Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olivvia

Juz zaklepane! 19 wrzesien 2009 - Wpisujemy

Polecane posty

a czy te 3 miesiace na waznosc dokumentow to nie liczy sie czas lacznie z czasem dla ksiedza na wyslanie dokumentow do USC po slubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie przerazają mnie cukierki i orkiestra :O wrrrr chcialam slub i wesele z klasą itd a tu takie cyrki mi odwalają najgorsze ze mąż jest po ich stronie i tez chcialby bo taka tradycja we wszystkich innych sprawach mam go po swojej stronie :P my juz myslelismy tak wstepnie:P i sobie i chodzilismy poprobowac:P wiec tak myslelismy zeby zupka byla neapolitańska albo krem z brokułów z grzankami drugie to panierowany camembert, poledwiczki miodowe ryz z warzywami bądz kolorowy no i surówki pozniej devolay i krewetki w ciescie z pieczonymi ziemniaczkami pozniej przed tortem to myslalam cos lekkiego chcialam tortille z piersią kurczaka ale niewiem czy to dobry pomysl :P a tak ok 2-3 myslalam o kurczaku z brokułami i kalafiorem no ale menu przejdzie jeszcze przez rodziców oni dodadzą swoje uwagi itd wiec jeszcze mogą ulec znaczne zmiany :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem mi wszyscy gadają ze 3 msc przed slubem do ksiedza on sam tez nam powiedzial na zapowiedzi przyjdzcie dac tak ok 3 msc przed wiec pomyslelismy zeby w polowie czerwca isc a moze i pod koniec pojdziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni i byłam już u ksiedza protokół spisany takze 19.09.2009 o godz 15 tylko czekacccc ale jestem szcześliwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my w tym tyogodniuidziemy do USC po cos tam i do kosciola spisywac protokol. ale narazie poki co bardziej nowa praca jestem zaaferowana wiec sprawy slubne tot ak na spokojnie. i niewiem gdze we wroclawu wygodne buty slubne mozna dostac. a niechce tez przeplacac za nie bo i pooco :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz tez bylismy u ksieda pierwsze zapowiedzi ida w tą niedziele :) juz kartki do spowiedzi nam dał :) nie musialam zaliczac zadnych nauk, kursu ani poradni ksiądz stwierdzil ze bez tego się obedzie a ze najlepszą nauką jest samo życie i tyle teraz mamy isc tak pod koniec lipca dowiedziec sie kto bierze jeszcze slub zeby razem na wytroj sie zrzucic bo sluby są co godzina (16,17,18 a jak jeszcze ktos sie znajdzie to ksiądz powiedzial ze jeszcze o 15 bedzie) butów tez bede szukac wygodnych ale ja chce tez praktyczne srebrne (ale bardziej pod siwe wpadające) zebym pozniej sobie mogła je jeszcze gdzies zalozyc tylko tak czubów nie chce, te z okrągłymi noskami tak smiesznie wyglądają najbardziej podobają mi sie z wycietym noskiem ale juz sie podniosly glosy ze to nielegancko no i strach ze jakas panna mnie szpilą nadepnie raczej niechcący:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dizewczyny:) Ja już mam wszytsko zaklepane i teraz tylko czekać na ostatni zalatwianie na 2tyg przed ślubem. Tort załatwiony, dekoracje też no jeszcze tylko ciasta i tyle :D Teraz tylko czekanie mi zostało, aha i zrobienie winietek kto gdzie siedzi i kotylionów bo sama robie:) No i kupienie zawieszek na alkohol, ale to rpyszcz :D Ajjj będzie super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba jednak zrezygnuje z winietek jeszcze mysle nad tym tort to w ostatnim tygodniu sierpnia zamówie kwiaty tak samo zadnych zawieszek nie bedzie, ciastami nie musze sie przejmowac:P My w sumie jeszcze nic nei mamy kurde nawet zaproszen w tym tygodniu zamowimy zapomnielismy na smierc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19.092009
