Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olivvia

Juz zaklepane! 19 wrzesien 2009 - Wpisujemy

Polecane posty

nie nie mam w zwyczaju obijadania sie, no chyba ze cows mi posmakuje :P hehe no i brzuszki bede robic :P to dam rade więc moze bedzie dobrze ajjj sie wybycze przez te 3 tyg a jak tam u was przygotopwania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm w koncu zesmy za sale zaliczke zaplacili i menu wybrali chociaz zdalismy sie na babke tam. po swiadectwo chrztu musimy jechac ale jakos zebrac sie nie mozemy. w poniedzialek przymiarka pierwsza i tydzien pozniej tydzien wakacji nad jeziorem wiec sie doczekac nie moge. w sumie to nie ma zadnch przygotowan . fryzury sobie nie wybralam bo hehe niechce mi sie stron z fryzami przegladac:-) zdaje sie na babke w salonie. na sesje zdecydowalismy sie ze zrobimy we wtorek a w sobote tlyko godzine niedaleko hotelu.:) a u was? pewnie na ostatni guzik zapiete. wodke kupujecie normalna typu smirnoff czy inny czy jakis takie z neta z graweowanymi butelkami?bo u nas tesciu wlasnie takie chce zamowic. 23 zł za butelke 0,5 grawerowane szklo , niewiem jakie w smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nic w sumie jeszcze nie zrobione:P nawet wszystkich gosci jeszcze nei zaprosilismy ale ci co maja byc na weselu i tak o tym wiedzą wiec przekazanie zaproszenia to w sumie tylko formalnosc:P menu to tydzien przed weselem ustalamy z szefem sali, wodki jeszcze nie mamy, zastanawiamy sie jaką kupic napewno nie smirnoffa bo za drogi wybierzemy albo pana tadeusza, bolsa, gorzką de lux, soplicę jak pojedziemy do sklepu wtedy zorientujemy sie jak ceny i wybierzemy poprostu najtańszą, no chyba ze roznice będa nie wielkie wtedy to pana tadeusza ja juz mialam pierwszą przymiarke sukni heheh, a tak wlasciwie to samej podszewki bo najpierw podszewke ona wymierzy dokladnie pozniej to wysyla do salonu oni naszywają wartwę wierzchnią wysylają do niej ona jeszcze raz mierzy na mnei juz całą kieckę i wszelkich dodatkowych poprawek sama dokonuje butów nie mam, a wtej sytuacji to predko ich nie kupie:O ciągle zastanawiam się czy isc w welonie czy nie, szukam kiecki dla malej... mamy 5l bimebrku na wiejski stol i antałek zamówilismy, no i mlody ma caly stroj ale przejde sie jeszcze po sklepach kupie mu krawat bo kupilismy plastron niby ladny ale nie jestem jakos przekonana do niego no i zatanczymy zwyklego przytulanca (nie jakiegos walca) i to takiego wolniutkiego z uwagi na moją nogę:O której juz mi lekarz powiedzial nie bede mogla forsowac przez kilka miesiecy:O aha samochodu jeszcze tez nie mamy zalatwionego w sumie prawie nic ale co tam jeszcze 50 dni zostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zdjęli mi gips jestem zalamana noga jak była spuchnięta tak dalej jest do tego doszlo jakies zaczerwienienie, lekarz tylko spojrzał i powiedzial "a co pani chciala zobaczyc po dwóch tygdniach w gipsie" jestem zalamana, bo troche mnie boli, boję się normalnie na nią stawac zapewne nie dam rady przetanczyc calego wesela:( a do tego buty chyba musze kupic plaskie bo obcasy odpadają bo poprostu nei dam rady :( sama neiwiem co mam zrobic do tego moja szefowa szuka kogos na staz, boję się że chce mnie zwolnic (niewiem czy moze czy nie zwolnic mnie ze stazu), umowe z UP mam do 30 listopada, a ona moze przyjąć jedynie 1 osobę na staz, dzis jechalam i widzialam wywieszkę "Przyjmę na staż" :( ajjjj butów tez nei moge znalezc jak cos mi sie podoba to rozmiaru nie ma, albo glupio wygląda na nodze bądz tez mi sie nie podoba i zle się czuje mojemu M. kupilam