Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Gość mamuśkaaa3
HEJ DZIEWCZYNY ale najadłam się strachu wieczorem i w nocy brały mnie takie skurcze noc prawie nie przespana mimo tab.przeciw sk.teraz został obolaly kręgosłup i brzuch. mam nadzieję że to się nie powtórzy MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Brzuszki! U nas znow lipna pogoda. Moj M i tak to wykorzystali juz siedzi na rybach a ja majstruje nad serniczkiem na zimno. Cos mi ostatnio podchodzi:) Cos nasz synus spokojny od wczoraj. Ja tam wole zeby mnie kopal co chwile. Zycze owocnego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaa3
to znowu ja kręgosłup mi chyba wyrwie przepraszam że Wam tak narzekam ale mam wrażenie że nikt mnie tak nie zrozumie jak Wy trochę więcej leżę i nadrabiam wybory przeróżnych rzeczy do nowego domku czy ktoś ma naklejki na ścianie ,chciałam córce malować pokój ale w obecnym mieszkaniu malowałam 1 ścianę w postacie z bajek i wiem że teraz nie wystoję przy malowaniu a do września pokój musi być gotowy http://www.allegro.pl/item647931528_naklejki_scienne_lesne_wrozki_96x115.html nie wiem jak to się trzyma ściany i czy nie lepiej kupić tapetę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, u mnie dzis deszczowo, ale bedziemy spedzac milo czas w domku z mezusiem.... Zyrafa, ja mam takie bole od 6 miesiaca, wiec juz sie ciagna kilka tygodni, musisz po prostu przejsc na diete, jesc lekkostrawnie, zadnych warzyw i owocow swiezych i sokow....lekarz przepisal tez mi tabletki oslonowe na zoladek i jak jem lekkostrawnie to mam spokoj, ale jak tylko owoc czy ciemny chleb co jest zabojstwem dla zoladka to bol niesamowity.... Wiele kobiet ma problemy z zoladkiem w trzecim trymestrze, i niestety lekarze to lekcewaza jak sie idzie i mowi o swoich objawach, mowia ze jak skonczy sie ciaza to przejdzie. Jak bylam w szpitalu to przyszedl gastrolog na konsultacje no i stwierdzil ze po ciazy zrobi gastroskopie bo pewnie wrzody lub nadzerki, a teraz trzeba uwazac co sie je. A jak powiedzialam ze tydzien prawie nic nie jem bo sie boje o bol, to powiedzial ze dzidzi to nie zaszkodzi, ona sobie znajdzie poklady w naszym organizmie i lepiej dac odpoczac zoladkowi, ktory jest teraz tak scisniety przez ciaze, duzo pic i najlepiej wody, nie herbaty i kawy i nie sokow. Wiec tez tak robie i jest lepiej niz bylo :) Mam nadzieje ze znajdzies lekkie produkty ktore beda dla Twojego zoladka dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska ma racje z tym testem na helicobacter pylori, ale i tak na leczenie trzeba poczekac na zakonczenie ciazy, powienno bowiem sie dostac dwie kombinacje antybiotykow i controloc zazwyczaj wiec wszystko czego w ciazy nie wolno. Mialam ta bakterie bardzo dawno temu i faktycznie bo wyleczeniu, zoladek byl super, a teraz mysle ze po prostu jest zmeczony ciaza no owocami, szczegolnie truskawkami, ktore zawieraj duzo wit C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśkaaa3: ja mam od 3 dni takie bole kregoslupa ze nawet na forum nie wchodzilam:( to jest taki bol jakby skurcze przeniosly sie z brzucha na krzyz. doszlo to tego ze dzwonillam do mojego gina w polsce i pytalam sie co robic. powiedzial mi zebym zwiekszyla dawki lekow przeciwskorczowych a jesli nie pomoze to zebym pojechala na izbe przyjec bo moze juz sie szyjka skracac:( jestem przerazona bo dodatkowo cos ze mnie wycieka. bezbarwny plyn i mam nadzieje ze nie jest to TEN plyn o ktorym mysle. dzisiaj w koncu moj m przywiozl wozek:) ten