Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olivvia

Juz zaklepane! 19 wrzesien 2009 - Wpisujemy

Polecane posty

Gość aaalllle konkurs
Nagrody za Darmo, weż udział w losowaniu! Raz w miesiącu: TV Plazma 42" Raz w tygodniu: Laptop Raz dzienie: masa nagrod do wygrania o wartosci do 1000zł!!!!!! http://tnij.org/wygraj_laptopa_co_tydzien Sprawdz sam, zajmie Ci to pare sekund, a jak Ci sie nie spodoba to zamkniesz stronke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od stycznia zaczynam juz wcześniej sie odchudzałam i pomoglo ale na świeta musiałam sie najeść hehe i sylwka też zamierzam:D:D ja nie jadłam słodyczy chleba kolacji na śniadanie płatki potem połowe tego co zjadłam obiadu i jakieś tam miedzy czasie owoce:) a i zero piwka i soków he no dziewczynki wszystkiego naj w nowym roku wam życze ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po krótkim namyśle też muszę
no to wracamy do pisania;) u mnie 4 targi ślubne, idziemy się porozglądać;) za tydzień kolejne. muszę tez wrzeszcie pogadać z tą moją krawcowa, bo jakoś tak przez te święta wszystko odstawiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie ma żadnych targów dwa salony na krzyż i to wszytsko.. ale mam nadzieję że coś znajdę!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biallla- to tak jak u mnie tyle ze 3 salony a wjednym sukienki Oksany Mukhi :O które wogle mi sie nie podobają i kosztują 3tys i wzwyz :O juz bylam w jednym w pobliskim miescie ale facetka kazala pod koniec lutego przyjechac zobaczyc i wybrac sobie i miec zarezerwowaną ale powiedziala ze jak przed slubem inna mi sie spodoba i bedzie dostepna to moge tą wziąsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipe mamy z tymi targami ... a co najlepsze kupiliśmy wódkę i w tym samym dniu sie dowiedzieliśmy że w jakimś tam sklepie koleś sprzedaje taniej niż w hurtowni to bym za Pana Tadeusza nie zapłaciła 19,50 tylko 17.50 wkur miałam.... ale nie miałam zielonego pojecia ze od prosto od producenta tak sprzedaje;/ trudno już jest musze sie pogodzić a wracając do kiecki ciekawe czy w Bydgoszczy są takie targi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 stycznia sa w bydgoszczy to sie wybiore a teraz moze i głupie pytanie ale jak to wszystko w ogole wygląda?? nigdy nie bylam na takich targach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinkiwinki
Dziewczyny, wtrącę się odnośnie tej wódki, żebyście tak nie przeżywały. Mój teść kupował ostatnio Pana Tadeusza w hurtowni, w której pracował, zapłacił 20,10 zł. W wielkiej tajemnicy powiedzieli mu, że mają też tańszego, który z wyglądu jest niemożliwą do odróżnienia podróbą. Tak więc uważam, że czasem lepiej więcej zapłacić a mieć z pewnego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wodke bedziemy kupowac na spokjnie miesiac wczesniej czyli sierpien. :) u nas nikt specjalnie nie robi wieliego halo z zakupow i przygotowan :-) i dobrze bo by zwariowac szlo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princessa - to tak jak u mnie, nikt nei robi wielkiego halo z tego, na poczatku bylo kilka rozmów odnosnnie tego co i jak i juz koniec, u mojego meza moze dlatego ze jest juz 3 synem i najmlodszym i jego rodzice sa juz po 2 weselach, po zatym my juz mieszkamy razem, jestesmy po cywilniaku więc duzo to nie zmienia, jedynie moja mama jak jestem u niej to jak akurat wejdziemy na ten temat to mówi ze strasznie bedzie to przezywac ale mówi ze zaznie gdzies 2 miesiące przed dopiero :P zeby juz mnie nie wkurzac heheh mówi ze jestem jej pierwszą córką i wogle bedzie to dla niej przezycie a wódke powiedziała tez ze kupi z miesiąc góra dwa przed weselem nas tylko z męzem przerazają koszty bo na poczatku było ok 13tys bez alkoholu, a dzis liczylismy i wyszło ponad 16 :O tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie;) Ja wódeczke już mam jak pisałam wcześniej i wcale nie żałuje. Uważam , że jeśli mój przyszły teściu chce zaoszczedzić te 300 pare złotych bo tyle wyszło nas różnicy to bardzo dobrze ba nawet jakby chciał miesiac przed weselem kupić to też było by dobrze wiec to chyba nie żadne halo.. a co do oryginalności no cóż ja myśle , że na 100% nie jest to podróba a jeśli jest bo mogę się mylić to i co z tego piłam ją i przeżyłam chora nie byłam wiec wszystko ok:P princessaa u nas tak samo spokój ( wódka schowana i tyle he) i cisza za parę miesięcy bedzie hallooo..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też wszystko na spokojnie się załatwia. wódka czeka na swój dzień, wszysko poumawiane, i teraz na kilka miesięcy cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTO małopolska śląsk
