Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Gość malinka8888888
Dziewczyny co robicie dziś na obiad??? mnie wzięła smaka na rybę smażoną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! A mi dzis nie jest do śmiechu - chociaż poczytam sobie i pewnie mi humor poprawią te linki. Wiec byłam dzis u gin. Wszystko oki - tzn skierowanie na badania i usg. Wiec znalazłam gabinet usg (co nie bylo łatwą sprawą) i próbuje sie zarejestrować. Kobitka była tak niemiła jakbym ją rano przed pracą przynajmniej walcem przejechała. Na skierowaniu jest ze usg ma byc zrobione 12 - 14 tydz jestem w 13 więc mówi samo za siebie.... A ona mi na to że mnie zarejestruje na 2 kwietnia. No to ja jej że troche za późno bo nie zmieszcze sie do 14 tyg. Ona mi bezczelnie ze to ona tu pracuje i mam się cieszyc ze podała mi taki termin a nie późniejszy...... Ojć mówie wam cisnienie mi lekko podskoczyło...... Ale co mi zostało.... Co niektórych to trzeba by z pracy wyrzucic niech sobie troche poszukają innej i jak wrócą to nie bedą sie zachowywać jakby za kare w niej byli... Nie wiem czy to ja mam takiego pecha czy Poska Słuzba Zdrowia na prawdę kuleje?? Idę sobie poprawic humor i upiekę ciasto. Moze chociaż to sie uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym umiec robic pierozki, lubie ruskie:) Akna, naprawde trafilas na straszna babke, moze jakas stara panna czy co i sie wyzywa. Tfu! Zycze milej reszty dnia:) Ciacho na pewno wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwaaa pierogi ruskie sa bardzo proste do robienia:) takie wlasnie robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...agunda
Hej dziewczyny !!!! ja tez miewam te bole brzucha ,pytalam sie lekarza i to nic groznego ze macica sie rozciaga i juz tak ma byc. A co do wrednych Kobiet z usg to ja znalazlam na nie sposob ,wysylam malzonka mojego a on zawsze wezmie na ten termin co trzeba i na godzine ,ktora nam pasuje hehheeh.Mi sie nigdy nie udalo . Pozdrawiam i milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna, a nie miałaś możliwości zapisać się na USG gdzieś indziej? trzeba było jej powiedzieć do słuchu, że nie idziesz na USG dla przyjemności, tylko że to jest badanie które poza tymi terminami nie będzie wiarygodne. a jak nie to do widzenia i gdzie indziej też zrobią. ja bym jej wygarnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach muszę Wam powiedzieć co z moim biodrem. w tym tyg byłam z tym u ortopedy. w sumie to już dawno mnie nie bolało, ale to zależy od ułożenia w łóżku. poszam na wizytę, zbadał ruchomość stawu, ponaciskał, pooglądał. w ciąży nie robi się prześwietleń, a dzięki niemu można byłoby postawić diagnozę. powiedział, że ból pochodzi nie z biodra (staw jest w pełni ruchomy i nie boli przy badaniu), a promieniuje od kręgosłupa i to, co możemy zrobić to jedynie leki przeciwbólowe w razie potrzeby. jeżeli po ciąży ból pozostanie - wtedy będziemy diagnozować co to jest. a ja jestem ciekawa, co będzie z porodem. w pozycji porodowej biodro boli mnie najbardziej. chcę rodzić sama, ale będzie mnie do tego wszystkiego bolało biodro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatku super mi poprawiłaś humor tym linkiem :-) Ja byłam wczoraj u gina na wizycie i nie zrobił mi usg tylko badanie ginekologiczne wiec jestem zawiedziona że mojej dzidzi nie widziałam. A do tego wszystkiego mam drozdzyce ale sie juz lecze na szczescie. Jestem w szoku nigdy tego nie miałam ale lekarz mi powiedzial ze w ciązy to sie zdaża. Ogolnie jestem strasznie nerwowa i jeszcze do tego moj synek 6-latek testuje moją cierpliwość. A i w miedzyczasie musiałam dwa razy byc u dentysty z bolem, myslalam ze to zeby a to sie okazalo ze w ciazy mam starsznie wrazliwe dziasła i nawet kamien miedzyzebowy mnie bolal :-) Tzn cokolwiek mi wejdzie miedzy zeby to czuje taki ból jak przy bólu zęba. Mam nadzieje ze to mi niedlugo przejdzie bo jest strasznie upierdliwe. Jak tylko sie wylecze z tej drozdzycy to odrazu sie umowie na usg 4d juz nie moge sie doczekac zeby poznac plec, co prawda sni mi sie ze rodze drugiego chlopaka ale czuje ze to bedzie dziewuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna -poszukaj jeszcze gdzieś indziej albo dzwoń może się jakoś miejsce zwolni.. może ona też miała zły dzień, albo może byłaś kolejną pacjentką która chciała na cito a po prostu ona nie miała takiej możliwości.. tak czy inaczej poszukaj coś bo szkoda nerwów niestety jest bardzo dużo ciężarnych i może się tak zdarzyć że nie ma terminów.. ja muszę się umawiać z 6 tygodniowym wyprzedzeniem i w tej chwili wizyty rozpisane mam do lipca... Żyrafka- wiesz jeśli to problem z kręgosłupem, to wydaje mi się że pomogłoby Ci regularne ćwiczenia. Dobre są ćwiczenia z piłką, bo właśnie nie obciążają kręgosłupa.. ja doświadczyłam tego typu ćwiczeń na zajęciach na siłowni \"klub aktywnej mamy\" i naprawdę czułam się lepiej mimo, że mam zwyrodnienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia ja tez uwielbiam ruskie pierogi.. ale nie robiłam ich jeszcze nigdy.. może wrzucisz przepis to się targnę ;);););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban, ale ja nie mam pewności który to odcinek kręgosłupa daje mi te bóle, bo nie ma jak tego zbadać. Może lędźwiowy a może krzyżowy..? A masz jakieś propozycje lub zdjęcia ćwiczeń na tej piłce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) ja jakas dzis nerwowa.. Kolibanku pierogi sa bardzo proste pewnie przepisy sa rozne ja robie tak ze gotuje ziemniaki i przeciskam przez maszynke to samo z serem bialym, potem smaze cebulke na masle i jak sie zarumieni dodaje do sera i ziemniakow no i doprawiam solom i piepszem:) a ciasto to woda i maka mozna dodac tez jajko:) no i do lepienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
