Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Angioletto ja sie na porod w wodzie nie pisze, wiec juz masz o jedna mniej :D Ja nie wiem jak duzy bedzie dzidzius, ale z uparciem kupuje ciuszki malego kalibru, bo sa takie urocze :D wiec moze sie okazac ze i ja bede zaopatrywala twoj sklep Oles :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie :D to dobrze,mam juz większe szanse na ten basen hihi :D a tak na powaznie,to ja tez mam małe ciuszki.i nie mam zielonego pojecia ile bedzie wazyła moja córeczka. trzeba pogadac z Oles-moze faktycznie jakis interes otworzymy :D:D:D Aggie a powiedz mi jeszcze,jak oceniasz ten szpital,co? ja tam jeszcze nie bylam na zwiedzaniu.tylko raz na usg.i kiedy kazali ci przyjsc teraz??? ja mam termin na 12go wrzesnia.Do poloznej mam sie zglosic za tydzien.a 1go wrzesnia do szpitala i mamy podjąc decyzje co robic,ale za bardzo nie wiem o co chodzi.Moze chcą zebym szybciej urodzila :D ja zresztą tez tego chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: ja kupiłam tutaj herbatkę z liści malin. musisz się pytać w sklepach ze zdrową żywnością lub w zielarskim. mój mąż mówi że to sklep barnet i coś tam. ponoć jest w każdym mieście. zielony sklep ze zdrową żywnością. ja kupiłam takiej firmy www.nimh.org.uk. za 20 torebek zapłaciłam niecałe 2 funty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate :) :) :) tak sie ciesze!!!!!! jutro gdzies znajde ten sklep!!! ale super!!!! jak czesto trzeba lub mozna to pic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początku zamierzam pić jedną dziennie przez tydzień a później po dwie. ale naprawdę nie wiem jakie jest dawkowanie żeby było wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na 4 wrzesnia i na ten dzien mam wizyte u poloznej. Troche to dziwne, ale powiedziala mi ze na pewno zdaze :D W nastepnym tygodniu zobacze sie z lekarzem GP, ale to tylko rutynowe spotkanie. W sobote bylam na takiej wycieczce po szpitalu i wszystko wyglada dobrze. Sale porodowe dobrze wyposazone, ladne i przytulne - jesli tak mozna powiedziec. A sale dla mam i dzieciaczkow dosc duze, z czterema lozkami i maluszki leza razem. Mozesz sprawdzic na stronie internetowej szpitala. Widzialam tez sale z basenem. Nie wydaje mi sie zebym miala wiecej badan, pozostaje tylko urodzic :D, wiec do szpitala wybieram sie kiedy maly zechce wyskoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto ja mam chwilowe twardniecia (skurcze) ale to mnie nie boli tylko takie dziwne uczucie, ale mam bole brzucha po bokach, no ale to nie skurcze chyba bo one sie tycza calego brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto ja nie byłam na tej stronie tylko na opakowaniu ją znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie zeby przyspieszyc porod:) w sumie od 38 tyg ciaza jest juz donoszona wiec mozna sobie pozwolic na szybszy porod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wy kochane pijcie na zdrowie, a ja poczekam, bo jak juz wczesniej pisalam jeszcze nie jestem gotowa na nowego faceta w moim zyciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, dziewczyny, ja ostatnie USG miałam w połowie maja, teraz czekam do przyszłego czwartku. Oleś, zobaczymy, może moja mała będzie większa, hehe ;) 3800 g to niezły wynik, ale będziemy się porównywać po porodzie, bo dziecko nigdy nie waży tyle ile pokazywało USG. Technika nie jest tak idealna, dziecko jest dłuższe albo krótsze, mniej lub bardziej zbite, a USG wylicza wagę dla standardowego dziecka. Stąd około 10% margines błędu, a zdarzają się większe. Angioletto, te skurcze przepowiadające są właśnie takie jak je opisujesz: czasem nie wiesz czy to dziecko się przeciąga czy to skurcz. Braxtony-Hicki nie bolą, po