jedyny plus w ciagu kilku dni, bardzo sie ciesze. tym razem mam taki jak sobie wybralam bo starszy syn mial taki jaki dostalismy po rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Żyrafo moim zdaniem też na początek spóbuj diety lekkostrawnej, ja w pierwzej ciąży miałam potworen bóle żołądka praktycznie od dnia zapłodnienia, jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży lekarka dała mi skierowanie na gastroskopię, cale szczęście ze strachu nie poszłam a zaraz potem okazało sie że to ciążowe dolegliwości, prze ponad 2 miesiące żyłam tylko o zupach bo nic innego nie byłam w stanie zjeść, renie też mi pomagało, i pod koniec I trymestru samo przeszło:) co do pogody to u nas zimno iw iej, aż z domu nie chce sie wychodzić:( co do bóli to ja w zeszły piatek miałam takie potworne bóle w podbrzuszu jak na @, dopiero po drugiej nospie trochę pusciło ale i tak do wieczora pobolewało, miałam już w myslach szpital, ale w pierwszej ciąży tez miaąłm tak ze 2 razy a na KTG nic nie wychodziło a lekarz kazał łykac nospe, więc jak w sobote było ok to sobie darowalam szpital a prze kilka dni brałam nospę. teraz widze że teraz w tej ciąży mam inne podejście, bardziej chyba rozsądne, ale w pierwszej też panikowałam jak cos bolało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki, ja po wczorajszym dniu padłam normalnie... w pracy był ruch wiec cały czas na nogach, do tego kupe papierów do roboty, po pracy zjadłam tylko obiad i pojechałam do meza 70 km aby pomoc mu w remoncie i misia pokoj juz gotowy,wrociłam do babci ledwo zywa a musiałam bo moj mały nie zostanie z nikim na noc jak tylko ze mna albo mezem ... co do leczenia do gastrologa to mozna je podjac po zakonczeniu karmienia piersia bo sie pytałam juz dostaje tylko jeden lek cop mozna w ciazy a on jest dla mnie za słaby do mojej watroby... a o tych bolach z zoladkiem co piszecie kiedys miałam takie same myslalam ze umieram... co do naklejek na sciane włascie moj michas ma naklejki na sciane i nie odpadaja trzymaja sie i ładnie wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :):) dawno tu nie pisałam :) Gratuluje dziewczyną poznania płci :) Żyrafka jak się czujesz 🌻 Powodzenia na egzaminach :) ja wczoraj sprzątałam później poszłam z Madzią na dwór i już nie miałam siły pisać na kaffe ja mojego maluszka cały czas czuje nisko i pewnie się jeszcze nie obrócił ostatnio przyłożyłam rękę męża do swojego brzucha i tatuś dostał kopniaka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie! U mnie znowu pogoda beznadziejna, całą noc lało a teraz tak nieprzyjemnie zimno...... Kurcze ja kupiłam kilka ciązowych bluzek, takich typowo letnich z myślą że to w końcu lato i choc troche ciepłą bedzie a tu okazuje sie, że trzeba było jakąś kurtke lepiej kupić :( Bo niestety w zadną z moich sie juz nie dopinam :( Co do bóli to ja też odczuwam ból brzucha. Nie wiem czy to skórcze...... Ostatnio zastanawiałam sie czy jak śpie na boku to nie robię krzywdy dziecku. Przypomne że moje jest ułozone poprzecznie brzucha z prawej strony główka a z lewej nóżki. Co do tego ułożenia to też mam nadzieje ze zdąży się obrócic główką w dół...... Sylwinka 25 miło ze sie odezwałaś.... Żyrafa daj znać jak tam po weselichu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pogoda jest wrecz cudowna :( ja chcem lato słoneczko itd. bo przez te deszcze człowiek tylko choruje i w domu sie kisi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas przez tydz padał deszcz i w dodatku jeszcze