Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Przecież Wiesz,że wybrałam najchudsze zdjęcie, tego co duże nie widac,znajduje się pod stołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:( a za mną to juz nikt nie tęskni :(:(:(:(:( Ale co mi tam...............i tak napiszę :p..............ja miałam dzisiaj gości matka chrzestna mojego syncia nas z mężem odwiedziła i oznajmiła że będą rodzicami co więcej udało sie im za pierwszym podejsciem :) Jeśli chodzi o oponki to i ja ich narobiłam i objadłam sie chycba za wszystkie czasy wiec mam teraz oponek sztuk dwie :o kochane uciekam do lóżeczka bo zmeczona jestem i kliknę jutro ŚLĘ BUZIOLKI WSZYSTKIM👄👄👄usta] ---------------------------👄👄:D👄👄 __________________👄👄:D👄👄 __________________👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się tylko przywitać 👄 Pamietam o Was nieustannie. 👄 Kazałam się dziś zabrać mojemu chłopu na zakupy, muszę sobie większy cycnik kupić. Ups. Ale jeszcze śpi padlina po wczorajszej parapetówie. Błe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z ranka jak na niedziele. Mam podły nastrój ....oczy same łzy wyciskaja wiec (chyba ) dzis nie popisze ...popadłąm w nostalgie i chandre zwiazana z dzisiajszą rocznice ślubu(23l)widzę że z roku na rok nie ma czym sie cieszyć,bo to oznacza nieubłagalny upływ czasu . SZCZEŚLIWA.....dziekuje za pamieć👄jest wszystko OK wiecej napisałam Ci na GG. KICIA.....pestki DYNI jak najbardziej wskazane to bardzo dobry sposób na pozbywanie sie pasożytów z ludzkiego organizmu. wklejam ci link do poczytanie,http://www.sciaga.pl/tekst/16561-17-unikanie_zarazen_robakami_pasozytniczymi. DLA WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU DUŻY 👄 Miłej niedzielki .....chwytajcie każdą chwile ,bo niestety nic nie zdarza sie dwa razy......spadam bo łzy zalewaja mi klawiature.....Jessssuuu,ale łapie doła !!!!!! PA,PA......Jak dobrze że jesteście . PA PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum kochana masz się czym cieszyc, masz kochającego męża, udane dzieciaczki nie każdy ma tyle szczęścia. Nie myśl o tym ile zostało tylko o tych wspaniałych 23 latach. Ja wiem ,że jak człowieka dopadnie taka nostalgia to trudno z nią walczyc. Ja osobiście też przeżywałam w podobny sposób swoją rocznicę ślubu, widocznie my kobiety tak mamy. Serum ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM - KOCHANA 👄 tak bardzo chciałabym Cię jakoś pocieszyć... powiem Ci, że ja np lubię rocznice, zaliczam je do kategorii sukcesów :) Pomyśl, jeszcze jeden rok udało się przeżyć i się nie pozabijaliśmy, ciągle możemy jeszcze patrzeć na siebie, jest o czym rozmawiać i po co iść do łóżka. Może tak na to popatrz? 23 lata nieprzerwanych sukcesów ;) dziękuję za link, przerażające. wszystko nam zagraża!! ale faktycznie działają te pestki bo całą noc coś się działo u mnie w brzuchu, może pestki tasiemca ganiały? :D :D :D a tak poza tym buzi, buzi wszystkim rannym ptaszkom i wszystkim śpioszkom 👄 👄 👄 jest mi ciężko i gorąco bo moje koty dokonały rzeczy niemożliwej, oba wlazły mi na kolana, gruby jak zwykle przycisnął mi prawą rękę, więc piszę tylko lewą (spoko, ja mańkut jestem ;) ), niuńka nie wiem jak długo się utrzyma i nie zjadzie... ale dziwne, że jeszcze się nie pobiły! to jest w tym wszystkim najdziwniejsze, nawet nie to, że się zmieściły, ale to że jeszcze się nie biją! bo każda próba wejścia na ten sam fotel, czy poduszkę kończy się wrzaskiem i bijatyką. widocznie dziś mają jakieś święto, tylko, że mi zaraz reka uschnie... jednak miłość nawet do zwierzaków to CIERPIENIE... