Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

kurcze a ja myslalam ze pomylki sie zdarzaja gdy lekarz mowi ze dziewczynka a rodzi sie chlopiec bo przyczyna tego moze byc np pozniejsze zstapienie jader... a nie na odwrot. Ja kupuje wszystko dla chlopca bo co usg mi potwierdza lekarz plec... mam nadzieje ze sie nie myli. Tzn to juz drugi lekarz potwierdzil chlopca. Agus ja wlasnie kupuje lozeczko turystyczne zamiast tradycyjnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja właśnie też chcę kupić:) myślę, że bardziej się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze jest bezpieczniejsze bo dziecko nie wklada nozek miedzy szczebelki jak jest wieksze i sie nie uderza w drewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego turystycznego łożeczksa musicie tez kupic materac taki jak do łóżeczka... te przypadki z ta płcia to sa u kobiet ktore miałt 3 usg na cała ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez sie tak wydaje bo jak ja mam usg przecietnie co 3 tyg to jak mozna sie pomylic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy tradycyjne łóżeczko, chociaż trochę będzie nam ciasno w sypialni, bo mamy na dwóch ścianach mega wielkie szafy, ale wolę to niż spać bez męża w innym pokoju.... Mi też gin wczoraj powiedział, że dziewczynka na 80 %, bo to później różnie bywa i mamy są przerażone....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzuszki!!! Ja tez zastanawialam sie nad tym lozeczkiem turystycznym...ale jak powiedzial koteczek musi byc normalny materac..ten,ktory jest dolaczony nie wystarczy-jest za cienki...wiec dobrze sie zastanowcie... My kupilismy lozeczko tradycyjne,z dobrym materacem...turystyczne tez kupimy..bedzie stalo w salonie w ramach \"placu zabaw\" no i bedzie dobre na wyjazdy ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na 100 % napisane w karcie ciazy juz w 20 tc , teraz tez płec nie uległ zmianie, na usg 3d lub 4d jesy ponoc nalepsza pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie napisałam tego zeby Was straszyć ze wszyscy lekarze sie mylą.... Chodzi o to że raczej nikt nie daje 100% pewności.... A ta moja znajoma miała z tego co pamiętam usg na każdej wizycie czyli jakos tak co miesiąc. Dla mnie i tak ważne zebybyło zdrowe. Przeciez nikt nie kupuje ubranek od razu na całe nablizsze 5 lat. Wiec nawet gdyby, to przecież dziecko się nie pogniewa że ma niebieskiego a nie różowego bodziaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akna masz rację ja kupiłam wczoraj śliczny komplecik kremowo-pomarańczowy ze słonikiem i na pewno nie będę przesadzać z różem i mam wiele rzeczy białych....przypuszczam, że jeśli Małe się urodzi i będzie to dziewczynka to i tak wszyscy będą przynosili różowe ciuszki.... tak opowiadała mi kuzynka, że nie chciała nic w tym kolorze a później jak rodzinka zaczęła znosić to wszystko róż.... Mamabelgie ja robię podobnie łóżeczko tradycyjne a do salonu kojec.... do łóżeczka porządny materac taki dwustronny jak małe to z pianki a póżniej z gryki masujący kręgosłup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska 1978 dzieki za poparcie :) bo juz myślałam że za tego posta zostane zlinczowana na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Ja też zastanawim się nad tym turystycznym łużeczkie ale nie jestem pewna co na to mąż i do niego trzeba by było dokupić jeszcze materac jakiś lepszy?? Byłam dzisiaj na zakupkach i kupiłam nektarynki koszyczek i zostały mi jeszcze dwie, a do tego zrobiłam jeszcze koktajl :P pychotka :) Dziewczyny też tak macie że w ciąży jak śpicie to chrapiecie?? Bo mój M się śmieje że zrobiła się zemnie lokomotywa :P Nie mam problemów ze spaniem więć mi się dobrze śpi wstaje tylko na skiku może ze 2 razy albo 3 i śpie dalej, a najbardziej chrapie podobno jak śpie na prawym boku, a czasami na plecach :) Wczoraj pisałam że mała była mało aktywna za to dzisiaj się super rusza i fika koziołki :) Basiu dobrze że u ciebie już wszystko ok z mężem. Oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze trzeba kupic ten materacyk dodatkowy:) ja zdzemnelam sie chwilke ale nadal chce mi sie spac a tu tyle nauki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o łóżeczka to tez chciałam kupić turystyczne + dodatkowo leszy materac ale po oględzinach takich łóżeczek stwierdziłam,że są mało stabilne i ten przewijak z takimi pasami jak dla psa :( dlatego kupiłam Drewex Katarzynka II za 215 pln razem z materacem kokosowo - gryczanym oczywiście na allegro polecam kajasklep - sprzedający wysyła wszystko kurierem za 15 pln a kupiłam prawie 20 rzeczy :) za 500 pln - w końcu będę coś miała dla małego :) ... jak mały skończy 8-9 miesięcy to pewnie wtedy zainwestuje w turystyczne a to sprzedam ... turystyczne będzie bardziej placem zabaw a drewex spanko i już :) a co do plci - jak mam napisane na badaniu prenatalnym - prawidłowe genitalia męskie to chyba nie muszę się martwić, ze to dziewczynka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ewelkajaw, ja też chrapię, a przed ciążą raczej mi się nie zdarzało. Czytałam w necie, że to normalne w ciąży. Widocznie coś nam się w gardełku rozluźnia. W ciąży w ogóle stawy się rozluźniają. Nie zauważyłyście żeby Wam wszystko z rąk leciało? Mi często coś z rąk wypada. Tak było w pierwszej ciąży i teraz też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę kończyć zupkę. Dzisiaj mam żurek z białą kiełbaską i jajeczkiem. Taka syta zupa,że nie trzeba drugiego. A w ciąży jakoś straciłam ochotę na gotowanie a wcześniej uwielbiałam to robić. Może dzięki temu przytyłam na razie tylko kilogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie podoba ten wozek Atlantic juz go wczesniej ogladalam na allegro ale pojade do sklepu zobaczyc go na zywo no i cena przystepna jak na ten rodzaj wozkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie chrapię, ale mąż mówi,że bardzo sapię i cięzko oddycham.. budzę się nieraz i nie mogę złapać powietrza.nie wiem jak Wy ale ja zasypiam na lewym boku, ale często się budzę bądź na prawym lub leże na wznak...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie oglądałam wczoraj śliczne zestawy do łóżeczka drewexu kolorino.... pościel , kocyk , no piękne.... napaliłam się jak chora i czytam na stronie firmy wypowiedzi matek, że zły materiał i nie wchłania potu i się wkurzyłam. bo takie cudo "Miś na chmurce" a kiepskiej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze koteczku swiadczy o tym ze sa dobrej jakosci:) moje 2 kolezanki maja x landery xa i sa bardzo zadowolone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu napewno sa oki, ale ja nie nawidze miec tego co kazdy:))) a ten co ja kupiłam tutaj nie ma nikt , w złotoryi widziałam jedna kobite:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×