Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

dzieki Koteczku bo ja to sie na tym nie znam:) lekarz mi powiedzial ze byloby zle gdyby szyjka sie rozwierala i dziecko byloby tak ulozone ale u mnie szyjka ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko jest prawidłowo ułozone.... wiecie co jestem zła na synka.... człowiek wszystko robi zeby miał co tylko chce maz narazie skrecił komode od mebli do 1 w nocy sie meczył i tam ciuchy włozylismy bo miała byc na ciuchy a ze on ma duzo kupilismy duza:) a ten wstał i zamiast sie ucieszyc to ten wył ze nie ma gdzie zabawek schowac, zero radosci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku mi sie wydaje ze dzieci nie przywiazuje wagi do ubran dla niego najwazniejsze sa zabawki i pewnie frajda by bylo gdyby to zabawki mogl poukladac w nowej komodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na zabawki ma szafe z szufladami ktora nie jest jeszcze rozłozona... a co do ubran to on wybredny nie wszytko chce ubrac:( wogole powiem wam ze on ma za duzo w dupie i dlatego taki wybredny bo on jest dzieckiem po poronieniu do tego chorowitym wiec człowiek mu w dupe wchodzi jak tylko sie da a on zero podziekowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczku tak to jest z Dzieciakami a pomyśl sobie co będzie jak urosną... W sobotę jak byliśmy u kuzyna to strasznie wyzywał na córki( jedna ma 14 druga 8 lat), że niewdzięczne i ciągle tylko pretensje a on budowa domu, praca, dzieci i o 21 w domu.... a Twój synek jest jeszcze mały to nie rozumie jeszcze, że w domu pojawi się nowa osóbka i przewróci mu się świat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu super, że u Ciebie wszystko dobrze..... Wiecie ciągle myślę o moim mężu, bo cały czas mówił,że płeć dziecka jest bez znaczenia a od wczoraj to chodzi taki happy, że aż miło...... powiedział mi dzisiaj, że jest b szczęśliwy..... aż mnie to przestraszyło, co by było gdyby się jednak urodził synek? Pewnie i tak najważniejsze żeby było zdrowe........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj bardzo dobrze rozumie , on jest niegrzeczy jak cholera przeciez jak kupowalismy majce ciuchy on tez musiał dostac a teraz wiecie co zrobił :( wywalił z dwoch szuflad ubrania bo rzeczy musi schowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu dziekuje:) jak zalicze sesje i z dzidzia bedzie nadal ok to bede juz naprawde szczesliwa:) mimo ze mamy teraz inne tez problemy, ostatnio wszystko nam sie jakos wali na glowe, ale moze w koncu jakos wyjdziemy na prosta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek mąż ma 3,5 letniego chrześniaka to wiem co znaczy mieć takiego łobuza.... jak u nas zostaje to dom przewrócony do góry nogami:):) i do tego b złośliwy i rozpuszczony,nawet matka nie daje sobie z nim rady.... teraz chce go wysłać do przedszkola, ale pewnie będzie chodzić razem z nim.... ostatnio opowiadał mi jak się bił z kolegą, dostał skopa i w jajka.. ja na to i co oddałeś mu a on na to " no też mu dałem w jajka" myślałam, że padnę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te dzieci sa okropne:) moj wczoraj z sasiadki corka sie kopał bo ona powiedziała mu ze go nie kocha i nie chciała dac mu reki:))) obydwoje dostali w dupe od nas , bo ile mozna zniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty Basiu zobaczysz wszystko się ułoży.... od wczoraj biorę magnez, takie wielkie tabletki i zaraz mam zgagę. czy można je jakoś rozpuścić?? zaraz uciekam na dwór, idę zerwać czereśnie na kompot i sałatę na obiadek.. obrałam też pęczek szparagów będzie zupka, bo mają dużo wit c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Koteczku ale ja z drugiej strony się cieszę, że jest tak często u nas, bi na nim się uczyłam zmieniać pieluszki, robić mleko, kaszki więc potem jak znalazł... a do tego to ciągle mnie obejmuje i mówi "kocham" i co zrobić z takim