Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

bay...to zywiscie "beibi" hehe, nie mialam na mysli baby po polsku :) wiec jeszcze raz: kolory wplywaja na dziecinke, na mame rowiez :) zolty, pomarañcz, seledyn, zieleñ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila220579: mi w pierwszym momencie nic nie pomagało. Później dołączyłam do dziewczyn z forum: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=954178 Na stronie poronienie.pl można znaleźć sporo informacji dlaczego tak się dzieje. Nie wiem co Tobie może pomóc, piszę tylko co mi na początku pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila, koniecznie zostaw sobie coś nim na pamiątkę - coś namacalnego, test ciążowy, zdjęcie USG, jakieś wyniki badań - cokolwiek co fizycznie będzie jego. taka pamiątka podobno pomaga pogodzić się ze stratą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,płaczę jak oszalała 😭 Boże kochany jak mi jest przykro dziewczyny,że tak się stało.Jestem z Wami całym sercem,trzymajcie się i pamiętajcie,że skoro tak się stało to Bóg ma według Was jakiś plan i bez powodu nie wystawia Was na tak trudną próbę.Trzymajcie się cieplutko i jesteśmy wszystkie z Wami całymi serduszkami ❤️ Ja też mam złą wiadomość :( Moja bardzo bliska kuzynka także poroniła w tamtym tygodniu w piątek.Była mniej więcej w tym samym tygodniu co ja :( Od dziś jestem na zwolnieniu lekarskim,bo mam problem z kręgosłupem,ciągle boli :( Olinek jest przeziębiony i strasznie brzydko kaszle.Niestety doktorka żadnego leku nie dała,ale czego można spodziewać się po Anglii...?!Daję mu vit c i calcium dla dzieci. Dziś byłam na pobraniu krwi i mocz.Pytałam czy przyślą mi wyniki do domu,a ona mi na to,że moja położna dostanie te dokumenty,a później skontaktuje się ze mną.Wiecie co jest najlepsze ?Spotkanie mam z nią dopiero za miesiąc :/Dobija mnie ta Anglia... W przyszłym tygodniu mam pierwsze USG i nie mogę się już doczekać :) Buziaczki kochane i dobrej nocki życzę pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna sekunda która zmieniła wszystko... Jeden krok bez odwrotu... Po raz kolejny na starcie... Pozbawiona entuzjazmu, wiary w siebie.. z mocno okrojonym zasobem sił. przestać istnieć na chwilę... Zasnąć i zaczekać aż minie... Aż zniknie chociaż część strachu przed jutrem... Jest tylko jeden płomyk , który nie pozwala się poddać i zgasnąć... . wierze w was dziewczynki ze w wasze serca przestana krwawic..łącze sie w bolu..becze jak szalona..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za wsparcie Dziewczyny, jestescie wszystkie kochane szczesliweee, mamy, ewelki, stelki , zyrafki, szkrabki, mishki i dlugo by Was wymieniac :) mimo, ze tak wiele kobiet to spotyka to jednak jest utrata zycia, utrata kogos kogo sie kochalo zanim sie poznalo, to zaloba jak kazda inna i musi byc ciezko zanim bedzie lepiej :( pocieszajace, ze mam zdjecia z usg sprzed tygodnia i widac moje malenstwo, to jedyne co mi pozostalo po kruszynce na razie nie mysle o dzieciach bo musi minac ten trudny czas trzymaj sie kamila, musimy byc silne! u mnie to wszystko moze trwac jeszcze pare tygodni bo przy naturalnym ronieniu tak jest, wiec musze psychicznie dodawac sobie odwagi, mam do tego problemy z ukladem moczowym, ewelkajaw, radze Ci zrobic badanie moczu bo parcia parciami ale mozesz miec infekcje bakteryjna, to czeste w ciazy, zyrafka to na pewno potwierdzi pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzi,ęki Mal za radę ale na badaniach byłam tydzień temu bo chodzę co miesiąc i miałam dobre. Mój M się śmieje bo mówi że ja zawsze miałam mały pęcheż i często chodziłam do WC a teraz to już wogule latam co chwilę, więc spokojnie przyzwyczajiłam się. wcześniej też wstawałam w nocy ze 2 razy albo przetrzymałam a teraz że nie wolno trzymać to muszę wstawać :P taki m,ój urok :) Ale bardo