Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Wczoraj gasiłam światło ,dzisiaj podaje kawę (_)> (_)> (_)> WSTAWAĆ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 buuuuu :( odwiozłam mojego królewicza do ludzi, Boże jak on był zestresowany :( obce mieszkanie, obcy ludzie i jeszcze kot tak mi smutno, tak pusto w domu, zaraz się poryczę :( całe trzy tyg przede mną wielkiej tęsknoty :( buuuu on tam sam... a ja..? no co ja... znowu w drogę, wieczorem pociąg do Lwowa, a tam się zobaczy co dalej, czy pociąg, czy marszrutka do granicy i znowu bliskie spotkania z przemytnikami :P ten wariant jest wbrew pozorom najlepszy, bo najszybszy i najtańszy. Pociąg stoi na granicy, a potem jeszcze dwie godz w Przemyślu. Jeśli walić na nóżkach, to jestem w Krk o 13.30, a jak jechać międzynarodowym pociągiem, to 0 16. Jest różnica ;) oczywiście jest ryzyko, że za długo postoisz w kolejce na granicy i nie zdążysz na pociąg z Przemyśla :P i wtedy czekasz 2,5 godz i i tak wsiadasz do tego międzynarodowego, bo w tak zwanym międzyczasie nic innego nie ma, no ale... zobaczymy. na początek to trzeba plecak z szafy wyciągnąć :P jedno co mnie pociesza, to że w Krk czekają na mnie moje trzy "nagłe mordy" kochane :D kuźwa, jak mnie wykańcza to życie na dwa domy 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam piękny, długi post Powymądrzałam się trochę:D, ponarzekałam, powrzeszczałam, że forum nam szlag trafi....ale w sumie...sezon ogórkowy;) I ZAŻARŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIENAWIDZĘ KAFETERII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale Was nawidzę:D i odezwijta się babska pierońskie jedne:D:D:D Jak tak dalej pójdzie to ja urodzę i nikt się nie zainteresuje:O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHIHI:) DZIADEK- a zgadłaś :) bo w wawie dzisiaj lało cały |Boży dzień i za przetwory się wzięłam i własnie ogóry w curry robiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po staremu kobitki :) dietkę kochane staram się trzymac to znaczy jem prawie wszystko po za pieczywem , słodyczami, ciatkami tłustymi sosami tyle ż eo okreslonych porach i pozbywam sie drugiego podbródka :D ale jeszcze długa droga mnie czeka , mam tylko nadzieję że gdzies z niej nie zboczę :o Kochane uciekam bo padam 👄 dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
???? Jeszcze dziś nie było kawy? herbaty? piwa? :P No i nie będzie :P bo muszę ograniczyć picie ;) Będzie obiad nie za długo :) No dobra, świnia nie będę , wam coś mokrego zrobię ( )> A teraz wyjaśnienie, co z tym moim małopiciem. Otóż , tylko bez śmiechów żadnych :P byłam wczoraj u takiego jednego znachora. Ma wzięcie w okolicy, bardzo pomógł mojej znajomej (miala torbiele na jajnikach i po paru wizytach zniknęły), kilka razy nastawial mojego brata. Znaczy jego wypadający dysk i kręgi :P No więc poszłam do niego z tymi moimi wypadającymi i nie odrastającymi włosami. Słowem nie wspomnialam o tym, że lekarka leczy mi nerki. No i dowiedzialam się, że mam spory problem właśnie z nerkami i dodatkowo wątrobą. I ze mam sporo wody w organiźmie, bo nery nie nadążają tego przerabiać :( Co prawda usiłowałam go przekonać, ze to nie woda, a tłuszcz :P ale tylko sie ze mnie śmiał :P Co do wątroby to zapytał, czy mam na ciele czerwone plamki. No a mam od jakiegoś czasu niestety, takie podobne do piegów, tylko, że w innym kolorze :( No i parę jeszcze innych rzeczy mi powiedzial, które się faktycznie zgadzały :( Powiedzial, gdzie mnie boli, choć sama nie wspominałam o tym ani słowem .... Poza niedoskonałością wewnętrzną :P okazało się , ze jestem krzywa jak paragraf :P znaczy kręgosłup, stopa, krótsza ręka, noga, wystająca łopatka, krzywa twarz :P wg niego musialam uderzyc się kiedyś mocno w tył głowy, co spowodowało "przesunięcie" twarzy . A ja mialam w dzieciństwie wypadek, do tej pory mam nawet bliznę na głowie .... Zakazał mi chodzenia w "butach z paskiem" (japonkach :) ) i "butach z kolcami" (skąd on kuźwa wiedzial, ze chodzę w fakirkach? i to ze 20 lat ....). A jeśli już - to max 1-2 godz. dziennie. I mam dbać o prawe oko, bo mi się znowu bardzo psuje (choć powinnam - nie noszę okularów i kiedyś miałam operację na prawe oko, a tego też nie mówilam). No i jeszcze kilka innych rzeczy powiedzial... I jak mu nie wierzyć ????? Cos mi ponastawiał w szyi i kręgosłupie, kazał m.in. pić drożdże, kilka zielsk, kąpać sie i smasować solą, wodą utlenioną, robić