Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

No to jak Wy tak będziecie likwidować swoje oponki to nigdy się ich nie pozbędziecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oj oj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!łobuzice jedne jestem bliska tego żeby się złamać i jutro moim też takie zrobić. Ale jutro mam dziadków na torcie więc muszę iść biszkopt ukręcić a szczerze mi się nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane❤️ ja troszkę lepiej, ale bez rewelacji:( jak robimy tabelkę to i ja jutro sie zważe jak nie zapomnę, ależ wy zawzięłyście się na to odchudzanie, brawo brawo!!!! Muszę nadrobić parę stron czytać chyba ze dwadzieścia:) ale z chęcią to zrobię:) Całuski dla /Was chleba mi nie wolno tylko bulki i już mam obrzydzenie jak na nie patrzę:P i jem ogrom bialego sera - twarogu, nigdy tak nie mialam, chyba coś mi się popsuło .... albo naprawiło:) Pozdrawiam WAs i caluski 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny do tych oponek nie zapomnijcie dodac sody. Chyba mnie zamordujecie za te oponki, jak Wam urosną na boczkach he,he,he Ja dziś skusiłam się na 2 naleśniki z dżemem, po jaką cholerę je robiłam?Już koniec z dogadzaniem moim chłopakom będą jeśc gotowane chude mięso i warzywa!Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chałupy łelkom tu bahama mama blu afryka dzika dawno odkryta ....chalupy łelkam tu.......lalalalala la la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babole!!!! nie dawno wstałam. Nie spałam całą noc bo ogladałam żone astronauty- zapłodniona przez obcego. łojjjjjjjjj Desperadoo gdzieś ty była?????????????????????????? nie opuszczaj nas juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dla Was mam, ale ostrzegam, że to trochę tendencyjne jest :P Pochwała małżeństwa ! Wojtek (żonaty od 11 lat) Od lat kocham tę samą kobietę.Żona mnie zabije, jak się dowie! Zbyszek (żonaty od 23 lat) Mamy z żoną sposób na szczęśliwe pożycie małżeńskie. Dwa razy w tygodniu idziemy do przytulnej restauracji,trochę wina, dobre jedzenie... Żona chodzi we wtorki, a ja w piątki. Henryk (żonaty od 17 lat) Ktoś mi ukradł wszystkie karty kredytowe, ale nie zamierzam zgłosić tego na policję. Złodziej wydaje mniej niż moja żona. Mirek (żonaty od 12 lat) Wszędzie zabieram moją żonę, ale Ona zawsze znajduje drogę powrotną. Jurek (żonaty od 29 lat) Zapytałem żonę: \"Gdzie chciałaby pójść na naszą rocznicę?\" Ona na to: \"Gdzieś, gdzie jeszcze nie byłam\". Więc odpowiadam: \"Może do kuchni ?\" Piotrek (żonaty od 3 miesięcy) Zawsze trzymamy się za ręce. Jak puszczę, to zaraz robi zakupy. Leon (żonaty od 11 lat) Dostaliśmy z żoną pokój z łóżkiem wodnym w hotelu. Żona nazwała go Morzem Martwym. Władek (żonaty ...... zdziwiony, że kobiety tak długo żyją) Żona zrobiła sobie maseczkę błotną i wyglądała świetnie przez dwa dni. Potem błoto odpadło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA - :P faktycznie tendencyjne :P DESPERADOO - jestem w szoku. Rano jak tylko zobaczyłam, że wróciłaś napisałam posta i teraz ze zdumieniem stwierdziłam ŻE GO NIE MA!!! A tak się ucieszyłam! I dalej się cieszę :) ale nie wiem co się stało z moim porannym wpisem 😭 ... Stosuję dietę improwizowaną, raczej się oszczędzam po prostu. Właśnie zażarłam paczkę szpinaku, ale to chyba nie ma za wiele kalorii, nie? ;) No i o to chodzi. Za dwie godziny następna mrożonka poleci i tym sposobem przejdę nie to, że na wegetarianizm, ale na weganizm! Same warzywa!! To by było coś!