Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

dziendoberek o swicie :) liliankas - ja mam termin na 08.09 ale jak pojawi sie 2 dni wczesniej to urodzi sie w nasza szosta rocznice slubu ;) Mi marzy sie teraz chlopak bo core juz mamy! No to ostatnie pakowanie i mykamy w gory, mam nadzieje ze bedzie tam jakis dostep do internetu i ze chociaz soebie poczytam co sie tu dzieje. Dzisiaj zycze milego dzionka, wielka buzka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyśka mój mały jest z 27 września i drugi dzieciaczek też, jak się nie pośpieszy będzie z wrzesnia:)Filipek miał być na 14.10.07 na naszą 2 rocznicę ślubu,ale małemu się strasznie śpieszyło na świat:P figlarna!!mam babcię na blokach więc na pewno znam Twoją rodzinkę;) całuję wszystkie brzuszki i zmykam na uczelnie:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie a jak piersi bolą Was bo ja nic nei czuje a z cóką miałam tak że sie dotknąc do niech nie mogłam... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda.r - mnie w poprzedniej ciąży strasznie bolały a teraz praktycznie nic nie czuję, ale ogólnie u mnie wszystko jakoś inaczej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o bólm piersi to z córką ,mialam ,ale tylko pierwsze dni , za to teraz trwa to od początku i chyba niezamierza przestać.Dziś mnie kręgosłup boli bardzo i męczona jestem , leń kompletny. http://dziecko.haczewski.pl/suwaczek/2008/11/10/35.png http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=agnieszka&year=2009&month=8&day=24&babycount=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liliankas dzięki 🌻 wogóle dzięki dziewczyny :D miło by było do Was dołączyc... noo zobacze co mi tam gra.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
hej dziewczynki - czeka mnie jeszcze wizyta u gina ale 2 testy wyszly pozytywnie wg moich obliczeń termin 8 wrzesień 2009.... cieszę się ale...mam mieszane uczucia....bo związek nieformalny, bo jeszcze się nie dotarliśmy, bo tyle spraw trzeba ułożyć...bo jeszcze wydawało mi się, że mogę góry zdobywać - a tak trzeba będzie trochę poczekać...bo boje się, że nie dam rady, bo uprawiam czarnowidztwo, bo praca, bo "co powiedzą inni"...i mimo iż zachowuje pozorny spokoj - to w głowie układają się fatalne scenariusze... wiem, że w obliczu dziecka wszystkie inne sprawy odchodzą na bok - ale ja jeszcze tego nie czuję...tylko ból brzucha, senność i niepewność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokonie tez tak miałam z pierwszym dzieckiem , i teraz tez tak mam , wiele obaw nawet więcej niż jak z córką , czy dam radę ,że przytyję więcej ,że nei schudne i bedę słonicą , juz sobie wmówiłam ,że bede miala cukrzyce ciążową . Pewnie każda z nas się czegos boi , więc glowa do góry , to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie da się trafić z ciążą na idealny moment. my jesteśmy pół roku po ślubie, a cała rodzina męża jest przekonana że wpadliśmy. a my to dziecko zaplanowaliśmy od początku do końca, ale cóż, takie są małomiasteczkowe przekonania... miałam rozpocząć nową pracę - szef jak się dowiedział że jestem w ciąży to się wściekł - i z nowej pracy nici. i tak zostałam bezrobotna, bo z dotychczasowej pracy zrezygnowałam i już nie mam jak wrócić, a inne oferty odrzuciłam bo miałam iść do tej konkretnej. a jednak mimo wszystko wierzę, że sobie poradzimy :) chcieliśmy począć to maleństwo, udało się, teraz naszym marzeniem jest aby rosło zdrowe, a wszystko inne się ułoży :) zaczynają się moje chwiejne nastroje i lenistwo. jutro zdaję egzamin na prawo jazdy ;) trzymajcie za mnie kciuki! www.porady-poloznej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda.r- tu