Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

jakby mój Ł wziął się za okna szlak by mnie trafił i w trakcie zabrałabym mu wszystko i sama dokończyłabym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mi zrobiłyscie chętkę na cole a o słodkosciach to nic nie mówie nie moge nic jeść czekoladowego bo czekolada uczula zreszta białko tez ,wiec słoik dżemu z wisni stoi w lodówce prawie pusty bo sie nim zajadam jak mam ochote na cos słodkiego ANIA 76 a co ztwoim wzrokiem jest nie tak że bedziesz miała cc ? Ja miałam 5 lat temu zabieg na oczy byłam u okulisty zbadał wzrok stwierdził że moge rodzić sn -wystawił zaświadczenie mam nadzieję ze wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisałam w google haslo kiedy opada brzuch-wiekszosc pisze ze ok 2-3 tygodnie przed porodem.za bardzo mnie to nie pocieszylo :D:D:D zostalo mi 25 dni dp terminu:D:D:D wiec wielkiej roznicy nie ma hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: mój mąż zauważył opadnięty brzuch już tydzień temu. więc nie wiem jak się na to zapatrywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czytam Was chcociaz przyznam że sporadycznie bo nie idzie tyle stron na dzien przerobić:P:P z córcią całymi dniami poza domem więc nie ma kiedy kompa odpalić:P z dobrych wieści byłam dzisiaj u gina i szyjka twarda zamknięta i nie przepowiada porodu, a mały wazy 2500 a to 34 tc:) czyli zapowiada mi się mały grubasek:P nawet na usg było widać jakie ma pyzate policzka:) a Karola taka malutka była? następna wizyta 7 września to będzie już 37 tc więc zobaczymy co robić dalej:) justa a czemu nie chcesz jeść czekolady, bo Ciebie uczula czy chodzi Ci o dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie tak :D Ty w takim razie mozesz sie juz niebawem rozpakowac nam tutaj :D:D:D mi wszytsko niestety przeszlo.tylko mleko cieknie i juz :o dlatego tak sie ucieszylam ze mi brzuch opadl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za chwilową nieobecność, poszłam się położyć bo brzucho zabolał tak mocniej... Magdakate, widzę że góra brzucha jest pusta - ta bańka, gdzie jest dno macicy już jest dość nisko :) Teoretycznie brzuch opada 2 tygodnie przed porodem, ale wiadomo jak to jest - jednym wcześniej, drugim później. Mamabelgie, coś mi się widzi że robisz wszystko żeby wykurzyć Lenkę z brzucha :> Mycie okien to zaraz po seksie druga metoda na poród :P Lada dzień się przekonamy na ile skuteczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po za tymi skurczami, dziwnymi bólami, opadniętym brzuchem i zwiększoną wydzieliną nie mam innych objawów:( anie nie biegam do kibelka częściej ani nie czyści mnie a wręcz odwrotnie. więc nie wiem czy to faktycznie tak blisko. mi się wydaje że jeszcze trochę pochodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate-ja tez nie biegam wcale czesciej do kibelka :) wiec miejmy nadzieje ze jednak za 2 tyg sie rozpakujemy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka 27 mam wysypke na nogach alergiczne zapalenie skóry -pokrzywka.Coś mnie uczula sama nie wiem co wiec unikam to co najcześciej uczula- czekolada nabiał cytrusy orzechy ale i tak chrostki wyskakują :( musze wytrzymać do porodu mam nadzieje że mi przejdzie jak urodze już maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do jedzenia powiem tak: korzystam teraz, bo po porodzie wiem że nie będę mogła jeść wielu rzeczy. W odstawkę pójdą wszystkie słodycze które uwielbiam, wszystko co smażone i dobrze przyprawione. Jakoś dam radę, ale teraz pożeram wszystko na potęgę. Cóż, stąd i ta moja waga.... Zrzucę :) Justa, wszystko po porodzie przejdzie :) Taki już urok ciąży, że wszystko odchodzi jak ręką odjął. Masz na to jakieś kremy? W sumie to ostatnio kupiłam mężowi na