Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Gość mam nadzieję...
lady love/ dzięki 3maj na pewno się przydadza Twoje kciuki;p ja sobie trochę poczekam do rozwiazania, az do 11 stycznia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test pewnie kilka dni po terminie miesiaczki... martwie sie ze jednak dostane do 3go niedaleko.. juz sie zaczynam bac troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję...
a mnie wkurza najbardziej to,ze niektorzy wpadaja jak nie chcą a Ci, co chca to nie mogą trafic :( u Ciebie do 3go niedaleko- to ja bede 3mac kciuki zebys nie dostala @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura jak mało która
Ja @ powinnam dostać 6.12 - nie dostałam :) Robiłam test w dniu spodziewanej miesiączki, ale test ciąży nie wskazał, robiłam dzień przed świętami i pojawiła się druga, bardzo wyraźna kreska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hujawiak
Czekam na miesiączkę, która ma pojawić się 5.12 Mam regularne cykle, wszystko jak w zegarku, a ja trzymam kciuki, żeby jednak nie pojawiła się @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hujawiak
Jeszcze nie testowałam, ale zamierzam - bo nie wytrzymam do terminu @ Jutro albo w sylwestra będę testowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hujawiak
5.01 * bo ja jeszcze grudniem żyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję...
hujawiak..najlepiej zrób 5go wytrzymaj,bo wczesniej moze ci nie wyjsc i sie tlyko zdolujesz, moja siostra tak miala....zrobila 5 dni ppzniej i byly II kreseczki ;D ZYCZE TYCH II wlasnie, i Tobie i sobie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję...
hujawiak.... sorrki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję...
h.....jawiak o tak moze lepiej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja termin @ mam na jutro! w sywetra testuje! modlę się o cud i bardzo sie już boję...trzymam kciuki za Was dziewczyny, oby małpy już nie przyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, Ja jestem 3 dni po terminie @ i podejrzewam, że jestem w ciąży. Jutro,albo pojutrze zrobię test i wszystko powinno się wyjasnić. Pozdrawiam i czekam na kolejne testujące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem wrzesniowka 2008 i zycze wszystkim wrzesniowkom 2009 powodzenia !! Moj maly wrzesniaczek wlasnie lula obok, zycze wam tego samego za rok !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:)my planujemy od kilku miesiecy drugiego brzdaca, ale ze mna jest tak, ze chcialabym, a sie boje ;) w tym miesiacu zaszalelismy:Di poszlismy na calosc:Dale to byl 14 dzien cyklu, a moje cykle sa dosc nieregularne po odstawieniu tabsow:Oostatni cykl mial 25 dni, przedostatni 27, jeszcze wczesniej 29... krotko mowiac skracaja sie te cykle i pewnie tego 14 dnia bylo juz za pozno... no coz, poczekam tak do 4.01., przy sredniej dlugosci cyklu to wlasnie wtedy wypada mi okres.gratuluje wszystkim, ktorym sie udalo i kibicuje pozostalym🌼🖐️a nuz spotkamy sie jeszcze na tym topiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję...
oj "grudnowa" nie wiem czy nie za późno, ja też mam nieregularne @ i zawsze było coś do 11 dnia i nigdy nie mogłam zajść, tak teraz 13 i 14... będzie dobrze, zobaczysz! ;) moj intuicja mi mówi,że się nam uda;) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hello kobietki :) no i moze ja sie przylacze :) mam taka gleboka nadzieje!!! @ powinnam dostac wczoraj ale nadal jej nie widac :) jutro robie raniutko tescik i mam nadzieje ze bedzie pozytywny!! Cieplutko pozdrawiam i 3mam kciuki za wszystkie kobitki oby paskudna @ tym razem sie nie pojawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyrafa-dluga
ja też dołączam do was. kto by pomyślał ;) dziś wyszły mi dwie kreski na teście. termin wychodzi mi na 4 września - 4 dni po moich urodzinach ;) to niewiarygodne, nie chce mi się wierzyć że tak wyszło :) a to ja: www.porady-poloznej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) No i udalo sie!!!! jaki cudowny widok ujrzec 2 kreski :) zyrafo - wielkie gratki!!! teramin podejrzewam ze bede mieć w granicach 08 wrzesnia a jak inne kobietki czekajace a moze juz testujace :) cieplutko pozdrawiam, i czekam na szybkie rozkrecenie sie tego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, tym co sie udało gratuluje z całego serca bo to wielkie szczęscie zobaczyc dwie kreseczki na teście:) szczęśliwego nowego Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję...
czekam do 10 stycznia i testuje;p oby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga bedzie przemowienie ;) dziewczyny szczesliwego Nowego Roku 2009, oby nam wszystkim tu zgromadzonym udalo sie i oby ten 2009 przyniosl nam nasze wyczekiwane wymarzone Skarby :) pozdrawiam! i nie pijcie za duzo dzisiaj wieczorem, bo a nuz pod sercem rosnie juz malenstwo :):):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlaśnie
czy lech bezalkoholowy nie zaszkodzi ?? bo niby jest bezalkoholowy ale jakąś śladową zawartośc alkoholu ma ( poniżej 0,5 % ) i sama już nie wiem czy wolno czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim skromnym zdaniem piwo bezakoholowe nie zaszkodzi bardziej, niz wszystko inne co spozywamy, uzywamy, czym sie otaczamy itd. inaczej przyszloby wszystkim ciezarnym zamknac sie na 9 m-cy w sterylnym miejscu i nie wysciubiac stamtad nosa ani na moment, bo niestyety, ale zyjemy w czasach w jakich zyjemy i dzis praktycznie wiekszosc rzeczy szkodzi, poczawszy od pomidorkow, ogorkow, miesa ryb, poprzez telefony komorkowe, komputery, mikrodalowki itd. wszystko ma sladowe ilosci chemii, konserwantow, promieniowania, toksyn itd, wszystko, wiec nie demonizujmy, ok? ;) a bedzie wszystko dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w Nowym Roku!!! Dlaczego tutaj tak cichutko? Wszystkie odsypiacie po imprezkach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pyska:)ty szczesciaro:) ja juz odespalam, ale przydalaby sie jeszcze jedna kawa;)chyba za chwile sobie strzele:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusi mnie, zeby zrobic test, okres mam dostac za 3 dni, ale to przy sredniej dlugosci cyklu 28, biorac pod uwage, ze cykle mam krotsze, moze juz by cos wykazal?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×