Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

small size: ja przez rok czasu widziałam męża tylko z miesiąc jak przylatywał na urlop i dzisiaj dochodzę do wniosku że jednak mi tego nie brakuje. też jestem wściekła na mojego więc może założymy jakiś klub??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojego od 26 czerwca widze 24 h na dobe i stwierdzam ze bym troche od niego odoczela 6 dni w szpitalu tylko mialam luzu...przy nim jest wiecznie balagan , on dlugo spi i wogole szlag juz mnie trafia... ale 30 idzie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ja tez nie raz juz nim mialam dluga rozlake, bo plywal 3 miesiace po europie, pozniej 5 miesiecy po afryce, gdzie kontakt znikomy, ale od roku tak ciagle razem , bo ostatni rok studiow no i teraz praca od pon do pt i osobno to mnie wkurza ze weekend a ktos nam dupe zawraca :P ale humor mi sie troche poprawil , bo wlasnie wpadla sasiada i oddala 200 zl, a ja calkiem zapomnialam ze jej pozyczylam . przyniosla czekoladki wiec teraz sie obzeram i humor mam lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łosz..ale naprodukowałyście już z rańca! Widzę, żę każdej ciekawie się weekend przedstawia:) anggie - nie zazdroszczę maluchów biegających i wrzeszczących. u nas też był cały tydzien sy szwagierki i mimo, że to w miare grzeczny chłopak to męczy mnie opieka i denerwuje się szybko. nie mato jak własne:) no ja dziś weszłam w 36t. I co? No i pierwsze skurcze!!!! jjuuppii bo już myslałam, że ja do 50 tyg normalnie bez niczego przejde:) Miałam 3 skurcze 10 sek. To był taki ból drętwiejący brzucha, opasający go. Wystraszyłam się, ale szybko zasnęłam spowrotem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale klub moza zalozyc, bo jak sie czekoladki skoncza to i zlosc wroci :P no chyba ze Ł.wroci szybciej , w co watpie, bo czekoladek duzo nie zostalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia nie siedzę spokojnie to prawda:)wysłałam szwagra po ogórki i robię drugą partię z chilli:) Wiecie, że zjadłam całe pudełko czekoladek i zaczynam drugie aż mnie mdli ale jem dalej, no przecież tragedia. Co do mężusia to ja rozstawałam się z moim przez 12 lat na kilka mies i wyjeżdżałam do pracy a teraz dziwię się jak mogliśmy tak żyć. nie ma to jak być razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze,że przed ciążą nie jadłam wcale słodkiego, bo ja z placków to najlepiej schabowe jak mówi mój tato:):) a tu ostatnie 2 tyg i ciągle słodkie,zaczynam się bać czy nie zaszkodzę Małej, bo tak dzisiaj szaleje, nie wiem czy jej smakuje czy ma już dość hi hi:) Small size nie nakręcaj się tylko, mąż niedługo wróci:) mojego też nie ma od rana i korzystam z tego, zrób coś fajnego dla siebie, może mały spacerek.. wiecie u nas na jeziorze utopił sie wczoraj 15latek. pływał na materacu i pewnie zemdlał bo było tak gorąco i wpadł do wody a że był b daleko to nikt nie zauważył od razu.. mój brat był tam akurat jak go reanimowali ale się nie udało go uratować:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Small Size wiem co czujesz bo ja tez tak czesto mialam, cieszylam sie na chwile ktore mialam spedzic z mezem a tu zaraz cos lub ktos, a moj maz zadko potrafil odmowic... Asiu tak myslalam ze pewnie cos robisz bo to niemozliwe zebys Ty odpoczywala;) ja tez przez rok zylam w rozlace z mezem a teraz nie wyobrazam sobie jednej nocy bez niego, czasem pojechalam do mamy to po jednej samotnej nocy tesknilam... u nas tak czesto bylo (odpukac jest dobrze:)) ze tak to sie bardzo klocilismy o pierdoly a wystarczyla chwilowa rozlaka zeby za soba tesknic... narobilam pierogow i sie najadlam az syneczkowi smakuje:) a teraz wzielo mnie jakies spanie.... a nie wypada jak jest tesciowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniabuu- moja teściowa tez była na tej diecie.... Efekt był zadziwijący, ale niestety szybko- wszystko wróciło.... Poza tym uważam, że ta dieta nie jest za zdrowa.... Ja