plastron i krawat sobie wybierze w czym chce iść no i malej kiecke kupilam(bialo,seledynowo,rózowa) a jak u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa go góry do wesela sie zagoi tak byś mogła przetańczyć całą npc toć to jeszcze miesiac został;) wiecej optymizmu a co do zwolniena to wątpię bo mogła by cię zwolnić tylko z tego tytułu że żle pracujesz itp będzie oki;) u nas hm... czekay i czekamy a za 3 tygodnie uderzamy do kuzyna na wesele a potem będzie się działo panieński strojeni sali :D:D gorący wrzesień sie zapowiada:) a tak serio ciekawe jaka bedzie pogoda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tram dziewczyny:D zostalo nam 18 dni :) heheh ja na samo mysl o tym wszystkim dostaje boli brzucha:P żołądek mi sie zaciska:P Jeszcze wodki nie mamy:O tzn zamowiona ale jeszcze nie przyjechala, zdecydowalismy sie na Pana Tadeusza prezenciki dla gosci nei dlugo zamowie na allegro no i noga powoli sie goi:O w tym tyg lece na przymiarke suknie:D a co u was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez musimy alkohol zamowic ale to przez knajpe wiec pojdzie szybko. bukiet gdzies zamowic , dekoracje auta zamowic , naklejki na butelki zamowic , przymiarka i odbior 16 sukni bedzie , obraczki kupujmy jutro.i buty dla mlodego by sie przydelo kupic :)i jakas dekoracje do kosciola tez dobrze by bylo gdzies zamowic .niewiem co tam jeszcze.pewnie o czyms zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz zamowilam w kwiaciarni z drugą parą dekoracje kosciola buty zamoiwlam idą jakis bukiet musze wybrac, tort zamowilam - nie jestem zadowolona ale to w sumie tylko tort :P jakies dekoracje na sale musze kupic, i zastanowic sie nad menu wybrac ostatecznie fryzure :O sama niewiem czy chce na gladko czy chce zakrecone i upiete no i przydaloby sie schudnąc jeszcze z 2 kg :O schudłam 3 :P planowalam 5 aloe sie nie udalo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ja tez mam palowanie sie codziennie zeby schudnac bo mi tak pieknie gorset zmniejszyly a 3 przymiarki nie przewidzialy i do 16 musze wasnie tez ze dwa kg zrzucic. ale 2 tygodnie to i 3 pojda spokojnie. o wlasnie tort. a kurat mi tam obojetnie jaki bedzie. cukiernie mamy juz oblukana od stycznia z targow. tylko zamowic. i ciasta ale to kierowniczka hotelu ma znajoma ktora tam zarabia na wypiekaniu ciast na wesela wiec od niej jakos wezmiemy ale z 500 zł za to pewnie i tak wyjdzie :-/ niewiem poco tyle ciast. ja bym wziela o polowe zmniej a pewnie i tak by pozostawalo. a ci powymyslali iles tm blach ciast zeby jeszcze gosciom do domu dawac. pierwszy raz slysze ogolnie o takim zwyczaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to przez te remonty w domu dla nas to mam taka napieta atmosfere w chacie ze oczekiwanie na ten dzien nie nalezy juz do najprzyjemniejszych.i caly nastroj przedslubny odszedl daleko wiec na jakis czas przestalam sie tym emocjonowac.:-( szkoda ze tak wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to co kłócicie się miedzy sobą czy z rodzicami?? a pierwszy taniec do czego tanczycie my jeszcze nie wybralismy a pocwiczyc musimy :O no i kwiaciarki mnei wkurwiają bo bylam zapytac jakie kwiaty są typowo wrzesniowe a one od razu pytają jaki chce bukiet pokazują, mi te okropne sztywne lezki napakowane rózami ktore wyglądają jak sztuczne ja chcialam bukiet w formie bukietu no ale one nie mogą pojąc ze ja chce cos tak zwyklego:O wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z kwiaciarkami jest problem u mnie tez. pokazalam im bukiet ktory od stycznia mam na zdieciu z targow. luzny z