłam jeszcze raz zawalczyć. Ale moja siostra przez ostatnie 11 miesiecy schudla 35 kg, inna znajoma 23 ..... Moze i mnie uda się zejsć na 60 przynajmniej :O No a teraz wreszcie o mnie :P 1. Podobnie jak u was zimy brak. I dobrze !!!!! Nasze dzieciaki ferie mają dopiero w połowie lutego (moze już wiosna będzie ;) ). A ja zimy, mrozów i śliskich ulic i chodników nie cierpię !!!!! Jedyne co mnie trzyma zimą przy życiu to to ciągłe kilkugodzinne odśnieżanie :P 2. W pracy zapierniczu ciąg dalszy, ale miga w oddali chwilowy oddech. 3. Kończę 7 dzień Dukana. W dalszym ciągu nie jestem przekonana do ryb (pozostałość po Dukanie wiosennym :P), z pewną nieśmiałością patrzę na sery i jogurty naturalne :P i czekam na wolniejszą chwilkę, zeby sobie wreszcie zrobić coś słodko-dukanowego :) Wczoraj mój M osobiście i własnoręcznie uwędził mi kurczaki i filety z indyka :) Mam zapas jedzenia na kilka dni:) Smak swojskich wędzonek oczywiscie zupełnie inny niż to dziadostwo ze sklepów :O I w ogóle muszę pochwalić M, że ładnie sie zachowuje w czasie mojego dietowania :) Np z radością zjada pozostawianą przeze mnie skórkę z kuraków :P Zawsze lepiej, żeby jemu szło to w dupsko, a nie mnie :P W I fazie D udało mi sie zgubić jedynie 2 kg, ale dobre i to. Chyba nie mam za duzo wody w organiźmie, bo to głównie wode traci sie na początku. Wczoraj i dzisiaj jestem na P+W, potem 2 dni P , środa i czwartek znowu P+W (w srodę impreza), a potem sie obaczy. Wczoraj byłam u szwagrostwa na pępwowym :) Dla dobra diety i kilku opijaczy postanowilam się poświęcić i osobiście wieźć towarzystwo autem. Okazało się, że było warto ...... Impreza zakończyła się o 2.40, a towarzystwo tak się skuło, że dzis na bank mają przerwę w życiorysie :P Jak ok. 3 szczęśliwie wrócilismy do naszego miasteczka drugi szwagier nie wiedział jak wysiada się z auta, a moj M chwilę po wyjściu oddał część siebie matce ziemi :P No ale mus był :) Jakby nie było urodził się pierwszy wnuk i zarazem prawnuk w rodzeństwie męża :) A co za tym idzie zostałam stryjeczną babcią :P Przede mną kolejne wyzwanie ...... w środę mamy wewnętrzną imprezę firmową w naszej knajpce. Tym razem chyba będę cóś tam w siebie wlewać, ale zaopatrzę sie w pepsi light, zażyczę sobie jakies dozwolone dla mnie żarełko no i mam zamiar się wyskakać, więc moze za duzo mi nie przybędzie :) 4. Nie wiem dlaczego ja, ale w ostatnim czasie stałam się powierniczką babskich dramatów :( Powodem oczywiscie są mężczyźni .... Jako pierwsza dowiedzialam sie o odpałach ich ukochanych :O Od razu przypomnialo mi sie to co sama kilka lat temu przechodziłam ..... Dlaczego facetom w pewnym wieku odpierdala ?????? Jeden to mój szwagier, a drugi to kolega jeszcze z ogólniaka. Najpierw okazało sie, ze moj szwagierek przyprawia rogi swojej kobiecie. Co prawda nie są małżeństwem, ale od kilku ladnych lat mieszkali ze sobą. Ona- super babeczka, zgrabna, zadbana, pracowita, dbająca o niego (jak sie okazało wg niego- zbyt mało :O ), pomagała mu w prowadzeniu biznesu, a moja teściowa mówiła o niej "synowa". Po wielu burzliwych akcjach ona dała sie kolejny raz ubłagać i postanowili jeszcze raz spróbować. Co z tego wyniknie - zobaczymy. Druga kobieta to moja koleżanka, znamy sie "od zawsze". Mąż ostatnio zakomunikował jej, że odchodzi, bo ma dosć takiego zycia i chce zacząć wszystko od poczatku, gdzie indziej, sam .... Kuźwa !!!! Wiosną mają 21 rocznice małżeństwa i 2 dzieci !!! Koleżanka całe życie dbała o niego, pozwalała na rozwijanie sie w pracy, bujne zainteresowania, które przesłanialy mu cały świat. Ona - ladna, zgrabna, zorganizowana, mimo zajmowania sie domem, mężem