basia19g- narobiłaś mi takiej ochoty na te pierogi, ze dziś tez je robię... właśnie gotuję ziemniaki... Już mi tak ślinka leci, ze nie moge normalnie doczekac się tego obiadu... ja dodatkowo po ugotowaniu podsmazam je na maśle i jem z kwaśną śmietaną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny szanowne UPC zaszczyciło nasz blok naprawą skrzynki i moge się znowu cieszyć netem , więc nadrabiam zaległości i czytam dzielnie , pzrez 3 tyg 20 stronek super 🌼 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja malinko swiezo ugotowane jem z cebulka a potem jak podsmazam to tak jak Ty:) ale dzis sie dziwnie czuje jakas taka do pupy:( ciagle bym spala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie nie bardzo czuje dzisiaj. sercealbo mi moszybko uderza, albo czuje takie dusznoci w klatce, kurcze , mam nadzieje przejdzie mi to zaraz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smalku ja tak samo mam dusznosci w klatce i jakas taka nieprzytomna jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Żyrafko nie dobrze z tym Twoim bioderkiem. Jeżeli nie można zdiagnozować dokładnej przyczyny bólu, to chyba pozostaje mieć tylko nadzieję, że do września Ci przejdzie i będziesz mogła urodzić samodzielnie. O tym na pewno zdecyduje lekarz i pewnie będzie kierował się przede wszystkim dobrem Twoim i dzidzi. Ja też bym chciała sama urodzić, ale jak będą jakieś przeciwwskazania, to zostanie mi tylko cesarka. Nigdy się nie przewidzi, jak się nasze porody potoczą :) Ale jestem dobrej myśli i oczywiście trzymam kciuki za nas wszystkie :) p/s Dziewczyny jak już zrobicie te pierogi to poczęstujcie chociaż jednym. Nie bądźcie takie :) My z dzidzią też chcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę teraz znaleźć nic z piłą do pokazania.. ale na początek jakbyś mogła regularnie ćwiczyć np ćwiczenia pokazane tu: http://www.fit.pl/filmy/ciaza_i_fitness/joga_i_ciaza,1167.html to myślę że po tygodniu dwóch bóle powinny ustąpić jeśli wynikają z wygięcia kręgosłupa, bądź słabych mięśni podtrzymujących... albo takie Ćwiczenia dla cieżarówek z dużą piłką tylko niestety nie mam jak pokazać ;) 1. siedzimy na pilce i krecimy koleczka biodrami przy muzyce- ok 1 min na kazda strone, potem w przod i tyl i na boki 2. siedzimy na pilce, nogi na szer bioder , rece przed siebie, splatamy tak by trzymac sie za lokiec przeciwnej konczyny i odwracamy sie raz na jeden, raz na drugi bok, starajac nie ruszac biodrami. Potem z poglebianiem na 3. 3. Siedzimy na pilce, nogi na szerokosc bioder, jedna sluzy jako podpora druga prostujemy w miare mozliwosci w kolanie i do gory- na raz, potem na 3. Trzeba sie zsunac nieco do przodu. 4. Moje ulubione lezenie na podlodze, na boczku. pilka miedzy lydki. I do gory! Hardcore powtorzenia w zaleznosci od potrzeby na raz, potem na 3x, potem wytrzymujemy do 16. ZBola obie nogi, zwlaszcza dolna. 5. lezenie na plecach pilka pod nogi, kolanna lekko zgiete i przesuwamy nogi po pilce raz na lewo , raz na prawo , ale nie za bardzo, zeby sie nie wyginac. ledzwia przyklejone do maty , oczywiscie. 6. Lezenie na plecach, pilka pod nogi. Opieramy sie na barkach i unosimy cialo (glownie pupe). Wytrzymac przez chwile. I powtorka kilka x w zaleznosci od potrzeby. Zwracac uwage na to by nie wyginac kregoslupa ledzwiowego do gory- bo potem boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo tu jest fajny link do poczytania jeśli macie ochotę ćwiczyć a mi nie ufacie ;););) no i ja chyba od wczoraj oficjalnie czuję ruchy maluszka.. już zapomniałam jakie to fajne ;););););););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
Puchatek- pierogi jeszcze zostały, wiec zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka zaraz będę :) Koliban gratuluje, że czujesz już ruchy dzidzi. Też bym już chciała poczuć to cudowne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Koliban :) i zazdroszczę Ci już tych ruchów, ja poczekam pewnie jeszcze ze 2 tygodnie, a już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Niestety dostałam skierowanie tylko do tej pracowni usg (chodzę na fundusz i robią to w tym szpitalu). A Pani pewnie miała zły dzień ale myślę ze nawet to jej nie tłumaczy..... Co do ciasta - wyszło - nawet teściowej smakowało :) Żyrafka będę trzymała kciuki zeby choc troche bóle odpusciły. Koliban jak ja Ci zazdroszczę tych ruchów :) :) :) Ja pewnie jeszcze troche poczekam zanim poczuje rozpychania mojego bejbika :) Życzę Wam miłego sobotniego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×