o to masz dobrze ja musze iść na jakieś spotkania do poradnii i nasłuchać sie o naturalnym zabezpieczeniu i takie tam;/ szkoda że tego nie da sie ominąć ale jak mus to mus;) ja mam buty białe zaokrąglone(wcale śmiesznie nie wyglądają) dalam 98 i będa tylko na raz ale wcale nie załuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja tez jeszcze buty i bielizne musze kupic, ale własnie butów bym nie chciala na 1 raz. Może uda mi się znaleźć jakieś ładne białe co będę mogła potem zalożyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19.092009
głupio tak gości usadzać co nie... no kochane niedlugo zaproszenia rozdajemy mysle ze na poczatku lipca a wy?? w ogołe to ja Biaaalllaaa tylko coś mi sie hasła zapomniało:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem czy glupio gości usadzac co najmniej nie wyjdzie tak że jak ktoś się nie lubi to nie będzie siedział obok siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh No my tez jakos na początku lipa o ile zaproszenia juz przyjdą :P bo jeszcze nie zamowilismy ale w tym tyg juz zamawiamy;) Ja nie usadzam dlatego ze stoly są glupio ustawione jeszcze z nimi pogadam czy nei mozna jakos inaczej usawic tych stołów bo jest tak na srodku stół mlodej pary i od niego po bokach wychodzą 2 dlugie stoly dla gosci i tworzy sie taka podkowa a jeszcze dalej tak równolegle z tymi stołami stoją po obu stronach dwa stoly (niewiem czy zrozumiecie bo ciezko mi to inaczej opisac) No i to wygląda tak ze te dwa w srodku stoły które tworzą podkowe ze stolem mlodych są tak jakos wyszczegolnione a te są tak dalej no i niechce usadzac bo pozniej usadze kogos w tych dalszych stolach i sie na mnie jeszcze poobrazają ze tak daleko itd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lasencje co tu taka cisza?? Jak tam u Was my już zaproszenia rozdaliśmy zostały nam chyba z 3 do znajomuch i oki;) kupiliśmy baloniki i chodzimy na kurs tanca cudown sa te przygotowania;) a u Was jak tam??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dopiero jednej znajomej dalismy zaproszenie jutro wysylam do wiekszosci bo rodzinka mimo ze daleko nie mieszka (70-80km) wie ze pracujemy i ciezko nam sie wyrwac to sami powiedzieli żeby wyslac pocztą, a oni napewno sie nie obrażą i od razu potwierdzili mi swoją obecność także gites:) w niedziele do M. rodzinki jedziemy a jutro mam pierwszą przymiarkę sukni idę z rana po butki a pozniej na przymiarkę my zadnych lekcji nei bedziemy brac, zatanczymy zwyklego przytulanca :P moze troche sami sobie pocwiczymy gdzies w sierpniu (oboje mamy dwie lewe nogi do tanca więc jakbysmy brali lekcje mogloby to pokracznie wyjsc:P) no i narazie ogólna cisza przed burzą:P a do jakich piosenek tanczycie? My jeszcze nawet nie wybralismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pectus to co ciciałbym ci dac walc angielski spokojnie jest bardzo prosty kazdy sie go nauczy;) a nam tak jakos sie zachciało nauki:) i fajnie tak raz w tygodniu przez godz potanczyc a il smiechu itp planujemy wziasc na jedna z prob kamrzyste by to wgral w calosc wesela ;d no i odlioczamy dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka123..6