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Flakonki Kicia - ktos skasował twoj wpis?? co za skur.......??????? Desperadoo - pisz co u Ciebie?? dawno sie widziałymy:P👄 ja miałam wczoraj przygode, winda sie zacieła, a my w środku:D było wesoło ale wychodziłam z windy w podobny sposób jak w oszukać przeznaczenie 2..... ale winda nie ruszyła i jestem cała i zdrowa. Uchachaliśmy sie ze strażakami jak cholera, i dowiedziałam sie ze w widzie jest polczenie odrazu o pomoc, spoko, mam nadzieje ze mi sie wiecej to nie przyda. To była kara bo mieszkamy na 1 piętrze:P.... Dziewczynki piszcie cos.....👄 dla Was👄 Pimach👄 i Antek👄 Kasiunia👄👄 Obelixowa👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka uśmiałam się z tą windą. NA PIERWSZE PIĘTRO JECHAC?????? JA już dawno był zeszła na serce w takiej sytuacji. Nie cierpię wind.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA - ja myśle, że ja jestem po prostu pierdoła i np napisałam go, ale nie wysłałam... albo coś takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia - :D:D:D:D::D Emma - potem sie zastanawialismy po co do niej wsiedlismy....:D:D:D:D a reszta brygady gdzie sie podziewa??? spicie?? ćwiczycie?? objadacie sie?? sexicie sie?? moze pracujecie???? a więc????????????? ja juz poćwiczyłam, obiadek zjadlam, o 20 soczek pomidorowy, potem sobie obejrze Oszukac przeznaczenie 3(dowiem sie czego nie robic:)) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,ale po grochowce mam takie wzdecia ze az mi goopio przed duzym,wiec wywalilam go na kanape a sama sadze baki w wyrku....nawet pies patrzy na mnie jak na kosmite ze niby co tu tak wali?????!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ziarenka dyni są OK? ile tego można jeść? bo ja to stosuję jako zamiennik/zapychacz/odwracacz uwagi/ ale nie wiem czy to dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosze jakie ja mam pierdu dzisiaj ........tragedia... mafinko ja bardzo lubie kminek i tak mi narobilas ochoty ze pieke chleb z otrebow pestek dyni i slonecznika i z kminkiem wlasnie ,,,,az mi slinka cieknie......................ale zjem dopiero jutro..... co tu tak cichutko........?????????? kasiunia ja tez ogladalam wczoraj ten film.....ochydztwo.......... prosze zacznijcie pisac bo normalnie brakuje mi naszych rozmow.....piszcie co robicie,co jadlyscie,czy byl sex dzisiaj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia - pestki są bardzo zdrowe, wiej je wcinaj jak ci smakują:D Lola - jem nadprogramowe pomarańcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneczka😘 -urodziny wyprawione -goście odprawieni -chatka wysprzątana -seksu nie będzie bo Chris się spił i już gnije w wyrze:( -ćwiczeń nie było bo nie było na nie czasu -za to były dwa kawałki tortu -w ramach dbałości o new look wetrę tylko balsamy na cellulity i sterczące cycki -jutro trza przyjąć jeszcze wielebnego -a teraz idę spać bo padam na mordę Nie pierdzieć mi tu tylko nad nosem jakąś grochówką i nie rozcinać ciał windą dziewczynki. Reszta dozwolona:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki siedzę z balsamem na głowie i już nie wiem czym mam się zając żeby nie myślec o żarełku. Ja też już zjadłam coś niecoś nadprogramowego i więcej nie mogę. Jeszcze nie cwicze, nie mogę się zebrac, mam wymówkę krtań chorą i jak się usapię na steperze to mam atak kaszlu. Lola z Twojego seksu to chyba dzis nic nie wyjdzie,bo po grochówce to niebezpieczne he,he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×