jest miejsce dla każdej z nas, coby nam było łatwiej przez te 9 miesięcy, więc czytaj, pytaj i pisz ;-) Cleo123- mieszane uczucia będziesz miała ciągle, aż do urodzenia i potem też hihi, ale jedno wiem na pewno.. Warto! ;-) ięc głowa do góry! A że związek nieformalny, no to co? albo możecie to zmienić albo tak żyć ile będziecie chcieli i nie będziecie gotowi. Zobaczysz wszystko się ułoży, na pewno nie będzie łatwo, my z M przed poczęciem córci właściwie się dotarliśmy, w ciąży mało nie pozabijaliśmy, potem było super, po urodzeniu małej masakra w naszych relacjach a teraz znowu bardzo fajnie i drugą ciążą od razu cieszymy się razem.. W pierwszej mi mówił, że to ja chciałam dziecko a nie on itd... I pamiętaj, że życie jest dokładnie takie jakie masz do niego nastawienie, jeśli uprawiasz czarnowidztwo, będzie nieciekawie, jeśli wmówisz sobie że będzie tak dobrze jak nigdy wszystko będzie się nagle układać! Pisz z nami, będzie Ci raźniej, będziesz się mogła wyżalić czy doradzić.. a ja trzymam kciuki! Figlarna- spoko potem założymy sobie topik jak zmienić słonicę w modelkę hihi, a i tak wiesz że będzie dobrze ;-) A skąd cukrzyca ciążowa jeśli można wiedzieć??? Kochana Ty to rzeczywiście figlarna jesteś hihi Żyrafa - ale dlaczego nici z pracy? Teoretycznie nie mieli prawa Cię zwolnić.. szczerze mówiąc niepotrzebnie się przyznałaś chyba.. chociaż z drugiej strony łatwiej powiedzieć niż zrobić. A na egzaminie daj z siebie wszystko ;-) Jak zdasz to świetnie jak nie to też dobrze ;-) ja zdałam chyba za 3 razem ;-))) więc nie możesz być tak od razu lepsza. Eh nie ma jak kolaborat na samym początku, wywalicie mnie za to mądrzenie się.. A ja mam świetny nastrój, bo złapałam moją kluskę przytuliłam i pospałyśmy sobie z godzinkę i od razu czuję się o niebo lepiej ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo ja tez zasłam w ciąże jak jeszce małżenstwo było w planach , i co pobralismy się i wcale się tego nie wstydzę ,że Amelka poczeta przed slubem , ważne ,że z miłości a nie z jakiej rozwiązłości z setka obcych facetów. A mężczyźni zazwyczaj sa przerażenie pierwszym dzieckiem , w końcu to cos co trudno sobie wyobrazić , ale jak już urodzisz i będziedziewczynka to Twój będzie mówił jak mój R \'czemu tak póxno nam sie trafiło?\" Teraz zapalnowalismy dzieciątko i dobrze , bo juz czas , nasza córa 3 latka , więc juz w miarę odchowana . Jeslli chodzi i cukrzycę ciążową to juz po Amelci nie schudłam nawet kg a dobiłam i boję sie te zbędne kg będa miały pływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja się przeziebiłam okropny katar boje się zeby dzidzi nie zaszkodził nie biore tabletek często mam skórcze jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez żadnych tabletek nie braąłm , pamiętam jak Amelke nosiłam i mnie zęby bolały to na jednego wydałąm 400 zl byle tylko nic nie brac i byc załatwionym od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije sok zjadłam pomarańcze i tyle żeby tylko mineło szybko kurcze w tym tygodniu ide do gina na pierwszą wizyte boje się bardzo ja mam 23 lata mieszkam w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizyte jutro , tez sie boję , choć nie ma jakiś niepokojących objawów. musze wiedzieć czy wszystko w porzątku , bo chce znowu ćwiczyć a nie rusze tyłkiem , póki nie bede wiedzieć czy mogę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jestem nienormalna ;-) Ale bardzo się cieszę z tej ciąży i jednocześnie mi smutno, że już pewnie nie zobaczę kolejny raz 2 kreseczek na teście...i chcę zapamiętać każdy dzień z tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyrafa- trzymam kciuki za ciebie!! daj