też wcinam słodkie... I tak jak Asia- przed ciążą najlepszy placek to były schabowe.... Wczoraj byłam u gina... A więc szyjka maksymalnie skrócona, wód płodowych w normie.... Mała wazy ok 2700, ale lekarz stwierdził, że jest pewien , że ma ciut mniej.... No i główka zamiast podłużna jest okrągła- po tacie... I już się boję jak urodzę.... Poza tym mam upławy i zapisane tabletki... No i w każdej chwili mogę już zacząć rodzić... Może to być co prawda za 4 tygodnie, ale to może byc też dzisiaj.... Poczekamy zobaczymy.... Acha.... A mój ból- to przez to, ze dziecko uciska na nerw... Jak przesunie się w dół to wtedy przejdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream, bierz Augmentin, na pewno Ci nie zaszkodzi. Na oddziale patologii ciąży to antybiotyk pierwszego rzutu, ma szerokie spektrum działania i pomaga na wiele bakterii. Ja wysprzątałam całe mieszkanie, ale jestem już tak zmęczona że daruję sobie okna. Zostawiam je na poniedziałek :) A teraz zmykam, idę do mamy na obiad, mąż daleko więc sama dla siebie nie robię obiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinkoo super ze u lekarza ok a mam pytanko jak przesunie w dol? bo ja tez mam podobne bole a przez ostatnie 2 dni troche zanikly a wczesniej byl to bol na dole kregoslupa po jednej stronie tak mocny ze nie moglam ruszyc noga a w nocy sie obrucic... wiecie ja tez mam ogromna ochote na slodkie ale musze troche ograniczyc bo zoladek mi szwankuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mailnkaa mnie też Mała uciska, ale na kręgosłup.. nie poważnie to ja mam od jakiegoś czasu skurcze połączone z okropnym bólem kręgosłupa i to promieniuje od krzyża do brzucha i w dół. tylko to zdarza się jeszcze rzadko... boję się że będę miałą b bolesny poród, jak mama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie że ja jakoś nie odczuwam tego że mieszkam razem z mężem:( może to dlatego że on pracuje w nocy a w dzień śpi. wcześniej jak pracowałam to wychodziłam do pracy zamin wrócił a jak ja wracałam to on szedł spać, wstawał i szedł do pracy. nie miałam z nim kontaktu. moja chrzestna śmiała się jak się dowiedziała że jestem w ciąży że do zapłodnienia doszło przez e-mail:P ja się nie czuję mężatką pomomo że jesteśmy prawie 6 lat po ślubie. ogólnie dzisiaj mam doła:( sprzątam mieszkanie żeby czymś się zająć, przestawiam meble i myślę o oknach ale nie wiem czy starczy mi sił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc :) U nas nadal rodzina z dzieciakami ,byłam wczoraj na ktg i był zły odczyt zbyt duże skoki 40 a pużniej 160 .Myśle że mały jest troche przestraszony tym chałasem przy 2 dzieci bo p.dr kazała nam iśc na 2 godz opoczynek do parku zjesć coś słodkiego wrócić powtórzyć badanie ktg i było o niebo lepiej ale musze jeszcze dla pewnosci zrobic w poniedziałek . Jestem troszke przeziebiona boli mnie gardo.Dzieki bogu zostało mi jeszcze tylko 10 dni do rozwiązania - nadrobie was dzisiaj :) Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nie zawsze porod musi byc jak u mamy, ja to z kolei chcialabym odziedziczy:) mama miala krotki i srednio bolesny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizyte w srode, jestem ciekawa co mi powie , mam nadzieje ze uslysze ze moge na dniach urodzic :P bo tak juz bym chciala tego szkraba zobaczyc,w kolko sie zastanawiamy jak bedzie wygladał. a ja wlasnie dre pyska w nieboglosy, slucham muzyki i spiewam :P a co tam . domek jednorodzinny wiec co najwyzej ludzie przechodzacy obok pomysla jakies czubki tu mieszkaja ale co tam , szlifuje angielski spiewajac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozecie mi opisac jak wygladaja skurcze? bo ja mam czasem takie chwilowe klucie jakby w dole brzucha i nie wiem co to jest czy skurcze obejmuja caly brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie mam chwile spokoju bo C poszedl z dzieciakami do sklepu - oby robil te zakupy jak najdluzej :D A ja patrze w ten kalendarz i oczom nie wierze -39 tydzien!! To przeciez porod moze zaczac sie w kazdej chwili!!!!!! Choc u mnie to chyba jeszcze nie, bo nie mam zadnych z opisywanych przez Was objawow tylko malego energia rozpiera i sie gimnastykuje -a niech chociaz on pocwiczy - ktos z nas musi byc gotowy na ta chwile :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje, bo juz dawno mi kg przybylo a ja zapomnialam wpisac :P NICK……………...