specjalne ćwiczenia na kręgosłup i dalej chodzić z kijkami :) Na koniec dodał, że wypadające włosy to u mnie najmniejszy problem :O Kolejna wizyta za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka___🌻 rany boskie...więcej urazów od Ciebie to miał chyba tylko Rambo we wszystkich częściach do kupy razem wziętych:classic_cool: Ja tam popieram Cię! Dobrze, że poszłaś do Z, tym bardziej ,że tak długo próbowałaś medycyny konwencjonalnej i chiuja z tego masz:classic_cool: Trzymam kciuki, żeby pomogło!!!! Napiłabym się martini:O NAPIŁABYM SIĘ CZEGOKOLWIEK JAK WYGLĄDAM PRZEZ OKNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek ... no ba :P ode mnie lepszy to tylko Chuck Norris jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra:classic_cool: przyznać się:D Czy Wy wszystkie śpicie czy pijecie od rana? Może tak któraś dzień dobry choć powie?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra kawe podaję (_)> (_)> (_)> i spadam do fryca ,bo na głowie mam totalny bajzel........co prawda nic nie będę ciąć tylko jakieś mazidła nakładać ,bo mam taki odrost że spokojnie na bocianie gniazdo by starczyło. Wczoraj była pani oglądać Haskiego ,bo 10-04-2011 jej piesek zaginął ....niestety nie ma pewności czy ten u mnie to na 100% jest ten,czy mógł zmienić umaszczenie i najważniejsze "maskę" to jest umaszczenie mordki porównajcie http://www.dogomania.pl/threads/211588-Znaleziono-psa-Husky i proszę pamiętać że nie wiadomo w jakich on przebywał warunkach przez te 4 m-ce. ale jak dla mnie to dwa różne psy. Tylko mama tej dziewczyny upiera sie ,że to jest ich pies ........dzisiaj mają przyjechać z innym pieskiem który ma podobno poznać ,bo były z sobą bardzo zżyte i ten piesek bardzo tęskni ......zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chcialam Wam pomachac i ucalowac👄 :) Serum jak dla mnie to dwa rożne psy, jeszcze raz spojrzalam na zdjecia... i zdania nie zmienilam. Daj znac co wyniknie ze spotkania. Dziadek jeszcze troszke... ile ci dokladnie zostalo? spadam bo wyjec ma zly dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.....sierpień się zaczął:O:O:O:O:O Zostało .....18 dni... Buziaki na dzień dobry:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello robaczki❤️ serum🌼 ja dla mnie to sa różne psy, tamten zaginiony jest starszy, i ma zupełnie inne umaszczenie, jest ciemniejszy, może dla tego że jest starszy, ale w sumie jak ktos go chce i kocha zwierzaki a zginął mu pies, to może niech się zaopiekuje, ale czy go chce , moze sie okazać ze tak jest przyzwyczajony do swojego zaginionego pasa że po jakimś czasie twoja "znajdka" będzie mu przeszkadzać i co wtedy tez go porzuci, bardzo trudna sprawa, dziadekjacek🌼 tzn że wszystko tuż, tuż :D, ja wtedy bedę na urlopie, wiec gdybym zapomniała życzę Ci wszystkiego naj, i szczęśliwego rozwiązania, zdrowego i ślicznego Franusia:D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) ja expresowo bo z młodym na rowerek lecę :) u mnie bez zmian :) staram się nie podjadać i jeść jak jadłam .Dostałam troche uczulenia i wnerwiam sie tylko bo wapno za wapnem piję :o MAJKA- rany no to trafiłaś na znachoea;) ale może faktycznie jak lekarze sobie nie radzą to może tu ziółka coś zdziałają :) Jak tam produkcja naleweczek ?:) SERUM- jak dla mnie to tez inny pies:O ale może faktycznie tak jak ABS pisze jak go chce przygarnąć a ty go nie chcesz to czemu nie :)...a może ona celowo chce tego psa przyprowadzić by zobaczyć czy się z tym polubią by go właśnie zabrać do domu tylko nie mówi jeszcze tego głośno :) DZIADEK- no ja też na urlopiku będę ale życze szybkiego rozwiązania i lekkiego :) i prosze po porodzie Franka ucałować od ciotki do2do:) MAFINKA- kochana czekam na wieści👄 TIJA- kochana a co tam u ciebie ???jeszcze po imieninach trzeźwiejesz :p czy jak :D ABS- to kiedy jedziecie na urlopik ? i w końcu na co się zdecydowałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ci chyba mam syndrom samotności i porzucenia, źle sie czuje i brak mi apatytu, ale w srode wyjeżdżam do kraju do rodzinki, wiec wytrzymam jeszcze te 2 dni, a co do wczasów jeszcze nie zamówiłam poczekam na ostatnia chwile, bo nie chcę ciągnąć rodzinki nad morze jak będzie ciągle padało, miejsca na pewno będą, a jak nie to nie pojedziemy, rodzince się nie chce, starszy syn pojechał teraz na obóz żeglarski zrobić sobie patent młodszego sternika i w ogóle "pokoczować" w namiotach nad jeziorem, wiec nie