Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

oJ TAK , TAK lac bo ja dzisiaj semestralne zebranko mam :o i kurnia muszę isc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja uciekam głowę myć co by jak bustwo wygladac a nie jakies oblesne monstrum buziolki do wieczorka 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i się dowidziałam , pewnie mnie nie widać:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz stoję w kolejce d NK, tzn za dzwiami i walę pięściami moze ktoś mnie wpuści:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antek mierzy sobie całe 13 cm i to moje 13 cm szczęścia. Miałam dzis ważenie i się załamalam. Już 5 kg na plusie. Chyba czas pomyśleć o jakims rozsądnym odżywianiu, żeby nie nazywać rzeczy odchudzaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimach !!!! O czym Ty dziecko do mnie rozmawiasz ?!!!! Jakie odchudzanie ?!!!!!! Masz jeść, bo Antoś ma dopiero 13 cm, a ma urosnąć do przynajmniej 50 :) Więc musi z czegoś chłopaczek siły brać :) I niech mu w łokcie jak najwięcej idzie, bo będzie musiał sobie czymś w życiu radzić :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka,dobre. ;-) uwielbiam Twoje komentarze!!! I wogole Was uwielbiam ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) To ja się melduję :) Juz po zebranku :) z młodym nie ma problemu :) wiec nie myslac duzo polazłam z kumpelą na piweczko po zebranku i do tesko zakupilam winko sztuk 3 i włsnie saczę ze slubnym syncio chorowitek oglada tv i pewnie za snie niebawem bo wkońcu ma tylko 37,00 a ja.....no...jeszcze nie wiem...może ...podyskutuję ze slubnym jak mnie gadzina niczym nie wkurwi :D PIMACH- kochana a raczej kochani 👄👄👄 Ja ci powiem tak :D Antosiek to juz kawał byka!!!!!!!!!!!!! i BARDZO DOBRZE NIECH ROSNIE ZUCH CHŁOPAK:D A ty kochana niczym się nie przejmuj bo odchudzac się będziesz po ciazy a nie w trakcie :o i A ntosia czekolady pozbywać hihiihihihi:) i rurki z kremem hihihihisledzika hihiiiihi:) buzioli dla was👄👄 LOLA- juz nagadalam ślubnemu że ma mi skepya zainstalowac do soboty i kropa :) wiec pijemy ;) no nie:) MAJKA- ajlowiu:)👄 KOCIA - jestem , jestem 👄 I dla wszystkich 👄I MIŁOSNICZEK DUZEGO ROZMIARU I KOTÓW HIHIIHII LINK👄 http://www.joemonster.org/filmy/6693/Rozmiar_ma_jednak_znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️DZIEWCZYNKI PRZEKAZUJĘ WAM GORĄCE BUZIAKI OD OBELIXOWEJ POWIEDZIAŁA ZE KLIKNIE W PONIEDZIAŁEK ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO - a może młody się przed wywiadówką rozchorowal, wiesz, to taki przypadek przedklasówkowy lub przedwywiadówkowy :D :D :D jak się okaże, że wszystko ok, to i zdrowie wróci? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA-Ni nie ma szans bo przezd chorobą zaliczył 3 testy i kazdy na 5+:) tylko z religi 4 ale ni czorta do modlitw nie mogę go zmusić bo i jak mam go do wiary zmuszać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups sorki za bykulce ale juz leciutko się wstawiłam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ❤️ Druga niewyspana noc. Młody daje popalić, jest porządnie przeziębiony i idą mu zęby na dole więc marudzi bez przerwy. Kiedy to się skończy?:(straszny panikarz z niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak poranek? 🖐️ TIJA serdeczne współczucie. Uroki macierzyństwa :) których ja z lenistwa postanowiłam sobie darować. ;) ale chylę czoło, bo ja to bym już przez okno wyskoczyła :) mam nadzieję, że już wkrótce porządnie się wyśpisz, a ząbki będą na miejscu. DO2DO - żyjesz? LASKI szukam pensjonatu, moteliku jakiegoś po Łodzią. NA ile osób mam miejsca rezerwować?? ? :D :D D ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️ ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE CHUDZINKI👄 KICIA...........jaki pensjonat?????Miała być polana ,ale przecież jeszcze zimno....no i oczywiście jeszcze kilasy nie zwalone!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 hej, za dużo to nie napisałyście i to naszczeście , bo u mnie z czasem jak z kilogramami :D za mało ❤️ pimach, o odchudzniu zapomnij, jedz na co masz ochote , bo teraz to Antoś jest ważny i towje samopoczucie a te pare kilogramów wiecej zrzucisz jak odchowasz maleństwo, juz my o to zadbamy :D, tak wogóle ty masz dobrze :P bo wszyscy mogą cie bezkarnie dokarmiać a Ty nie możesz odmówic:D,i to że przytyjesz to rzecz zupełnie naturalna a jak jeszcze raz wspomnisz o odchudzniu to........i tu nie skończe bo to zbyt drastyczne:D, trzymaj się cieplutko i odpoczywaj za nas wszystkie i nie zapomnij i czekoladkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM - to ty nic nie wiesz? Mafinka przyjeżdża w marcu do Łodzi, to ja oczywiście też. Do2do się też zapowiedziała, bo ma blisko. Ja myślałam pójść do knajpy, ale do2do ma chyba jakieś grubsze plany, bo zaproponowała jakiś pensjonacik. W ZWIĄZKU Z TYM JA SIĘ PYTAM: KTO JESZCZE REFLEKTUJE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja, to ja, to ja...słyszysz wołam ciebie ja Brzoza......cześć laseczki 👄 kochanieńkie !!!!..nie było mnie i nie było...dalej tonę w papierach, ale dzisiaj chociaż na chwilunię bo mi tęskno...Dzięki za info o WOŚP, byliśmy pod pajacem na koncertach, córcia całą skarbonkę wzięła bo zbierała specjalnie grosiki, a Tatuś za nią zasilał poważniejszą gotówką, bawiliśmy się cudownie, tylko muzeum \"klątwy faraona\" nie wypaliło bo się system zawiesił i kościotrupki nas nie straszyły tylko leżały jak nieżywe jakieś...ku ogólnemu rozczarowaniu dzieciątka mojego... 