Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Puchatku... generalnie nie jest zle poza granicami...tylko przychodza takie momenty...ze chcialoby sie dzielic radosc z najblizszymi...a oni sa tak daleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie :) a powiedz kochana,jak chcesz rodzic???? ja jeszcze sie na jeden skan załapie 1go września,ale i tak wagi dziecka mi nie powiedza.tu poprostu tego nie robią :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puchatek jak twoja Mała będzie tak grzeczna jak mój syn to będziesz miała dużo czasu na wszystko. Robert był poprostu rewelacyjnym noworodkiem. zobaczymy teraz jak Allan się urodzi czy będzie taki jak starszy brat czy da nam popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tancowalam w zeszla sobote... Hmmmmm....moze to za duzo powiedziane...no bujalismy sie do muzyki...fajnie jest poplasac we trojke!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate chyba fajnie mieć takie grzeczne dziecko :) Ale wiesz, że teraz dla wyrównania urodzi się mały łobuziak :) hi hi to żarcik oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puchatek ja sobie z tego doskonale zdaję sprawę że teraz nie będzie tak łatwo. niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zastanawiam jak nasza coreczka bedzie wygladac...jakie bedzie miala oczka ,czy urodzi sie z wloskami,jaki nosek....itp.Juz nie moge sie jej doczekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto ja to jakbym sie z choinki urwala, nic nie mam zaplanowane. Miesiac temu przenieslismy sie do Waltham Abbey z zachodniej Anglii. Wczesniej bylam gotowa zrobic wszystko zeby miec cesarke, ale jesli nie ma zagrozenia to na zyczenie tylko w prywatnej klinice. Teraz mysle ze moze jakos dam rade i naturalnie, ale na porod w domu sie nie pisze. Z moja nowa polozna ustalilysmy tylko ze w szpitalu a inne szczegoly??? Moze na kolejnym spotkaniu, ale to wypada dokladnie w dniu kiedy mam termin. Troche dziwnie. Powiedz mi jak to u ciebie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabelgie też staram się zawsze patrzeć z optymizmem w przyszłość :) Musi być dobrze ... bo mam twardą klatę i tyłek też twardy :) Jak się na niego upadnie, to trzeba otrzepać i dalej do przodu :) Magdakate wcale nie jest powiedziane, że będziesz miała teraz dużo ciężej. Może Allanek będzie złotym dzieckiem a i Robert jako pięcioletni mężczyzna na pewno dużo pomoże :) Z tym łobuziakiem to tylko sobie zażartowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny mi zostalo juz tylko 21 dni do porodu i zobaczenia mojej Emilki juz sie nie moge doczekac nawet mialam dzis skurcze rano ale przeszło, nadal walcze z djetą cukrzycowa czasem wygrywam czasem wynik jest podwyzszony ale ogolnie ok ja mialam juz 3 ush przed porodem z maląwszystko dobrze jest wazy okolo 3 kg i ma dlugie nogi ;-), pozdrawiam Was cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puchatek wiem że żartowałaś:) ale jednak z Robertem prawie całą ciążę przespałam (nawet swoje wesele byłam jak nieprzytomna:( ) a teraz nie chce mi się spać. a z porównań znajomych sprawdziłyśmy że ta która dużo odpoczywa w ciąży tej dziecko jest później spokojne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) melduje sie po wizycie u gina. Z malym wszystko w porzadku . Jak na razie nie wybiera sie na druga strone brzuszka. Chyba mu sie spodobalo i zostanie tam na dobre. Dzisiaj zaczelismy 38tydzien a moje dzidzi -gigant wazy wg usg 3800!! łoooo matko:D Czyzby chcial zostac drugim Pudzianem? ;) Mam nadzieje ze juz nie urosnie za duzo... przynajmniej w brzuchu mamy. Chce rodzic naturalnie a z tego co slyszalam to duza waga dziecka jest powodem do cc :( Zobaczymy co to bedzie. Za tydzien mamy kolejna wizyte. a propos herbatki z lisci malin. Od dzis zaczelam ja pic. Jak pomoze to dam oczywiscie znac:) pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLO to ja wlasciwie nic nie robie cala ciaze, odpoczywam na maksa :D wiec moj Nicolas powinien byc cichutki i spokojny ha ha ha, ale sama nie wiem czy nie wolalabym takiego malego rozrabiaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka74 nieźle brzmi te 21 dni co nie? Porody zbliżają się WIELKIMI krokami nie ma co zaraz się zaczniemy rozsypywać. Brr aż mnie ciarki przeszły :( Magdakate to według tej teorii moja Hania też do spokojnych nie będzie należała bo ja raczej niewiele śpie w ciązy. W ciągu dnia bardzo rzadko mi się zdarzy, a nocami to też róznie. Ostatnio coraz gorzej :( Więc jak co to ja też będę miała łobuziare w domku ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko wynik moich obserwacji i mam nadzieję że jak się sprawdzi nie będziecie na mnie złe.:) w końcu i mnie czeka łobuziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie puchatku olbrzym! Pewnie ciuszki w rozmiarze 56 moge przeznaczyc na straty:( Wczoraj lekarz mierzyl go 2 razy no i nie chcialo byc inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oles współczuję takiego giganta:) ale grunt żeby był zdrowy a nie ważne ile będzie ważył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie :D wygląda to u mnie dokładnie tak samo :D:D:D Moj R pracuje niedaleko Waltham Abbey w Sainsburym. Ja teraz chcialabym rodzic w wodzie,ale maja tam tylko 2 baseny wiec to sie okaze czy ktoryś bedzie wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oles ciekawe czy te w rozmiarze 62 nie będą za małe? To żart oczywiście ale nadal jestem w ogromnym szoku ;) A tak na serio to Magdakate ma racje. Nie ważne ile będzie ważył ale ważne aby był zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oles-maluszek faktycznie duzy,ale zdaje mi sie ze Żyrafka juz o tym pisała ze czesto usg sie myli i waga naprawde często podana wczesniej różni sie od tej urodzeniowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oles na serio twoj dzidzius to duzy:) ale wazne zeby byl zdrowy:) co do herbaty z lisci malin to prosze dac znac:) a to moga byc swierze liscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne dziewczyny, macie racje tez tak uwazam zdrowko najwazniejsze:) hmm no jak 62 bedzie za maly to otwieram sklep z ciuszkami;) :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iewczyny,pisałyście często ze macie skurcze.mogłybyście je opisac??? to znaczy chodzi mi o to czy są bolesne-jesli tak to jakie mocne,jak czeste i wogole. ja miewam skurcze ale raczej w postaci chwilowego twardnięcia macicy i nigdy nie mam pewnosci czy poprostu malutka sie nie wypina w tej chwili i stąd to uczucie. Basiu ty chyba pisalas cos takiego wlasnie.zdaje mi sie ze mam podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no tak waga z usg moze sie roznic z faktyczna no ale mam nadzieje ze ta (powiedzmy bledna z usg) nie skloni lekarzy do podjecia decyzji o cc. Basiu ja kupilam dzisiaj w sklepie zielarskim wysuszone liscie. Zaplacilam cos ok 2,50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze też chętnie zaczelabym pic wywar z tych liści malin ale nie sądze ze tu w Angli taki znajde.co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oles-bedzie dobrze-juz i tak za bardzo nie ma wyjscia :) trzeba urodzic te nasze dzieciaczki.te duze i te male :) Damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×