Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Gość kobieta pełna nadziei

Właściwie jeszcze za wcześnie, ale może się uda :) Ostatnią miesiączkę miałam 25.11.2008 następna wypada 23.12.2008, to jest mój 13 dzień cyklu - dzień płodny. Może się uda, może w końcu będę mamą. Jest ktoś jeszcze, kto czeka, kto się stara? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta pełna nadziei
Dziękuję :) Staramy się 4 lat jestem po 3 poronieniach 😭 ❤️ Jeżeli teraz się nie uda damy sobie szansę przez zapłodnienie in vitro, jeżeli to zawiedzie jedynym wyjściem będzie adopcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta pełna nadziei
W takim razie i ja życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta pełna nadziei
Z moich obliczeń wynika, że byłby to koniec sierpnia początek września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do daty owulacji dodaje 8 i pol miesiaca... no niewazne.... sugeruje sie tym, ze jak ostatnia miesiaczke mialam 24 kwietnia, to dziecko urodzilo sie w styczniu... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobiety
jestem dokładnie w tym samym dniu cyklu, tez mam nadzieję .... życzę powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia :) Nie martw sie głowa o gory ja bylam po 2 poronieniach i we wrzesniu urodziłam sliczna coreczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta pełna nadziei
Mam nadzieję, że i u mnie tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy z września 2008 będą trzymać kciuki. Z moich wyliczeń wynika że udało nam się dokładnie 10 grudnia - urodziłam 2 września. Zatem działajcie dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobiety
jak samopoczucie ? jeszcze 11 dni i wszystko będzie jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaqqqqq
może i ja będę wrześniówką??? oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achahaha
a ja miesiączkę miałam 4 grudnia, ale w tym cyklu tez sie staram, fakt mam już dwójkę dzieci ale chcemy z mężem jeszcze jedno, tylko nie napadajcie na mnie od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołłł z dali
czekam na @, może nie przyjdzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy kciuki za Was wszystkie :) Nasz synek urodził się 14.09.2008 a \"udało nam się\" 18 grudnia. W sylwestra robiłam test a 4 stycznia odwiedziłam lekarza. Powodzenia życzą Wam wszystkie Wrześniówki 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i ja sie do was przyłacze :) @ mam dostac 3 stycznia.. czy dostane czy nie, tego nie wiem :) mam nadzieje jednak ze sie udalo :) i @ nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołłł z dali
ja @ mam dostać w sylwestra! licze na to że nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj robiłam test
jestem w ciąży !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołłł z dali
super! GRATRULACJE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co :) to co Was czeka to najpiękniejsza przygoda, jaką człowiek może przeżyć :) moja córeczka ma już 3 miesiące i nie zamieniłabym się z nikim :) Od początku ciąży, przez kopniaczki, poród, pierwsze dni, aż do teraz... wiem, że nic nie byłoby w stanie tego zastąpić :) Więc gorąco, bardzo gorąco życzę powodzenia staraczkom, i tym które się wystarały :) Wszystkiego dobrego :) Trzymamy kciuki na wrzesień 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję......
dziewczęta myslicie,że może się udać z 13go na 14 dzień cyklu przy cyklach 28, 29? nie za późno? któraś tak zaszła w ciążę? mam nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie po mojej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wam powodzenia i bezproblemowych 9 miesiecy :) To cudowny czas kiedy dziecko rozwija sie pod sercem :) Ja w ciazy narzekalam okropnie ale teraz wiem, ze nie zamienialybym tego czasu na nic innego, a gdy patrze na moja coreczke czuje ze jest ona dla mnie wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powinnam dostać 4 stycznia. Też liczę ze nie dostanę. Byłoby super. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wczoraj poszalalam sobie z narzeczonym, ale to juz by było za pozno i tak :) jej jeszcze tylko kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×