Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Mea:D mam nadzieję,że się nieobraziłas:> ja tak tylko żartowałam:P Liliankas a już myślałam, ze ktoś znajomy:P ef31 to ja potrójnie gratuluję!!!🌼 rozgość się bo spędzisz z nami Kochana sporo czasu;) figlarna mój po pół godz wykłądzie lekarza jaki to piękny chłopczyk itp wyszedł z usg i stwierdził \"co za lekarz nawet nam nie powiedział jaka płeć\" hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako jedyna ze śląska się melduję;)okolice Katowic:) znikam dziewczynki na parę dni..jutro uczelnia trzeba zacząć się do sesji uczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Wrzesniowkom GRATULUJE !!! i zycze spokojnego ciezarowkowania i lekkiego porodu - pozdrawiam WRZESNIOWKA 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz szczęście ruth, że się nie obraziłam ;> Nie jesteś bowiem jedyna z tych okolic :) Ja 10 km od Katowic! Pozdrawiam wszystkie! Czekam z nadzieją do czwartku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja jestem z Gdańska , choć pochodzę z Gniewu a niedługo bede mieszkać W Kujawsko-Pomorskiem.Juz wiem co mi niepodchodzi , otóż jajka -brzydko mi pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna mam całą rodzinę w Piasecznie koło Gniewu:D i rodziców:D!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy miałyście ostatnio okres ??? bo ja 3 grudnia i teraz właśnie czekam na kolejny i też kręci mi się w głowie mdli mnie... podkrążone oczy mam... i wogóle jestem ja zombie,... test robiłam 4 stycznia i negatywny był :O we wtorek robie kolejny bo zamówiłam na allegro żeby mni enie kusiło wcześniej robic ;) jeżeli jestem w ciąży i pójde w czwartek do gina to mi wykryje cos ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda jak chcesz mieć pewność zrób badanie z krwi bhcg, lekarz tak szybko ci nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hello kobietki :) Ja w piatek mialam wizyte i widzialam moja kropke no i mam pierwsza fotke :) szkoda ze jeszcze serduszka nie widzialam bo jednak za wczesnie, nastepna wizyta za miesiac. Ciesze sie ze uslyszalam ze jak na chwile obecna wszystko ok, Czuje sie tez ok tylko jak otwieram lodowke to mnie odrzuca ale ku mojemu zaskoczeniu kaffka mnie nie odrzuca gdzie w pierwszej ciazy nie moglam na nia parzec!! Ja jestem z Poznania i mam w kwietniu 29 urodziny, mam corke ktora w marcu obchodzi 3 urodzinki ;) magda ja ostatnio @ mialam 01.12 test pozytywny wyszedl 2 dni pozniej ale jak nie masz pewnosci to na bete idz :) a my jutro jedziemy w gory nawet lekarz pwiedzial ze smialo moge jezdzic tylko ostroznie i bez szalenstwa. cieplutko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuszunia ja bylam w 5 tygodniu a to za wczesnie bo serduszko pojawia sie po skonczonym 6 tyg. Ale pecherzyk ladnie rosnie wiec wierze w to ze wszystko pieknie sie rozwinie. Na NFZ pierwsze usg robi sie miedzy 10 - 14 tygodniem i wtedy sprawa wyglada inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Beta jest najdokładniejsza... ale ja mam meeeega stresa... :O zrobie te dwa testy co kupiłam, Beta i ide do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jestem w 6 tc a mam mega apetyt nonstop bym jadła i już 3 kilo na plusie kurcze nie wiem co robić napiszcie mi co jeść ja jem np dziś rano kanapka z serem poźniej na obiad makaron z sosem mięsnym pączka na deser nie mogłam wytrzymać :) hod doga na kolacje i międzyczasie jakieś pomarańcza banana a teraz zupe warzywną to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruth 🌼 to żeby sprecyzować , urodzona jestem w Gniewie , ale zanim wyszłam za mąż mieszkałam w Nicponii , w Piasecznie tez mam rodzinke w blokach , a na cmentarzu odwiedzam dziadka, a do szkoły średniej chodziąłm w Smętowie Granicznym. Więc może się znamy przynajmiej z nazwiska. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie odrzuca na widok tłustego mięsa i na myśl o kluskach na parze, a w lodówce mi straszliwie śmierdzi... nie ciągnie mnie do słodyczy i to cieszy - może nie przytyję za dużo. za to mam ochotę na słone i ostre chrupiące przekąski.. :> na nudności piję herbatkę z imbiru i to trochę pomaga. I też miałam ostatni okres od 28.11, pierwszy test zrobiłam 23.12 i wyszedł negatywny, potem pozytywny wyszedł gdy zrobiłam go 30.12. Czekam teraz do 19-20.01 na pierwsze USG i zazdroszczę tym, które już widziały swoją kruszynkę :) www.porady-poloznej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki ;-) Ja dziś po USG, ale na razie jest pęcherzyk ciążowy. I tylko taka mała kropeczka, serduszko zobaczę pewnie dopiero za jakiś czas moja gin mówi że jak będę grzeczna to mi zrobi po cichu 29 stycznia a wtedy serduszko na pewno już będzie-;)))) Ja też ostatnią @ miałam 28 listopada ;-) ale u mnie Owu była 21 grudnia. W kwestii smaków ja jakoś szczególnie nie mam problemów czy \"odrzucania\", lodówka mi jeszcze nie przeszkadza, mięsko smażone też, więc na razie bardziej wiem, że jestem w ciąży niż czuję ;-) Ef mam takie dziwne wrażenie że będziesz miała córcię, ale jak się pomyliłam to mnie nie uduś z czasem ;-))) Ruth to ucz się ładnie, a przy okazji Boże jak ja się cieszę że zdążyłam się obronić rok temu na 2 tygodnie przed urodzeniem córci ;-))))) Pyśka my chyba będziemy miały podobne terminy tak sobie myślę ;-) aczkolwiek córcia urodziła się 15 dni przed terminem więc ciekawe jak teraz będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno dziewczynki często rodzą się przed terminem ja bardzo chciałabym mieć córke ale narazie musze myśleć o badaniu u gin jeszcze nie byłam boje się żeby tylko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mała = bo dziewczynki są super! ;-)) Ja teraz chcę chłopca tak dla równowagi ;-)) i nie martw się trzeba myśleć pozytywnie! Zostało nam już tylko 8 miesięcy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja dziewczyny chyba zalicze się na sierpien /wrzesień ,a le chyba mnie nie wypcnięcie z forum co?? Termin będe znała w poniedziałen . Ja ostatni okres maiąłm 10 listopada , ale cykl mam 35 dniowy , wiec wiem kiedy zrobilismy skrzata bo to 1 grudnia , ucelowany i za pierwszym razem sukces. Córkę tez wiem . Teraz liczymy na synka , ale córeczkę też pokochamy jak swoją:):):), no i fajnie by było bo nasza córa am samych kuzynów , mój teśc mial braci , a jego synowie mają tylko kuzynów , to Nasza Amelka jest narazie rodzynkiem wsród 8 kuzynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×