Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Gość magdalenaka333
Starszy ma 5 lat a młodszy 3 lata, różnica więc niewielka, ale juz zapowiadają ze to oni będą sie małą opiekować. Co do wagi to przy pierwszym i drugi przytyłam po 10 kg, a teraz jestem strasznie chuda ale słodkiego mi sie chce więc sie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguchaaa- No w ciąży przytyło mi się jakieś 21-22 kg więc zostało sporo ;-) No ale jakoś z tym będę żyła jeszcze przez 9 miesięcy ;-))) A z tą różnicą wieku to wiesz zależy jak patrzeć, między moim najstarszym bratem a młodszą siostrą jest 14 lat i nie powiem, że było super ale ogólnie fajnie było i teraz też się dogadują ;-) Magdalenka to też mali są chłopcy ;-) I fakt dla równowagi w domku przydałaby się dziewczynka ;-) Ja tam niby za chłopcem jestem ale jak się dziewczyneczka trafi to będzie super ;-) Ja jak na razie niby nie przytyłam, biorąc pod uwagę wagę z dnia ostatniej @. Dziś nawet jak się ważyłam na czczo to było 66,2 hihi ale z moją tendencją pewnie szybko to nadrobię ;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam 20 kg na plusie!!:P teraz wagi nie mam ale szacuje, że na pewno więcej niż 65 mam na swoim koncie:P więc Kochana trzymamy sztamę słodyczową,co Ty na to:>?może wmówimy sobie, że to szkodzi:P? hehe widzę, ze wszystkie się nastawiły na córy:P żebyśmy się później nie rozczarowały miło;) a teraz ślicznotki spowiadać się ile która ma lat:P to ja pierwsza napiszę,że 23 w tym roku mi stuknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnośnie planowania płci dziecka to jak byłam w pierwszej ciąży lekarz powiedział nam że będzie córeczka i później mój synio nosił różowe śpioszki ... :) zobaczymy jak będzie tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguchaaa a niby czemu:>?tak staro czy młodo sie czujesz:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobre:D nam lekarz od razu mówił, że chłopczyk:)a tak bardzo chcieliśmy Zuzię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję się młodo ale najprawdobodobniej będę tu najstarsza - w listopadzi skończyłam 34 lata ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka333
a ja 33 ale nie wyglądam :)!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię porady kobiet w Waszym wieku:) zwłaszcza doświadczonych mam;) ps.tylko ja taka małolata:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka333
oooojjj zaczyna mnie mdlić........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruth pakt to możemy zawiązać...a le właśnie była znajoma i dała mi ptasie mleczko, zjadłam ze 4 zemdliło mnie jak nic ale jem dalej.. bo jest ;-) eh... A ja za miesiąc kończę 29 lat, więc będę środkiem w naszej drużynie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny, ja z pierwsza córką startowałąm z wagi 53 kg , utyłam w ciązy 13 kg i co? Po porodzie nie schudłam a nawet dobiłam . Teraz startuję z wagą 70 kg i przytyje napewno dużo więcej , bo i dieta i zachcianki inne niż Z Amelką., no i nie wymiotuje , więc nie schudne na początku . Podejrzewam ,że mam tarczyce bo duzo ćwicze i jem zdrowiej a waga stoi , teraz gin mi da na skierowanie na tarczyce. Ja mam 25 lat , ale za 2 mięsiące juz mi stuknie 26 lat. Nie ma co się przejmować wiekiem , nawet nie pytajcie się ile miała moja babcia jak urodziął najmłodsza moją ciotkę . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak-Monika a skąd wiesz:>? znamy się? hehe no jak zwykle najmłodsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Zapisałam się na temat SIERPIEŃ 2009 ale równie dobrze tu pasuje. Termin mam na 31 sierpnia, ale wg USG wychodzi raczej 5 września. Mam już synka 9 letniego. Teraz męczę się z przeziębieniem i biorę antybiotyk. Staram się myśleć pozytywnie. Pozdrawiam wszystkie! P.S. Już nie licytujcie się, która najstarsza :) Chyba, że ktoś mnie przebije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Mea. zaciekawiłaś mnie z tym przebijaniem,czyżbyś po 40stce była:O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matkoooo, nie mam jeszcze 40!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja dołączę termin mam na 1 września mam 31 lat staraliśmy sie 4,5 roku 2 ciąże pozamaciczne, 1 poronienie zdecydowaliśmy się na in vitro udało się i mam nadzieję że szczęście potrwa przez najbliższych 8 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ef31 - to wielkie gratulacje, wiele się nacierpiałaś, mam nadzieję, że teraz już będzie wszystko w porządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruth nie znamy się, sposobem Cię wzięłam, bo masz w stopce suwaczek ;-)))))) a co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwalę się wam że widziałam w 6 tyg i 1 dniu serduszko bijące, piękny widok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ef - będzie już ok a widok cudowny, sama to pamiętam z pierwszej ciąży i nie mogę się doczekać kiedy to będę przeżywać znowu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jeszcze jestem co z założycielką forum udało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję kolejnym przyszłym mamusiom , napewno będzie wszystko ok. Ja w poprzedniej ciąży widziałam w 10 tygodniu serduszko a mój mąż na widok zdjęcia sie popłakał , ale się nikomu nie przyzna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×