Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

ale w ogóle czujesz ruchy jak rusza się dziecko więc jest na pewno dobrze moje też raz mocniej kopie a dzisiaj to takie delikatne kopnięcia czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, a może powinnaś kupić sobie detektor? Tak straszliwie się zamartwiasz, a gdybyś mogła słuchać sobie tętna, to nie miałabyś do tego powodu.... Bo Twój synuś przecież się rusza. Może to łobuz i nie chce mu się ruszać z tej pozycji w której jest i przebiera w stronę kręgosłupa. Na pewno tak jest. Miałaś już niejedno USG i wiesz że jest dobrze wykształcony, dlaczego miałby więc przestać się ruszać? Kochana, masz za dużo kłopotów na głowie żeby jeszcze zamartwiać się czymś, co powinno być Twoją radością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki, dawno sie nieodzywalam ale powracam i nadrabiam zaleglosci :) Anulka1988 -- oj jak mnie pocieszlas ze takze masz wirusa, juz myslalam ze sama sie borykam z tym problemem Moje malenstwo tez jednego dnia popisy daje 2go spokojne troszke sie martwie tym, no ale staram sobie tlumaczyc ze takie maluszki tak samo jak my moga miec rozne nastroje i lapac malego lenia nawet kilkudniowego:) Tyle piszecie o badaniach, a u mnie tylko mocz za kazdym razem i tyle :( w poniedzialek wybieram sie na usg 3d wiec moze bede mogla wpisac plec do tabelki. I wiecie co, ostatnio slysze same komplementy o swoim wygladzie, chyba w nie uwierze bo glownie od facetow ktorzy raczej nie sa wylewni w tego typu komentarzach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu Ty albo leć do lekarza, bo się nie uspokoisz albo jak radzi Żyrafka kupuj sprzęt i posłuchasz serduszka, gdy się martwisz.... a chłop to chłop dla nich wszystko jest albo białe albo czarne,, niech daje kasę i leć do sklepu. Mi też wczoraj podnieśli ciśnienie, zadzwonili od gina, że przenieśli mi wizytę z poniedziałku na 1 lipca a już się cieszyłam ,że zobaczę swoje szczęście no i lipa....ale przecież wszystkim ciągle się przejmować? wykończysz się psychicznie......chyba zacznę też na Ciebie pokrzykiwać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Koteczku jestem bardzo przewrazliwiona bo sie boje o mojego dlugo wyczekiwanego synka, a to moja pierwsza ciaza i nie wiem co jest normalne a co nie. Zyrafko dziekuje Ci bardzo, w sumie masz racje jesli do teraz bylo z dzidziusiem wszystko dobrze to czemu teraz ma byc zle... a moze wczesniej byl tak aktywny od stresu jaki przezywalam przez szkole. A jesli chodzi o ten przyrzad do mierzenia to nie chce denerwowac meza bo powie ze juz calkiem zwariowalam, a mamy teraz inne pilniejsze wydatki... jeszcze raz wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia ale to juz nie jest strach tylko obsesja naprawde... kochana ja 1 ciaze poroniłam po roku stran , z michasiem ciaza od poczatku zagrozona, z majka po roku staran kiedy sie udało okazało sie ze torbiele sa tak duze ze potzrebna operacja i ciaza pojdzie to dowiedziałam sie przez bozym narodzeniem , 2 dni do nikogo sie nie odzywałam ale stwierdziłam ze nie mozna sie poddawac , zaczełam myslec pozytywnie umowiłam sie na konsultacje z 2 innymi ginekologami i stał sie cud ze ja przed 20 tc nie miałam juz nawet śladów po torbielach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka a Ty nie łap doła bo ja też płci nie znam na 100% lekarz mi powiedział że prawdopodobnie będzie córka a co będzie to może za tydzień się dowiem albo dopiero przy porodzie :D:D:D:D moim zdaniem jak lekarze nie są pewni płci to nie powinni w ogóle się odzywać a nie człowiek się nastawi na dziewczynkę a na kolejnej wizycie okazuje się że chłopiec jest albo odwrotnie :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku ale ja juz taka jestem ze wszystkim sie przejmuje:( nie umie inaczej:( masz racje ze to jest bardzo zle ale ja