Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

hej.............. melduje ze dietka zachowana i mam 3 kiloski w dol....czyli jest 104kg........ idzie powoli,ale gdybym nawet chydla 1,5kg tygodniowo to wychodzi 30kg w pol roku.....wiec chyba powinnam sie cieszyc.......... pije kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA............GRATULACJE👄 jak pójdziesz w takim tempie to zwalisz 60 kg na to wychodzi;) DZIĘKUJE ZA WCZORAJ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Towarzystwo chyba w sen zimowy zapadło, taka tu cisza. Pobudka niedźwiadki!! Lola super są efekty!! Pimach ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dieta wczoraj niestety byle jak nawpieprzałam się różności o mało się nie porzygałam, zresztą jak to w niedziele.Ale dzis jest spoko, dietuję. Serum o jakiej menopauzie ty mówisz kobieto! Wyglądasz kwitnąco. BUZIACZKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum nie ma za co ty tez bys tak zrobila co do dietki to powiem wam ze nie glodzilam sie jakos specj-alnie....no chyba ze po 18-tej,ale zobaczymy za tydzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki :) Dzięki za zauwazenie :) Mnie i mojego biustu :P Pomyślałam sobie, że co by nikogo nie pomijać moznaby zrobić ściąge ..... na NK spisałam nasze nicki zgodnie z listą obecności. Jak teraz ktoraś będzie chciała do wszystkich coś skrobnąć to będzie można kopiuj-wklej :P Ja to tak głównie z myślą o sobie, bo już w fazę demencji starczej wkraczam :P Lola :) Dobrze pisałaś i co się wczoraj stalo? 👄 Gratulacje kilosków !!!! Ja to bym tak choć jeden oddała ... i to nawet nie koniecznie w dobre ręce .... A co tam - takiej jednej z mojej pracy bym dała nawet z 5. Niech ma cholera za swoje !!! :P Kicia :) Malaga jest oki nawet z robakami :P No i zawsze kasztankami albo tiki-takami zagryźć można :) Piksels :) no i znowu przepadłaś .... Mafinka :) Jak główka ? 👄 Desperadoo :) wpadła ..... zamieszała .... i zginęła ..... cała TY !!!! :) Nikolccia :) i ty tez przepadłaś? Mimozka :) Jak samopoczycie? Mam nadzieję, ze już wszystko oki 👄 Tija :) Niunia , potrzebuję więcej bieżących informacji o Twoich ćwiczonkach i dietkowaniu ..... bo teraz jesteś chyba w czołówce dietkujących. No i krzycz na nas i poganiaj !!!! 👄 Mycha :) Jak dotrze stepperek pochwal się osiągami :) I pamiętaj - w wakacje laski mamy być !!! 👄 Myszka :) A jak Ty dietkujesz? Bo chyba ostatnio coś nie pisałas o tym. Przyznaj się - masz jakąś diete cud !! :) Szczęśliwa :) Jak Twoja kopenhaska ? Bo chyba już ją kończysz? 👄 Serum :) Ja też mam chwiejne nastroje .... ale ja to już taka porypana jestem ..... gorzej będzie jak moje geny u moich dzieci albo wnuków sie ujawnią . Wtedy to będzie dopiero czad :P Pimach :) Będzie dobrze 👄 Będzie dobrze 👄 Będzie dobrze 👄 Emma :) Ciągle jestem pod wrazeniem fotki :) Mama :) No Ty to już na pewno wychudłaś na wiór !!!! :) Kasiunia :) Jedzcie na zdrowie 👄 Pamiętaj - kula to kształt idealny:) Byleby dzidzia zadowolona była:) I przynajmniej Maleństwo o kości się nie obija, tylko na mięciutkim śpi :) Ory :) Kończ te papiery i pisz do nas !!!!!! Brakuje mi Twoich opisów !!! I czekam na wiadomości jak ostatnio układa sie ten ... no ... Twojego szefa :P Tylko patrz dyskretnie, bo Cię o molestowanie oskarży .... :) Donia :) Przyznaj się .... nie udzielasz sie w łikendy, bo macie wreszcie chatę wolną albo organizujecie z mężusiem wyjazdy we dwoje :) Tylko to Cię usprawiedliwia :) Do2do :) Ty kochana to normalnie samatytanka jesteś !!!! Ciągle ktoś chory, ciągle jakieś problemy na Ciebie zwalają, a do tego jeszcze w szkole syncia poznali Twoje miękkie serducho i wykorzystują ... Pierdzielnij wszystko o glebę i wreszcie o sobie pomyśl !!!! No i o nas !!!! BO MAŁO CIĘ TU OD PEWNEGO CZASU !!!!!! Właśnie sie zorientowałam, ze nie ma w NK Obekiksowej i Abs. Czemu? Nie było ich od początku, czy sie wypisały ? Obeliksowa :) Krajanko :) Jak tam dzidzia? Kopie bardzo ? :) 👄 Abs :) I Ty też coś przycichłaś ostatnio ..... Już nie lubisz grubasków? A my takie kochane... mięciutkie jesteśmy :) A tak o sobie na koniec ...... postanowiłam sie dzis dzielnie trzymać .... śniadanie wciagnęłam o dziwo wcześniej. Może dam rade najeść sie wreszcie do popołudnia ....:P Na śniadanie 5 chudych plastrów szyneczki, kilka kawałkow papryki konserwowej i ze 2-3 łyżki grzybków marynowanych .... a ... i jeszcze ociupka sosu tatarskiego, bo za ostro mi sie zrobiło :P Może to nie było mało przynajmniej zgodnie z zasadami niełączenia ... tak mi sie wydaje ... I faktycznie - na 30 