roz o onnych kwiatow. delikatny lekko idacy w dol pojedynczymi trawkami. a one mi w katalogu pokazuja bukiety tak napchane , napackane jakimis pierdolami i mowia ze takie moga zrobic. jak by nie mogly czego prostrzego i subtelniejszego. wiec szukam dalej kogos normalnego. tanczymy do Hijo de la luna walca wiedenskiego. a po 2 minutach pewnie cos innego szybkiego i wesolego zatanczymy. narazie cwiczymy to pierwsze i zobaczymy. a kloce sie ja z ojcem.potwornie. strasznie sie zmienil .jawstaje rano i od razu mi sie odehcciewa wszystkiego. i wszystko o budowe idzie.troche to skomplikowane. tko o budowe idzie.troche to skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przygotowania w toku, w piątek o 21.00 wyjeżdzamy z Angllii o 04.00 mamy prom z Dover do Dunkierki jedziemy do Mirka siostry do Belgii i tam spędzimy weekend, a w niedziele w nocy będziemy w domku. No i po powrocie musimy zamówic dekoracje na samochód i winietki na allegro, bo usadzamy gości sami, musze zrobic przymiarke sukni i zobaczyc czy dalej trzeba ją zwęzic, bo była za duża, a ja raczej nie przytyłam to pewnie będzie do lekkiej przeróbki , musze kupic buty i bilizne, bo w Anglii nic nie ma ciekawego, no i Mirek musi dopasowac garnitur Potem tylko zamówic bukiety i tyle No i 12.09 mam panieński:D A jak tam dziewczyny robicie panieński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jak pod gorke to na calego. nawet wizazystka. dzisiaj mialam probny makijaz. jaka ta babka jest beznadziejna.wyrzucilam 100 zł w bloto. najpierw zrobila taki makijaz ciemny ciezki ze za drzwi bym z nim nie wyszla. potem robila tak jak ja jej mowilam jak by sama nie potrafila wymyslec jak delikatny makijaz zrobic z wyrazistymi aczkolwiek nie mocnymi oczami. to coz robila jest beznadziejne.jedynie kepki sztucznych rzes ;adnie wygladaja. reszta do kitu. chyba jej niewezme ale niewiem juz teraz gdzoe szukac kogos innego. a panienski jakis bedzie tydzien przed weselem. mlodemu robia juz w ten weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja place za makijaz 50 zł ze sztucznymi rzeskami nie robie probnego bo babka super maluje, a nawet gdyby cos wyszło to mam taki zapas czasu ze najwyzej zmyje i nowy makijaz polozy:P panienskiego nie mam :P gdyz panną nie jestem juz kilka lat :D ale w piątek przed weselem idziemy sale stroic - juz sie boje heheh to znaczy nie sale bo jej stroic nie trzeba tylko na tą sale wchodzi sie klatko schodową no i tę klatkę chcemy trochę przystroic balonami i organzą princessa a masz zdjecie tego bukieciku na kompie??? Ja bielizne juz mam stanika nigdzie u siebie w miescie nie moglam lkupic bo panie stwierdzily ze rozm. 75E jest bardzo nie spotykany :O chcialy wcisdkac 80D - tak sie znają:O pffff my jeszcze wszystkich zaproszen nei rozdalismy;p wszyscy poinformowani i zaproszeni ustnie ale jeszcze nie bylo okazji zeby wreczyc wiadomo kazdy pracuje dzis ma M. kolega wpasc go zaprosimy no i rodzice zostają i rodzenstwo i chyba wszystko:P ojjjj juz tylko 17 dni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie mam foty bukietu.. bo na ich stronie jest ta para jako glowne zdiecie ale akurat bez bukietu. bukiet jest tylko w ich reklamowej ksiazce.a szkoda bo naprawde nigdzie rownie ladnego nie widzialam . no a makijaz do dupy powiem wam. ten podklad jakis taki tlusty sie okazal ze teraz na wieczor jakies syfki mi powychodzily. moze sama sobie zrobie tylko musze jakis fixer zakupic niewiem juz. narazie jestem wsciekla jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello;)) no mi jeszcze pozostało spotkanie z