Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

hello kobietki :) Grudniowa - kurde wiem ciezko jest czekac ale moze lepiej jeszcze daj sobie dzien albo dwa, szkoda potem rozczarowania jak pojawi sie tylko jedna krecha - a u mnie tak bylo, zrobilam pierwszy test dwa dni przed @ i jedna krecha wiec juz nawet uwierzylam ze i tym razem sie nie udalo... a tu termin @ minal wiec kolejny test i mile zaskoczenie ze jednak jest!!! :) a moze idz zrob test z krwi ten na pewno wyjdzie :) Cieplutko pozdrawiam i czekam na kolejne przyszle wrzesniowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszy test zrobiłam za wcześnie i wyszła mi jedna kreska, i tak czekałam na okres. czekałam, czekałam i oczywiście jeszcze się doczekałam. od tego czasu niedowierzająca zrobiłam 2 testy - na obu po dwie kreski. nie ma co się spieszyć ;) www.porady-poloznej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguchaaa
Witam Was szczęśliwe przyszłe mamusie! Ja mam termin na 1-2 września, ale dokładnie dowiem się po wizycie u lekarza w poniedziałek. Jestem pełna obaw o zdrowie mojego maleństwa. Bardzo dbam o siebie ale stale dręczą mnie myśli czy z maleństwem będzie wszystko dobrze. Mam nadzieję, że po wizycie u lekarza to się zmieni. Pozdrawiam Was! Dbajcie o siebie i nasze kochane maluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hello, jak milo ze jeszcze ktos tu zaglada :) agucha kazda kobieta na poczatku ciazy ma wiele obaw i wiedz ze to sie nie zmieni do konca aczkolwiek do pierwszej wizyty jest najgorzej, to fakt. Sama mam 1000 mysli na sekunde Ja wizyte mam w piatek 9 stycznia. Mam nadzieje ze juz cos bedzie widac bo bedzie wtedy lecial 6 tydzien. Licze na to ze zobacze juz serduszko :) cieplutko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek dziewczeta :) Grudniowa - nie w tym miesiacu to w nastepnym sie na pewno uda!!!! A ja czuje sie jeszcze ok. Tylko brzuszek czasami czuje ale to norma. No i czekam do piatku do wizyty. A w nastepna niedziele jedziemy cala rodzinka w gory i tu czekaja mnie tylko spacery z corka bo na snowboard nie wsiade bo i jak z taka mala kropka o ktora teraz nalezy szczegolnie dbac. Zycze milej niedzieli i czekam niecierpliwie na kolejne kobitki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zyrafa to jutro czekam na szczegolowe sprawozdanie z wizyty :) na pewno bedzie dobrze!!! musi byc!! ja tez juz nie moge sie doczekac spotkania z moim lekarzem... dopoki nie bede po pierwszej wizycie to nie bede spac spokojnie. Spokojnej nocy dla tych ktore tu zagladaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania mała
a ja mam wizyte u gin na 16 stycznia @ powinnam dostać 26 grudnia zrobiłam test 2 kreski ale czy to nie za poźno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, wszystkim gorąco gratuluję! ;-) też zakładam że we wrzeniu będzie szczęśliwe rozwiązanie prawdopodobny termin mam na 12 września ale za tydzień wizyta u gin, to dopiero mi wyznaczy oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny,ja tez mam prawdopodobny termin na wrzesien,ale mam juz swoj fantastyczny topik.jednak trzymam na was mooooocno kciuki!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i byłam u lekarza - potwierdził moje przypuszczenia :) niestety nie zrobił mi jeszcze USG, kazał przyjść za 2 tygodnie. muszę więc poczekać na moje małe serduszko jeszcze tyle dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania mała
już pisałam wcześniej wizyta u ginna 16 stycznia nie późno prosze npiszcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowo
a ja testowałam wczoraj i były 2 kreski:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruth
Witam ja ostatnią @miałam 28.11- 25.11 przestałam brać tabletki anty.Mam nadzieję, że dołączę do Was jako wrześniówka;) Czekam dalej na@ albo na 2 kreseczki na teście. myślicie, że mogę już testować?? gratulacje dla ciężaróweczek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowo
mysle ze jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania mala, to nie będzie za późno, mnie dziś mój gin odesłał z kwitkiem, nie chciał zrobić USG, chce je zrobić u 8 hbd, u Ciebie, to też będzie 8, prawda? To tak w sam raz, a ja się pospieszyłam bo byłam zbyt niecierpliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę u mnie tez ostatnia @ była 28 listopada, ale u mnie test ciążowy wątpliwy wyszedł, tylko beta z krwi pozytywna 2 stycznia, zyrafa i na kiedy ci termin wyznaczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mala nie stresuj sie, bo to teraz nie wskazane ;-) bedzie dobrze a termin jest ok, dostaniesz skierowania na morfologie i tym podobne założą kartę ciąży a reszta zależy od lekarza prowadzającego. w Polsce "obowiązkowe" są usg w terminie ok 12, 20 i co kolo 35 tygodnia z tego co pamiętam. Wiec spokojnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po pierwszej wizycie :) U mnie sytuacja podobna jak u Żyrafy - ginekolog potwiedził ciążę i kazał przyjść za 3 tygodnie. Jak widzisz Aniu nie masz powodów do niepokoju, ja ostatnią miesiączkę miałam 25.11 więc podobnie do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruth - wiesz teoretycznie po tabletkach cykle mogą się wydłużyć niestety cykle, ale już dosyć długo minęło wiec testuj i melduj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania mała
dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam tą kobiete
Liliankas------ co rok to prorok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania mala i zaczernij się w preferencjach to sobie nick zarezerwujesz i się nikt nie będzie za ciebie podszywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania mała
policzyłam że dzidzia powinien się urodzić 5 września a jak jest u was pracujecie ja jestem na l4 bo się przeziębiłam i bałam sie chodzić do pracy bo nie można brać tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug kalkulatorów internetowych 1-2 września lekarz jeszcze nic nie powiedzial, potwierdził tylko ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×