grad a w szyby tak uderzał że aż strach było dzisiaj słoneczko świeci niech już przyjdzie ciepło bo muszę w końcu się wziąć za pranie ubranek dla maluszka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Czuję się nieźle, wczoraj brzuch mnie nie bolał wcale, dziś też jest dobrze, może już mi przeszło :) Wesele było dość nudne, gdy człowiek nie tańczy i nie bardzo ma z kim pogadać, tak to wygląda ;) Pojadłam sobie, więc to była moja jedyna rozrywka. Basia trochę potańczyła przy głośnej muzyce, żeby tylko nie przyzwyczajała się ze bardzo do disco polo, bo to byłaby porażka :P U nas dziś beznadziejna pogoda, mokro i wiatr, ale obywatelskim obowiązkiem wybieram się na wybory :) Idziecie? Ja odkąd jestem pełnoletnia nie opuściłam żadnych, nie po to moi przodkowie walczyli o wolność i niepodległość, żebym nie korzystała z obywatelskich przywilejów. Mąż nie idzie, uparł się, gada że jest anarchistą, a w rzeczywistości jest zrezygnowany i zdegustowany rządami. Ja wierzę w demokrację więc idę. Pomimo pogody. A na obiad przyszykuję zapiekankę z ziemniakami, mięsem, pieczarkami i serem (nie tę z torebki, tylko po swojemu) ;) Żołądek przetrzymał żarcie weselne to i z tym da radę. Jeżeli nie - wprowadzę restrykcyjną dietę. No, spadam, bo zaraz mam autobus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaa3
Witam Dziewczyny akna - moja mała też jest jeszcze tak ułożona więc często się wypina i nóżki wkłada gdzieś w pachwiny że czasami wstać się nie da i jak jest jej niewygodnie to wyraźnie daje o tym znaki ale najczęściej leżę na boku bo na plecach się nie da za długo ze względu na kręgosłup a poza tym podobno wtedy jest mniej dotlenione dziecko. co do wyborów to z mężem z rana po mszy od razu głosowaliśmy i byliśmy 3 i 4 głos.więc mam nadzieję że w ciągu dnia frekwencja wzrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co do ułożenia to teraz tak jak wcześniej córcia, synek jest na razie pośladkowo, chociaz czasem czuje jak uderza w okolicach pepka i sie zastanawiam czy to jego piąstki:P:P czy może juz sie obrócił, chociaz u mnie ułożenie nie będzie miało znaczenia, bo będzie cc:P co do ruchów to synek zdecydowanie aktywniejszy od córci, w poprzedniej ciąży musiałam czasami az potrząsnąć brzuchem żeby mała sie odezwała, a teraz Tomcio nieźle daje czadu:P:P niby fajnie, ale jak po porodzie będzie taki jak w brzuchu to zaczynam się niepokoić:P:P:P:P:P ja zazwyczaj się na boku, na plecach jakos długo nie moge wytzrymać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dziś oficjalnie weszłyśmy w III trymestr - 7 miesiąc ciąży. Zaczyna się najtrudniejsza końcówka ciąży. Oby minęło szybko i bezboleśnie ;) Z tej okazji rano Basia skopała tatusiowi tyłek ;) Ułożyliśmy się w łóżku na łyżeczkę w ten sposób, że mój brzuch był przytulony do jego pupy. Basia nie mogła się powstrzymać, a mąż aż podskoczył! ;) Urwisica z tej naszej córci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrociłam od meza, pokoj posprzatany, okna umyte w niedziele:) ale coz miałam zrobic obciapanych nie zostawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem brzuszki! a mnie znowu dopadłu skurcze łydek - łałć jakie to okropnie nieprzyjemne jest ;(( - wyrwały mnie ze snu kilka razy i cały dzień boli mnie ta lewa noga...no i plecy...no i głowa...chodzę i marudzę od rana...jutro do gina - wreszcie podglądniemy córeczkę...bo od tego twardnienia to nie wiem co u niej słychać...i martwie się...aaa i zmieniły jej się godziny aktywności - mój T