i dzieciakami - skończyła studia i kilka fakultetów, dbająca o siebie, super gotująca, pomagająca mu w prowadzeniu biznesu ..... Nigdy bym sie po nim tego nie spodziewala :O Twierdzi, że nikogo nie ma, ale jak dla mnie to ściema jakaś, bo na moj nos i doświadczenie życiowe jego zachowania wskazują jednak na istnienie kogoś innego .... Bo czy ktoś zostawiałby firmę (jest współwłaścicielem sporej firmy), rodzinę i chcial zaczynać od zera nowe zycie gdzieś zupelnie gdzie indziej ot tak sobie????? I jednoczesnie zaczynał bardziej i inaczej niż do tej pory dbać o siebie??? Koleżanka jest załamana .... prawie codziennie rozmawiamy, mówi co sie nowego dzieje i pyta co ma robić .... A skąd ja mam wiedzieć???? Kuźwa, najchętniej osobiście nagadalabym mu co myślę o nim i jego "nowym wcieleniu" ..... No ale póki co o całej sytuacji nikt nic nie wie .... I tak właśnie płynie ostatnio moje życie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie prawda , że ja znowu tyle nabazgrałam !!!!! :P Korekta tabelki w kolejnym wejściu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia ... jednak nie mam tak do końca :O Wymęczyłam nową tabelkę, internet mi się zawiesil i wszystko poooszłoooo w pizdu :P I przyznaj się, że wcale nie czytalaś tego co napisalam jak tylko zobaczyłaś ile tego jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzić wszystkie pipki śmiało z ukrycia !!! Teraz mozecie wreszcie spokojnie sobie tu pisać beze mnie :P ja już spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane ❤️ kochane dzisiaj 17.01 więc wybiła dla mnie godzina 0 :O zaczynam dukana:) zobaczymy ile wytrwam bo ja raczej warzywiara jestem no ale ...zęby będę zaciskać :D pierwsze 3 KG zjechało bo na sałatach jechałam i co chwilę sprzątałam przez tą łazienkę a jak będzie teraz ...no ale trzeba próbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki❤️ Majka , ale "nabazgrałaś" aż miło czytać, fakt talent pedagogiczny:-), a ja nie wiem co począć waga mi rośnie , i wcale nie jem za dużo, może mniej się ruszam, bo prace mam siedzącą qa po pracy jest juz ciemno i wyjść przewietrzyć mi się nie chce, mini stepper który miałam zepsuł mąż, bo maszynka sie przegrzała i nie wytrzymała wiec mus kupić inny, wiec zaczynam myśleć o diecie i ćwiczeniach:-), ale od kiedy to nie wiem ale dziewczyny nie czekajcie na mnie tylko chudnijcie , ja was kiedyś dogonię,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko tak skromnie dzisiaj, bo swoimi ostatnimi wpisałam wyczerpałam limit do końca stycznia :P Tak wiec odezwę się za jakieś 2 tygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej❤️wróciłam w niedzielę ...późno,a wczoraj w związku ,ze miałam dużo wolnego nagromadziło sie pracy. Zakopane bez śniegu to kicha .......deszcz padał 2 dni :( a tak w ogóle to jestem tym wyjazdem rozczarowana ,ale nie pytajcie dlaczego .......chyba odzwyczaiłam sie od wspólnego wypoczywania z M (mamy inną wizję takiego wyjazdu)zdecydowanie osobne wyjazdy sa zdrowsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na kawkę i ciastko, ale tych którzy nie są na diecie :-),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać i pisać, tak ciągle myślę nad motywacją aby zacząć dietę, bo oprócz wagi która rośnie to mi brak motywacji do wysiłku, może tak na wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałam o "swojej" diecie, ale do niej trzeba jeszcze dużo ruchu, wiec może dieta kapuściana , bo do Dukana trzeba chyba mieć jakieś przygotowanie, książki i niem co jeszcze i z opisów wydaje mi się skomplikowana, te wszystkie etapy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×