Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Dziewczynki ja pozdrawiam z nad J Zegrzyńskiego z działeczki moich rodziców ;D ciepelko grilek tylko te pieprzone komary wrrrrrrrrrrr:o SERUM-do czasu aż go kocur pogoni ;) nie chcę byc złym prorokiem ale cos mi sie wydaje że chyba z wami zostanie ..:) KICIA- kolorek super:D i ślicznie ci w nim :D aż się dziwię że R go nie zauważył :) no i jak włoski ci juz odrosły chudzielcu kochany 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAWA (_)>(_)>(_)> Dobra juz się nie drę......wiem ,że dzień pracy sie rozpoczął ,ale niektórzy mają wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum❤️ ja poproszę podwójną kawkę:) Sorki dziewczynki że mało jestem z Wami w ostatnim czasie, ale doba dla mnie jest za krótka, a kiedy już mam wolny dzionek, to z dzieciakami gdzieś wybywam. W pracy super, w związku też świetnie, wszyscy zdrowi. Kot rośnie niesamowicie,a królik przerzucił się na kocią karmę i w ogóle w domu szaleństwo:D Dziadek❤️ trzymam kciuki za Ciebie i Franka. Szybko Wam pójdzie Serum❤️ córcia już poleciała czy jeszcze w domku??? Zaskakujące że nikt nie chce psiaka:( Myszka❤️ czy Ty już wróciłaś z wygnania??? Abs❤️jak Twoje zdrowotne sprawy?? Do2do❤️ Pewnie jesteś wypilingowana za wszystkie czasy:p jak tam rybki ? Majka❤️ dajesz dajesz na kijkach,NIE PODDAWAJ SIĘ!!!!! Mafinka❤️co nowego u Ciebie Mycha❤️ nie za długi ten miesiąc miodowy?? Kicia❤️ Ty to się na kursujesz,aż Ci zazdroszczę Mama❤️ znowu przepadłaś bez wieści Cudnie❤️ pojawiasz się i znikasz i znikasz i znikasz.............. Adonis❤️❤️]❤️ wielbię Cię niezmiennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieciaki:classic_cool: W wiadomej sprawie nadal bez zmian:O:O:O Tylko libido mi rośnie, a sił ubywa:P Jedna kawa już pożarta, chyba drugą czas zapodać? Tija__🌻 a jak Ci pisałam, że przyjdzie taki czas, że inaczej na wszystko będziesz patrzeć to mówiłaś, że nie wierzysz:D:D:D A skoro miało być dobrze to i jest!!! Uważaj z tą kocią karmą, bo Ci Uszaty zacznie miauczeć;) Serum___🌻 pogadaj z kotami, w końcu są w większości, może mogłyby spuścić Psiurowi:D masowy wpinkol w ramach "wkupnego":P Kicia__🌻 jak zwykle gdzieś lata... Do2do___🌻 nie komentuję wczorajszego upału:O Na polu (broń Boże na dworze:D:D:D:D) 40C a w domu "zaledwie" 28C. Oszaleć można było... Mafinka🌻 Mycha🌻 Majka__🌻 zaglądałaś drugi raz do znachora? Cudnie___🌻 znowu gdzieś polazła...:O Lecę oddać honorowo mocz:P Ku chwale nauki i Franka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 zesrała mi się pogoda dobrze, że wczoraj zasnęłam w leżaczku w ogrodzie, to chociaż trochę się opaliłam ;) bo boję się, że to koniec opalania :( prognozy są dobijające, deszcz, deszcz, deszcz :( na razie nie będę wklejać więcej zdjęć, jak wrócę to się pochwalę. Jak będzie czym :P drugą kawkę ktoś chce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no była! o proszę! stoi! zimna już! :P jak to gdzie? za komputerem :P słońce wyszło, jadziem na pliaż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Foczki :) Kawa kawą, ale obiad by się zdał :) U mnie będzie za jakieś pół godzinki, zapraszam :) Tija :) ja też mówiłam !!! Wszystko potrzebuje czasu, doprowadzenie nerwów do stanu normalnego funkcjonowania tym bardziej. Doskonale złożyło się z tą pracą, możesz się tam wreszcie realizować i czujesz się doceniona. A to baaardzo ważne! :) Mafinka :)Tija :) Chodzę chodzę chodzę !!! Dziadek :) no nie chcę być prorokiem, ale w sierpniu się chyba już od porodu nie wykręcisz :P Chociaż ja swojego pierworodnego 3 tygodnie przenosiłam, ale tego to już nie życzę :O Do znachora pójdę pod koniec sierpnia, bo on do mojej miejscowości