twierdzi, że wreszcie dostosowała się do naszego trybu...bo wcześniej wariowała od północy a teraz nad ranem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Cześć Dziewuszki🌼 Ja dzisiaj miałam komunię w rodzinie i jakoś nie miałam czasu wcześniej zajrzeć:) Dużo nie zjadłam bo to był tylko obiad, ale jak nigdy zjadłam każdego ciasta po kawałku. Moje małe dzisiaj się ruszało jak co dzień i moja mama wkońcu poczuła wnuczkę, a tak się nie mogła tego doczekać i nigdy jak ona chciała to się nie ruszało. Ja jeszcze tydzień i zacznę III trymestr - jeszcze trzy miesiące:). A ja już się nie mogę doczekać:) A co do pogody to u mnie dzisiaj było różnie, ale na sam wieczór się rozpogodziło i byłam z mężem na spacerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzuszki... Ja tylko na sekundke...chcialam Wam dobrej nocki pozyczyc...wiec dobranoc...spijcie dobrze... A 7 miesiac zaczyna sie od 27 tygodnia ciazy i jednego dnia...czyli od wczoraj dla nas....JUPIIII!!!!! No to paaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że wybawione i najedzone po weselach i komuniach. Ja zaś wykończona wczorajszym festynem dla dzieci z okazji zakończenia roku. Co roku robimy. Niby nie musiałam za wiele robić, ale malowanie twarzy przez 2h non stop dało mi w kość, Dziś nawet bolą mnie noig, głównie kolana, kręosłup... Zyrafa - Basia rzeczywiście pokazała tatusiowo kto tu rządzi :) Ja drugi dzień z rzędu obudziłam się z jedną stroną brzucha wyraźnie twardszą i bardziej wystającą. Trochę mnie to wystraszyło, ale stwierdziłam żeto maluch wystawia co nieco :) Mimo, że nie czuję nawet kiedy to robi to chyba nie ma czegoś takiego jak pół-twardnienie brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Witam! szkrabek9 ja tez tak mam jak moje dzieciątko np glówke troche wypycha - twardnieje mi prawa strona brzucha..... Oczywiscie martwie sie czy wszytsko w porządku u niej, tak jakoś wydaje mi sie że mój brzuch się trochę opościł.... Jutro idę do gin to dowiem sie jak tam moje wyniki po glukozie i cala reszta. Co do pogody to jestem załamana. Czy w tym roku będzie choc troszkę ciepla?? Mam jeszcze pytanko odnosnie rozków dla dziecka. Czy lepsze są takie usztywniane czy te bez usztywnienia?? Z góy dziękuje za odpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam! A u mnie dziś piękna pogoda, narazie jest 23 stopnie, a potem pewnie będzie jeszcze cieplej! Lato:) Ale ja korzystać ze słońca nie będę bo nauki mam pełno, jeszcze tylko tydzień i koniec mojej edukacji!!!! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NikaP strasznie zazdroszczę tego słoneczka i tych stopni :) A teraz egzamin mam jeszcze 19 czerwca :( Ale już na prawde nie daje rady sie uczyć. Robie wszystko, dosłownie wszytsko zeby nie usiąść do ksiązek i notatek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Szkrabku ja tez tak mam i to zazwyczaj rano ze jedna strone brzucha mam twarda... Akno powodzenia u lekarza. Ja ostatni egzamin mam w ta srode ale na serio trudny i tez strasznie nie chce mi sie uczyc:( Niko Tobie tez zycze powodzenia i motywacji, choc wiem ze z nia ciezko;) ja egzamin z soboty zdalam:) wczoraj bylam caly dzien na zakupach bardzo sie nachodzilam i wieczorem bolal mnie kregoslup i brzuch twardnial. Mam nadzieje ze dzis sie to nie powtorzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze bola mnie po bokach jajniki:( martwie sie czy moje wczorajsze chodzenie po sklepach nie zaszkodzilo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×