Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olivvia

Juz zaklepane! 19 wrzesien 2009 - Wpisujemy

Polecane posty

eh chciałabym naprawde ale nie mam linka bo oni sami szyja a siostra robila mi zdjecia moim telefonem nie potrafila cos tak poprzestawiala i sa fatalnej jakosci;/ ale moze pojade w środe bo mamie chce pokazac to wezme aparat i zrobimy to wkleje;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jakas firmowa czy nie? No i pochwal sie jaki kolor, koronkowa heheh z trenem czy bez a moze w necie są podobne:) kurcze strasznei jestem ciekawa lubie oglądac suknie innych panien mlodych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co chyba jak same szyja to nie pewnie sie wzorują. no wiec jest zakładana na szyje a z tyłu na plecach ida dwa cieniutkie paseczki. Jest jednocześciowa z dołu wychodzi piekna koronka z lewej strony podajrze a na całości sa gdzieniegdzie takie kwiatki i ślicznie sie mienia ;) wiem ze fajnie jest ogladac sama zla bylam ze nic z tych fotek nie wyszlo:P tylko ja blada wiec musze sie najpierw opialic to bedzie git bo tak sie zlewam ze sukienka hiih a za wypożyczenie daje 950;) w ta cene mam wliczone wszystko nawet bolerko suknia do przymiarki bedzie 9.09.09 wtedy ewentualne poprawki a teraz wisi i czeka na mnie;) super ihih aha i jest bez trenu mierzyłam jedna ale jakos nie za bardzo sie czułam w trenie a ta jest jak najbardziej ok i cenowo tez potem nie bede sie martwic co zrobic z suknia oddam i kłopot z głowy;) eh czemu jeszcze tyle czasu... mam juz zaproszenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsze z tego wszystkiego jest to ze strasznie sie broniłam przed wypożyczeniem sukni bo strach ale cena jednak mnie przekonała najwyżej raz sie żyje mam nadzieje ze nic sie nie wydaży:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj szczesciara:) Ja sie boje juz teraz wybierac, bo boje sie ze pozniej cos innego mi sie spodoba, choc w salonie powiedzieli zebym zarezerwowała taką która mi sie podoba a jak bedzie dzien przymiarki i te poprawki a akurat w salonie bedzie jakas inna która mi sie strasznie spodoba i bedzie dostepna to moge sobie zmienic nie tracąc zaliczki :) Ja tez jakos wole bez trenu, jeszcze zeby suknei byly z odczepianymi trenami a te podpiecia mi sie nei podobają wygląda to jak kaczy kuper:P a i ciezkie sie wydaje:P hehehe Ja zastanawiam sie nad dlugim welonem w kosciele na sali bym zdjęła heheh o i zaproszenie masz! kurcze jaka szybka :P my chyba w kwietniu jakos kupimy a na allegro zamawialas? Ja mysle nad jakimis góra za 2zł bo po co za zaproszenia dawac wiecej, fajne są z jakimis delkatnymi kokardkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no mam kupiłam w hurtowni za 1,50 takie perłowe sa na allegro za 1,25 ale plus przesyłka itp na to samo by wyszło więc kupiłam u nas a postanowiłam sobie ze co miesiac cos bede kupować . Z suknia mam tak samo jak ty jak pojade do przymiarki i coś innego mi sie spodoba to mogę wymienić nie ma żadnego problemu;) jedz poprzymierzaj a może w którejś dobrze będziesz sie czuła a jak cos sobie zamienirz jak pojedziesz na przymiarke;) a szczerze to ja mam wątpliwości czy dobrze wybrałam ale ja mam tak zawsze nawet jak orkiestre załatwiłam to pożniej cały tydzien mysłałam czy dobrze zrobiłam.. nie wspominając 100-dniówki suknie kupiłam w sierpniu bo była promocja a w styczniu 100-dniowka i przez cały ten czas myślenie czy dobrze wybrałam itp...a ja przyszedł dzień 100-dniówki to byłam strasznieee dumna z mojej sukienki i nie zamieniłabym sie z żadna dziewczyna na sali;p bedzie dobrze zobaczysz:) im człowiek sie bardziej stara zeby to było idealne tym mniej wychodzi;/ czasem liczy sie spontan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala_krk