prostu czujesz napięcie. To dosłowne stawianie się brzucha. Robi się cały twardy, napięty i trwa kilkanaście lub więcej sekund. Im większa ciąża tym jest ich więcej. Mąż właśnie pojechał na ryby. Ciekawe czy nie wypłoszy go deszcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdate-dziekuje ci ślicznie :) jesli jutro nie znajde u siebie w aptece to zamowie na ebbay'u.tak chyba bezie najlepiej :) ja to chyba bede pila 5 dziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat ilości to zyrafa może coś wiedzieć. sama jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wiem ile tej herbatki można pić na wywołanie porodu. Tak naprawdę to czarna magia, na jedne działa na inne nie, wiem, że normalnie nie można tego pić bo to sposób na poronienie wczesnej ciąży. Chcecie to pijcie, ale ja bym nie piła więcej niż 2 herbatek dziennie, tak jak ze wszystkimi ziołami trzeba trzymać się zdrowego rozsądku. Magdakate, a Ty na zgagę pijesz cole? Gazowane i słodkie - tego powinno się unikać gdy się ma zgagę, a także unikać tłustych, ciężkostrawnych i ostrych potraw. Na zgagę pomoże herbata z mięty, albo coś jak Rennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na zgagę pomaga cola i baton Mars. chociaż dzisiaj pomogło mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam w zadne herbatki nie wierze na przyspieszenie porodu, i jestem zdania ze jak ciecko bedzie gotowe to napewno da znac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) Mnie dopadła jakaś mania sprzatania :) Termin porodu mam na 1 wrzesnia wiec jeszcze 3 tygodnie oczekiwania ,w 37 tygodniu mały ważył 3,3kg pocieszyłąś mnie oles bo twój szkrabik to naprawde gigant . Mi gin zaleciła na przyspieszenie porodu seksik nawet 3razy dzienie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa 3 razy dziennie w 9 miesiącu to nawet ja sobie nie wyobrażam :) Jak któraś da radę to pls pochwalcie się :) A swoją drogą to musi być z tej Twojej gin fajna kobietka i wiesz co ... zalecenia lekarza trzeba wypełniać :) więc do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju ale się rozpisujecie;-) Przyszły mi dziś pieluszki wielorazowe. Zamówiłam kilka i zobaczę jak mi się to będzie sprawować. Są tak samo słodkie jak ciuszki;-) Wiecie co. Ja jak się rodziłam, to miałam 58cm długości, a tylko 2700 wagi. Ciekawe co by mojej mamie usg wtedy wyliczyło;-) U mnie w szpitalu decydują się na porody powyżej 4kg sn, ale wtedy też sprawdzają inne rzeczy. Nie znam się na tym. Tak czy owak jedna dziewczyna urodziła 5kg dziecko, bez większych problemów. Podobno czasem to i z małym może być problem. Tak wiec ja się nie martwię wielkością, bo to wyjdzie w praniu co i jak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatku jak moja szyjka będzie nadal zamknięta do 38 tygodnia to dam rady i 3 razy dziennie;-) Ja mam taką ochotę, że już nie daję rady;-( A przez te moje skurcze i krótką szyjkę to nic z tego. Co do skurczy, to ja od 4 miesiąca miałam takie twardniecia brzucha. Potem to nawet jakby mnie kto opaską ścisnął i to już bolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puchatek moja sąsiadka pod koniec ciąży to tylko sex był jej w głowie. a jej facetowi to już nie wspomnę:) ona chciała 3-4 razy dziennie a on czasami to z łóżka by nie wychodził:) wziął wolne na dwa tygodnie przed porodem i cieszę się że mieszkałam dwa piętra pod nią:) ja nie pamiętam czy też byłam taka napalona. teraz nie mam za bardzo kiedy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na libido w ciąży nie narzekam :) Wręcz przeciwnie, ale teraz z tym brzuchem to bym 3 razy dziennie nie dała rady i tak jak Żyrafka napisała mąż by też chyba ode mnie uciekł :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×