mnie wspominały :P .... No kochane ..... ducha wywoływać .... to trzeba mieć odwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja kochane mam dziecie chore i mi laptopa okupuje :o ale wczoraj mój tataus przeczyścil mi starego i już działa wolno, bo wolno chodzi net ale jest i GG :D więc i tak jestem hepi:) Dzisiaj caly ranek spediłam na dzwonieniu do przychodni aby zapisac mlodego na wizytę i wkońcu po 3h szlak mie trafił i się pofatygowałam ( przychodnię mam blok obok) a tam te pindy piją kawkę a słuchaweczka odwieszona wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrzagotowałam się ale ostatecznie wcisnełam się na jutro:o dzisiaj mam zebranie wszkole i muszę być na nim bo to semestralne :( Co do dietki to ja dzisiaj nic nie mogę jesc kompletny brak apetytu:o zjadłam banana i wypiłam 1,5 l soku Vitaminka gruszkowo, jabkowo, marchwiowego :) DZIEWCZYNKI PROSZĘ KLIKNIJCIE CO ROBICIE NA OBIADEk BO MI KONCEPCJI BRAK :( mam tylko zupkę BARSZCZ BIAŁY A CO NA DRUGIE ????????CZEKAM NA WASZE PROPOZYCJE:)👄 MAJKA- AJLOWIU❤️AJLOWIU❤️ i podeslij trochę murzynka:)👄 LOLA-❤️🌼G🌼R🌼A🌼T🌼U🌼L🌼U🌼J🌼Ę🌼 MAFINKA- ja do łodzi też mam pociągiem 2h więc .....👄 TIJA- 👄❤️👄 SERUM- Kochana geny genami ale menopałza sobie jeszcze poczeka na ciebie👄 PIMACH- buziolki dla was i czekam na relację z USG :) ciekawe jak tam Antek rozrabia :)Fikolki kreci, a moze lekarzowi fuca pokarze :)👄👄 KASIUNIA- mhy...chrzanik...narobiłas mi smaka moja babcia taki robiła :)👄 KICIA-👄❤️👄 I DLA WSZYSTKICH KOCHANYCH CHUDZINEK 👄👄👄 Kochane spadam do sklepu :) Będę za godzinkę :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHIHI:D:D:D:D....Ups...pisząc ze mój tata przeczyscił starego i ze chodzi wolno miałam na myśli kompa oczywiscie hIIHIHI:D Bo slubny chodzi jak w zegarku :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh seksu wtedy nie bylo i dzieki bogu bo myslalam ze mnie rozerwie.......ale za to wczoraj byl prawie dwa razy....hehehehe ach te mleczko.......jesoooooooo jeszcze mi sie chce....hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola to było 2 razy czy prawie było?????? Wyjaśnij mi proszę co to znaczy PRAWIE>?He,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wam napisać że mój mały jest chorutki:( idziemy na 16.00 do lekarza. Idą mu zęby na dole i zawsze coś mu się dodatkowo przyplącze. Majeczko :) odnośnie Twojego pytania to ja dalej nie stosuję żadnej konkretnej diety. Staram się tylko nie jeść wieczorem i zwracać uwagę na to żeby nie przeginać z pustymi kaloriami. Okazuje się że można stepować jeszcze szybciej bo w tej chwili w 50min spalam 800kal. Poza tym około pół godziny ćwiczeń na worek od kartofli i bułki na wewnętrznej stronie ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka to ja tez tak dietuje....poprostu nie przeginam z zarciem i staram sie nie myslec tylko o tym....i jakos leci...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ocieplenie i deszcz leje jak z cebra.....a jak tam u was???? wklejam moj nr telefonu na nk....w razie potrzeby.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 ale mnie łeb napindalał...... łłłłooooo...... prawie całego szampona wyaliłam... Dziewczyny jakby udało sie z którąś z Was zobaczyc to bede w niebie normalnie:D.... znowu wpadne w alkoholizm urlopowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja teraz kumam wy na gg siedzicie pindy:D ....... jedna koleżanka mnie skasowała z nk z 30.... własnie co z Nikolcią??? Dlaczego z nami nie pisze???? Desperadoo..... halo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam mam nadzieje że sie na mnie sie obraziłyście , że sie nie odzywałam , ale naprawde brak mi czasu ciagle gdzies biegam i pracuje, wogóle czysty młym, tylko młynarza brak:D, a szkoda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu znowu jakaś zmowa, o ktorej ja nic nie wiem, poprostu zakopałam sie w papierach i nawet wiosny nie zobacze czyba że bedzie pożar i wszystko spali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane to ja na łatwiznę poszłam i nalesniorów z serem natrzaskałam i juz obiadek z głowy :)Mój stary ma w sobotę jakies całe spotkanko branzy turystycznej wiec bedę miała czas aby klikac do was :) MAFINKA- Nikolcia jest chora :( ale pewnie sie odezwie mieszka kołomnie i już sie spotkałysmy parę razy w tesko przypadkiem na zakupkach :) DZIEWCZYNY APELUJĘ INSTALOWACSKEYPA BO TAM MOZEMY GADAC WSZYSTKIE NA RAZ I RAZ W TYGODNIU MOGŁY BYŚMY POGADUCHY UZĄDZAC , A NAWET WÓDZIE PIC HIHIHIHIH:) CO WY NA TO ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×