Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

No i co? Jak rozumiem Charlie zostaje? Mafinka__🌻jak tylko zwalczę mega zawodową fobię mojego Księciunia przed umieszczaniem swoich danych i zdjęć w necie (a już broń Boże dzieci:O) to Wam pokażę, rzecz jasna:D:D:D Matko, ja nie wiem jak facebook wygląda, konto na nk miałam 100 lat temu, ale zlikwidowałam wcześniej przed poznaniem Starego...bo jak dla mnie to syf kiła i mogiła, banda podglądaczy, zboków i dręczycieli:P:P:P Moja przyjaciółka miała mega kłopoty kiedy jakieś doopy rozpoczęły akcję dręczenia jej...życie:( Natomiast moje Kochanie trochę przesadza kurde...:O:O:O ABS__ja kocham ogrody i pracę w nich...mogłabym cały czas coś siać, sadzić i zmieniać..choć fakt, pochłania to sporo czasu (przynajmniej na początku) i sporo kasy:O Chyba, że tak jak ja mam w zwyczaju:D, kradnie się gdzie się da sczzepki rozmaite i rozsadza gdzie się tylko da. Podobno kradzione nie tuczy:D:D:D Ciekawe czy ta zasada sprawdza się w przypadku "kradzionych" mężczyzn?:classic_cool: Piszcie baby...bo znowu nam się jakiś Adonis wpieni w stronkę ...A co by było gdyby tak sprzątnął nam 600??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, że nie piszę, ale ja naprawdę nie mam kiedy :O a wczoraj jeszcze moja Majeczka wylała piwo (i rozbiła piękny kielich do piwa, a le to już drobiazg :P ), zrobiła to tak sprytnie, że oblała modem i zgasły wszystkie diody :( myślałam, że zamordowałyśmy internet :P do wieczora nie było neta, a dziś wstaję, patrzę JEST :D świeci się. Znaczy tylko się upił, a jak wytrzeźwiał, to zadziałał ;) pije ktoś o tej porze? kawę na ten przykład :) zaraz jadę do Łodzi, a jutro do Rygi. Ale postaram się pisać. Z frontu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomykam z dzieciorami na jeziorko. Z obupłciową półkolonią w zasadzie :P Ja + moje dzieci+ dzieci siostry+ koleżanka+jej syn . Od razu swoim powiedziałam, że mogą sobie koce rozłożyć na drugim końcu plaży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha....:O Sezon ogórkowy jak cholera:D Ej baby...ja też ostatnio mam tyły samopoczuciowe, ale ponieważ nareszcie zakończyliśmy chorobową kwarantannę i wyszliśmy z cienia:)...jest cudnie🌻 Nawet słońce nam dzisiaj wyszło, cały dzień poza domem, spacery, ogrody...Młody padł jak mops:D A ja zapomniałam, że za chwilę godzina W! Jestem już serdecznie zmęczona 9 miesiącem ciąży, wyglądam prześmiesznie:O ogromny brzuch, długo nic i dopiero potem ja:O Dobija mnie trochę ta ciążowa niezgrabność, Księciunio codziennie ćwiczy, endorfiny aż buzują...a ja😭 Niech ja no tylko wypchnę tego Gamonia❤️ Jak zacznę biec to zatrzymam się dopiero nad morzem:D:D:D kicia___🌻 jesteś szaloną kobietą:D Nic dodać nic ująć:D Majka__🌻 opaliłaś się? pływałaś? Opanowałaś "hordę Hunów"?:P Reszta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :D Ja dzisiaj rowerowo basenowo dzionek spędziłam :D bo na basen przez las jechałam z synem kuleżanką i jej gadami :D fajniusio było i te słoneczko moje kochane :D KICIA- kurede :D jak przeczytałam to mi się normalnie mój zalany modem przypomniał tyle że z mojego a raczej aż 2 dym poleciał i tyle czasu bez neta :( aż na sama myśl mnie trzesię :) a co do foty do na polanę dawaj tak jak MAFINKA pisała :D DZIADEk - już za chwileczkę już za momęcik :Dtyle wytrzymałaś to tą odrobinkę :) kapeńke jeszcze dasz radę :D MAJECZKA- jak udał się wypadzik nad jezieorko ???kochana lukałam te kijki i tyle teraz u mnie w tescko dowalili że normalnie nie wim które brac ?!jakies po 59 mi się podobały jurtro firmy spisze to może mi cos doradzisz :D ekspertko kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No alo.... co tu sie dzieje, tzn dlaczego nic sie nie dzieje??? Kawki?? Dziadek mozemy sie wymienic mailami, jak chcesz.... Przyslesz nam chociaz jedna zdjatko Franka. Odzywaj sie codziennie, bo pomyslimy ze sie rozsypujesz:). Trzymam kciuki zeby poszlo szybko i bez problemow!! Majka jak tam kijki? U mnie tylko weekendy wchodza w gre, wiec lipa.... Kicia pewnie w drodze jestes, ciekawe jak R. zareagowal na kolor:)? Do2do powinnas zabrac kijki na urlop, tam pewnie bedzie gdzie z nimi chodzic. Serum co u Ciebie?? Abs milego urlopu:) Laski piszcie cos.... nie badzcie takie.... U mnie leje jak cholera, ale to mila odmiana po ostatnich upalach. Ide po kawke bo glowa mi peka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że jestem;) Stan bez zmian:D Pogoda piękna i takie tam terefere:D:D:D Mafinka__🌻 będę knuć