Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

:) dzieńdoberek Tak, ABS chodź ze mną, chodź, posiedzimy na kapuście :) ale ja zaczynam dopiero od 01.02, zaczekasz? ;) albo jak chcesz, to zacznij wcześniej to mi powiesz jakie efekty i czy warto ;) miłego dnia picioszki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kicia, byłam na kapuścianej dużooooooooooooo razy, jak mi coś tam "przybyło:P Najwięcej chudniesz w ciągu pierwszych trzech dni- tak gdzieś 3-4 kg ale.... jesteś ciągle głodna. Zupą się nie zapchasz a tylko ją sobie obrzydzisz. ABS- jeśli to zbędne kilogramy od Świąt i.... mówisz, że mało jesz i tyjesz!!!! Muasisz uregulować metabolizm organizmu a od tego jest właśnie "dieta norweska", ha.... i co najważniejsze - na niej NIE JESTEŚ GŁODNA!!!! a efekty są- ja jestem tego przykładem.!!!!:D Najważniejsze to uregulować metabolizm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ktoś mi wytłumaczyć tak łopatologicznie na czym ona polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko dobrze , ale co z kolacją, jak mam zjęść 500 kalorii, dziennie, przecież to nawet zdrowego położy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te godziny , to przecież masakra, bym spróbowała, ale prawie pewna jestem że nie dam rady :-(, a może można ją trochę urozmaicić, jakimś jogurtem, kawa inka z mlekiem, czy ktoś próbował,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CUDNIE - :D wiem, wiem, już parę dni próbujesz odwieść mnie od tego pomysłu :P ale, po pierwsze, taka zupka, to dla mnie nie nowinka, bo ja takie jadam, a podrugie, jak się zdecyduję na norweską, to sobie jajka obrzydzę :P mam wybór ;) ja jeszcze myślę ciągle, ale szczerze mówiąc ta ilość jaj mnie przeraża :O boję się, że po dwóch dniach polegnę, trochę ten jadłospis mi nie odpowiada. Wierzę ci, że chcesz dla mnie jak najlepiej, ale ja muszę się zastanowić. Metabolizm mam nie najgorszy, kilogramy, których chcę się pozbyć, to są stareee bardzo. To nie jest tak, że ja tyję i tyję, że nazbierałam kto wie jaką nadwagę. Ja chcę zrzucić parę kilo, które uzbierałam w ciągu 10 lat. Ostatnie lata, no powiedzmy ostatnich 10-12 tyłam mniej więcej kilo rocznie, nie stosując diet i wpieprzając wszystko w kosmicznych ilościach, a do tego mój największy kochany wróg :P czyli piwo! Gdybym nie piła tyle piwa, to schudłabym bez diety. Wiem, bo już kiedyś próbowałam. Wystarczy odstawić browarki,a waga sama spada! Nie chcę też ważyć tyle ile ważyłam, bo w moim wieku to nie wypada :P ważyć 57-60 ;) marzy mi się 62 :) no zobaczymy 🖐️ spadam dziewczynki do konsulatu po paszport, bo jutro jadę 😭 na całe trzy miechy :( to będą najgorsze trzy miesiące, koniec zimy jest dla mnie straszny, dołujący, martwy .... :( ale pocieszam się jak mogę, że już niedługo (jeszcze 2 miesiące) i będzie wiosna :) musi być, prawda? 🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS- dlaczego godziny to masakra??? jesz przecież co 5 godzin, do tego w międzyczasie możesz pić herbatki owocowe, zieloną i koniecznie te 2 litry wody niegazowanej. Tak się Tobie wydaje- nie będziesz głodna :classic_cool: Kicia- co do jajek, to masz rację- ja już po pierwszym dniu miałam obrzydzenie ( 9 jaj!!!! :P) ale potem jest już góra 4 jaja a nawet dwa, bo tylko na śniadanie. Kicia- ja przed ślubem, przy 175 cm. ważyła 66 kg -i jak patrzę na filmiki z tamtych lat ze mną--- no, nie uważam, że byłam za chudzielec. Dla mnie teraz dobra waga to 72 kg ( w porywach do 74) ale i 70 kg może być :P Ale jak po norweskiej, nie osiągnę 70- to nie będzie tragedia :D ABS więcej jogurcików i "inke" będziesz piła sobie po 14 dniach a co z kolacją :D, dziewczyno do 18-tej ostatni posiłek a ty jeszcze coś chcesz amciać ????:P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze do tych godzin ;) jak mi nie zmienią rozkładu, to ja do 19.30 jestem w pracy, w domu ok. 20. Powiedz mi, że po powrocie z tyrki nie mogę nic zjeść :P :P :P nie ma mowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA......koteczka zdrowa ,ale niestety nadal "dzik" totalny ......potrzeba czasu i uwagi jej poświecić ........jeszcze nie wiadomo co z tego będzie .Zaczynam mieć niechęć do łapanie kotów wolno żyjących .....coś mi sie zdaje ,ze one nie potrafią sie przestawić na inne życie .......złapać wysterylizować OK ale nie "uszczęśliwiać" na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o godziny to ja śniadanie muszę jeść o 7 rano, bo staje i idę do pracy a w pracy rano to nie ma mowy na śniadanie, a obiad o 12 drugie śniadanie a obiad moge jeść o 17, tylko sie zastanawiam czy moge cos miedzy czasie np. jorurt, czy owoce , albo warzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jem późno, tylko do 18, chyba że jestem gdzieś zaproszona, ale to rzadko, i tez rzadko podjadam, ale czy mój organizm to wytrzyma, ktos liczył ile to kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie nietypowe pytanie, czy organizm nie reaguje na taką ilość jaj???, wydaje mi sie że po jajkach ma się gazy, a po tylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM🌼 łapiesz dzikie koty, leczysz, itd, przyzwyczajasz do człowieka, i co potem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS- ten jadłospis jest kompletny! :D Jedyne co, to jak będziesz miała sałatkę owocową, np. grefpfrut, kiwi, jabłko, możesz wymieszać z niskoprocentowym 1-3% jogurtem naturalnym! Howgh! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszło mi że za mało warzyw i za dużo kawy :-), i oczywiście ćwiczenia, dużo ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec odpada, jogurt owocowy, :-(, 1 gotowane średnie jajko 50g 75 kcal 7 g białka 5 g tłuszczu tak 9 szt. jaj = 675 kcal 63 g białka 45 g tłuszczu jajka są kaloryczne, wiec nie wiem na czym polega fenomen diety, dieta 1000kcal, jest zróżnicowana, 5 posiłkowa, i nie monotonna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale myśle ze ta stara dieta mi nie pomoże, potrzeba mi jakiego bodźca, który, zatrzyma mi przyrost wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec moze ta kapusta, 100g to 31 kcal, więc jak ugotuje zupe z 1,5 kg kapusty + marchew 100g 35 kcal + seler 100g 8kcal +papryka 100 18kcal zmieszczę się w 500 kcal tylko ile wytrzymam na kapuście:-( ciekawe czy ktos próbował te diety połączyć bo obie osobno są jak dla mnie nie do przyjęcia ale na przemian moze by dały sie prztrwać dziewczyny piszcie , bo jak musze cos zrobic tylko nie wiem co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak by tak zastosować na zmiane 1 dzień kapusta i jeden dzień jajka, albo po 3 dni, ciekawe co by z tego wyszło moze ktoś próbował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanie , o różne rodzaje kapusty i warzyw z tej rodziny, np. kapusta pekińska, kalafior czy brokuły ciekawe co można z tego wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS fajny ten test, ale na razie bawię się obrazkami :D ja myślałam raczej tydzień na jednej, potem przerwa i tydzień na drugiej, bo 2-3 dni to chyba mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za mile przywitanie :) no mi na tej diecie pomimo ze nie grzesze jakos bardzo to waga nie spada :( ide sobie zrobic bezy dukanowe, bo sernika mam juz dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ośmielam się zauważyć :P, że w diecie kapuścianej Kici- NIE WOLNO do zupy dodawać marchewki- gotowana nie ma ujemnych jonów!!!! Kapusta+ brokuły (kalafior)+ cebula+ seler+ papryka+pomidory+ pietruszka (nać)... może być przyprawa, mozna dodać sól, pieprz, paprykę ostrą.! ABS- ale z ciebie MARUDA :P , jeszcze nie spróbowałaś "norweskiej" przecież!!! A ja nie pisałam o jogurcie owocowym a NATURALNYM dodanym do sałatki owocowej! Najlepiej spróbować aby się przekonać! Jak nie próbowałaś SEKSU to nie wiedziałaś jaki jest...hm,.... cudowny, piękny, wciągający, zachwycający, uzależniający (bywa!) i... chcesz więcej!! :P :D,:D,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale vegety-tak, a w niej jest sól :P Dlatego mówię, że ta zupa bez przypraw jest niestrawna prze 7 dni!:D No ok!- każda niech robi, jak chce:D :classic_cool:. Ja wiem, że przy norweskiej są efekty i nie jestem głodna :classic_cool: Buziaki 👄 Jacuś- a jak tak "rzygawinki"?- żyjesz????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda dieta w koncu jest nudna..... chyba że cukrowo- tłuszczowa ..... sniadanie drożdzówka, albo dwie (ewent pączek) obiad frytki z kotletem i surówki podwieczorek jabłecznik z lodami +beza kolacja pizza no i taką diete bym chciała :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudnie...umarłam już chyba, w sumie nadal umieram, a co gorsze moje dotąd spokojne i subtelne stany emocjonalne obecnie przypominają Apokalipsę i Armagedon do kwadratu. Modlę się codziennie, żeby ktoś mnie sprowokował, strzelam drzwiami z hukiem, wydzieram się na obcych, wczoraj byłam bliska wpierdolenia babie w kolejce w sklepie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przepraszam za grubiaństwo:D, ale nie mogę się oprzeć.... Jednym słowem..... KOMPLETNIE NAD SOBĄ NIE PANUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOMPLETNIE NAD SOBĄ NIE PANUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOMPLETNIE NAD SOBĄ NIE PANUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOMPLETNIE NAD SOBĄ NIE PANUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOMPLETNIE NAD SOBĄ NIE PANUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOMPLETNIE NAD SOBĄ NIE PANUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOMPLETNIE NAD SOBĄ NIE PANUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOMPLETNIE NAD SOBĄ NIE PANUJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KOMPLETNIE NAD SOBĄ NIE PANUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poza tym? Wszyscy zdrowi:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×