Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

MDream tez sie ciesze ze to niegrozne bakterie:) mi lekarz tez wczoraj przepisal Tardyferon Fol to jest zelazo z kwasem foliowym... wiecie jak sie dzis pilnuje zeby nie jesc:) nastepny moj dzisiejszy posilek to bedzie zupka pomidorowa ok 13 no moze w miedzyczasie jakis owoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka GRATULACJE! Super ze dziewczynka cala i zdrowa, duzo odpoczynku dla Ciebie 😘 U mnie noc przespana pieknie :)... oczywiscie bole stawowow, miednicy i calego krocza daja popalic, ale juz tak ze dwa tygodnie wiec zaczynam sie przyzwyczajac, ze potrzebuje 10min by rozchodzic, bole jak na @ tez codzien, raz silniejsze raz slabsze... Ale tak jak juz Zyrafa pisala, na tym etapie to juz norma :) Najwazniejsze ze kazdego dnia jestesmy blizej celu :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 EWELA GRATULACJE!!! 🌼 Nawet nie wiecie jak się cieszę, że ona już jest pooo. Namęczyła się kobitka. Dziewczynki mam do Was pytanie - od soboty zauważyłam u siebie taką biało- żółtą wydzielinę i jest bardzo gęsta, bardzo. I mój K nawet zauważył to po seksie zostawało mu co nieco. Dziś wracając z rynku do domu poczułam, że mam strasznie wilgotną bieliznę. I jak poszłam do wc znów zobaczyłam na wkładce tą wydzielinę. Czy to może być tzw. czop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem zła tyle sie napisałam i wszystko sie skasowało :( Ewelkajaw ciesze sie ze u was wszystko skończyło sie dobrze:) jak to forum zbliża jak przeczytałam że u was wszystko ok miałam łezki w oczach .Nagrodą za cierpienie i ból jest córka cała i zdrowa :) :) Magdakate i Szkrabek dzieki :) :) Ja bym chciała porzyjechać do szpitala rodzić około 23 spokój na odziale nie ma osób odwiedzajacych .Odejsciwe wód płodowych to dla mnie naturalne jeśli stanie sie to w domu nie bede sie wstydzić gorsze rzeczy moga sie przydazyc na porodówce przy mezu dlatego kupiłam czopki glicerynowe o których pisała ZYRAFKA . Akna u mnie w szpitalu sa podkłady foliowe na łóżkach . Basia lepiej ogranicz słodycze wiem ze nie bedzie to proste ale czego nie robi sie dla naszych łobuziaków w brzuszkach . Anullka jak ja jestem zła tez mówie ze jestem podminowana . Orange mysle ze to był czop :) Bylismy wczoraj wieczorem z m na zakupach w tesco kupiłam w promocji 2 bluzeczki dla dawidka z długim rekawkiem .rozm 0-3 po 9 i 11zł cherokee . Malutkie zakupy a tyle radosci z nich teraz wisza u mnie w szafie i smiesznie wygladają miedzy moimi duzymi ubraniami . Uciekam sprzątac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream- u mnie termin 3 wrzesnia jest ustalony z daty OM, według USG które miałam robione w którymś tam tygodniu wyszło bodajże na 28 sierpnia... już się nie mogę doczekać i obserwuję każde zjawisko zachodzące w moim organizmie :) juz tak bardzo bym chciala miec mala przy sobie- zreszta jak zapew kazda z was :) tu nic mi sie nie chce zaczac dziac, oprocz mojego podlego humoru w dniu dzisiejszym :/ wrrr najchetniej bym wszystkich pozagryzala :/ ale na szczescie maz dzisiaj wraca do domku to sie na nim powyzywam hihi :) juz mu serdecznie wspolczuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa mi się to pojawiło w sobotę. Taka dość duża ilość, a teraz tak po troszku. Przedwczoraj i dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj wypiłam pierwszą herbatkę z liści malin. o jak dawno nie piłam:):) na razie tylko jedną i zero reakcji w moim ciele- na razie:) aga86 ja mam też taką wydzielinę i pisałam wcześniej że też się zastanawiam co to dokładnie znaczy. u mnie ona jest biała ale bardzo gęsta i glutowata. czop to ja miałam taki bezbarwny glut. mój mały dzisiaj bardzo się rozpycha:) a zaraz chyba zabiorę Robaka i pójdziemy nad rzekę na spacer. tylko że potrzebuję jeszcze kilku rzeczy ze sklepu a sklep w drugą stronę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wyboru terminu porodu to ja wybieram od 1 do 5 wrzesnia raczej rano odejście wwód np w wannie co dy domu nie zalać :P poźniej łagodne skurcze i po max 5h zdrowy dzidziuś Basia a czemu gin straszy cię zatruciem dziwne to jak dla mnie masz niskie ciśnienie dobre wyniki badan ja też przytyłam szybko i dużo w 35 tc ale nikt mi nic o zatruciu nie mówił stopy i dłonie też mi puchną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co a ja jestem w 36 tyg i 6 dni i lekarz mi mowi ze lepiej poczekac jeszcze 2 tyg... wczoraj pokazywal mi na usg meszek ktory dziecko zrzuca a on plywa z wodami plodowymi, pod koniec ciazy w okolicach terminu tego meszka juz nie ma, wiec mowi ze biologicznie dla maluszka jeszcze jest dobrze w brzuszku mamusi:) a ja sie tak bardzo boje porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znowu skurcze i bóle krzyżowe.. ja pitolę boli jak diabli.. właśnie babcia była świadkiem i uciekła, kazała mi się położyć i czekać na rozwój sytuacji.ciekawe na jaki?? znowu mi przejdzie i jutro od nowa!! powiem Wam,że teraz na krótko przed są silne jak cholerka.. podczas porodu to będzie masakra:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mala bo przez cala ciaze tylam co wizyte rownomiernie a od ostatniej wizyty waga mi duzo skoczyla w porownaniu do poprzednich skokow wagi... ale