Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Może być na kafe, ale nie wiem czy reszta dziewczyn będzie chciała więc myślę że można zrobić ją na nk a jak będzie gotowa to wkleić na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK_______WAGA WYJŚCIOWA_______OBECNA_______CEL OSTATECZNY Tija___________92kg._______________78,5kg____________69kg Myszka________80kg._______________70kg._____________65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uznałam że jednak będzie bałagan więc jeśli ktoś chce niech tu się dopisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę wziąć też na siebie aktualizację, ale proponuję żeby robić to w piątek bo wtedy wyniki są najlepsze a po weekendzie z zasady jest lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizację też mogę wziąć na siebie, ale proponuję piątki bo wynik wtedy jest najlepszy. Po weekendzie jest masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK_______WAGA WYJŚCIOWA_______OBECNA_______CEL OSTATECZNY Tija___________92kg._______________78,5kg____________69k g Myszka________80kg._______________70kg._____________65kg szczesliwa______92kg________________90kg____________75kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko sie przywitam ,bo na razie nie mam weny do pisanie 👄 Znów przyszłąm na 9,00 i spać mi sie chce😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za cisza tu wczoraj była? ? :O:O:O jadły? ćwiczyly? seksiły się ? :P Pimach 👄👄👄 Kasiunia👄👄👄 wszystkie pozostałe bez wyjątku 👄👄👄 Dziewuszki :) Coś mi ostatnio nie ten teges jest. Sama nie wiem czemu. Jakieś schizy, nadmierna wyobraźnia i mania prześladowcza :P A wszystko sprowadza się do tego, że nie mogę powstrzymać się przed słodyczami .... Tragos !!!! .... macie jakieś sposoby na opanowanie głodu słodyczowego? PLISSSSS !!!!!!! Mogę brać leki, byleby mi się tak nie chciało !!!!!! Przedwczoraj odbębniłam wielebnego po kolędzie, poszłam na nockę, rano się otrzepałam i znowu poszłam do pracy ..... wieczorem wróciłam .... dziś rano znowu do pracy, teraz chwila przerwy i za godzine znowu do pracy ...... i cały czas prześladuje mnie słodkie !!!! Nawet nie wiem ile ostatnio pochłonęłam miętowo-czekoladowych :O:O:O A najlepiej się je chrupało jak w nocy w pracy papiery robiłam :O:O:O I nawet nie sądziłam, ze tyle zjadłam .... dopiero jak do kosza spojrzałam to miałam surprajsa :O:O:O Wczoraj w pracy nie jadłam słodyczy tylko dlatego, że głupio mi było jeść samemu przy dzieciakach .... ale koleżanka i tak pączki przyniosła :O:O:O Dobrze, ze dziś i jutro też ide do roboty, moze jak sie czymś zajme (mamy małe przeprowadzki) to łap po to cholerstwo wyciągać nie będę :( A szykują mi się 2 imprezy karnawałowe .... I chciałabym wreszcie wyglądać boooosssko :P jak na mój wiek i możliwosci, oczywiście :P Jak będę jeść słodycze w takich ilosciach to szybko osiągnę wagę sprzed roku 😭 I jeszcze większą ... A cieszyłam się, że już dawno nie wchodziłam w nowy rok z wagą poniżej 65 .... I liczyłam na cudny start do kolejnego wiosennego spadania z wagi .... I dupa 😭 A do tego na ćwiczenie brak zapału i organizacji czasu .... w poniedziałek raptem poćwiczyłam , a potem znowu nic ..... Pocieszam sie , że w czasie ferii zimowych (u mnie zaczynają sie za tydzień) zmobilizuję się do systematyczności .... 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko a ja sie tak przyglądam na te Twoje pikne foteczki i twój cyc waży ze 4 kg, jak byś jej odcieła to 59 jest ale nie rób tego bo one sa pikne! I wszystko masz na miejscy i chudzina z Ciebie wiec prosze dzis tego cukierasa zjedz za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tabelka .... Dziewczynki, poprzestawiałam od razu alfabetycznie, jakby każda od razu się alfabetycznie dopisywała będzie mniej roboty. NICK_____WAGA WYJŚCIOWA______OBECNA______CEL OSTATECZNY Majka__________69kg_____________64,5kg______________55kg Myszka_________80kg______________70kg_______________65kg Szczęśliwa______92kg______________90kg_______________75kg Tija____________92kg_____________78,5kg______________69kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Wam powiem jaka jestem beznadziejna, wczoraj rano zjadłam jak zwylke wiejski i dwie Wasy, do domu pojechałam wcześniej - kulig. Po drodze wjechałam do rodziców, gdzie zjadłam schaboszczaka pieczonego i dwa kiszone ogóry. Wróciłam do domu, a tam smażone mielone, dla mnie teściowa zrobiła gotowane, wie że się odchudzam, zjadłam dwa i surówkę, pojechałam na kulig. Potem odwiozłam brata do domu i zjadłam tam bułkę z ziarnami i serek wiejski, wróciłam przed 22, wiedziałam, że jak pójdę do kuchni, to źle ze mną będzie, ale poszłam, niby na herbatę. Zjadłam dwa jajka gotowane z chrzanem, dwa śledzie z ogórkiem, jabłkiem i śmietaną i pół gorzkiej czekolady z Goplany, a do łózka wziełam sobie jeszcze duża bułę z żołtym serem 😭 😭 I dostałam okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa 👄 jeden cyc ze 4, razem to by z 8 było :P .... :P Ale ja ich odcinać nie chcę, jedo bebzoch i fałdy na bokach zgubić :) I dupki troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej........ ja waze.....tzn wazylam 107kg a ile waze to powiem w poniedzialek jak sie bede wazyc.....a moj cel.....hym ....no narazie to zobaczyc 9 z przodu......dopiszcie mnie do tabelki prosze pierdu pierdu ......hehehehe dobre szczeslia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczko właśnie nie, bo okres to ja dostałąm wczoraj rano, tylko w kolejności go nie ustawiałam, ale 1 jajka, 2 śledzie 3 czekolada w żołądku to miałam niezły kogel mogel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia.......a fe ......... moja dietka zachowana choc mialam straszna ochote na slodkie jak majka.......ale jakos dalam rade.........bylam wczoraj u lekarza po leki i myslalam,ze mi przepisze cos na chudniecie ale ona powiedziala ze przy moich lekach to moge sobie tylko pomarzyc i jak chce schudnac to tylko dieta......................wszedzie czlowieka napastuja....och.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj ide do gina i wywalam moją mirenkę(wkładke) i będę czekała na moją @ pierwszą od 5 lat......jak mi sie nie będzie podobała zmian pampersów to znów zafunduje sobie nastepną 5-tkę bez przyjazdu cioci komunistki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK_____WAGA WYJŚCIOWA______OBECNA______CEL OSTATECZNY Majka__________69kg_____________64,5kg______________55kg Myszka_________80kg______________70kg_______________65kg Szczęśliwa______92kg______________90kg_______________75k g Tija____________92kg_____________78,5kg______________69k g loleczka___________107kg__________?_________________70kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide po kawke........ bosze jak patrze na te tabelke to wogole chyba przestane jesc........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa jak by nie patrzec to mam 15 kg wiecej od was.......duzy mi wczoraj powiedzial ze jemu sie nie wydaje zebym az tyle wazyla ale moze to dlatego ze on mnie widzi na codzien.......szczyt subtelnosci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×