znać jak egzamin poszedł;) Cleo123-głowa do góry Kochana!! widać hormony dają znać o sobie;)zobaczysz, że za parę miesięcy wszystko będziesz widzieć w różowych barwach(albo niebieskich hehe) figlarna-z tą nadwagą tonie jesteś sama ja już czuję się jak słoń:Pdamy radę-jak pisze Liliankas- założymy topik jak zostać modelką:) a co:D ania mała ja piłam dużo mleka z czosnkiem na przeziębienie;)polecam w ciąży! ale miałam koszmarną noc..mały zasnął nam dopiero o3nad ranem,mąż się na nas wydzierał,że rano do roboty wstaje i mamy się zamknąć:| przeżyłam jakiś szok..to nie był mój facet,nie wiem co w niego wstąpiło!! nie dość,że nie spałam,słabo mi było, niedobrze to on na nas się wydzierał!!!koszmar!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
jejku dziewczyny - jesteście kochane... obiecuję, że postaram się pozbyć fatalizmu i jakoś funkcjonować mimo generalnie trudnej sytuacji...3 test pozytywny - w środę idę na rutynową wizytę... sęk w tym, że potencjalny ojciec się cieszy - i przeraża Go moja postawa...."sama chciałaś" - mówi a teraz mnie obwiniasz...o to, o tamto...no mówię wam - usiadłam na Nim i zero litości...wszystko mnie denerwuje...jak tak dalej pójdzie to ucieknie!;) najbardziej boję się, że jak zaczniemy razem mieszkać wyjdzie na to, że totalnie do siebie nie pasujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie i głowy do góry! Ja swoją też postaram się trzymać w górze do czwartku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo nie denerwuj się wszystko się ułoży ale też i nie zadręczaj tego swojego mężczyzny (M) bo Ci zwieje gdzie pieprz rośnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo pod zdaniem \"usiadłam na nim i zero litości\" podpisuję się obiema rekami:P chyba czas troszkę przyhamować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że każdy facet jest w nietypowej sytuacji, gdy jego kobieta spodziewa się dziecka. Każde z nas stara się przywyknąć do nowej roli rodziców, jakimi będziemy za kilka miesięcy. Ja staram się nie włazić na głowę mężowi, ale chyba zaczynam wykorzystywać to że jestem w ciąży ;) Jednak czasami trzeba dać sobie trochę luzu. A ja będę mamuśką za kierownicą :) Dziś zdałam prawko - za pierwszym podejściem :D www.porady-poloznej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala 22 __
hej dziewczynki...dawno mnie nie bylo. juz 2 kreski widac wyraznie;) mam pytanko do was, ost @ byl dokladnie miesiac temu czy lekarz wykryje ciaze, jakbym dzis poszla>????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
gratki żyrafa! - ja też powinnam przystąpić do egzaminu i chyba nie powinnam już dłużej tego odwlekać...chyba zamiast użalać się nad sytuacją - zapiszę się na kurs... a mój T - jest biedny - fakt - ale też uważa się ze specjalistę w każdym zakresie - również ciąży - co mnie doprowadza do SZAŁUUUU!!!! i jeszcze nie uznaje tego jako pewnik - bo za słaba ta kreska - to nic, że na 3 różnych testach!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. też mam termin na wrzesien :) jestem obecnie w 3tc i to moja druga ciąża :) moge sie przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamuśki i życzę wytrwałości przez te 9 miesięcy jak i później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala 22_ miesiąc po @ to dużo za wcześnie, poczekaj jeszcze 2-3 tygodnie, a lekarz nie będzie miał wątpliwości, a Ty masz szansę od razu na USG. cierpliwości :) cleo, idź na to prawo jazdy, bo to naprawdę przydatna umiejętność. ja bardzo długo zwlekałam i teraz nie rozumiem dlaczego ;) okazało się, że uwielbiam jazdę samochodem :) www.porady-poloznej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×