ja czuje ze duzo wiecej jem i to slodyczy i owocow ktore maja cukier, jak powiedzialam mezowi co wczoraj zjadlam to mowi ze on by przez tydzien to jadl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu trzymaj sie kochana cos mi sie zdaje ze to juz tuz tuz:) no a boli tez sie bardzo boje i nie wyobrazam sobie jakie sa silne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja też mam taką żółtawą gęstą wydzielinkę i biorę na to urosept. prawdopodobnie jest to jakiś stan zapalny. mam to już ponad miesiąc i nie mogę się od tego uwolnić. cały czas podmywam sie lactacydem i nic nie pomaga. mówiłam ginowi to mi powiedział,że już niedługo będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska juz niedlugo, a na razie musisz wytrzymac, moze zjedz tabliczke czekolady? :D to zawsze pomaga. I ja mam taka wydzieline od jakiegos czasu, oby po porodzie wszystko wrocilo do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja to wiem na pewno że to tuż tuż.. tylko ile to jeszcze w dniach będzie??? Zartuję:):) babcia wpadła i stwierdziła,że brzuch mam totalnie na dole i że ona mi daje dwa dni..a jak dostałam skurczy to uciekła.. jaka miła,nie?? mąż wczoraj co chwilę kazał mi podciągać spodnie bo mi z brzucha spadały i wisiały w kroku.. wyglądałam jakbym w nie ....... no nie powiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie. sept zjadłam kawałek shreka:) no na kręgosłup nie pomoże ale może na humor:) położyłam sie w sypialni, moze troszkę zasnę i mi przejdzie. będę zaglądać do Was. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodkich smow, mam nadzieje ze po drzemce Ci troche przejdzie. Ja chyba tez zjem cos slodkiego bo dzis wyjatkowo mam chandre, wszystko mnie wkurza i jestem jakas niespokojna, no i znowu nadciaga ta migrena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska...Ty to sie nameczysz...wspolczuje.... A czy Ty masz takie typowe skurcze czy twardnienie brzuszka....bo ja nie wiem czego mam oczekiwac...jak na razie to mi brzuszek tylko robi sie twardy i ciagnie do dolu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po trzech miesiącach, czytam Was dość często ale też musiałam pominąć wiele stron bo piszecie jak najęte :-) niestety praca całymi dniami nie pozwalała mi na bierząco się z Wami kontaktować. Teraz jestem przeziębiona i od niedzieli nie wychodzę z domu więc mam czas na kafe. U mnie oprócz tego że się czuję okropnie w ciąży, opuchnięta, zmęczona itd. z dzieciątkiem wszystko ok. Bede miała cc, ale dokładny termin poznam 31 sierpnia. Gratulacje dla rozpakowanych mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu babcia na serio mila;) ej a ja mam taka ochote na slodkie a nie moge:( zrobilam sobie koktail truskawkowo-bananowy i chlodze go w lodowce po zupce sobie wypije:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Emce:) fajnie ze sie odezwalas, a co jest przyczyna ze bedziesz miala cc? ja wlasnie zajadam sie zupka pomidorowa:) a Ty Asiu jak wstaniesz koniecznie daj znac:) a komu moglabym podac swoj nr tel zeby powiadomic o porodzie jakby co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam już ze spaceru ale powiem wam że nie dotarłam do rzeki:( byliśmy już niedaleko kiedy bardzo rozbolał mnie brzuch i krzyż jednocześnie:( wracaliśmy spacerkiem bo jeszcze drugie tyle drogi miałam do sklepu. jakoś doczłapałam i już nastawiłam zupkę dzisiaj będzie warzywna z kluseczkami na kurczaczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie szukam w necie przepisu na obiad :D, czyli moje "ulubione" zajecie brrrrrr Basia ja niestety mam tylko komorke angielska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumie Aggie:) normalne ze tansze sa smsy krajowe:) moj maluszek jakos dzis mniej aktywny, troche sie martwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CC bede miała bo u nas w szpitalu jest tak że jak się miało już raz cc a ja w ten własnie sposób urodziłam mojego pierworodnego to przy drugim porodzie chcąc rodzić sn musisz podpisać na to zgodę. Trochę podejrzanie mi to zabrzmiało więc powiedziałam że nie zamierzam niczego podpisywać, zwłaszcza że po pierwszym cc czułam się całkiem dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu: mój mały też jednego dnia jest nadpobudliwy a drugiego prawie nie daje znać. widać już wyrabiają sobie charakterek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie mi, nie macie stracha ze nie wrocicie do swojej wagi sprzed ciazy? Ja to w ogole przed ciaza wazylam jakies 15 kilo za duzo i teraz kolejne 15 to waze juz 30 kg za duzo :( I tak mysle sobie ze moze bede jedna z tych co to sie zapasla i po ciazy juz nigdy nie wrocila do normalnego wygladu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny przepraszam,ze sie wtracam ale mam takie pytanie poniewaz pierszy raz bede brala L4 powiedzcie mi co lekarz wpisuje w takie zwolnienie, z tego co sie orientuje jakis numer i chyba literka B, a czy ja mam mu dostarczac jakies dokumenty z zakladu pracy? czy tylko bedzie pytal o nazwe firmy, jaki etat, nie wiem zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu jak chcesz podaj mi swoj tel na nk to odpisze Ci sms-a i bede dziewczynom zdawac relacje jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×