dziękuje za rade pozdrawiam i Trzymaj się jestem z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny co to sie dzieję, Kamilka ja tez przytulam Cie mocno :) mi normlanie łzy sam płyna jak cos takiego czytam 😭 dziewczyny maja racje, że widocznoe Bóg miała inne plany...ale Wy na pewno jeszcze bedziecie się cieszyć dzieciaczkami:) nie zrozumcie mnie źle, bo takiej tragedii nie da się słowami opisać, ale może lepiej teraz niz np za pare miesięcy miałao by byc się to wydarzyć, ja jak słysze takie rzeczy to tłumacze sobie że może dzidziuś był chory i tak jest lepiej, JESTEM Z WAMI, TRZYMAJCIE SIE DZIEWCZYNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka, mal ściskam was mocno u mnie bez zmian tylko często mrowieją mi dłonie i stopy łykam aspargin a i czasem mam takie mocne kołatanie serca troche się boje wizyta u gin za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu dużo pisac, żal serce ściska :( powiem Wam, że mam mamę, która twardo stąpa po ziemi. nie jest typem mamy, która zawsze przytuli, gdy jest problem, raczej wyciąga wnioski i idzie dalej przez życie. Więc gdy jej powiedziałam, że parę dni temu obudziłam się bez bólu piersi i bez mdłości to popłakałam się bo myślałam, że to koniec. nie liczyłam na miłe słowa otuchy z jej strony. i tak też się stalo. jak to jej zwyczajem powiedziała: \"ważne że jest wporządku, i dodała - ja poroniłam 3 razy i pomogła mi lekarka, powiedziała ostro, że nie ma co rozpaczać bo dziecko urodziło by się chore, i poronienie jest pewnego rodzaju szczęściem w nieszczęściu\". Mi to nic a nic nie pomogło, bo jestem zbyt wrażliwa, ale troszkę dało do myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, Mel, nie wiem co napisać, nie jestem w stanie ogarnąć Waszego bólu, przykro mi. Nie rozumiem dlaczego tak często dochodzi do poronień, czy to wpływ naszej cywilizacji czy może wcześniej nie było takiego dostępu do informacji na ten i inne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry sklep
z artykułami dla dzieci www.ebibi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi dzień jestem bez tabletki przeciwwymiotnej.Wczoraj miałam badanie krwi więc nie mogłam jej wziąć,a dziś to tylko dla własnego sprawdzenia nie wzięłam i okazuje się,że daję radę :D Weszłam w 12 tydzień.W pierwszej ciąży dokładnie nie pamiętam jak to było,ale zdaje mi się,że jakoś około 13 tygodnia się to skończyło.A jak jest u Was z tym dziewczyny? Lecę dokończyć sprzątanie i jakiś obiadek wstawić puki dobrze się czuję hihihi ;) odezwę się później buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evka u mnie narazie bez wymitnych historii:) (jestem w 9 tyg) i całkiem mozliwe, ze mnie to ominie. Jedynie co mi dolega to poranne slabosci i wieczorne mdlosci. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jest Was trochę. Chciałabym sie dołaczyć. Właśnie znalazlam to forum. Jestem w 9 tyg. ciąży. termin mam na koniec września. To będzie moje 3 dziecko, trochę niespodziewane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie skowronki :) wiecie co jest suuuuuper na mdlosci poranne, wieczorne i inne? ciasteczka imbirowe!! tak tak, polecam, chyba ze ktos nie cierpi imbiru :) a jak nie macie ciasteczek imbirowych to korzeñ imbiru ...ja wkrawam listek cienki do herbaty, czuje sie rewelacyjnie i bardzo orzezwiona :) a tak ogolnie to widze ze ne macie problemow z waszymi facetami... u mnie jest raczej tak ze moj facet albo pracuje albo nie okazuje mi zbyt duzo radosci na temat naszej ciazy , mam nadzieje ze sie zmieni, bo jak na razie moje hormony tez nie pomagaja w naszej komunikacji i on sie wkurza zamiast troche miec dobrej woli... coz, zostaje mi moje maleñstwo na otarcie lez, doslownie :) ale i tak z dnia na dzieñ cos sie we mnie zmienia, wkoñcu zaczynam sie cieszyc, moze dlatego ze jak to mowie moim kolezanka to