dojeżdża co parę tygodni. Póki co stosuję się do większości jego rad piję drożdże (ochyda😭), pokrzywę (mniejsza ochyda :O) a od dziś nawłoć (przy drożdżach- delicje :P ) Nawłoć dopiero dzis dostalam, bo w moich miejscowych aptekach była nieosiągalna i zamawiałam przez internet. No i czekam czekam czekam .... Kicia :) hardkor jesteś normalnie !!! :) A moja córa niedawno zrobiła podobny numer, w jeziorze . Już ubrana najpierw zamoczyła spodenki, a potem całą resztę :O Wytłumaczenie? Stwierdziła, że woda zimna była :P Do2do :) Gratuluję i zazdroszczę kilosków, u mnie nadal zastój niestety. Ciągle mam nadzieję, że to przez nerki i czekam aż się odblokują. Co do wyboru kijków podtrzymuję to co pisałam wcześniej nie ma sensu wydawać na nie większej kasy. Mają mieć możliwość regulowania wysokości i paski do zaczepu na dłonie. A najważniejsze są buty !!! Ja na początku szybko zdzierałam końcówki kijków, ale zamówiłam sobie takie specjalne do chodzenia po betonie i teraz jest ok. Serum :) Masz się z tym psiakiem . Co do porannego budzenia, to możesz sobie krzyczeć, ja i tak nie słucham ;) W wakacje za punkt honoru stawiam sobie wyspanie się i urządzenie takie jak budzik u mnie nie ma prawa bytu. Oddaję się naturze i jako takiemu rozsądkowi :P z wyra podnoszę się 9-10, do 12 wciągam żółtko :P (picia, jedzenia, ogarnianie obejścia :P ), a dopiero potem zaczynam tzw. funkcjonowanie w społeczeństwie ;) Mycha :) może już dość tego ciupciania? :P 👄 Abs :) jak urlop? jak pogoda ? A Myszka wiecie do kiedy na wygnaniu jest? W sierpniu chyba miała wracać? Cudnie!!! Mama !!! Donia!!! A moje chodzenie uskuteczniam i chyba się uzależnilam :) Wieczór bez chodzenia to wieczór stracony, chociaż teraz muszę wcześniej zaczynać, bo coraz szybciej robi się ciemno. Co prawda wczoraj zrobiłam sobie przerwę, ale chodziłam 7 dni z rzędu i zdecydowałam, ze czas na babskie picie :P No i znalazłam sposób na urozmaicenie samotnego chodzenia. Ponieważ słuchanie muzyki stało się jednak nudnawe zaczęłam słuchać audiobooków. Ale to jest super !!! Jestem w trakcie słuchania „Domu nad rozlewiskiem od dawna obiecywałam sobie przeczytanie i jakoś mi to nie wychodziło. A teraz idę, słucham i nie mam zadyszki od gadania :P dzięki czemu mogę zwiększać tempo. Koleżanki też chodzą, ale mniej niż ja. Bo ja chodzić muszę, a one (chudziny ) chodzą dla fanaberii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już śpicie? A idźcie wy ..... Ale z was towarzystwo do pogaduszek :P Szukam jakiegoś ciekawego projektu domu i nawet nie ma się kogo poradzić :O Znacie jakieś ciekawe strony z projektami domków jednorodzinnych ? Murator odpada, nie spełnia moich oczekiwań, życzeń i marzeń :P A mój domek ma być: ładny, ciekawy, nie taki jak spod cepa :P Ma mieć ok. 140-190 m kw, bez piwnicy, ale z poddaszem, na parterze mam mieć swoją sypialnię z garderobą, kuchnię ze spiżarnią, na poddaszu pokoje dla dzieciarni. I musi być pralnia z suszarnią - najlepiej na dole, ale może być i na poddaszu. No i standardowo - salon- jadalnia, łazienki (2, bo więcej nie mam zmiaru sprzątać :P ), ewentualnie schowki jakieś, garaż najlepiej na 2 auta. Na zewnątrz tarasiki,1 może mieć zadaszenie. Grillek też by się tam przydał. Reszta nie ma większego znaczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Kawa, herbata, zimne piwo?"P Majka___🌻 z domem nie pomogę, po ostatnim remoncie mam traumę na wieki wieków, ale widzę, że Ty sama nieźle kombinujesz;) Ważne, że wiesz czego NIE chcesz! A tak na marginesie, to my planowaliśmy większość sami, ale remont to co innego niż budowa, a Ty jak rozumiem robisz fundamenty:D:D:D Wstała już któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wczoraj