Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

oj Koteczku to kawalek ladny masz, ja mam 20 km ale zanim maz dojedzie to w sumie ok 60 a jak bedzie jeszcze dalej robil bo tak sie zdarza to nie wiem kto mnie zawiezie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam do szpitala okolo 50 km wiec tez bede musiala wszystko wczensiej naszykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja dzisiaj siedze sama po południu bo M pojechał do krakowa z teściową oprużnić mieszkanie bo sprzedała i niewiadomo kiedy będzie :( Byłam dziś w pracy zawieś L4 i mam dosyć przez tą pogodę. Rano lało do południa , a teraz jest duszno, masakra, a moje samopoczucie nie najlepsze nic mi się niechce do tego boli mnie pachwina i chodzić za bardzo nie mogę :( Ja do szpitala mam blisko 10 min samochodem :) Więć nie mam się co martwić. A mąż bierze urlop od pozątku września 2 tygodnie, a jak będzie trzeba to pujdzie na L4. :) w razie czego ma tak załatwiony grafik że mogą mu przesuąć urlop, a L4 i tak weźmie bo można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M na pewno będzie się starał o L4 2 tygodniowe zaraz po porodzie tzw. opiekuńcze mam nadzieje, że szpital nie będzie robił problemów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak misia rodziłam to szpital miałam pod nosem tzn weszłam na górke koło bloku i szpital:) ale teraz nie mam takiej mozliwosci... z reszta mogłabym rodzic w zaganiu ale to juz inne wojewodztwo i wogole nie chcem tam....dzisiaj w tych zarach ten szpital wojskowy tez mnie przeraził wygladało tam jak za czasów okupacji.... dlatego zdecydowana jestem na legnice z reszta moj lekarz jest tam ordynatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie bede miala tak dobrze moj maz ma wlasna dzialalnosc i wezmie tylko tydzien wolnego jak urodze... inaczej sie niestety nie da:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. dopiero się dołączam, bo byłam na zakupach ale spokojnie dzisiaj tylko spożywka..... tak mnie naszło na bigos, że poleciałam po kapuste, pierwsza zachcianka :) wybraliśmy wczoraj łóżeczko Drewex Łóżeczko Laura MOCCA op.bok + materac, dwukolorowe bo takie mamy meble w sypialni kosztuje ok 320 zł ale na allegro i tak ponad 100 zł taniej niż w sklepie.... Koteczku ojej to fajnie, będziesz Kochana niedługo po.... a Żyrafka to rzeczywiście może być odcięta od kompa.. rozmawiałam dzisiaj z ciocią, która tam mieszka i opowiadała, że tam u nich coś strasznego, okropne podtopienia i burze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu super, że wieczór się udał! ja do szpitala mam 2 min samochodem to polecę jak burza w razie w...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie Asiu ciesze:) zapisalam sobie model tego lozeczka i pozniej sprawdze na allegro bo ja juz sama nie wiem jakie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ile myśmy się nagłowili, bo m chce taki model z kołyską i cały czas, że takie nie inne. wczoraj jak usiadł to mnie tak męczył, bo to kolor nie taki tylko biały a ta mocca to idealnie pasuje do mebli w sypialni.... oj najgorzej mieć męża stolarza, bo najchętniej to by sam zrobił ale nie ma czasu, wtedy by było idealne:) czyli wózek zamówiony i łóżeczko wybrane, uf jak dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Witam nowe mamusie. Czytam Was na bieżąco ale ostatnio mam lenia do pisania(czytać mogę na leżo a do pisania trzeba usiąść)Dziś dzień porządków, jak mam skurcze to mój mąż mi mówi że nic nowego i już się przyzwyczaił, najpierw mnie to denerwowało ale teraz to do skurczów i ja się przyzwyczaiłam. wczoraj myślałam że mnie rozerwie chyba miednica mi się rozchodzi. Czy któraś używała gynalgin, gin.mi przepisała chociaż nie