Brzdącem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, ja miałam 11 lat jak urodził sie moj najmłodszy brat i ja sie nim zajmowałam bo mama wrociła do pracy o macierzynskim, i praktyka czyni mistrza:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskich porannie :) basia19g bardzo się ciesze że u Ciebie wszytsko oki :) Rano sie troche pouczyłam, chciałam teraz po zakupy na bazarek pójśc a tu lipa bo znowu pada..... bububu..... juz mnie to zaczyna denerwować.... Bo w Polsce albo miesiąc ciągle słońce i susza albo miesiąc pada deszcz :( mamabelgie ja też mam przygotowaną listę i tak ją uaktualniam jak mi sie coś przypomni, ale z grubsza już mam ją ułozoną. Ja co do butelek to zamierzam zakupić na pewno, dlatego że w październiku wracam na uczelnie i w tym czasie pewnie przyda sie laktator i butelki :) Jeśli tylko bedę mogla karmic piersią, bo słyszalam to różnie bywa..... A jeśli nie bedę mogła to butelka i tak predzej czy poźniej sie przyda..... aska 1978 co do proszków to ja tez własnie próbuję znależć jakieś info w necie. Zupełnie nie iwem czym sie sugerować.... Ceną, zapachem czy jeszcze czymś innym. Nie wiem też czy dla tekiego malucha kupuje sie osobno proszek do bialego i kolorów? Czy potrzebny jest płyn do płukania z tej samej serii co proszek? Słyszalam też że na początku w dziecinnych proszkach powinno się prać również te części garderoby dorosłych, z którymi maluch ma kontakt np. podczas noszenia i przytulania i pościel z łóżka rodziców. Ja zamierzem też poprać (ale to chyba ręcznie albo w plynie do płukania) wszytskie rozki, kocyki, i inne rzeczy dla dzidziusia. Moze doradzą nam dziewczyny ktore mają juz doswiadczenie w praniu tych maleńkich ubranek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wogole nie piore swoich rzeczy tylko dziecka... ja mam jelp 2w1 odrazu z płynem do płukania , ale ja z misiem uzywałam jelpa i silan sensitive....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Akno:) a wiecie co ostatnio stanelam na wage i przytylam 9 kg a teraz na wizycie sie kapnelam ze ostatnio przez 3 tyg przytylam 3 kg, jak bede tyla tygodniowo 1 kg to jak ja bede wygladala przed porodem:( ja dzis znow od rana sie ucze, maz chyba wroci pozno wieczorem wiec zrobie sobie na obiadek tylko zupke z botwinki i mlode ziemniaki z maslanka. Nie lubie gotowac sama dla siebie wymyslnych obiadow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny Aśka gratuluje córki :D Basia nie martw się ułożeniem dziecka jak ja byłam z Madzią w ciąży to cały czas była główką w dół ustawiona i nic się nie stało a to drugie to lubi fikołki robić sobie :) co do proszków to pewnie kupię lowele :) ja wczoraj z córcią miałam iść do cyrku ale Madzia stwierdziła później że nie chce iść bo się clowna boi :D:D a dzisiaj wstałam o 6 bo robiłam rybki po japońsku i filety z kurczaka w zalewie octowej bo mojemu mężowi się zachciało śmieje się że ja w ciąży a on ma zachcianki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
cześć dziewczynki! piszę dzisiaj już ostatni raz, odezwę się dopiero za jakieś 1,5 tyg. Byłam wczoraj u położnej i w końcu po wielkich błaganiach dostałam mój MAT B1 certyficat..Złożyłam już wszystkie papiery w pracy, oczywiście też z problemami.. Na szczęście to już mój ostatni tydzień pracy, bo mam już też pracy po dziurki w nosie. Trzymajcie się ( w chłodzie!!), pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Ale naprodukowałyście od rana:) Ja dzisiaj rano też miałam ssanie, ale głupia nie wstałam i dzidzia tak się kręciła i spać mi nie dawała, że później odpuściła;) Wiecie całą noc nie przespałam bo strasznie mnie bolał brzuch i u dołu był twardy. Brałam 2 no-spy forte i nic dopiero nad ranem mnie troszkę puściło. Co to może być?? Te skurcze? Jutro jadę do gin to może się dowiem o co się rozchodzi. Najważniejsze, że dzidzia bardzo mocno się rusza i to mnie