Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

uplawy to chyba normalne, mam je od poczatku ciazy a przez mojego wirusa ktory sie przyplatal tylko sie pogorszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam sprzatac i obiad robic bo dzisiaj to tylko pranie zrobiłam , maz mnie udusi.... a popoludniu niewiem czy wejde na kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
small size gratuluje zdania egzaminu :) Powiem Ci ze ja tez miałam jakis taki wyciek płynów. Byłam właśnie na uczelni po egzaminie. Strasznie sie zdenerwowałam, poryczałam tez mezowi do telefonu... Ale zadzwoniłam do położnej a ona na to że troche za wczesnie na sączenie wód ale mam zrobic tak: załozyc czystą wkładke i chodzić, np wyjść na spacer. Po godzinie sprawdzic wkładkę i jak bedzie mokra to na pogotowie a jak nie to spokojnie. Uspokoiła mnie i tak też zrobiłam. Okazało się żę w ciązy jak nie ma żadnej infekcji to upławy wystepują takie bardzo, bardzo wodniste bez koloru, itd.... O czym oczywiscie wedziałam ale w takiej chwili takie racjonalne, rzeczowe argumenty nie docierają.... Przynajmniej ja tak mam...... Więc jeśli to tak u Ciebie wyglądało, to pewnie też nic złego się nie dzieje. Porozmawiaj o tym z lekarzem na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu naprawde wiem ze macie wszystkie racje no ale ta moja chora przeczulona psychika... ja zawsze rano jak wstane to mi cos wycieknie a pozniej jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziś pobolewa brzuch. Ale to chyba przez to, że rośnie.... Ogólnie nudy, to nic ciekawego.... Na obiad serwuję żeberka, młode ziemniaki, i marchwewkę gotowaną... Asia1987- jak robisz te piersi ze szpinakiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, podajcie przepis na piersi ze szpinakiem bo mam i jednym i drugim zawalona zamrazarke i musze cos z tym zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie babcie odpadają jesli chodzi o opieke nad malenstwem. Tesciowie 120 km a moi rodzice nadal pracuja. Wiec na chwilke bede mogla zostawic ale mi chodzi o opieke na cale 8h dziennie. Co do krwi z nosa to mi tez sie juz zdarzylo kilka razy. Mama mi powiedziala ze sie zdarza w ciazy wiec nie panikuje:) I dziewczynki nie stresowac sie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1777
Hej. Dziewczyny zaczelam sie powanie martwic poniewaz od 2 dni moj brzdac strasznie zradko sie rusza 2 razy na dzien czego prawie nie czuc. POwiedzcie mi czemu tak sie dzieje. jestem w 27 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku- Bolesławiec a czemu pytasz? czekam na porzadnego kopniaka od mojego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi ruchami dziewczyny to nie wiem co Wam poradzic, ja pewnie tez bym panikowala, moj sie rusza non stop, zastanawiam sie czy on w ogole sypia, potrafi sie ruszac nawet jak chodze ale moze po prostu wasze maja spokojny charakter a moj bedzie rozrabiaka :) ale chyba kupilabym detektor dla swietego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1777
ale tu chodzi o to ze na ogol jest bardzo ruchliwe tylko teraz takie sie spokojne zrobilo az za bardzo to juz 2 raz taksie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tylko na chwilkę i do kościoła lecę na mszę za ciotkę, ale powiem Wam, że nie chce mi się(pewnie grzesze):) filety ubijam i doprawiam do smaku solą i pieprzem albo wegetą, szpinak sparzyć wrzątkiem, na patelnię daję masło i ząbek czosnku i wrzucam szpinak doprawiam solą gałką muszkatołową, potem wykładam na filety, można dać plaster żółtego sera i zawijam... potem w panierkę (mąka, jajko, bułka tarta).. jak się będę rozwalać nie przejmujcie się, jak się usmaży to sie poskleja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanie o łożysko
mój brzuch tez rzadko sie rusza, ale rusza się:) Jestem w 28 tyg ciązy. maleństwo rusza się aktywnie cyklicznie no no rano o 5.00 musze wstac i go nakarmic bo mnie ssie:) szczególnie wieczorem daje czadu i w nocy kiedy jest cicho. W ciagu dnia czuje ze sie porusza ale nie kopie, poprostu sie rusza, pływa, fika koziołki czasami i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a basiu pytam sie bo ja pod osiecznice, i mam pytanie czy becikowe mozna wybrac tam gdzie na stałe sie jest zameldowane czy tam gdzie na tymczasowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o becikowe to ja zapytałam mailem u mnie i otrzymałam taka odpowiedx : \'\'W odpowiedzi na Pani zapytanie dotyczące dokumentów o przyznanie jednorazowej zapomogi informujemy, że osoba ubiegająca się o ww. świadczenie powinna złożyć wraz z wnioskiem następujące dokumenty: 1. Kserokopia dowodu osobistego rodziców( oryginał do wglądu) 2. Odpis skrócony aktu urodzenia dziecka ( kopia- oryginał do wglądu) 3. Oświadczenie drugiego z rodziców o nieubieganiu się o ww. świadczenie 4. Podanie formy wypłaty świadczenia np. numer konta bankowego. mgr Wiesława Pawełek Zastępca Dyrektora MOPS Sosnowiec \'\' 🌻ach mnie od rana nurtuje zapytanie czy mogę rodzić w szkłach kontaktowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela1777
Nareszcie sie zaczelo ruszac malenstwo:D kopie jak pilkarz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream, ja noszę soczewki kontaktowe, ale do porodu pojadę w okularach. Z soczewkami więcej zachodu, a będziemy słabe po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream mi okulistka powiedziała że do porodu nie mogę iść w soczewkach, tylko mam zabrać okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela ale Ci zazdroszcze u mnie nadal cisza:( czasem lekkie pojedyncze drganie:( juz nie chce marudzic ale ja zwariuje z niepokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek82
a mi okulista powiedział że można rodzić w soczewkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek tak mi się wydaję że powinno się dać załatwić becikowe w miejscu tymczasowego meldunku, al e nie dam głowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie zauważyłam, ze na całym ciele, a szczególnie na udach mam wysypkę....Zastanawiam się od czego to.... Nic takiego nie jadłam.....Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko ja tez najpierw na brzuchu mialam krostki myslalam ze to od kremu na rozstepy a teraz na rekach i buzi, strasznie swedzi, moze od truskawek bo duzo jem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja akurat dziś nie zjadłam ani jedenj truskawki.... Nie było też pomidora, czy czegoś co mogłoby wywołać ta wysypkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×