ostatni mój posiłek jadłam na obiad godz. 14-sta ,a dzisiaj rano byłam głodna jak smok i juz o godz. 7,45 zjadałm śniadanie ,a teraz boli mnie żołądek 😭 nie wiecie co to może być ??? Majka .........ja mam dom z gotowego projektu( minimalnie przerobiony) ale niestety moja sypialnia jest półpiętrze ,ale za to mega duża bo nad garażem właśnie na dwa samochody ........podobał mi sie ten projekt ,bo jak wchodze do sypialni i zamykam drzwi to mam w niej wszystko ,łazienkę i garderobę....nie musze latać po domu. ....jak dla mnie to takie super rozwiazanie ,ze nie zamieniła bym tego domu na żaden inny. Mój nazywa sie ANNA MARIA II POLECAM z czystym sumieniem .......drugi który jest wart zastanowienia to MUZA II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sypialnia wyżej to super rozwiązanie, dół mam wyłącznie rekreacyjno-kulinarno-imprezowy...A sypialnia nad garażem jednak daje poczucie intymności:) Tylko po kawę i pifko trzeba się przejść:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA- nam z moim starym podobają się takie projekty :)mam nadzieje że kiedyś w któryms z nich zamieszkam :D http://www.domyzwizja.pl/ domy to z - fasonem I,Z charakterem III ( to mój faworyt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, no ja sobie dziś zmokłam trochę na plaży ;) zimno i deszczowo :( koniec lata 😭 piwo komuś? :P DO2DO ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne:O Że niby mam sobie pomarzyć, tak?:P Z rozpaczy uskuteczniłam ostatnio Karmi...boże słodki...szkoda gadać....masakra.....miazga....tragedia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D DZIADEk- hihihi:D w pierwszej chwili myślłam żeFranio już na świat się pcha hihihi:D choc osobiście jako ciotka nie miała bym nic przeciwko bo już ciekawa jestem jak wygląda :D KICIA- no i na piwko mnie skusiłaś :p ( czytaj własnie otwieram ) :D no i foteczki super :D muszę kiedyś wybrać się do RYGI ( nie mylić z bełtowa rygą :p) no i R normalnie łobuziak nie dał ci na koniu posiedzieć :p ale tak już na poważnie to super ci w tych rudych :D już do ciemnych nie wracaj ja ci poroponuje kolor MANGO jest taka fajna farba i odcień cudo podpytam psiapsiuły jakiej to firmy i dam ci znać :) no i jak szybciorem kłaczki ci odrosły :D a co do twojej wagi.......................kropek cd.............................................cd................................cd........................................cd................................cd......................................................................cd.....................cd.................................cd.............juz nie będę stronki kropkowac ale jak dla mnie to jesteś piekną filigranową kobietką i normalnie bardzo ci pozytywnie zazdroszczę :D❤️ a te krasnale na polanie to po wakacjach jak cię zobacza to trupem nam padna cholerka :D no laska z ciebie i już :D więcej pisac nie będę bo nam jeszcze w samozachwyt popadniesz :D MAJKA- ja zamierzam uskutecznić jazde na rowerku mam cały Hel do zjechania nad sama zatoką po ścieżka aż do władysławowa prowadzi :) a kijkowanie juz od września zacznę :D dzisiaj kijki zakupiłam , regulowane i mają 6 róznych końcówek do wymiany na rózne tereny i uchwyty na ręce więc chyba są ok :D całe 42 zł :DNapisz coś o domeczku :) działęczkę juz kupiliście :D strasznie ci juz zazdroszczę oczywiście tez pozytywnie :D to jak na razie niedoścignione marzenie moje i mojego M :) Ale w mazowieckim działki to maja ceny jak M4 :( no ale może kiedyś .....ja mojego namawiam po tym jak mazurki sprzedaliśmy ( moje kochane .....