wiem czy będzie miał ochotę moknąć nad morzem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS- "jakie moknąc nad morzem " na sierpień zapowiadaja słoneczko i ciepełko :D do 32-34 stopni :D przynajmiej do 16.08 tak podaja na długoterminowej pogodzie na www.tvnmeteo.pl :D a ponadto ja zawsze jeżdżę w sierpniu i pogoda jest:D więc mocno w to wierzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my już po rowerku bo mój M zadzwonił że jedziemy pod wawke do cioci na grzybki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, halo!! tu Kraków :D dojechałam. tzn dojechałam wczoraj, ale nie było się kiedy wysrać ,tyle biegania. Oczywiście, ponieważ we Lwowie padał deszcz, to stwierdziłam, że marszrutką nie pojadę, pojechałam pociągiem, a ten gad się ponad godzinę spóźnił i byłam w Krakowie 16.45 :O po 20 godz w pociągu, to nawet mi się nie chciało nic robić :O a dziś od rana kołomyja! dopiero usiadłam na chwilę, ale za 1,5 godz znowu lecę. I znajomi chcą się spotkać, i przesyłki muszę przekazać ;) i zabrać następne. Ludzie to nie mają litości :P wożę jakieś pierdoły, klawiatury, książki inne suweniry w te i nazad. przefarbowałam się dziś na rudo :P ciekawe czy mojemu jaśniepanu się spodoba :P bo mi się podoba. nie wklejam nic na FB, bo jeszcze zobaczy, a to ma być suprise ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cześć cześc Ach te urlopy !!!! Za swoje 2-miesięczne wakacje kocham być uczycielem :) I to niezależnie od pogody :P Miłośc kończy się ok. 25 sierpnia, kiedy sie rady-srady zaczynają i inne obrzydliwe papiery :P Ja , mimo swojego całociałowego pogięcia :P nadal prawie codziennie uskuteczniam chodzenie z kijami. I mam nadzieję, ze jeśli faktycznie mam problem z nerkami (tu jest zbieżność diagnozy lekarskiej i znachorskiej) i mam przez to za dużo wody w organiźmie to jak już te cholery wyleczę to i mi waga spadnie obłędnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duchu przecież juz sie żegnałe
i miałeś odejść. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello robaczki ❤️ zapraszam na kawę (_)> aż 2 razy sprawdzałam czy to nasz topik i czy się nie pomyliłam :O, a wracając do tematu urlopu, to ja mam tez nadzieje że bedzie piękny sierpień, bo jestem od jutra na cały miesiąc na urlopie, a o morzu to marze po prostu, może sama sie wybiorę z mężem:D:D:D, to chyba najbardziej by mi odpowiadało, ale też chcę zrobić przyjemność teściom, bo mam dużo pomagają i taki kilkudniowy wypad tez im sie przyda, wiec możemy jechać wszyscy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS___🌻 iku:D to ja życzę wspaniałej pogody (ducha przede wszystkim), zdrowia, zrelaksuj się babo i myśl pozytywnie. I pozwól, żeby może teraz mąż pobiegał trochę obok Ciebie🌻 A ty wyłącznie relaks:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadekjacek❤️👄 pewnie że bym chciała aby mój M koło mnie biegał i czasem to robi:D, ale wiesz jako przykładna matka i zona nie mam zbyt wiele czasu na relaks, ale postaram się odpoczywać, dziękuje Ci bardzo 🌼 w sumie myślę o dalszej części mojego ogrodu, o posadzeniu wielu krzewów, zrobieniu kilku poprawek itd, wiec dużo pracy na mnie czeka:D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az mnie zamurowalo.......... ale juz wrocilam do normy:P Majka przeczytalam o twojej wizycie... bardzo dobrze, ze do niego poszlas, mam nadzieje ze bedzie poprawa. Serum no i co z psiakiem?? Dziadek a pokazesz nam Franka, jak juz sie pojawi oczywista:) Tija co u Ciebie? Jak kiloski, gubia sie pewnie pieknie? Kicia swoje zdjecia mozesz zostawic nam na polanie.... kumasz:P?? Do2do juz jest ok, tylko musze usiasc i napisac.... Mamy sasiada skur.wy.sy.na.... narobil nam OGROMNYCH problemow.... Powiedzmy, ze juz jest ok.... ale nerwy mielismy... :( Abs milego wypoczynku, mam nadzieje ze bedziesz miala ladna pogode. Mycha hop hop? Myszka macham Ci, ciekawe kiedy do Nas wrocisz? Mama a ty gdzie sie podziewasz?? Emma jestes tam? Donia??????? Co u Was? Jak mlody? A tak wogole to dzin dybry:) Kawki? Herbatki? Wody? Bo ja ide po kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ...........miałam urwanie głowy i dlatego wczoraj nie mogłam napisać. Otóż tak.......Charlie nie okazał się Puszkiem tzn. piesek którego pani przywiozła nie rozpoznał swojego przyjaciela,ale i bez tego po wnikliwej analizie wszyscy sie dopatrzyli ,ze to nie ten pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×