inaczej nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka mnie wczoraj chyba dopadł jakiś kryzys, ale dzisiaj już jestem pozytywnie nastawiona.... mój Mąż mówi, że jakoś fajna teraz jestem, nie mam zmian nastroju a tu wczoraj załamka, ale jak zobaczyłam tą tabelkę i prawie wszędzie płeć, to było mi smutno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia!!!Hallo!!!! Kazda z nas wyczekiwala swojego Malenstwa...i nie wazne dugo czy krotko... A Twoj Syn sie rusza,tylko leniwiec z Niego... ;) Moja Malenka tez ma rozne dni..zreszta wiele dziewczyn Ci to napisalo,ze raz czuja mocniejsze kopniaczki raz slabsze... Ty sie Kobieto wykonczysz tym stresem,ktory ma gorszy wplyw na Twojego Maluszka... Dziewczyny roznie pisza..np ze budza sie w nocy z powodu kopniakow..hmmm...mnie nigdy sie to nie zdazylo...no i co..powinnam sie zamartwiac???? Hej!!!Glowa do gory!!!A jezeli sobie nie poradzisz z tym problemem to idz do lekarza i powiedz,ze jestes niespokojna....a moze powinnas pic Melise na wyciszenie????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu a mnie to wszyscy mówią, że jaka jestem w ciąży takie Dziecko..... Korzystaj z tego, że Mały spokojny, bo za troszkę jak się urodzi o odpoczynek będzie trudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, egzamin teoretyczny zdalam ( 0 bledow ) teraz praktyczny 21 lipca, szybciej sie nie dalo ;/ z takim wielki brzuszkiem pojde to moze sie zlituja i dostane to upragnione prawko. co do opieki nad malym na pewno do 2 roku zycia bede w domu. moja mama mieszka za granica, lukasza rodzice nie zyja ( moj tata tez) wiec jest tylko jedna babcia i to daleko. maz marynarz. 2 miesiace na morzu 3 w domu. nie ma innej opcji. troche mnie to przeraza, bo jednak kontakt z ludzmi w pracy fajna sprawa, a tu na wsi straszneee nudy, i ciagle to samo. dziewczyny mam pytanie wczoraj wycieklo mi troche jakis plynow, (po zrobieniu siku) doslownie tak poczulam jak wylatuje cos , no i zaraz biegiem do lazienki , nie byl to mocz, moze zlapalam jakas infekcje i to dlatego takie wodniste uplawy ? pozniej bylo ok. troszke sie martwie , wizyta zatydzien. a pozatym zacla mi leciec krew z nosa. jak smarka to krwia, a nos ciagle zatkany ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOTECZEK19833 mam dodatkowe wizyty, ale na nich niesprawdzaja jak sie dzidzius miewa, gdyz niezagraza on ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ja nie czułam ruchów w 22 tc tylko delikatne przelewanie a niektóre pisały, że już od 16tyg czują to też miałam się załamywać? Każda ma inaczej i Małe też każde jest inne, więc po co ciągle myśleć o najgorszym.... Basiu idź na spacer albo na zakupy, złap trochę świeżego powietrza i dystansu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Small size mi leciała krew z nosa jak miałam anemię, brałam żelazo i pomogło.... może też masz niską hemoglobinę? z tym to najlepiej do Żyrafki.... co do upławów to też mam czasami, nie rozstaję się juz z wkładkami chigien. powinnaś powiedzieć o tym ginekologowi, mój stwierdził, że nie mam żadnej infekcji i to normalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
small size Krew z nosa raczej oznacza że coś jest z ciśnieniem. Anemia może być przy okazji, ale nie musi. Poza tym w ciąży ma prawo lecieć krew z nosa, tak samo jak zdarzają się omdlenia czy podobne sprawy związane z krążeniem. Może przez nerwy skoczyło Ci ciśnienie. Gdyby to się powtórzyło zgłoś lekarzowi, a na razie się nie martw. A te płyny to pewnie upławy, ja też tak miewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do cisnienia, to generalnie mam bardzo niskie. ostatnio np 100 / 50 . a jak jestem u lekarza to jak nigdy ksiazkowe ,czyli 120 /80. najbardziej mnie te uplawy zmartwily.no nic za tydzien wizyta to sie wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×