Fotografia Ślubna 19 września 2009 >> termin wolny KONTAKT E-mail: nowafotografia@wp.pl ((nie odpowiadam na forum)) TEREN DZIAŁANIA małopolska śląsk, tychy wadowice zator bielsko andrychów okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj coś się tu cicho zrobiło:o wczoraj byłam na targach, pozbierałam tylko reklamówkę folderów reklamowych i jak wróciłam do domu nawet nie chciało mi się ich przeglądać. dzisiaj zasiądę posortuję i będę odkładać te które mogą się przydać. w sumie niewiele nowego tam zobaczyłam. jedno czym się bardzo zainteresowałam to fotki ślubne wydane w formie ksiązki. super sprawa:) a poza tym w sumie już wszystko mamy więc tylko mogi mnie niepotrzebnie bolały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez bylam na targach w hali . nazbieralam tego wszystkiego mnostwo ale juz poprzegladalismy i w zasadzie skorzystamy tylko z cukierni bo znajomy tam pracuje i mial pyyyyszny tort:-) i z przystrojenia samochodu i kosciola. ale tez jak wychodzilismy to juz nam nogi w d.. wchodzily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie wam :) u nas zadnych targów ślubnych nei ma:( ani w zadnej blizszj miejscowosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie maja u mnie też nie ma jest tylko w Bydgoszczy a to jakies niecałe 100 km ode mnie:P zamówiłam już zawieszki na wódkę i byliśmy oglądać obrączki;) http://www.obraczkislubne.com/ jak narazie to te i grawe w środku Dziś i na zawsze Ola mojego męzusia przyszłego Dziś i na zawsze Paweł-moja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo gdzie jesteście dziewczynki?? Mierzyła któraś suknie a może już ma i jak tam przygotowania?? Ja siedze w domku i rozmyślam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak rozmyslalam nad tym wszystkim ze az studia zawalilam :-( chyba zaczne mgr. robic od padziernika na innej uczelni niz panstwowa :( zdolowana jestem na maksa,. a jesli o sprawy slubne chodzi to mam zamiar skompletowac sobie numery sopranistek podryndac i wybrac jakas niedroga do kosciola. no i staram sie wyciagnac mlodego zeby w koncu pojechac kupic dla niego jakis smmoking czy frak:) chociaz fraki mi sie nie podobaja. mam nadzieje ze jemu tez smoking bardziej przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) jak tam u was jakies przygotowania ;D? U mnie narazie cisza, tylko mnie męczą sny ja niewiem czemu teraz juz nawet tak o ślubie nie myslę jak wczesniej poprostu spokojnie czekam ;) a sny mam straszne juz chyba z 10 razy sniło mi sie ze dzien ślubu a ja nie mam sukienki, fryzjer nie umówiony kosmetyczka tak samo kwiatów nei zamówiłam i na raz dwa latam po miescie szukam ;O no tragedia ... albo raz ze wracam ze sklepu spozywczego patrze a tu pod blokiem tyle ludzi samochody przystrojone itd ... ja neiwiem co sie dzieje wchodze po klatce do mieszkania patrze moja kol z podstawowki (nie widzialysmy sie kilka lat) wyfryzowana, sliczna sukienka i tak do mnei mowi ze z tego wynika ze jest moją swiadkową a ja w dresach nic nie mam biegne do domu i placze :P heheh a najlepsze dzisiaj snilo mi sie ze siedze nałozku z tesciowa i tak gadamy i ja sie pytam a Kaśka kupila sobie juz sukienke w koncu(moja swiadkowa i zarazem bratowa męza) a tesciowa mówi no i to jaka ładną naprawde sliczna tylko z kolorem sie troche z nami kłóciła ja sie pytam to jaki kolor tej sukienki a tesciowa kupiła białą:O hahah jak ja tam zaczelam plakac krzyczec ze zmieniam swiadkową ze nie chce takiej swiadkowej ze kogos innego wezme :D no jak rano wstaje to tak mi sie smiac chce ztych moich snów ale neiwiem dlaczego tak mnie one męczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka no to niezłe masz te sny hiihih;) U nas tak średnio z przygotowaniami chcemy kupić rodzicą już jakiś prezent na podziekowanie zaproszenia itp co miesiac cos do wystroju sali itp Rodzice jada dziś do kucharki wiec po malutkju a jak sie w koncu uda to jutro pojade przymierzać suknie Trzymajcie kciuki:P sny mnie nie męczą ale jak siedze w kościele to w kólko o tym myśle ze bedziemy tak z przodu siedziec i spojrze Miskowi w oczy powiemy sobie przysiege i wszystko nam sie zmieni eh;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soksabajde
zapraszam na moją tsronę - www.fotoania.pl - fotografia ślubna, wrocław, pozdrawiam forumowiczki~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz kiecke!!!! jednak wyporzyczam :D a tak sie broniłam przed wypożyczeniem ale nowa suknia ta co wybrałam kosztuje ponad 2 tys a tyle nie mam na kiecke dlatego wypozyczam :) jestem HHHHAAPPY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biaaalllaaa- to pochwal sie nią:) moze jakis link ja dalej nei mam pomyslu kurrrrrde:(:(:( ale postanowila ze pod koniec lutego jeszcze pojezdzimy po salonach, choc chcialabym juz wybrac ale jak mi zadna nei wpada w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×