1.PIMACH !!!!13 cm- prawdziwy facet, jeść musisz !!! Na dietkę przyjdzie czas po porodzie i kropka !!! 2. Lola GRATULACJE !!!!- u mnie dieta leży i kwiczy, moze dzisiaj będzie lepiej, bo przez oponki i placek po węgiersku nic mi wyszło z odchudzania, ale chodziaz na lodowisku byłam...he he he he całe 4 minuty za całe 10 pln, wszystko przez wypożyczone łyżwy...hokeje o trzy numery za duże...ale mówi się że złej baletnicy to rąbek spódnicy itd itp. 3. Motelik pod Łodzią ???? Imprezka ????? ja tez chcę, ja też 4. DO2DO- kurczaki musimy też się spotkać, trochę co prawda daleko bo ja zupełnie po drugiej stronie i 23 km od W-wy ale musimy, koniec tego dobrego !!! Kawkę i piweńko strzelić musimy !!! WOW podaj termin a ja zsynchronizuję czas...hasło: zuzia lalka nie duża..będe miała biały gożdxik w czarnej klapie płaszcza a w zębach Voga mentolowego .... Dzisiaj znowu złapała moją kolejkę WKD choroba jakaś czy coś, jechałam więc do pracki taksówką, okłamując klienta że spóźnię się bo jestem w Urzędzie Skarbowym br.br.. cała stówka mi pękła, jutro idę do szefa i udowadniam mu że dzień bez wazeliny to dzień stracony, żeby tylko zwrócił mi łaskawie pieniążki za dojazd do klienta :-( mam nadzieję że doceni fakt, że zamiast urlopu na żądanie wzięlam taxi i poleciałam do roboty....Powiem mu coś miłego... Majeczko 😍 mój szef nie zmienił ułożenia ten tego , tam tam, ale wszystkich nas powalił tekstem że jest ciemnym blondynem, a on jest rudy jak marchewa. Ale wiecie Prezes ma prawo dorobić sobie ideologię do swojego samopoczucia, oczywiście z wrodzoną sobie złośliwościa nie omieszkałam sie poinformować pryncypała że skoro on jest ciemnym blondynem to ja jestem wysoką szczupłą blondynka, no i ..wszyscy gruchnęli śmiechem, a szef mi posłał spojrzenie mówiące ni mniej ni wiecej...jesteś już martwa, a napewno zwolniona...musze więc załagodzić sytuację....mam nadzieję że mi się uda he he he he he.... Zbliża się 17 rocznica Wielkiej Głupoty Wynikającej Z Młodego Wieku czyli utworzenia jedorodnej i jednolitej komórki społecznej jaką niewątpliwie kiedys było moje małżeństwo...Z tej okazji mój M, postanowił ni mniej ni więcej, że w tym roku pomysłowy Dobromir należy do mnie, bo on jest zapracowany i nie ma czasu na głupoty, oczywiście kwiatki dostanę...od razu odechciało mi się chcieć czegokolwieg więc w ten szczęśliwy, upojny dzień zaprawdę powiadam Wam.... opróżnię szklaneczkę drinusia, opłakując swój ciężki los :-) ech gdzie są te chłopy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich 👄👄👄 ORY !!!!!!! Przy tekście \"dzien bez wazeliny do szefa to dzień stracony\" gotowa byłam osobiście masażyk Ci w nagrodę zaserwowac :) Ale kwiecisty opis wspólnych przygotowań do obchodów wielkiej rocznicy normalnie powalił mnie na kolana 👄 Jesteś najlepsza z najlepszych !!!!! Olej szefa, papiery i wazelinę i czym prędzej bierz się za pisanie książek !!!!! Musierowicz i Chmielewska mogłyby u Ciebie korki z pisania brać !!!!! Za wczasu podeślij mi pare autografów, bo za jakis czas to się do Ciebie nawet nie dopcham :) Na rocznicę ślubu proponuję zorganizować fajne, nastrojowe wyjście do retauracji, z którego oboje wrócicie szczęśliwi ..... Ty idź w czwartek, a Twoja zakała, sory .... wielebny mąż - w piątek :P A tak wogóle to uciekam, bo muszę się ucharakteryzować na ponętną kobietę :P mycie głowy, mejk ap, coś do zakrycia puchliny głodowej ..... kurnia, jak się dobrze postaram moze jeszcze ktoś da się nabrać .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesooooooooooooooo ja sie poleje............ wariaty ze tworek pouciekały i wszystkie piszą na tym forum.......oj oj ja sie poleje......................buahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOO Boooooooooośka Ory:D jesteś niezastąpiona, czy ja już Ci mówiłam że jesteś piękna? bo teraz muszę dodać że niezastąpiona. Mój brat używa dwóch powiedzeń z którymi zgadzam się w calej rozciągłości 1) \"Pan Bóg stworzył rudego żeby uważać na niego\" 2) \" na dziesięciu rudych, jedenastu przypada fałszywych\" :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:pp:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ale się uśmiałam, poproszę o więcej ORY❤️ MAJKA❤️ jesteście niesamowite te wasze teksty...... o mało się nie popuściłam. Ory Majka ma rację Ty się weź kobieto za pisanie bo szkoda marnowac talentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×