miałam żadnych objawów infekcjitzn.tylko upławy wodniste. Te globulki tak powoli się rozpuszczają że chyba co 2dzień będę brała.Mam ochotę na coś słodkiego. Wczoraj kupiłam pucharki waflowe i był deser galaretka z owocami, lody, bita śmietana ,truskawki na wierzch mniam... to z okazji dnia ojca, dziewczyny zrobiły laurki, mąż wcześniej skończył pracę, ogólnie było bardzo miło. Chyba upiekę jakieś kruche babeczki.to narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mi nie przypominajcie co było z zakupem łóżeczka - chciałam z funkcją kołyski chciałam na kółeczkach a to kolor mocca a to teak a to sosna no i jeszcze temat szuflady ... aż nagle zobaczyłam http://www.allegro.pl/item640228629_640228629.html kupiłam i jestem bardzo zadowolona - ładniejsze niż na zdjęciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuska ja kupuję w sklepie gotowe babeczki gotuję budyń i daję na nie łyżkę budyniu owoce przeważnie winogron i na wierzch tężejącą galaretkę... palce lizać.... co do tych upławów to ja tez mam a do gina idę za tydz to wtedy mogę Ci napisać co na to powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream ja też już mam dośc gadania o łóżeczku... mąż cały czas mówił ze to jest na jego głowie a teraz ciągle pyta czy to mi się podoba czy tamto lepsze a może jeszcze inne.... on tak już ma, jest strasznym estetą i jak robil meble do domu to ja wcale się nie wtrącałam tylko wybierałam kolor.. no i dodatki... z tym da się żyć, trzeba się przyzwyczaić.... pewnie niektóre z Was wiedzą o czym mówie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem wsciekla, pojechalam do lekarza , a tam karteczka ze ma urlop i ze jest dostepny dopiero od poniedzialku, no po prostu myslalam ze rozniose ta przychodnie,zreszta 4 tygodnie temu wiedzial ze bierze urlop, to nie mogl powiedziec zebym przyjechala za 5 tyg !!??!! a ile tam bylo kobitek ktore tak jak ja liczyly na wizyte i wychodzily z kwitkiem,grrrrrrrrrrrr najbardziej mi zalezalo zeby maluszka zobaczyc, a ta trzeba caly tydzien czekac. ide zrobic jakis obiadek, duchota u nas dzisiaj straszna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej co ja przed chwilą sobie narobiłam.... szatkowałam kapustę i uciełam kawał opuszka z paznokciem krew sie lała i boli jak cholera....i mam lalunie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate super komplet za ta cene. A kiedy Ty zamawiasz? bo zostalo 6 dni do konca a ja jeszcze teraz nie kupuje wiec ciekawe czy jeszcze bedzie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu ja zamawiam w piatek bo dostane wyplate. ta aukcja powtarza sie juz od jakiegos czasu. zapisz sobie gdzies nazwe aukcji i obserwuj pozniej czy bedzie nowa. ja napisalam do sprzedawcy meila i wiedzialam kiedy wstawili znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Magdakate. super przyjechal moj maz z pracy i sie z nim super poklocilam:( i uslyszalam bardzo mile slowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wszedl i dal mi zakupy i kupil nie to co trzeba, pozniej daje mi leki i tez kupil zle i zaczal sie drzec zebym sama sobie robila zakupy bo on ma za duzo na glowie. Uslyszalam pare ,,milych" slow trzasnal drzwiami i gdzies poszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate bardzo podoba mi się łóżeczko, które wybrałaś!ja chciałabym takie tylko z szufladą! basiu kochana musicie chyba oboje z mężem dać sobie na luz, z tego co piszesz to Wy się ciągle kłócicie, ja bym chyba nie dała rady tak żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najczęściej sama robię zakupy, a S jak robi zakupy to daje mu mega precyzyjną listę bo on noga jest jesli chodzi o spożywkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×