Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Witam sobotnio :) Dziś z powodu pięknej pogody pewnie bedą tu pustki :( A ja troche ogarne mieszkanko, popiore i zabieram sie za naukę :( aska 1978 to musiało być świetne uczucie :) hihihi :) :) :) nitaanita w takim razie czekam :) Pozdrawiam i miłego dnia wszytskim zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Zyrafko bardzo Ci dziekuje za te pocieszajace informacje:) mnie brzuch nie boli tylko sie napina i czasem delikatnie ciagnie wieczorem czasem lekko bola mnie jajniki... Asko Tobie rowniez dziekuje za slowa pocieszenia:) staram sie teraz nie stresowac tylko takim nerwusom jak ja to ciezko... pocieszylo mnie tylko to ze dzis w nocy duzo mniej mi twardnial niz poprzedniej:) ale moj maz zmienil sie o 360 stopni stal sie troskliwy i kochany az jestem w szoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) Aska 1978 zazdroszczę ci tych ruchów w kościele, musi to być super uczucie :-) ja czasami czuje jakieś ruchy, ale szczerze to jeszcze nie jestem pewna czy to to. Basiu prawdopodobnie to nie jajniki cię bolą tylko macica się powiększa, bo dzidziuś rośnie i naciągają się wiązadła. też wcześniej myślałam, że mnie bolą jajniki ale lekarz mnie oświecił ;-) a to całkiej normalne Dziewczyny dziś idę do lekarza, mam nadzieję, że zrobi mi też usg, uwielbiać patrzeć jak mój synek się rusza ;-) jego ulubiona pozycja to jak kladzie sobie rękę na szyji i otwiera usta :-) cudowne uczucie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do muzyki też bym chętnie się dowiedziała. podobno dzieci w brzuszkach najbardziej preferują muzykę poważną, ale szczerze mówiąc to ja nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia0612 to ja życzę superowych widoczków na usg :) basia19g a Ty sie juz niczym nie martw :) Popatrz jaka ładna pogoda, ciesz sie że nie pada deszcz, ze już jest wiosna :) Pomyśl że już niedlugo maluszek będzie z Tobą :) Pomysl o spacerach, kąpielach itd :) A szkoła - nie ucieknie :) Dbaj o siebie bo to najwazniejsze teraz:) :) :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akno i Ewciu bardzo dziekuje:) wlasnie tez myslalam ze to moga byc wiazadla... z pogody naprawde sie ciesze ide zaraz na taras sie pouczyc:) bardzo bym chciala zeby te skurcze do srody przeszly bo inaczej bede musiala jechac do lekarza po inne leki a chcialabym tego uniknac... buziaki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia... Jak widac nic nie dzieje sie bez przyczyny...moze Dzidziek chcial nauczyc Tatusia czulosci dla Mamusi...i nie mial lepszego pomyslu jak ten twardniejacy brzuszek ;)) Naprawde,jesli kochasz to malenstwo to musisz wrzucic na luz...jesli nie dla siebie to dla Jego dobra...i to juz nie sa zarty... Trzymajcie sie cieplo Brzuchatki...Ja tez uciekam na taras...jeszcze tydzien w pracy i...2 tygodnie urlopu!!! JUPI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniabuuuuuuuuuu!!!!! Gratki,ze sie powiodlo!!!Twarda sztuka z Ciebie i tak trzymaj!!!!!! No dobra...juz teraz sie bujam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamabelgie kocham ponad zycie gdyby cos mu sie stalo nie przezylabym tego czekalam na niego prawie rok dlatego tak sie o niego boje:( ale postaram sie robic tak jak mowicie i naprawde bardzo dziekuje za Wasze wsparcie bardzo tego teraz potrzebowalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam właśnie wózki i mam jeszcze większy mętlik w głowie niż gdy przeglądałam na allegro... nawet nie wiem jaki kolor. Mój uparciuszek nie chce pokazać kim jest i czasami mam doła, że nie mogę Mu nic kupić. czy zacząć już kompletować ciuszki w neutralnych barwach? czy poczekać? mój mąż się nie przejmuje, mówi, że wszystko kupimy w jeden dzień:):):) ciekawa jestem tych zakupów wczoraj czekałam na \'dynastie Tudorów\' i co oczywiście?? Zasnęłam:):):) czy też tak macie? ja zasypiam o 9ej wieczorem... trzymajcie się brzuszki i do poniedziałku, bo jutro wrócę pewnie dopiero wieczorem. Miłej niedzieli i dużo odpoczywajcie. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś robię za kurę domową ;) Posprzątałam, ugotowałam, poprałam... Wieczorem jedziemy do teściów. Wycieczka w kierunku mazur ;) W sumie to się cieszę, że tam jedziemy, bo jutro posiedzimy nad rzeczą :) No i zobaczę co u Asi, zawieziemy jej wózek (garażowany do tej pory u mojej mamy w garażu), złożymy go razem, powiozę jej poradniki o które mnie prosiła. Spędzę wreszcie czas inaczej niż w domku.. I ta rzeka :) Jest piękna pogoda, zapowiada się fajna niedziela :) Trzymajcie się i nie stresujcie za mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko sprawdzam nowy suwaczek i idę gotować makaron do pomidorówki ;) I zabieram się za gulasz z dziczka ;) A co u was na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co do muzyki, mogę zaproponować muzykę Baby Einstein, ciężko dostać w polsce, ale można pobuszować po necie. To jest klasyka, mozart, bach itp w troszkę innej aranżacji. jest kilka płyt do wyboru: muzyka