alergię skórną żel Fenistil i tam jest napisane żeby nie stosować w I trymestrze, a w kolejnych już można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się że i wy widzicie że już niedługo:) oczywiście wszystko się okaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafko-popieram :) ja tak samo mysle i tyle samo mi przybylo :D:D:D ciekawe tylko czy bede rownie uparta co ty i zrzuce co zbędne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate a u mnie wszystko to co u ciebie plus czyszczenie przy kazdym mocniejszym stawianiu sie macicy..tylko szyjka twarda zmknieta hehe ;-) widze ze my wszystkie juz takie porodem jesteśmy podekscytowane:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie dziewczyny pocieszacie, ja naprawde bardzo chce wczesniej urodzic bo musze sie nauczyc z malutkim jesc tez odciagniete mleko z butelki bo na koniec wrzesnia wracam do szkoly ale innych objawow nie mam, oczywiscie skurcze sa ale nie sa bardzo bolesne, tak jak na okres ale okres mnie nigdy za bardzo nie bolal ;) czekam teraz na meza, ma mi przywiesc suszone liscie malin wiec bede pic od dzisiaj, wiesiolek juz przyjmuje, seks tez czesciej niz wczesniej ;) licze zeby tak za 2,5-3 tygodnie urodzic, wtedy bede bardzo szczesliwa :) bo mam 3,5 tygodnia do terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny fakt korzystajmy z jedzenia jak możemy, bo poźniej nie wiadomo jak będzie:P ja objadam sie na potęgę serkiem białym ze szczypiorkiem, bo po porodzie nie wiadomo kiedy będzie mi dane go zjeść:P o słodycach nie wspomnę:P tak sobie myslę że w sumie teraz każdego dnia możemy się spodziewać wieści o narodzinach:) tylko dwie rozpakowane to i tak mało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jest ciekawe? ze i tak wszystko zalezy od naszych maluchow,ale my juz jestesmy tak zdesperowane i zmeczone ze cieszymy sie jak tylko ktos powie ze u nas to juz chyba blisko hehe :) ja tak przynajmniej mam :) baaaaardzo sie ciesze.moze robie sobie zbędną nadzieje ale zawsze to lepiej niz czekac i myslec ze jeszcze kilka dlugich tygodni :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa, jeśli chodzi o moje oczy, to w prawym oku odłącza mi się ciało szkliste, siatkówka jest rozrzedzona itp. Jest to związane z moja krótkowzrocznością. Więc poród sn jest zagrożeniem dla mojego wzroku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mówiłam sobie że teraz będę jadła pomarańcze non-stop bo później to nie wiem kiedy będę mogła a tu się okazało że są strasznie niedobre:( suche i kwaśne:( nic będę musiała poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate dzis kupilam przepyszne w Lidlu!!! a ja za to wcinam bez przerwy grapefruity-2-3 dziennie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do najbliższego lidla mam 23 mile:( jeździmy tam raz na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no to szkoda.ja mam do Lidla 3 minuty pieszo :D:D:D i musze ci powiedziec ze robie tam wiekszosc zakupow!!! owoce sa tanie i dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Hej Laseczki!🌼 Ja od niedzieli mam pchli humor - jestem strasznie płaczliwa i łatwo mnie doprowadzić do płaczu, a wcześniej tak nie było:) Co do opadnięcia brzuszka to moja mama mówi, że zaczyna się opadać, ale ja tam nie widzę. Jedynie co czuję to dość silne bóle w pachwinach, częste wychodzenie do wc w nocy i to, że ogólnie mam skórcze czasami bolesne, a czasami jest tak, że na spacerze muszę przystanąć bo jak mnie kręgosłup zarwie i noga zdrętwieje (jak dziś) to marzę o tym żeby gdzieś przycupnąć. Ja i tak i tak uważam, że nie urodzę w terminie tylko przed. Poprostu mam takie przeczucie tak samo jak z płcią swojego maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×