Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Ewelkajaw...nic sie nie martw....moze musisz kupic Niuni jakas kiecke to sie porusza z radosci!!!!!! A tak calkiem serio bedzie dobrze,Mala wciaz ma czas zeby Cie "skopac"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. wróciłam z usg i znowu nic nie było widać. Moje małe jest tak ułożone, że nawet gin mówi, że musi być kobieta, bo takie złośliwe:):):) ale potwierdzić się nie udało. no i znowu pozostało czekanie do następnego usg. zazdroszczę niektórym z Was, bo już wiecie. mąż chciał bardzo wiedzieć a teraz to on mnie pociesza, że najważniejsze,że zdrowe i wszystko super.... widać bijące serduszko, jest już żołądeczek i pęcherz , nerki. ale nadal ta niewiedza:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska najważniejsze że zdrowe maleństwo jest!Płeć i tak nie będzie miała żadnego znaczenia bo nie ważne czy będzie to chłopiec czy dziewczynka gdy tylko pierwszy raz spojrzysz na to maleństwo to zakochasz się bezopamiętania! ewelkajaw ja też mam cylindry i do tego jeszcze astygmatyzm. Rodziłam naturalnie i teraz też bym tak chciała! gratuluję wszystkimruchów maleństw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to boli brzuch tak dołem ale o ile dobrze pamiętam to może byc spowodowane powiększającą się macicą więc się tym bardzo nie dołuję. Widać u mnie już że w ciąży jestem. Dziś 2 znajome osóbki się zorientowały! Mi to się wydaje że głupio muszę na spacerach wyglądać: kobita w ciąży z 1,5 rocznym dzieckiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia a co ja mam powiedzieć:P:P:P juz pisałam wcześniej że mi głupio jak idę na spacer z córka która jeszcze roku nie ma i ja mam nadzieje że ludzie myśla że jestem w ciąży a nie że nie zdążyłam schudnąć:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
dziewczyny muszę wam się wyżalić! dzisiejszy dzień był chyba najgorszym dniem w moim życiu, przepłakałam prawie cały.I to wszystko przez prace i tych dupków którzy tam pracują.Szkoda mi było mojego maluszka, pewnie też się denerwował.. Stwierdzili że nie należy mi się żaden urlop, bo tak.. Aska.osa może ty coś wiesz na ten temat: czy przed odejściem na maternity leave mogę wykorzystać cały swój urlop? Ja się naczytałam wszystkich artykułów i wydaje mi się że tak, zwłaszcza jeśli biorę rok urlopu macierzyńskiego więc wrócę dopiero ok czerwca,a to przecież nowy rok podatkowy i nowy urlop..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) **Basiu- ciesze sie ze znowu z nami piszesz:) Ale strachu troche napedzilas. Jestem w 18 tc. i juz czuje ruchy mojego Bobasa:) Sa delikatne ale wyrazne (mam 173cm i waze 47kg) wiec moze dlatego ze nie mam brzuszka i tluszczu. Ale bardzo sie ciesze gdy Go czuje, staram sie nie stresowac gdy nie jest zbyt ruchliwy bo wiem zeby to jemu tylko zaszkodzilo. Chcialabym juz zaczac tyc... Jem od 2 tyg wszystko i duzo i nadal wygladam ja \"szczupak\":( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) wczoraj zapisalam sie na zajecia do szkoły rodzenia... bylam tez na wizycie - maluszek jest tak nisko i tak sie ulozyl ze ciezko bylo zobaczyc i zbadac serce, brzuszka tez nie było widac i mialam sprawdzany sada dopochw. :O tak jak u Asi maleństwo przy takim ułozeniu nie chcialo pokazac czy jest dziewczynka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. przetrawiłam myśl, że może Maleńkie będzie niespodzianką. Fajnie się rusza więc reszta nieważna. wstałam o 6ej i piekę ciasto. jeśli lubicie słodkie i słonecznik prażony odezwijcie się napiszę przepis. jutro idę na imieniny a u nas taki zwyczaj w rodzinie, że każdy coś robi. mnie teraz najlepiej rano więc wzięłam się do roboty:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć aska 1978 :) Jasne ze mozesz napisać przepis. U mnie z czasem ostatnio kiepsko ale moze a nóż sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Nie było mnie 2 dni a tu tyle do nadrobienia :) uf ale się udało i jestem chyba na bieżąco :) Basiu świetnie, że wróciłaś :) Dziewczyny gratuluje rozpoznania płci :) Trąbka super, że czujesz ruchy i to od razu tak wyraźnie :) ja też czuje ruchy ale takiego kopniaka porządnego to dostałam tylko raz :) Widać, że dzidzia porządna i mamusi nie chce za mocno kopać :) Stelka i Marusia nie przejmujcie się spojrzeniami ludzi. Brzuszki do przodu i głowa do góry. Jesteście przecież godne naśladowania. ja też mam w planach zrobienie jak najkrótszej przerwy a potem ... drugie dziecko :) Bądźmy dumne z tego, że jesteśmy matkami albo ...przyszłymi matkami. Ludziom nic do tego! Anulka poczekaj jeszcze troszeczkę i zaczniesz narzekać, że brzuszek przeszkadza, że się ciężko z boku na bok przewrócić i takie tam :) I będziesz chciała być szczupak ale to dopiero po porodzie :) Aśka czekamy na przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaję przepis: upiec biszkopt masa: kostka margaryny+mleko skondensowane krówkowe zagotować razem na małym ogniu i utrzeć 30 dkg ziaren słonecznika, 