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Kobitki :) Ja sie tylko witam i uciekam do apteki bo mi się dziecie rozchorowało :o SERUM- nie smutkuj niesamowitku 👄 i wszystkiego naj,naj z okazji rocznicy❤️ I DLA WSZYSTKICH KOCHANYCH LASECZEK 👄👄❤️🌼👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum❤️ Z Okazji Święta Waszego Życzenia Wszystkiego Najlepszego: Niech Każdy Dzień Dostarcza Radości I Uśmiech Zawsze W Sercach Gości, Niechaj Problemy Was Omijają, A Wszyscy Bardzo Was Kochają, Bo Jak Nikt Inny Na Świecie, Wy Na To Zasługujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dziękuje wam z całego serca👄jesteście niezastapione w takich sytuacjach❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane Ja dopiero ze szkoły wróciłam i strasznie boli mnie glowa, ide zaraz legnac na wyrko Serum Kochana co ty gadasz????? Każda rocznica ślubu powinna być sczęśliwa że pomimio wszystko (bo przecież wiadomo że zazwyczaj nie było różowo) kolejny wspólny rok razem. A w dzisiejszych czasach to nie jest takie proste. Pomyśl że wytrzymałas z tym pieronem kolejne 365/6 dni. A on wytrzymał z Toba. I pomimo że było różnie nie pierdzielnełaś draniowi papierami rozwodowymi (chodź nie raz była ochota) A tak zupełnie powaznie to tylko się cieszyć ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim razem i każdej z osobna 👄👄👄 Mamuśkom i dzidziuśkom 👄👄👄 Serum - Ciebie kobieto za przykład trzeba brać !!!!! 23 lata po slubie, a mężus ciągle zapatrzony jak w obrazek :) Płakać to Ty ze szczęścia tylko powinnaś !!! Zresztą jestem pewna, że już Twój ślubny się o to dziś postarał 👄 Do2do .... nie Ciebie jedną nie wspominają ..... mnie też 😭 i nawet wiem czemu ...... bo z takim obrzydliwym obżartuchem nie chcą mieć nic do czynienia :( a ja żrę ... żrę ... i żrę :O:O:O Do tego cały świat przeciwko mnie 😭 mąż co trochę ciasto przynosi, dzieciaki słodycze kupują, a moja rodzona mam co kilka dni ciasta piecze .... niby wnukom, bo murzynka lubią .... ale to ja go pochłaniam, bo mi przed nosem stoi 😭 siedzę i słyszę normalnie jak mi kałdun rośnie 😭 A żeby tego było mało @@@@ coś się spóźnia 😭 !!!! I tylko mi tu kuźwa bez komentarzy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Paranoja jakaś !!!!! Dobrze, ze chociaż w pracy mam teraz troche roboty, bo takie wewnętrzne przeprowadzki są i semestr się kończy, wiec papierów pełno .... Jak dobrze pójdzie i do pracy głupiego żarcia nie wezmę (jak ostatnio na nocke torbę miętowych czekoladowych ...) to chociaż tam żołądek odpocznie :O:O:O Spróbuję może wcześniej śniadania jeść, to do wieczora napełnię ten cholerny bebzoch, bo ostatnio tak koło południa dopiero śniadanie zaczynam i wieczorem jeszcze ciągle głodna jestem :O:O:O A pomysleć , ze jeszcze niedawno o 18-19 tylko jogurt jadłam i do rana mi starczało 😭 Dzisiaj , co by nie siedzieć cały dzień w domu i gębą nie ruszać, wymyśliłam rodzinny kulig dla dzieciaków rodzeństwa :) Szwagier myśliwym jest, ma stosowne auto i leśne drogi zna, to pociągaliśmy troche dzieciaki :) Wróciły zmarzniete, przemoczone i ... szczęśliwe :) A ja oczywiście głodna :O:O:O A w domu oczywiście .... świeżutki murzynek czekał 😭 HELP !!!! HILFE !!!! POMOCY !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka nie licytuj się z ciężarną -pochłąnełam wielki słoik nutelii przed chwilą ( po obfitej kolacji) i nie wspominam nawet o tym co było przez cały dzień bo stron by brakło. A ty to i tak chuda jestes to nie piep*z głupota. U ciebie cycki waża z 50kg to na reszte niewiele zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz mam ochotę na taki fany chrzanik który robi mój mąż. Mam w lodówce ( chrzan z majonezem i jajkami na twardo miesza). Pyszne jest do szynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJECZKO - no jesteś wreszcie, co ci tu poradzić... ja na szczęście nie jadam ciast, a to mnie kusi zastąpiłam pestkami dyni, ale i one w końcu mnie zdradzą ;) byłam dziś w Tesco, a tam tyle cukierków :D kupiłam sobie i malagę i inne cudeńka :) ach, pycha :D ale do tego pół kilo pestek. nareszcie nie muszę kupować na osiedlu małych paczuszek, mam całe pół kilo! i kilo cukierków :) ale o tym SZA! Jak zwykle Laseczki wcięło was na weekend, mało piszecie... SERUM jeszcze raz 👄 DO2DO - pamiętam, pamiętam o tobie i czekam na twoje wpisy, ale ja wiem jest weekend, więc nikogo nie zmuszam! LOLKa - jak tam dieta? czymasz się ;) PIMACH ❤️ DONIA - 🌼 MAFINKA - 🌼 TIJA - 🌼 SZCZĘŚLIWA 🌼 EMMA 🌼 MYCHA 🌼 ORY 🌼 KASIUNIA 🌼 DESPERADOO -to jesteś czy nie ma??? 