szmata i zdrajczyni !!1 jak można z samcem wiązać swoją prtzyszłość z tą nikczemną bandą zdrajców!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk:) jest tu kto?? własnie wróciłam z chorobowego, usprawiedliwiam swoją nieobecność. w domu nie chce mi się siedzieć przed kompem. wystarczy ze w pracy gniję po 8 godz dziennie przed monitorem:o widzę ze ostro idziecie do przodu;) ja już rozmawiałam z krawcową. 1000zł za uszycie + materiał:) w połowie lutego się mamy spotkać:) my też powoli już kupujemy pierdoły typu ozdoby zaproszenia zawieszki na butelki. narazie kupilismy piórka:) do wystroju sali. stwierdziłam ze moja sala jest na tyle ładna ze nie trzeba jej za bardzo stroić, a już napewno dekoratorka jest zbędna. 2000 zostaną w kieszeni. jak zrobię to sama taniej wyjdzie i zabawy więcej:)kwiaty do kościoła zamówię ze znajomej sprawdzonej kwiaciarni. nie podobają mi się jakiekolwiek sztuczne ozdoby kwiatowe:o na stłach będą zamiast kwiatów świece wodne:) sala będzie leko przystrojona białymi i bordowymi dodatkami:) w tą sobotę wybierzemy się na giełdę kwiatową zobaczyc na zaproszenia:) podobno jest ogromy wybór:) byliśmy w jednej hurtowni ale zaproszenia które nam się spodobały kosztowały 60zł za 10szt. jeszcze mnie nie pogło żeby tyle wydać. wiec albo giełda a jak tam nam nic nie wpadnie to allegro. jest tam kilka ciekawych ropozycji. a myślałyście coś nad waszym bukietem?? mi się strasznie podobaja kalie:) wczoraj wynalazłam ciekawy bukiet i chyba coś w tym stylu sobie zamówię:) http://www.googlwe.pl/bukiety/buk1/P7080178.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Witamy;) myślałam już ze ten topik umarł hiih u mnie narazie cisza zamówiłam etykiety i to wszystko:P siedze w domku bo pracy nie mam a do tego moje kochanie jest na zwolnbieniu bo miał wypadek w pracy i ma cos z kregosłupem to konca lutego lezy w domku i tak opiekuje sie nim i wszystko poszło na bok nic nie kupuje itp:P bukiet ładny :P jeszcze sie nie zastanawiałam nad swoim:P a suknie juz mam ale jak to ja nie jestem pewna czy to dobry wybór ale co tam:P a jak u reszty robicie coś w tym kierunku może któraś ma już obraczki?? aha i co dajecie rodzicą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tak myśleliśmy o czymś ze szkła z grawerką. ale jego rodzice nie żyją ze sobą wiec musimy każdemu rodzicowi osobno coś dać. chyba zamówimy puchary takie jak się daje zawonikom z grawerką jakąś z jajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc:) U nas narazie wszystko stoi, pod koniec marca zaczniemy moze cos dzialac:P Zaproszenia to tez kupie akies ladne ale nie drozsze niz 1,5/szt bo i tak pozniej trafią do kosza albo gdzies na doł szuflady wiec uwazm ze nie ma co przeginac:P jesli chodzi o bukiet to a mysle nad tymi dwoma http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20ślubne/Storczyki/slides/natbouquet.html albo ten http://www.green-line.com.pl/gfx/gal/bukiety_slubne/bukiet_slubny_28_1.html i tak sie zastanawiam ze chyba zrezygnuje z welonu:) ok lece do pracy pappaap:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam przygotowania?? Mnie dzis moja szefowa wkurwiła :O Tam wie ze we wrzesniu bierzemy slub i do mnei z tekstem ze chociaz bialej i ecru sukni nie zakladaj juz jakiec cappucino albo szampan, a ja jej na to ze ja wlasnei upatrzylam sobie białą:O (chociaz wcale nie mam zadnej upatrzonej) a po tym do mnei mówi to jak suknia biala to chociaz welonu nie zakladaj jeju to moja sprawa rozumiem ze mam dziecko to nie powinnam rozne ludzie mają poglądy ale welon to przeciez nie symbol czystosci symbolem tym btył wianek a welon to tylko twarz zasłaniał... a tak wogle jakos do mnie welon nie przemawia bo wydaje mi sie ze bede zle wyglądac ale teraz to sie nad tym zastanowie :P specjalnie zaloze do zdjec zeby szefowej pokazac heheh nie tak sobie zartuje:P wiem ze chaotycznie napisalam przepraszam ale musialam sie wygadac a raczej wypisac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha moja szefowa to kobieta pod 40 ale raczej nowoczesna, ubiera sie jak nastolatak ( co jej wogle nei pasuje ) i ma troche dziwny gust no i jakies dziwne poglądy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to ja tam nie wiem co o tym myśleć..hm. ja postepuje według innych zasad tak samo jak i ty i nie uważam że bedzie żle lub dobrze jak ubierzesz welon czy tez biała suknienke.. decyzja należy do Ciebie i Ty masz sie dobrze czuć a nie co tam myśli szefowa itp:P nie przejumuj sie głupimi tekstami głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale kurde to mój slub, a ona takim tonem do mnie... no niespodziewalam sie ze ktos bedzie mi sugerował zebym w sukni ecru nie szła tylko capuccino albo w kolorze szampana moze od razu w czarnej mam iść:O to jest mój ślub i chce sie czuć jak panna młoda... to ze mamy córke to był nasz wybór sami zadecydowalismy ale teraz jestesmy starsi i chcemy tego ślubu koscielnego... nad welonem sama sie zastanawialam ze moze wogle bez ale jak pojde w welonie to cos sie stanie teraz sa inne czasy