orkiestra i kamerzysta, chodzimy jeszcze na to spotkanie jutro drugie i w nastepnym tygodniu ostatnie;/ no i przymiarka sukni za tydzień;) co do bukietu tez jeszcze nic nie wiem babka zachorowala zdzwonimy sie teraz ;) a w sobote ide na wesele to mi odrazu babka zrobi probe maikjazu slubnego takze bede wiedziala jak mi wytrzyma cala noc baletow itp... a dzis mialam jakis koszar weselny caly czas powtarzałam to tylko SEN tylko Sen jakies masakryczne wesele;/ nerwowka w domku rodzice przezywaja makabra oby juz byl ten dzien, a i moja dobra kumpela nie przyjdzie bo nie ma kasy;/ a mowilam zeby przyszla bez niczego bo znamy sie nie od dzis ale chyba poprostu nie chce byc bo byla teraz na wakacjach u babci z synkiem i męzem własnym autem i przykro i bardzoo....eh co chwile tez zmienia sie liczba gosci raz odmawiaja raz mowia z beda co za ludzie osiwieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynny co tam jak tam. nam doszly dodatkowe koszty zwiazane z kosciolem bo jak sie okazalo w tym dniu bedzie tylko jeden slub -nasz. i nie ma z kim sie zlozyc na kwiaty i dekoracjw. :-( a mialo byc tak pieknie. druga babka od makijazu tez raczej niebardzo wie na czym to polega kurcze. jutro ide do 3 i jak u niej tez bedzie kiepsko to chyba sama sobie bede robila. choc am nadzieje ze nie bede musiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas mialy bys 3-4 sluby na koniec okazalo sie ze beda 2 (nasz i jeszcze jednej pary) więc razem z tą parą nie wybieralismy w kwiaciarni full opcji tylko tańszą za 500zł na dwepary wyjdzie po 250zł mialo byc na 4 pary to chcielismy brac taką za 800zł, ale w takim wypadku nie bede 400zł placic za kosciol za 500 zł mamy bukiety pod oltarz i mniejszy na oltarz stojaki z kwiatami wzdluz ławek + brama przystrojony klecznik i krzesła mlodych i swiadkow mam pytanie czy dla ksiedza powinno sie miec jakies kwiaty zeby po mszy podziekowac mu za odprawienie mszy??? pytam bo widzialam na jednym filmiku jak po mszy goscie powoli zaczeli wychodzic a mlodzi podpisywali jeszcze papiery i na koniec podeszli do ksiedza i wreczyli mu kwiaty, dlatego pytam, czy to obowiązek czy to byl tylko taki pomysl tej mlodej pary???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tylko ich pmysl. moze jakis ich znajomy ksiadz. bo na tylu slubach co bylam to nigdy tego nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my obrączki juz mamy :D Bo po cywilnym jestesmy i stwierdzilismy ze kolejne nam nei potrzebne bo do tych sie przyzwyczailismy, choc na mnie teraz jest za duza troche my mamy cos takiego http://goldrun.nazwa.pl/kalkulator,nr,20.html teraz wybralabym troszkę szersze bo te są takie cieniutkie(jest zlota obrączka a na niej tak pod skosem ulozona cieniutka obrączka z bialego złota)i moze właśnie z jakimis diamencikami hmmm dziewczyny a zakladacie cos na góre??? Ja planowalam nic nie zakladac jedynie w kosciele delikatnie welonem sie zakryc no ale jak narazie nie ma ani lata ani zlotej jesieni tylko co sobota to deszcz i juz jest bardzo zimno bolerka nie chcialam zreszto w salonie w którym kkupuje suknie bolerko na długi rekaw jest jedynie satynowe a takie kompletnie nie pasuje mi do sukni :O i sama niewiem co zrobic:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) za tydzien bedzie juz po wszystkim heheh :D Ja wczoraj mialam fryzure próbną, ajjj jestem zalamana bo babka wcale dobrze mnie nei uczesala, dzwonilam po innych to wszystkie juz pozajmowane, dobrze ze mam na 10 do niej a slub na 17 jak mnie zle uczesze to karze jej jeszcze raz ona mi proponowala jakiegos francuza z