🌼 MAMA 🌼 MYSZKA 🌼 MIMOZKA - jak zdrówko? 🌼 PIKSELS - gdzie ty??? 🌼 OJ, laski, ciężko się was doliczyć REBJATA :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc👄 ja sie wam nie dziwie, ze macie apetyt - jest zimno snieg itp. organizm domaga sie energii , na pewno Wam minie. Ja nie chce was straszy ale slyszałam ze w malagach itp,itd są robaki:D Ide sie wypluskać, ćwiczenia zaliczyłam ale wieczorem z moim pijemy szampona i lody.... i bezy.... o boże ....:D:D:D:D ale to bedzie slodkie i 1000 kcal:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA - dzięki.... za ostrzeżenie, smacznego... na szczęście zrobiłam mieszankę, więc zjem wszystkie oprócz malagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia - ale ja chce dla was dobrze - z tymi cuksami z wkładką;p, a tak wogole to jestem nawalona chyba... i lece do PL 18 .03 na 2 tyg. Czy ktoś idzie sie napić ze mna w łodzi??.... Kicia przyjedziesz pociagiem?? ......zastanów sie Lalka!!! A inne Laski??........ pewnie nikt nie napije sie z Mafiną:P Serum - Wszystkiego NAJ SłOńCE👄 moim zdaniem jestes przecudowna kobieta, i masz super meza... żYCZE WAM SAMYC SZCZESLIWYCH LAT!!! BUZIAKI👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie mam okienka na dole, zeby sobie wyswietlić, coscie tam nabazgraly? No, dobra, lece z pamięci, jak pochrzanię, wybaczcie. Kasiunia, nawet mi nie mow. Chyba zamieszkam w kuchni. Staram sie nie przeginać, ale wczoraj wieczorem zjadłam chińska zupke, a i tak poszłam spać z burczeniem w brzuchu. Majka, ale Ty ściemniara jestes. Na NK to ma takie foty, ze z butów wyrywa, więc nie wiem o co kaman. Moze Ty te cukiery biednym dzieciom po drodze oddajesz, a zapomniałas o tym? Do2do, ja za Ciebie nieustannie trzymam kciuki, Ty wiesz. 👄 Serum, matko, my mamy 16 lat ze soba i średnio 20 razy dziennie mam ochote wystawic tego pana za okno. Dzis nie śpie od 5-tej, tak chrapie. Chyba pomyślę o osobnych sypialniach, na szczeście chałupę mam duża. Mafinka, na szczęście mnie ze słodyczy pociąga kapusta kiszona i salceson. Naprawdę ciąża oglupia. Idziemy na kontrolne usg. Jestem posrana ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ BOBKI 👄 PIMACH - nieustające ❤️ MAFINKA - ło la boga, przepuścić taką okazję?? Żartujesz?? Tylko błagam Cię, przypomnij mi na początku marca o tym, ok? Bo ja mam kurzą pamięć ;) NO Laski, ja jadę na spotkanie z Mafinką? Kto ze mną?? :D :D :D Miłego Dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie chudzinki👄 Jeszcze raz wielkie dzienki❤️ Już prawie wszystko OK.........byłam rano na pobraniu krwi ....trzeba zrobić wyniki hormonów ,bo może u mnie juz postepuje menopałza i dlatego mam taką chuśtawke nastrojów.....ale wy sie tym dziewczynki nie przejmujcie was to długo jeszcze nie będzie dotyczyć..........NIESTETY moja babcia przeszła już w wieku 39 l i może ja odziedziczyłam po niej wiec cieszę sie jak huj!!!!!!! ....jak by nie było przyjemniejszych genów do przejęcia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć aniołeczki Pimach😘 3mam kciukasy Serum😘co Ty kobito? zamiast się cieszyć to płaczesz, no chyba że ze szczęścia Majka😘 uważaj bo wszystko Ci w cycki wejdzie Do2do😘 pamiętam o Tobie Mafinka😘 do tej Twojej Łodzi z Torunia nie jest tak daleko, więc nie kuś Mych❤️ Szczęśliwa❤️ jak tam dietka? mam nadzieję że lada dzień 8 z przodu będzie Ory😘 jesteś piękna Mimozka❤️ Donia❤️ Mama❤️ Myszka❤️ Lolka❤️ Kiciakocia❤️ Obelixowa❤️❤️ Desperado❤️ wracaj córko marnotrawna ABS❤️ Emma❤️ Kasiunia❤️❤️ Nikolcia❤️ Piksel❤️ Jeśli którąś z pięknych pań pominęłam to lejcie mnie w dupę aż cały tłuszcz wytłuczecie🌻;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×