😭.....) na działeczkę i domek nad morzem :D marzy mi sie na stare lata pensjonacik :D tylko mój dziad za morzemn nie przepada no chyba że za keitbordingiem :D więc nie mam nic przeciwko jak pół dnia lata :p ja jak by nie było smażę się w tedy :D MAFINKA- nieustająco i zawsze tak samo ajlawiu ❤️ TIJA- oj jak dobrze czytać że w końcu u Ciebie wszytko ok :D Bardzo mnie to cieszy :D no i kociak bombastyczny :) i jak w końcu brzmi jego /jej imię bo chyba coś przeoczyłam albo nie napisałaś ?!:) SERUM- widziałam twój projekt domku :) piękny :D a co do Haskiego top pozwól niech go kocisko postraszy i niech raz paznokietkiem po nochalu dostanie to gwarantuję że już więcej kociaków zaczepiać nie będzie :D MYCHA- no własnie kochana klikaj co u Ciebie :) i złaś na moment z tego chłopa bo go normalnie wykończysz hihihi:D CUDNIE- halo, halo, tu ziemia ...tu ...pierdut wzywa ...:D DONIA- ja jako spragniona ciotak czekam na obszerna relacje co u księciunia Witusia !!!!!!!!!!!!! MAMA- cholera i co z naszym piwem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MYSZKA- halo kochana juz w PL jesteś ???? A u mnie kochane galimatjas miałam jechac w niedziele a jadę juz w poniedziałek mój zobaczył jakie wiatry dmuchaja więc wolne złatwił i apartamęcik przekładaliśmy by juz od piątku go mieć i smigamy :D więc pranie na wariata , i dzidziaj jeszcze zakupki bo mi gadzina tak w górę skoczył ze obuwie od czerwca ma juz za małe jak sie okazało ma juz 38....no bo o tym że swoja kochana mikra matke juz przerósł to pisac nie muszę :p no i kochane teraz się będę chwalić :D wlazłam w dżny roz 12 :D i to nie jedną parę :D a dzisiaj moje dziecie normalnie lało miód na moje serce bo mówi do mnie mamus a co ty takie chude spodnie włożyłaś ....po czym dodał wygladasz jak osiemnastka :D .....ja wiem,ja wiem ze tak nie jest no ale na dziś moja samoocena podniosła się znacznie do góry a dzień był iście udany :D no więc kochane moje piwko wypijam :D i jutro mnie czeka prasowania chmara więc między koszulkami , kiecka a spodniami będę do was zagladać :D❤️👄❤️ Dla Wszystkich moich kochanych gadzinek jedyneych w swoim rodzaju ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija bardzo sie ciesze, ze ty sie cieszysz:D Kicia jakie ty masz k... nogi zajebiste.... nie wspominajac o calej reszcie... Laska z Ciebie!!!!! Na zdjeciu z zolwiem wygladasz jak gwiazda filomowa. Pieknie!!! Majka dlaczego chcesz miec sypialnie na dole?? Serum tez czasami tak mam, staram sie nie jesc po 18.... Tez zdarzaja mi sie bole brzucha rano, mysle ze wstrzymujemy sobie trawienie.... co nie jest dobre. Wieczorme staram sie napic cos cieplego... czasami dziala. Jak waga?? Bardzo mi sie spodobal projekt Anna Maria2, wypas!! Do2do gratulacje, czekam na zdjecia!!! Udanego urlopu. Bedziesz miala neta?? Myszka👄 Donia👄 Mama👄 Mycha👄 Dziadek👄👄 Trzymam sie zasady, zeby nie jesc po 18. jem bardzo malo pieczywa, duzo warzyw, troche owocow, troche cwicze.... bez szalenstw. Mam nadzieje, ze cos schudne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj coś w rodzaju pre-babyblues😭 Źle się czuję, jestem słaba tak, że gdyby nie brzuch do przelatywałabym przez palce, jest mi niedobrze i boli mnie głowa...Dzisiaj poród? nie miałabym siły nawet na jeden skurcz:O Nie chcę kawy, bo się porzygam:O Chcę herbatę, gorzką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka dla Dziadziusia:) Spokojnie, porod zacznie sie w sobote....:P Odpoczywaj i nabieraj sil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcę w sobotę😭 ja w ogóle nie chcę, nie dam rady😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 Że też nie wynajęłam sobie surogatki:O:O:O:O:O Matko...mam chandrę na całego:O Herbatka pysznaaaaa🌻 jeszcze jedną proszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×