kurde no sama niewiem a moze wogle nie powinnam brac juz slubu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty wygadujesz!! skoro chcecie go z Twoim partnerem to czemu nie?? przeciez ze ktoś Ci mówi czy masz isc w welonie nie może zmienic tak Twojej decyzji!! co do welonu nie wiem naprawde bo ja mam naprawde inne poglady ale to nie o to chodzi może któraś z furmowiczek ci doradzi w tej sprawie ale ślubu nawet nie mysl o tym przez chwile zeby to odwołac ludzie zawsze gadaja i beda gadac i beda tacy co Cie poprą i nie. hm.. robisz to dla ludzi czy dla siebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a powiedz biala jakie ty masz na to poglądy??? powiem tak Nad welonem zastanawialam sie długim bo suknię chce bez trenu i ten welon bylby tylko do kościoła, a na sali od początku miałabym tylko kwiatek we włosach, ale teraz niewiem czy i do koscioła zakladac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ci one dadza?? ile ludzi tyle opini pamietaj ja nikogo nie krytykuje i jak czujesz i chcesz założyć welon to nie widze w tym nic złego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie ile ludzi tyle opini. co nie znaczy ze masz wszystkie brac sobie do serca. jesli o welon chodzi to czasy sie zmineily diametralnie. to zesz masz dziecio nie znaczy ze nie mozesz miec welonu. to dziecko jest twoim waszym skarbem i z pewnoscia nie czujesz sie przez to gorsza czy niegodna welonu. daj spokoj. to twoj dzien. jedyny taki w zyciu kiedy przed bogiem sie zadeklarujesz. Wszystko zalezy od ciebie jak chcesz wygladac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram jak najbardziej i Witamy Ciebie dawno nie byłas na tym topiku;) a jak tam u ciebie z przygotowaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no nie bylam jakos tak wyszlo bo w zasadzie nic u nas sie nie dzieje w kwestii przygotowan. jedynie w przyszlym tygodni poszukam w koncu kogos kto nam ladnie ave maryja zagra w kosciele. a tak to jeden wielki zastoj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez no bo co tu teraz szykowac? czasem tylko jakaś pierdułkę kupie na wystroj sali i nic wiecej bardziej sie przejmuje tym co bedzie przed w maju mam komunie u kuzynki, czerwiec wesele kolezanki i 40 ur kuzyna ktore wyprawia w restauracji, wrzesnien na dwa tygodnie przed moim slubem slub kuzyna ....nie wiem skad wezme pieniadze na towszystko a jeszcze do tego jestem bez pracy;/ ile dawc w koperte na te sluby itp nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jakby mnie nie zaprosili i bym sie cieszyla bo nie po nosie mi teraz z tymi slubami przyjeciami itp eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to faktycznie bedziesz miec plyn. a niestety taki to urok czyichs wesel ze trzeba siegnac do portfela.wiesz jak narazie jestes bez kasy to do koperty wystarczy wloyc tyle aby pokryc koszt za osobe mniej wiecej na weselu. wiaodmo ze nie kazdy spi na kasie wiec sie nie przejmuj. moze nie bedzie tak zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie takie proste dla mnie teraz 300 zl to duzo;/ a zasilku dostaje do konca czerwca 400 zl sama widzisz wejdz na topik ile kasy daj ludzie to zobaczysz jaie maja proste myslenie. chyba lepeij zrezygnowac zeby potem nikt ci nie mowil ze za malo dalam w prezencie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojej sali nie bede stroić bo jest bardzo ladna, tylko niewiem jak miejsce za panstwem mlodym zrobic:O nie mam pomyslu nei chce nikogo wynajmowac bo ja zadzwonilam do jednej firmy to za same te miejsce za mlodymi chcieli 450zł wiec postanowilam sama sie tym zając ale gorzej ze Bozia nie dała mi talentu artystycznego i mam dwie lewe rece i nie mam pomysłu jak to fajnie i nie tandetnie zrobic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie Ci biala nie dziwie bo nas koszty wesela to przerastaja co raz to co snowego dochodzi i inne rzeczy które mialy byc tanie okazują sie 2 razy drozsze:O gdyby nam przyszło isc teraz na tyle okazji to niewiem co bym zrobila... dobrze, że ja to prace znalazłam teraz bo inaczej niewiem jak bysmy zrobili te wesele... i jeszcze jedna sprawa kotylionów juz sie nie przypina gosciom no nie?? Ostatni raz na weselu bylam jak mialam 13 lat temu wiec niewiem jak to teraz jest z pewnymi sprawami... dla mnie te kotyliony troche tandetne ale moze taka tradycja czy cos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×