pokątnie, jakiś adresik może uskutecznię i dostarczę towar jak trzeba:D:D:D No chyba, że Księciunio mi adiutanta postawi nad karkiem:P co to będzie mnie szpiegował 24h:classic_cool: Zajrzę póxniej:D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie MASAKRA :( Husky nadal jest u mnie ,ale szukam dla niego tego "najlepszego" domku ...niestety goni koty i nic i nikt już go nie zmieni ...taka jego natura ....syn kota jest nawet już trochę "uszkodzony" :-o nie mocno ,ale zawsze ,na łepku ma dwa ślady po złapaniu zębami ...płytkie ,ale są ślady nad okiem i pod brodą tak jak by chciał mu odgryźć głowę i trochę kuleje .....nikt nie widział co prawda samego zajścia ,ale to najbardziej prawdopodobna wersja ,bo dwa razy w ciągu nocy jeden z pracowników wypuszcza go na 15-20 min aby mógł załatwić swoje potrzeby wiec to chyba musiało sie wtedy stać ,bo kot syna to nocny wędrowniczek. A po za tym moja pracownica,która jest u mnie od 8 lat i od 01-09 odchodzi :-o wyprowadza się do Warszawy do swojego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
????? ni mo kafki? ciebatki? wody w proszku chociaż? :P No to ja dziś polewam :) Mleko też posiadam, ale nie od krowy tylko z hipermarketu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PASKUDY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :D Ja dzisiaj miałam kolezanke z dzieciakami cały Boży dzień i nie miałam jak kilknąc do was :o Ale kol mnie miesiąc nie widział i pierwsze jej słowa rany jak ty schudłaś :D a jeszcze fajniejsze jest to że ja tego nie widze hihi:D nie wiem ile wynosi moja waga , bo mam rozkzanioną wagę warzyłam się ostatnio u tesciowej może jutro w ramach sportu podjade rowerkiem to w obie strony 24 km trzasnę i się zważę :) w pasie straciłam mało bo 6cm i kompletnie nie wiem jak to się na wage przelicza :( no i załamują mnie te zapowiedzi deszczów :(:(:( ponoc cały tydzień ma lać:( a ja za tydzień wyjeżdżam :( i deszczu nie chce .......:o Kochane ściskam wszystkie 👄❤️👄❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo, hallo! Tu Riga :D pogoda z nóg nie zwala, ale już wczoraj byłam na plaży, popływałam, peeling piaskowy sobie zrobiłam ;) jak na Bałtyk, to woda cieplutka. Dziś mniej słonka, ale ciepło i nie pada :P to najważniejsze! R kolor zauważył dopiero po jakimś czasie :D moja koleżanka i bratowa, zareagowały od razu, a ten... no typowy facet :P szkoda, że nie było jak w tym dowcipie: a co ty kochanie? brwi sobie zgoliłaś? :D :P :P dziś połaziłam trochę po starym mieście, nogi mi w d.. wchodzą, a po obiedzie znowu pojedziemy na plażę :) Całuję was i ściskam, dziadek trzymam kciuki! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:D Bez zmian:P Kicia__🌻 szczerze mówiąc zdziwiłabym się, gdybyś doniosła, że R zauważył od razu:D:D:D To takie niemęskie:P:P:P Żart! Ale co fakt to fakt, takie typy w przyrodzie raczej nie występują...no chyba, że Jacyków, ale nie sądzę żeby którąkolwiek z nas jacyków interesował w kontekście męskim:D:D:D Do2do___🌻 no niestety, ale aura ma być do dupy:O Z jednej strony dla mnie lepiej, bo mnie upały nie molestują, ale wszystkim urlopowiczkom serdecznie współczuję:O:O:O Jak widać urlopik trza brać w maju, albo czerwcu:O Myszka__🖐️❤️ jak Twoje wojaże? Majka__🌻 a to moja wina, że uaktywniasz się nocą?:D:D:D Jak tam Twoje kije? Mafinka🌻 Tija🌻 żyjesz? Serum🌻 jak sytuacja z psem? Lecę do Wyjca. zajrzę później i może nawet z jeden post po moim będzie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj mam 34 rocznice ślubu rodziców :Dwięc wineczko pijemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIADEK- no dzisiaj mnie Zubilewicz na TVN pocieszył że na urlop to tylko po 15.08 :D więc licze że się nie pomylił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- a gdzie foty nowego kolorku ja się grzecznie pytam :p:D i gratuluje stronki :) jaka pomocna z ciebie dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- trzymam cie za słowo :D ❤️ Ok uciekam świętować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Kawę polewam(_)>(_)>(_)> Sytuacja z psem bez zmian (ale za to coraz bardziej zadomowiony,ogródek przekopany i olany.....zgody między zwierzyńcem nie ma i chyba nie będzie. Ja zaczynam okopywać sie w dołku i oby to nie przerodziło się w czeluść. Spada nie truję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek pochwaliłam wczoraj pogodę i zaczęło padać. ale to wczoraj, dziś już jest ok. DO2DO masz fotkę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×