reaguja tak jak bym chciala, to mi pomaga.... pozdrawiam ze slonecznego Madrytu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iza!!! Trzecie dzieci sa najukochansze..zawsze to powtarzam bo sama jestem trzecim dzieckiem ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie nie przyzwyczaiłam do tego, ze jestem w ciąży, nie planowaliśmy więcej dzieci ale na pewno będziemy je bardzo kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mal_g jeszcze raz łączę się z Tobą w bólu, Kamilko Tobie też bardzo współczuję, pytałaś jak masz sobie dać radę ja tak już wcześniej pisałam 2 razy poroniłam i mi wtedy pomogło odwiedzanie forum internetowych gdzie pisały dziweczyny z takimi samymi problemami jak mój oczywiście wsparcie rodziny też jest ważne. Co do częstego siusiania to ja w nocy wstaję raz niekiedy 2 razy i ogólnie w ciągu dnia dużo sikam ale największy problem miałam z zaparciami dosłowny koszmar ale znalazłam sposób odpukać na razie skuteczny - \"Activia\". Witam nową koleżankę ja również nie planowałam tej ciąży ale teraz cieszę sie jak wariatka. Trzymajcie się cieplutko pozdrowienia z zaśnieżonego Poznania. ** Adrian 15.01.1999**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mal_g jeszcze raz łączę się z Tobą w bólu, Kamilko Tobie też bardzo współczuję, pytałaś jak masz sobie dać radę ja tak już wcześniej pisałam 2 razy poroniłam i mi wtedy pomogło odwiedzanie forum internetowych gdzie pisały dziweczyny z takimi samymi problemami jak mój oczywiście wsparcie rodziny też jest ważne. Co do częstego siusiania to ja w nocy wstaję raz niekiedy 2 razy i ogólnie w ciągu dnia dużo sikam ale największy problem miałam z zaparciami dosłowny koszmar ale znalazłam sposób odpukać na razie skuteczny - "Activia". Witam nową koleżankę ja również nie planowałam tej ciąży ale teraz cieszę sie jak wariatka. Trzymajcie się cieplutko pozdrowienia z zaśnieżonego Poznania. ** Adrian 15.01.1999**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. współczuje częstego chodzenia do toalety, mnie to na razie omija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopiuję tabelkę,żeby była na bieżącej stronie :) NICK............WIEK........OST.......TERMIN.....SKĄD... ........KG NABYTE 1.Figlarna.........25........10.11......17.08......Gdańs k. ......... 2.Oles..............29........24.11......1.09.......Chor zów........ 3.aguchaaa.......34........25.11......1.09.......Lublin .. ......... 4.mamamadrid....34........26.11......3.09.......Madrid.. ............2 kg 5.mamabelgie.....32........26.11......3.09.......Belgia. ...............0kg 6.MamaIzia........22.........27.11......3.09......Libi ąż ..............-3 7.Koliban...........28........28.11......05.09.....Warsz awa...... 8.evka81...........27........30.11......06.09.....Cambri dge.........0kg 9.cleo123...........27........03.12......08.09......Wars z aw a...... 10.small size.......23........03.12......10.09......Sztum........... . 11.ruthles..........23........28.11......10.09......Żory.... ...........3kg 12.zyrafa-dluga...24........28.11......11.09......Białys tok..........1 kg 13.ewelkajaw......25........04.12......11.09......Jaworz no......-1,5kg 14.dora83..........26.........?...........15.09......Szc z ecin........ 15.Sytofala.........22........09.12......16.09......D-ka Wisłocka... 16.emce............29.........06.12.....16.09......Świno u jście.... 17.misha85 .......24.........09.12......16.09......Warszawa....... 18. Sylwunia83....26.........09.12......16.09......Lidzbark W.......0 kg 19.dalena..........35........12.12.......19.09......Pozn a ń...........3 kg 20.nerwi...........26.........15.12......22.09......Wroc ł a w.........0kg 21.*akna**.........25.........16.12......22.09......Bydg szcz..........1kg 22.szczesliwaaa..26.........16.12......23.09......Dębica .............1kg 23.Karila...........27.........15.12......24.09......Wro cł aw........ 24.szkrabek9.....26.........19.12......25.09.......