Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Akna nam w szpitalu mówili że karmi się na żądanie.. może spróbuj nie wybudzac co 2-3 godź a nakarmić jak się sama obudzi.. nie wierzę że nie zgłodnieje. zawsze możesz wrócić do swojej metody:):) Madgakate Twój Synuś też fajny głodomorek. Maja też wraca przeważnie do cyca po odbiciu ale przeważnie po kilku ruchach buzią zasypia.. cyc- uspokajacz he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *akna**
Aska i tak spróbuje zrobić.... Zobaczymy może to przyniesie efekt.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska 1978 ja mam wrażenie że mój mały się nie najada moim mlekiem a nie chce karmić go sztucznie. a co do zmiany pieluszek to mój jak już go ubierzemy to wtedy robi kolejną kupkę. śmiejemy się że robi to specjalnie:) dziewczyny czy wasze maluszki często się zachłystują??? mój dzisiaj przy karmieniu zachłysnął się aż dwa razy. i niestety ostatnio ma takk coraz częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate Antosi tez się to dziś zdarzyło i to nawet dwa razy pod rząd.... Ale u mnie to może byc spowodowane tym że mam mocno "napakowane" piersi bo mała ich nie opróznia całkowicie ssając tylko po 5 min i zasypiając.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytofala, jak cudnie że się odezwałaś :) No, nareszcie jakieś informacje od Ciebie :) Fantastycznie, że dzieciaczki tak dobrze się chowają i że karmisz je piersią, przy bliźniakach to rzadkość! Dopisz się do tabelki, albo niech ktoś to zrobi za Ciebie. Ja teraz nie mam na to czasu, bo robię milion rzeczy na raz... Basiu, my pierwsze odwiedzinki robimy jutro - jedziemy z Basia do mojej mamy. Zobaczymy jak to będzie wyglądało... A co do szczepionek skojarzonych - ja będę szczepiła zwyczajnymi, refundowanymi przez NFZ. Dziecko i tak tego nie będzie pamiętało. A o tych skojarzonych słyszałam - ale nie wiem tego na pewno - że mogą być szkodliwe i dają więcej objawów niepożądanych. Osoby zainteresowane takimi szczepieniami odsyłam na fora internetowe (ale nie kafe...), tam mamy dużo o tym piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akna a może Twoja dzidzia nie chce tak często jeść tylko albo się napić albo po prostu possać. Podobno dzieci tak czasem mają i stąd by się wzieło to ssanie 5 min. W sumie to wszystko przede mną;-) Czytałam tą wypowiedź i dlatego się zastanawiam nad szczepionkami skojarzonymi:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tlko na chwile dziewczn macie jakies wieści od puchatka pisałam do niej dziś rano ale cisza :( mam nadzieje ze u niej wszystko ok ja mam mało czasu więc nie pisze :( ale jak tlko znajde chwilke pocztam i cos odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... mamusie ktorych dzieciaczki ulewaja przy karmieniu piersia mozna zastosowac zageszczacz nutricon... basiu ja tam wogole sie nie boje z maja chodze wszedzie, zakupy, rodzinka itd... przeciez nie zamkne sie na 4 stusty to gorsze...a dziecko jak ma byc chore to i tak bedzie chorowało.... ja z kolei słyszałam ze te zwykłe szczepionki sa robione za naszych czasów na białku jaja kurzego i ze one wogole nie sa unowoczesniane... ale kazdy sobie robi co chce i co uwaza to jego dziecko.... ja napewno bym sie nie zdecydowała majka wyła przy jednej a przed nioa byłodziecko co brało 3 dawki i sie zaniosło.... my juz mamy do chrztu kupione wszystko...mała idzie w sukience:))) jeszcze tylko torta zamówic sytofala ja ci juz gratulowałam na innym forum, super ze sie odezwałas... puchatku gratulacje super ze juz masz po... aga86 rowniez gratuluje, niestety miednicy nikt nie mierzy wczesniej przed porodem jak dopiero przy przyjeciu do szpitala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja z Michalem nie mam problemu z wybudzaniem bo on co 2,5 lub 3 godziny krzyczy ze chce jesc. Niewazne czy dzien czy noc. Czasami nawet czesciej. To dlatego w 2 tygodnie tyle przybral na wadze. Ale jakby sie budzi rzadziej to chyba bym go nie budzila specjalnie ;) Milo by bylo pospac dluzej niz 3 godzinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak zapytam z ciekawosci juz mamusie. Jak tam wasza waga? Ja mam od porodu 12,5 na minusie. Zostalo mi jeszcze 6 kg. Teraz waga spada okolo 300-400 gram co dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sytofaya superancKo że sie odezwałaś:D jak masz czas to pisz co u Was:) no i GRATULACJE!!!! NO I PEŁEN PODZIW ŻE KARMISZ PIERSIA OBOJE MALUSZKÓW BEZ DOKRAMIANIA SZTUCZNYM:) oj caps lock:P Koteczek, ale o co chodzi???? a z tym nutri..cos tam to chyba go trzeba dodawać do mleka więc jak sie karmi piersią to raczej odpada...no chyba że jest inne zastosowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa już pisałam ale napisze jeszcze raz, niby każą budzić maluszka do karmienia, ale mi sie wydaje że jak dziecko przybiera na wadze prawidłowo i w dzień je normalnie to ja bym nie budziła, przynajmniej nauczy sie przesypiac nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o te 3 teksty : Siersciuch, już ty rad czym karmić i szczepić dzieci to lepiej nie udzielaj. A jezeli dajesz rady, napiszprawdę, jak często twój starszy syn choruje, ile pobytów w sanatoriach zaliczył. I że ta twoja Majeczka rxyga na potęgę, No ale jak się testuje na miesięcznym dziecku różne mieszanki, zagęszczacze to czego się spodziewać. Kobieto, pierdzielnij się porządnie w głowę. Powtórzę: szkodzisz własnym dzieciom, twoja sprawa, ale szanuj zdrowie cudzych i milcz. ratunku, ten koteczek jest z wiekiem coraz głupszy.............. dziewczyno, ty masz białko kurze zamiast mózgu!!!! Kizia, a wydawało mi się, że już większą głupotą popisać się nie zdołasz. Białko kurze. Dobre, dobre wiec nie mam zamieru juz pisac, zegnam........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek Ty się nie przejmuj komentarzami jakis pomarańczek, ja po prostu pomijam te komentarze , nie zwracam uwagi i nie komentuje...jak raz skomentujesz to ciągle bedą się czepiać!!! tego na pewno nie pisze jedna z wrześniówek więc olej pomarańczki i zostań z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba poprosić administratorów co by nam sprawdzili, kto to piszę i już. Ja staram się zgłaszać do usuniecia jak widzę takie teksty, bo mnie szlag trafia jak to widzę. Przecież każdej z nas się można przyczepić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafko dziękuje za odpowiedź.. popytam jeszcze znajome mamy i zdecydujemy:) Co do wagi to ja juz sporo schudłam, noszę już spodnie sprzed ciąży. tylko z koszulkami problem, mam większe piersi, ale dokadnie nie wiem ile- wysiadły mi baterie przy wadze. Dziewczyny po cc czy Was też boli wszystko w środku?? poszłam dzisiaj z mężem posadzić w ogrodzie wrzosy i wróciłam opuchnięta. wiem że podobno powłoki brzuszne mogą sie goić do pół roku ale myślałam,że już mogę coś zacząć robić.. koteczek nie przejmuj się tymi wpisami. kogoś muszą się przyczepić. to jest otwarte forum i każdy ma prawo pisać i musi liczyc się z tym że spotka sie z krytyką. czasami pomaranczówki piszą miłe słowa. miałam b miły wpis kiedy mój wujek zmarł, więc one też mają serce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha
Aśka, cytrusy mają serce, oj mają. Dlatego reagują na wpisy tej idiotki Koteczka. Jeśli posłucha jej jakaś młoda stażem mama, to "masacra", jak często pisze ta idiotka. Doświadczona na jej głupie mądrości się nie złapie. Zaszkodzić dziecku łatwo, a sierściuch kreuje się tu na taką, co wszystko wie. Głupotą poraża, z dzieciakami się potem ciąga po lekarzach, ale do myślenia jej to nie daje. Związku między swoim szkodzeniem a kiepskim stanem zdrowia dzieci nie dostrzega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatek Gratulacje, w koncu sie doczekalas :-) Sytofola, super ze sie odzywasz Gratulacje, co prawda przestalas pisac zanim ja zaczelam ale ja Cie czytalam :p **anka** nie daj malej zasnac dopoki sie zje wiecej, jak usypia to ja w stopke drap wtedy sie powinna obudzic. Jej jest przyjemnie przy piersi, cieplutko, czuje mamusie to sobie usypia ale ma sie przede wszystkim najesc bo jak je krotko a czesto to ponoc nie dostaje tego sycacego pokarmu ktory sie uwalnia w drogiej fazie karmienia aga86, wspolczuje przezyc ale dobrze ze wszystko sie tak szczesliwie skonczylo ;-) A w ogole to co tutaj dzisiaj taka cisza? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatek gratuluje! W koncu sie doczekalas:) Widac, ze wiekszosc z nas juz ma dzieciatka, bo forum ubozeje w zapisanych stronach:) No ale nasze Skarby jednak zajmuja wiekszosc czasu. U nas wszystko OK. Adas juz ladnie ssie z piersi i juz rany po pogryzieniach mi znikly. Nawet nocki w miare przesypiamy:) Pozdrawiam wszystkie zapakowane i Mamuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Dziekuje wszystkim serdecznie za rady :) Dziś Mała sama sie obudzila i było to o 24 i 5 nad ranem. Faktycznie jadła dłuzej i bardziej aktywnie ssała.... Poobserwuje jeszcze i zobacze jak bedzie. Tylko doszedł kolejny problem - od wczoraj wieczora nie ma kupki :( Mała sie spina, płacze i nic..... Nie pomaga masaż brzuszka, leżenie na brzuszku itd... Koteczek - nie przejmuje sie pomarańczami :) figa84 jesli chodziło Tobie o to że przeczytałąś tego linka którego wkleiłam - to ja tez po jego przeczytaniu zrobilam wielkie oczy i zaczęłam sie zastanawiać i mam wielki dylemat......Szczepionka jest tak szeroko reklamowana a ma szkodliwe działanie u dziecka...... Trąbka - fajnie że nie masz problemu z wybudzaniem Michala. goge79 właśnie dlatego poprosiłam o rady bo wiem ze jak dziecko je tak krótko dostaje tylko tzw popicie a nie konkret. Dzięki serdeczne :) Asiu ja proponuje z takimi pracami jeszcze poczekać....Co prawda ja nie jestem po cc ale słyszalam ze po takowej trzeba dlugo uważać....Także musisz sobie jeszcze odpuscić tego typu zajęcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) Na forum puściutko:) Mamusie powyjeżdżały z Maleństwami w odwiedzinki:) My dzisiaj z Majeczką byliśmy na zakupach. musiałam kupić coś fajnego na chrzciny i coś w co wejdę:( kupiłam spodnie i żakiet w jasną jodełkę. fajniutki i niedrogi-320zł. Wczoraj dostałam wiadomośc od Koteczka. jest zmęczona komentarzami i nie chce więcej pisać na naszym forum............. Akna to fajnie, że Mała więcej zjada:) widziałam ją na nk oj jaka słodziutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu dziękujemy :) My jeszcze na spacerek sie nie wybrałyśmy.... Jutro mam zamiar ubrać Antosię i wózku przy otwartm oknie z nią postać.... Tak na pierwszy raz.... Bo sama nie wiem kiedy mozna pierwszy raz na spacer jesienią wyjechać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey:-) Ja nadal 2w1. I chcę już urodzić, bo pogoda jeszcze ładna, to bym z małą szybciej wyszła na zewnątrz niż jak juz będzie chlupa:-/ Wogóle to jestem przerażona. W szpitalu w którym chce rodzić patologię przenieśli na ginekologię (część), a położnice kładą na patologii. Sąsiadka lezy na patologii i od niej z sali 2 dziewczyny wysłali do domu, ją przenieśli dalej, bo nie wyrabiają się miejscami na porodówce.... Normalnie mamy boom sylwestrowych dzieciaczków:-) Ciekawa jestem jak w innych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! Gratuluję wszystkim Nowym Mamuśkom! Sytofala fajnie że się odezwałaś! ja nadal 2 in 1 i nic na razie nie wskazuje że to się zmieni.termin mam na 30 września i pewno jeszcze trochę poczekam.Zaczynam panikować, gdy tylko Mała nie rusza się przez dłuższą chwilę i ciągnę M na ktg.Na szczecie on jeszcze twardo stąpa po ziemi i wie jak przemówić do Małej żeby dała znak że wszytko z nią ok. Dziewczyny do której z Was mogę napisać smsa jak urodzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu23: mozesz do mnie pisać (daj mi znać na nk). Jakbyśmy rodziły w ten sam dzień, to mam numery tel do jeszcze paru dziewczyn to im dam znać;-) Mam takie same akcje z małą. Panika jak tylko z godzinę nie czuje, albo mało się rusza. Wczoraj była spokojna do wieczora, za to w nocy dała mi popalic. I mam to szczęście, ze na tatusia zawsze reaguje;-) Tylko jakoś się go nie słucha, że ma wychodzić:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×