pociesza, że z nim wszystko OK. Basiu cieszę się, że Ci się humor poprawił i jest wszystko Ok. Ja nie raz tak mam, że bez kija do mnie nie podchodź i obrywa się mojemu mężowi, a potem mam wyrzuty sumienia:) Tak mają babki w ciąży. Aniu dowiem się o płci swojego dziecka jak się urodzi, a tak wszystko mnie wstrzymuje co do kupna ciuszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga też się wstrzymywałam z kupnem ciuszków a tu nagle dziewczynka a ja dostałam rzeczy z chłopców i co??? kupiłam trochę w pastelowych kolorach i trochę białych, bo to nigdy nie wiadomo..... a niedawno zadzwoniła do mnie ciocia, bo jej sąsiadka widziała mnie przez okno i ma ładne rzeczy po swojej córeczce z zapytaniem czy może mi coś naszykować.... ucieszyłam się,może coś będzie porządnego będę nadal się szykować jak na niespodziankę, hi hi.... oglądałam też wózki i podoba mi się coneco v3 lub v4.... w sklepie doradzają roana maritę, bo my często jesteśmy na wsi u rodziców, ale to taki tradycyjny wózek i mężowi nie podoba się.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak piszecie o jedzeniu to ja zaraz buszuję po lodówce....:):) dopadłam kawał sernika od cioci i (rano zrobiłam kefir z truskawkami ) tym zapijam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus ja nie wiem ale mi sie wydaje ze po 2 silnych no spach powinno przejsc, ja nadal mam najczesciej brzuch twardy w nocy jak wstaje do wc ale jak poleze to przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja też się szykuję na niespodziankę:) Wiesz ja nawet jak bym kupowała ciuszki to nie mam gdzie ich trzymać bo mamy teraz za małe mieszkanko (1 pokój) i troszkę ciasno jest, ale już niedługo przeprowadzamy się na większe i będzie dobrze. A propo wózka to ja wybrałam sobie Baby Design Atlantic, bardzo mi się podoba i cena też przystępna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym ciagle najdla a najgorsze ze wzielo mnie na slodycze, ale jak stanelam na wage to musze przystopowac z jedzeniem niezdrowych rzeczy:) bo do porodu pojade jak slonik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mężowi się ten model podoba, bo ma fajne koła i niebieski jest słodki:):) panie nas w sklepie poinformowały, że coraz więcej wózków w tym kolorze jest kupowanych dla dziewczynek. Basia a Ty jeszcze przejmujesz się wagą?? ja odpuściłam, bo to ostatnie miesiące słabości.............. Co do tych skurczy to widzicie, że to różnie. mi gin wcale nie pozwala brać nospy tylko magnez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja pomimo tego że dowiedziałam się w zeszły czwartek że ma byc dziewczynka to nie przyjmuje tej wiadomości tak na 100% Na zajeciach w szkole rodzenia była dziewczyna której na czterech usg powiedzieli ze ma byc chlopiec a urodziła sie dziewczynka.... Dziewczyna nie dowierzała jak jej podali dziecko :) A poza tym to sie tak nastawili na chłopca że wszytskao ale to wszytsko granatowe i niebieskie pokupowali. Wiec ja troche tak na dystans to biorę. Oczywiscie kupie jakieś ciuszki typowo dziewczęce (cos już nawet mam) a poza tym to odcienie pastelowe. No bo czy dziewczynce nie wypada w zielonym?? Czasami to chyba nawet lepiej niz przeginać z tym różem :) Ale to moje zdanie. Każdy zrobi jak uważa :) Poszłam jednak na ten targ i kupiłam truskawki :) Zjadłam cały kilogram... :) Nasze dzieci to chociaż witamin duzo mają przez to że w brzuszkach przez lato.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jutro się dowiem od czego może mnie tak boleć:), odnośnie no-spy to ja biorę ją od samego początku i mi naprawdę pomaga. A badania mi dobrze wychodzą:) A kiedy zamierzacie sobie kupić wózek? Aha i co myślicie żeby zamiast tradycyjnego łóżeczka mieć turystyczne to dwupoziomowe? Np. takie: http://www.allegro.pl/item645927091_kojec_lozeczko_sun_wibracja_lampka_hurt_6_kolor.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×