Śląsk .............. 25.Mal_g.......34.........17.12...🌻aniolek14.02🌻....Brisbane 26.figa84..........25..........22.12......29.09.......B- B...............2kg 27.mamuśkaaa3..33..........22.12......29.09........Wodzi sław......2kg 28.Stelka..........28..........26.12......30.09.......Br zeg ............0 kg Waga nadal u mnie stoi bez zmian,w poprzedniej ciąży było podobnie dopiero w czwartym miesiącu przytyłam 2kg,a w piątym aż 5kg :) W sumie przez całą ciążę przytyłam 18kg,a startowałam z 50kg.Teraz mam 51kg Wreszcie mam chwilkę żeby usiąść i popisać z Wami :) ale coś mało wpisów dzisiaj widzę :/ Posprzątałam sobie troszkę,a teraz tego nie widać :( Oli zrobił sprzątanie po swojemu,czyli wszystkie zabawki na środku pokoju :) ale co tam...heheheh niech się bawi :) Dziś dosyć często boli mnie brzuch u dołu tak,jakby na okres i przy tym nogi w kościach rwą :( Lecę oglądać fajny film na Polsacie :) Buziaczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a macie może założone konta na \"naszej klasie\" bo może w taki sposób się poznamy. Co wy na to?? Mie można znależ pod Ewelina Wójcicka z Jaworzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila i Mal_g: chciałabym Wam ulżyć, bo wiem jak to boli, ale naprawdę nie wiem jak;-( Ja spałam dzis niecałe 8h w nocy i umieram. Dostaję zawrotów głowy i mdli mnie... Normalnie jak nie prześpie tych 10h to mam dzień zmarnowany. Dlatego zaraz się kładę:-) Ja wstaje w nocy do toalety 1 koło 2-3 w nocy, ale koło 6-7 i wtedy też migiem do łazienki:-) Byłam wczoraj poprzymierzać spodnie ciążowe. Prawie wszystki do skracania. W sumie to nic nie kupiłam, bo jestem pomiędzy rozmiarami. Mniejsze są akurat, a większe ciut luźne. I mam z tego tytułu problem. Dzinsy się zawsze co nieco rozciągają i przez to nie wiedziałam które wziąść. Pogrzebałam dobrze w szafie i w sumie 2 pary spodni jeszcze mogę nosić, więc będę się zastanawiać jak już będe musiała. Ceny u mnie od 110 - 179zł. mamamadrid: ja z moim facetem też mam same problemy. I w sumie to nie wiem czy to przez moje hormony czy przez niego:-/ Jakoś tak dziwnie jest, ale dopiero dziś do mnie dotarło, że on się stara... Aż mi głupio:-( iza339: dopisz się do tabelki:-) My tez nie do końca planowani;-) Po poronieniu miałam odczekać 3 miesiące, ale coś mi się cykle chyba poprzesuwały i jesteśmy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szesliwaaa
Czesc Iza! Jak o sie mowi, im wiecej tym lepiej:) Mamamadrid, na samiutkim poczatku ciazy cieszylismy sie strasznie ale jakos odsunelismy sie od siebie wzajemnie z mezusiem. Natomiast z czasem wszystko wrocilo do normy i znow jest supero:) U ciebie na pewno tez sie poprawi:) Dobranoc kochane Ciezarowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Iza! Jak o sie mowi, im wiecej tym lepiej:) Mamamadrid, na samiutkim poczatku ciazy cieszylismy sie strasznie ale jakos odsunelismy sie od siebie wzajemnie z mezusiem. Natomiast z czasem wszystko wrocilo do normy i znow jest supero:) U ciebie na pewno tez sie poprawi:) Dobranoc kochane Ciezarowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, strasznie ci wspolczuje. Miejmy tylko nadzieje, ze czas uleczy rany. Oby cie juz to nigdy ale to przenigdy nie spotkalo. Mocno Cie sciskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelkajaw ja też brałam ślub w wakacje, 26 lipca 08 :) mój mąż bardzo się cieszy, ale twierdzi że jest zapeszaczem i tak naprawdę ucieszy się, gdy maluch urodzi się zdrowy :) w nocy przytula mi się do brzuszka, a na co dzień pilnuje, żebym się pilnowała. i kibicuje, żeby to był synek. a ja nie wiem, niech tylko urodzi się zdrowe. będę się cieszyć tak samo mocno, gdy już poznam płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×