na sen, w podróży do zabawy, muzyka o zwierzątkach. Utwory są odpowiednio dobrane do danej kateorii, spokojne do snu itp. Dziedzia rodząc się będzie kojarzył sobie muzyczkę to raz. a dwasprawdzałam na maluszku którym się opiekowałam, że muzyka np do snu puszczana gdy już leży i ma zasypiać będzie mu się kojarzyła ze snem czyli pozwalała ustalić rutynę. Ja wypróbuję napewno, ale jeszcze nie puszczam sama brzuszkowi :) tu możecie zobaczyć jest na aukcjach na ebay http://shop.ebay.pl/items/_W0QQ_nkwZbabyQ20einsteinQQ_armrsZ1QQ_fromZR40QQ_mdoZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asko ja tez chodze wczesnie spac i wstaje o 9:) Zyrafko zazdroszcze Ci tej rzeczki i mazur:) na obiadek robie rybke z ziemniakami i zodkiewke ze smietanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asko ja tez chodze wczesnie spac i wstaje o 9:) Zyrafko zazdroszcze Ci tej rzeczki i mazur:) na obiadek robie rybke z ziemniakami i zodkiewke ze smietanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to nie tylko zazdroszczę tej rzeczki i Mazur ale teżtego że śpicie do 9. Mój urwis robi micodziennie pobudkę ok 5.30:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia no coś ty o 5.30???nasza spi do 9, ale to pewnie zasługa całkowitej ciemni w pokoju, bo jak nie było rolet i światło dochodziło to budziła sie ok 7 a teraz wstaje o 9:) a jak pójdzie póxno spać to nawet spi do 10:) mam nadzieje że Tomeczek tez bedzie śpiochem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka zazdroszczę! Też chciałabym żeby Julcia spała chociaż do 7! Zawsze wstawała tak wcześnie, zimą to jeszcze ciemnobyło na dworze a ona już na nogach była! Mam nadzieję, że maleństwo będzie większym śpiochem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa140283
witajcie :) Chciała bym uspokoić basię MAM IDENTYCZNĄ SYTUACJE JAK TY tylko bez skurczy pare tygodni temu byłam po miesięcznej przerwie na wizycie u mojej pani ginek. doznałam szoku bo powiedziała mi że mam zbyt napięty twardy brzuch i krótką szyjke macicy bo tylko 1,5 cm ale zamknięta z 2 stron wcześniej było wszystko ok , zakazała mi ruszania sie złózka tylko do toalety jeśli po tygodniu nie będzie porawy skierowanie do szpitala -byłam przerażona :(przepisała mi luteine na potrzymanie ciązy i na rożlużnienie macicy czyli brzuszka DIPROPHYLLINUM .Po tygodniu leżenia plackiem obyło sie bez szpitala .moja pani ginek.wyjaśniła mi to w ten sposób ze jeżli macica jest twarda i nie odpoczywamy większość dnia jesteśmy w pozycji stąjacej to napiera na szyjke i ona automatycznie sie skraca i macica sie powieksza jeśli szyjka jest normalnej wielkości to jest to normalny proces my mamy krótkie szyjki wiec jak najwięcej odpoczywac leżec leżec ijeszcze raz leżeć zero stresu bo nerwy też moga powodać napięcie miesni tak misie wydaje ?? miłego łikenndu kochane brzucholki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia to widocznie masz porannego skowronka, sasiadka ma dwójkę córka ma 5 lat i tez zawsze wstawała o 5 rano, jak urodził sie im syn to myślała że będzie inaczej, a on też pobudki robił o 5:P:P:P Karolina jak była niemowlęciem to zazwyczaj spała do 10-11 więc ma po mnie długie spanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka moja Julka zawsze wstawała ok 5.30:-( Zasypia 19-21 i śpi całą noc już od 4 miesiąca życia ale niestety wstaje wcześnie! Próbowałam kłasc ją spać później tzn. 22-23 ale i tak budziła się ok 5.30 i była marudna więc wolę by chodziła spać wczesnie. W dzień śpi mi po 2-4 godzin, czasami raz czasami dwa razy dziennie! Jakoś można to zniesć choć to trudne bo ja należę do śpiochów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia ja tez jestem spioch straszny, Karola chodzi spać najpóźniej o 21 a nawet jak zaśnie o 19 toi tak spi do 9, budzi sie rano ok 6-7 na butle i dalej spi:) mam nadzieję że wrześniowe maleństwo też da pospać, bo ja wszytko zniosę ale nie brak snu:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, czytam Wasz topic i calkiem sympatycznie tu macie:) Moge sie dolaczyc? Mam termin na 08.09, jestem juz mama 6-letniego Tomaszka. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj syn juz ok 4 tygodnia zycia przesypial cala noc i budzil sie kolo 8 rano wiec nie iem co to ranne wstawanie ale wiem ze na pewno ten dzidzius nie da mi pospac tak jak Robert wiec wspolczuje wam serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aaniaa:) kurcze teraz ujawniają się same Tomeczki:P gdzie nie powiem że synus ma być Tomek, to dziewczyny z topiku mi pisza że mąż to Tomek, cale szczęście Tomków jest duzo ale wśród starszyzny, mam nadzieję że ten rocznik nie obsypie w Tomki:) znowu będziemy zmieniać imie, bo Karolinka miała być Julką i tak do niej mówilismy całą ciąże, ale jak wyszło że co druga dziewczynka teraz to Julka to zrezygnowalismy mimo że naprawdę ładne imię i mąż sie przywiązał, ale ja nie chciałam żeby w jednej piaskownicy były same Julki:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×