Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Ania mala pięknie ;-) ja teoretycznie miałam pracować od stycznia ale chyba nic z tego nie będzie, pewnie przy tak krótkiej przerwie po pierwszym dzieciatku gin mi nie da ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 4 września, ale to nie lekarz mi wyznaczył termin, sama go sobie wyliczyłam bo wiem jak ;) ale mnie mdli, całymi dniami, niech to... ;p www.porady-poloznej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczynki chyba z Wami zostaję:P testowałam wczoraj wieczorem i wyszła mi troszkę jaśniejsza druga kreska:D ale tym się nie martwię,bo w poprzednich dwóch też tak wychodziło:D(dodam,że mam już synka 16miesięcznego:) ) teraz mogę się już oficjalnie przywitać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruth no to super a ja Cie tu za pierwiastkę wzięłam ;-)))))) ja jak widać w stopce mam 9 miesięcznego szkraba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Liliankas wybaczam:P ale dużo się nie pomyliłaś,bo szkraba mam jednego w dom ku 16stomiesięcznego i młoda mamuśka ze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIGLARNA pewnie, że tak:D pozwolę sobie Ciebie przywitać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlar na witaj ;-) ruth widzę że już tu honory domu poczyniłaś i powitałaś nową duszyczkę hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a figlarna ma 3 latkę ;-) a tak na marginesie... ciekawe jaka będzie ta ciąża..;-) Dziewczyny gdzie jesteście trochę się po meldowało a teraz milczą zupełnie niepotrzebnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu zaglądam co 5 min, a jak już sobie pójdę to ktoś coś napisze:P chyba będziemy monologi partiami prowadzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no może trochę przesadziłam:P mój mały to żywe złoto,ale na szczęście \"wyrósł\" z bycia maminsynkiem:P czasem mam wrażenie, ze jakby mówił już to by tylko było \"sam\",\"sam\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titina1009
A może i ja do was dołączę. Okaże się w sobotę. Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobietki :) Rany! jak tu Was duzo! a jeszcze wczoraj pustki i eeechhhooo :) Uroczo i tak 3mac :) wiec sie tylko przywitam i napisze ze czuje sie ok nic mi nie dolega i z niecierpliwoscia czekam piatku i wizyty ;) cieplutko pozdrawiam wszystkie wrzesnioweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyśka koniecznie daj znać jak tam po wizycie!! ja mam zamiar dopiero dzwonić do gina się umawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja te umowilabym sie pozniej ale w niedziele jedziemy w gory i chce sie spotkac z lekarzem przed wyjazdem ;) ale wiem ze moj lekarz przeprowadzi badanie i zrobi usg i mam nadzieje ze mnie troche uspokoi bo do pierszej wizyty to ja chyba osiwieje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.najgorsze to czekanie:D a najchętniej to każda z nas co tydzień by chodziła do gina i oglądała dzidziolka na usg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kilka dziewczyn będzie u gina pod koniec tygodnia. Ja jestem umówiona na sobotę po południu, ale ja jak na razie jestem spokojna co ma być to będzie.. jednym cieniem jest to, że mam zapalenie oskrzeli i biorę antybiotyk teraz i przez to się trochę martwię ale wierzę, że będzie dobrze. A jak widziałyśmy się z moją gin przed Świętami na chwilkę to mi do głowy nie przyszło, że tak szybko się znów zobaczymy ;-) Ale ona prowadziła też moją poprzednią ciążę więc ufam jej bezgranicznie..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titina mam nadzieję, że wszystko będzie u Was ok i dołączysz, trzymam kciuki. Pyśka, a gdzie Ty się wybierasz? jakiś urlop czy coś?? bo narty to chyba nie za bardzo wskazane są, chociaż ja miałam jechać niedługo..ale teraz nici z wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , w domku mam 3 latkę ,żywa jak nic , pełna wigoru i energii , myslę ,że będzie zazdrosna ale arzcej o tatusia niż o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana:) od wczoraj mnie jakieś senne nastroje wzięły-najchętniej,bym z łóżka nie wychodziła, a mój maluszek mnie już o 7 zwlókł z łóżka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruth proszę Cie nie mów nic..... ;-) mojej wychodzą 2 górne dwójki i noc taka jakby była średnio udana... ale cóż dzieciaczki i tak są cudowne ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! ząbkowanie się zaczęło:D my już to mamy za sobą:) małemu ząbki hurtowo wychodziły-po 2 albo4..co jest równoznaczne z podwójnym-poczwórnym bólem i marudzeniem:P jeszcze 3 nam zostały tylko:)ale to już jakoś przeżyje. Ani się obejrzysz jak małej wszystkie zęby wyjdą:) ja dzisiaj strasznie zalatana..i w związku z tym, ze oprócz męża i mnie nikt o ciąży jeszcze nie wie to muszę wszystkie obowiązki ładnie wykonywać hehe:P a wy już chwaliłyście się komuś?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajjjaaa
czy boli was brzuch jak na@ mam termin na wrzesien i mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajjjaaa - to normalne, macica się rozrasta i trochę ciągnie aczkolwiek koniecznie o tym powiedz lekarzowi, bo być może będą u Ciebie potrzebne leki na podtrzymanie ciąży, ból bólowi nierówny... ruth- ja nie wytrzymałam gapa i mi się wymknęło... a tak się zażekałam, że poczekam trochę a min do wizyty u lekarza...no ale cóż.. nie wyszło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też brzuszek boli..ale staram się myśleć tak jak pisze Liliankas,że to macica się rozrasta:) ja kurcze sama nie wiem już kiedy mam powiedzieć:/mieszkam u teściów i nie chciałabym za długo ukrywać..a z drugiej str. pierwsza ciążę miałam martwą i wolałabym im w razie czego darować takich emocji drugi raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×