4 łyżki mleka, 8 łyżek cukru i 1\\3 kostki margaryny zagotować i wylać na blaszkę, piec na złoty kolor. następnie słonecznik wymieszać z masą krówkową i wylać na biszkopt. na wierzch polecam bitą śmietanę. Bomba kaloryczna, ale pyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzień dobry!!!!! no cóz u nas wózków bliźniaczych brak tylko na specjalne zamówienie , ale lipa nie trzymają na stanie i nie można sobie nim po chasać po sklepie....... nic szukamy dalej....pozdrawiamy:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) Trabko gratuluje ruchow:) Asko maz ma racje ze zdrowko dzidziusia najwazniejsze:) Anulko i Puchatku dziekuje za mile ponowne powitanie:) ja sie troszke zalamuje czytam o tych twardnieniach brzucha w internecie i sie boje:( dzis w nocy wstawalam 4 razy siusiu i za kazdym razem robil mi sie brzusio twardy i to na dluzej:( mowie Wam ja zwariuje tak sie martwie o moje malenstwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje mamusiom rozpoznania plci! Sytofalko, myslalam ze moze kilka beda miec na stanie blizniaczych, przeciez coraz wiecej jest mnogich ciaz. Pewnie trzeba jechac do wiekszego miasta niestety... Basia, mi mama dotykala brzucha i tez mi powiedziala ze twradawy ale nie moze tez byc sflaczaly, w koncu wszystko sie naciaga. A z sikaniem w nocy tez mam problem:) Przed ciaza nigdy w nocy nie wstalam a teraz sie rozbudze i nie moge usnac. Zyrafko dzieki za porady w przypadku skurczu lydek, rzeczywiscie czuje sie po nich jakbym zakwasy miala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj szczesliwa:) ale ja nie mam normalnie twardego brzucha bo ja mam co jakis czas i to twardy jak kamien:( lekarz mowil ze to nie jest normalne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dlatego mnie to martwi:( a nie chcialabym lezec w szpitalu bo to dla mnie wiaze sie z duzym stresem ktory bylby niekorzystny dla dzidziusia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu23 strasznie mi przykro ze tak Cie w pracy potraktowali. Kurcze ja nie mialam zadnych problemow. No ale rozni ludzi sa. Sprobuj nie denerwowac sie ta sytuacja. Ja z tego co wiem to przysluguje Tobie urlop, musza zaplacic lub dac do wykorzystania przed odejsciem. Ale jak maz wroci to sie zapytam jak to jest na 100% i co powinnas zrobic... nic sienie martw skoro sie Tobie cos nalezy to bede musieli dac. Basia super ze jestes. Ja mam czasem twardnienie brzucha ale magnez i nospa pomaga, wiec nie mam z tym problemu wiekszego. Najwazniejsze to odpoczywaj. Trabka gratuluje ruchow Malenstwa, z dnia na dzien beda coraz silniejsze i wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Asko ja tez biore no spe i magnez. No spy to nawet 5 tabletek i na chwile przechodzi a jak pochodze troche to znow twardnieje a w nocy to za kazdym razem jak wstane:( przepraszam dziewczyny ze tak marudze ale strasznie sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie robie ale non stop sie nie da:( to szkola to cos ale sie staram choc przeraza mnie to ze glupie wyjscie do lazienki powoduje to twardniecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marusia25 dodałam cię do NK dziewczynki co do NK to ja mgę dodawać jestem tam kilka razy dziennie więc niema problemu a tutaj też mniej więcej się orientuje kt,óra jest kim :) Nadal nieczuje ruchów chociaż czasami tam coś wyczuje ale nie jestem pewna czy to jest to. No cóż czkam dalej :) W poniedziałek idę do mojego gina i chociaż posłucham serdduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniabuu23 pytalam mezusia o Twoj urlop i dal mi link do stronki rzadowej mozesz sobie poczytac tam http://www.direct.gov.uk/en/Parents/Moneyandworkentitlements/WorkAndFamilies/Pregnancyandmaternityrights/DG_175088 Ale co najwazniejsze podaje Tobie tutaj: Holiday entitlement If your baby was due on or after 5 October 2008 you will build up all your entitlements to paid holiday throughout your ordinary and additional maternity leave. This is even if your contract says you are entitled to more than the statutory minimum. You can add holiday to the beginning or end of your maternity leave. You may not be able to carry over untaken holiday entitlement if your maternity leave goes over two holiday years, so it\'s often best to take this at the beginning of your leave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
asia.osa ja też to czytałam ,ale tak do końca tego nie rozumiem. wydaję mi się że mam go wybrać przed odejściem na maternity leave, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalecany z tego co tu pisza jest przed odejsciem wiec nie wiem dlaczego Ci odmowili, z kazdym miesiacem pracy nalicza sie okolo 1,5 dnia uropu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jest na poczatku w razie gdyby sie przedluzyl Twoj maternity leave powyzej dwoch lat. Tak czy siak jest to Twoj wybor czy chcesz na poczatku czy na koncu maternity leave otrzymac swoj urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×