do olivvia!!!! Nie możesz (nie powinno się) brać za świadka brata lub siostry.To jest taki jakiś zabobon ,też chciałam żeby moim świadkiem była koleżanka ze swoim chłopakiem (bratem mojego M.) ale zrezygnowałam i wybrałam innych świadków.Nie powinno sie dlatego że później w małżeństwie będzie dużo kłótni.NIE WIEM CZY W TO WIERZYĆ ALE WOLĘ NIE RYZYKOWAĆ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tu ktoras z was jest z wroclawia prawda???? gdzie mozna buty ladn dostac i nie czekac 2 tygodnie na nie? bo kupilam w salonie buty za 250 zł . babka obiecywala ze sie rozciagna bo one wszystkie jakies waskie. ale mam jednak za szeroka stope . szewc powiedzial ze nie ma sily aby one pozniej nie cisnely. i chce je zwrocic. jesli sie babka zgodzi to ok jesli nie to kasa w bloto a ja dalej bez butow:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka - osz kurde jakbym miala w takie zabobony wierzyc to slubu bym nie brała ha! bez przesady a ja chce parę mieć na swiadków albo jakies malzenstwo albo narzeczonych i juz:P princessa - ja Ci nie pomoge niestety zupelnie inny kierunek ale moge powiedziec cale miasto zlatalam i nie ma fajnych butów do bialej kiecki:O jedne ecru mi sie podobaly ale nie pasują do kiecki:O dodatki mamy srebrne chcialam buty srebrne ale wszystkei srebrne mają czarną podeszwę :O w domu mam fajne wygodne buty z dziurką na palce, szpilka 5-6cm tyle że są złote (platynowe, zalezy jak swiatlo padnie ale jednak bardziej zlote niz srebrne:O) i moze glupio wyglądac ale chyba normalnie w nich pojde bo są wygodne a na mnei wszystkie buty jak dobre na szerokosc to za male w dlugosci, jak dlugoisc dobra to przy szerokie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez jaj zeby w jakies zabobony wierzyć a wiesz że jak bedzie padać to całe małżenstwo opłakane?? i co teraz zrezygnować jak bedzie padac;/ Spokojnie w takie rzeczy sie nie wierzy a co ma być to i tak będzie;) Ja za świadków mam swoja siostrę a moj ma swojego brata i luz;) Co do butów to zawsze tak jest że jak sie fajnych wygodnych i w ogole super kupic to nic nie ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam :) jak tam przygotowania nas dopadl straszny pech właśnie sie dowiedzialam ze zlamalam noge:( w stawie skokowym kostkę boczną, kurde i tydzien z nią chodzilam bo myslalam ze podczas cwiczen noge przeciążyłam, absolutnie nie podejrzewalam zlamania, pod koniec tygodnia jak bol nie przechodzil to podejrzewalam, że moze cos ze ścięgnami a tu zonk :O plakac mi sie chce jak sobie o tym wszystkim pomysle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem jeszcze bo dopiero jutro mi go założą, dzis bylam odebrac rentgena i opis zdjęcia, jutro z tym do chirurga no i własnie dzis poszłam z mamą do centrum (2-3km od naszego domu) bo taka ladna pogoda kupic jej kiecke (kupilysmy super wystrzałową :P a w sklepie dziwili sie ze to matka panny mlodej) połaziłyśmy po sklepach butów poszukac jeszcze ale nic ciekawego nie bylo no i po 13 po odbiór zdjęcia, no i dowiedzialam sie z opisu ze mam złamaną to kostkę, byłam w szoku do tego lekarz stwierdzil ze juz nie ma czasu dziś bo tylko do 14 przyjmuje a bylo jeszcze troche ludzi i ze jak chodzilam tyle to jeszcze dzien moge sobie poczekac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i zapomnialam dodac ze wlasnie tyle przelazilam ( po tych wszystkich sklepach), a noga mnie nie bolala :O dlatego zdziwilam sie ze zlamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam gips po samo kolano:O troche sie teraz wybycze :P, bo zwolnienie na 3 tyg, ale boje sie ze przytyje przez ten czas siedząc caly czas w domu i mają minimum ruchu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie objadaj sie to nie przytyjesz :-) ciesz sie ze ci nie lamali na nowo ( gdyby sie okazalo ze podczas twojego chodzenia zle ci sie kosci poustawialy a zaczelo by sie zrastac bo bys do slubu w nim lazila) a wiec szczescie w nieszczesciu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×