boku zaczynanego, u góry lekko podniesionę i w tego francuza wplecione wstązki, reszta wlosów na boku lekko podkrecone ale ja chcialamwszystko wlosy spiete do tego zauwazylam ze ta pani wogle nie uzywa lokowki jak ją poprosilam zeby mi na lokówke skrecila wlosy (na walki mi nigdy nie zrobią się loki) a ona ze nie ma takiej potrzeby bo walki zrobią loki no i zrobily na 5 minut pozniej sie wyprostowaly i mialam gladką fryzurę chcialam koka odcietego tomi mowią ze nie modny takie jest, prosilam zeby nisko mi go zrobila to zrobila go dosc wysoko :O ajjj tragedia:O choc się nie zalamuje, w koncu i tak welon przykryje większą częsc fryzury teraz się żaluje ze nie poszlam na makijaz probny, ale wizazystka sprawdzona przez kolezanki ktore slicznie wyglądaly rzeczy na podziękowaniadla rodziców juz kupione, bukiety zamowione, tort tez chyba jzu wszystko a! chleb wiejski musimy zamówić na stol wiejski i kubki do piwa a suknię mierzylam w tamtym tygodniu musieli troche zwezic i skrócic al;e jest przesliczna nie chcialam jej zdejmowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dalej nic nie mam dla rodzicow. nie znalezlismy nic ladnego i w zasdzie troche pomyslu nie mam :-( na gore nic nie zakladam bo bolerka mi sie nie podobaja zadne. moze jakis szal kupie jak bedzie zimno. fryza probnego mam we wtorek w srode paznokietki. narazie jestem nieco przeziebiona :-/ i strasznie skacowana po panienskim hahaha :) wiec ide dalej lezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nakupilismy slodyczy, do tego na allegro zamowilam podziekowania na papierze http://www.allegro.pl/item732429502_nowosc_podziekowania_dla_rodzicow_pudelka.html kwiaciarka mi to wszystko w koszach ulozy ladnie udekoruje zawinie w folię i związe kokardą do tego mam po bukiecie z 5 sloneczników jutro menu lecimy ustalas, wlasnie dzwonilam do ciotki od ktorej bylo 8 osób zaproszonych, tak myslalam ze wszyscy nei przyjadą ale myslalam ze moze chociaz ciocia z wujkiem(daleko nie mają) no niestety nikt nie przyjedzie od nich, ajj troche przykro sie robi ze nie dosc ze samemu trzeba dzwonic o potwierdzenie to jeszcze na ostatnią chwilę mówią ze nie przyjadą, tak bym zaprosila jeszcze kolezanki:O hmmm jeszcze musze zakupic/znalezc naczynie na ogórki kiszone i na smalec na wiejski stół jak myslicie w czym moge jeszcze to podac oprocz kamionkowych naczyn???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydygana porwana i bęc
hej dziewczyny!! ja mam ślub w czwartek 17.09 czyli już za 4 dni!!! o matko, ale się zaczęłam stresować :) dołączam się do was bo na czwartek to chyba towarzystwa nie znajdę tutaj :) a wy jak tam, denerwujecie się? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na czwartek jeszcze malo kto ma, ale czwartki, piątki ( oile ksiądz sie zgodzi) i niedziele co raz popularniejsze się robią na sluby itd nawet niewiesz jakiego ja mam stresa mimo ze obiecalam sobie ze ostatni tydzien wezem na looz:P najbardziej probną fryzurą sie denerwuje, bo wyszla nie tak jak sobie wymarzylam, juz wiem ze na bank nei bede miala wymarzonej fryzury :O ajjji goscie zaczynają sie sypac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydygana porwana i bęc
goścmi się nie przejmuj, jak nie przyjdą to ich strata. A fryzurę na pewno dobierzecie obie z fryzjerką, jak Ci się nie będzie podobać uczesanie to poproś żeby zrobiła inaczej, niech robi do oporu byleby się wyrobić w czasie ;) Ja nie miałam fr ślubnej i nie wiem jak to będzie :) tak na prawdę to jeszcze nie wszystko załatwione mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×