…WIEK.. PŁEĆ………..TERMIN..MIASTO…..NABYTE KG 2.Figlarna..........26....synek ........24.08....Tuchola............2 3.Aska 1978........31....Majka.........28.08....Ostrów Wlkp.....6 4.Oles...............29..Sebastian......01.09....Chorzów .........18 5.kobra78..........31….Krzysztof......01.09....Rze szów..........3 7.justa140283…...26....Dawid.........01.09.... k/Łodzi.........15 8.Majunia79........29....Lenka.........01.09 ....Małopolska......10 9.mamamadrid…...34...Emilia...........02.09....Mad rid ............5 10.mamabelgie…...32....Lena...........03.09.... Belgia.............10,5 11.MamaIzia........22….?.................03.09.... Libiąż........... -3 12.nitaanita........24....córeczka…....04.09.... Lu................7 13.Aggie.sept.......34...Nicholas........04.09....London ...........10 14.zyrafa-dluga…..24….Basia............05.09 ....Białystok.......18 15.ania76...........33....synek...........05.09....Gdańs k...........1,5 16. Koliban..........28....Alanek .........05.09....Warszawa.... ...9 17.evka81...........27....córa............05.09....Hunti ngdon......13 18. aska.osa........26....chłopiec........06.09....Anglia....... ......5 19.cleo123..........27....córeczka.......08.09....Warsza wa.......5 20.small size........23....synek …..….....08.09....Sztum............ 15 21.Angioletto.......25....Natalka.........08.09.....HARL OW UK....18 22.-Zawadka-.......28....?.................09.09....Oleś nica..........0 23.ruthles...........23....Lenka...........10.09....Żory ..............12 24.Rudka............31....?..................10.09....Wa wa ...........1 25.ewelkajaw......25.... Wiktoria........11.09....Jaworzno........11 26.Trąbka...........24....Michałek........11.09....Wawa. ...........15 27.ewelka0612…...28...chłopak..........13.09....Wawa.. ..........3 28.chochlik_........29....dziewczynka..13.09....K/Krakow a…..…10 29.basia19g.........23....chłopak........15.09....Zgorze lec .......9 30.Magdulenka......28....córcia..........15.09....Łódź...... .......11 31.Sytofala..........22….synuś i córcia…16.09….D-ka Wisłocka....7 32.emce..............29....chłopak........16.09....Świno ujście 33.misha85..........24....synuś............16.09....Wars zawa.......8 34.Sylwunia83.......26....?..................16.09....Li dzbarkW......0 35.agraweczka….…26....?..................16. 09....k/Olsztyna......1 36. doris_kk.........21....?..................16.09....Kędzierzy n -Koźle.2 37.aga86.............23....dziewczynka.. 16.09.... Nasielsk..........8 38.Magdakate….....25....syn-Allan........17.09.... Cambridge.......7 39.cytrynka77…....25....córcia...........18.09.... Irlandia...........5 40.sylwinka25……...25….dziewczynka...18 .09....Jarocin............2 41.dalena............35….?...................19.09 ....Poznań............3 42.kasia1182.......27....chłopak..........19.09....Ostre szów......1 43.MDream .........30 ....chłopak ........19.09....Sosnowiec.......+/-1 44.Kajojcia..........20....Antosia..........19.09....Kie lce.............1,5 45.Marusia...........27.......?...............20.09....P ionki............8 46.Puchatek22…...24....Hania.............20.09.... Skierniewice...12,5 47.jadzia4...........31....?..................20.09....A leksandrówŁ..1,5 48.ewela1777.......19….Liwia.............20.09.... Pi otrków.........10 49.agunda...........27....Chłopak.........22.09....Wrocł aw..........3 50.nerwi.............26....Córeczka.........22.09....Wro cław.........7 51.Anulka1988…....21....chłopak.........22.09.... Warszawa...... 7 52.*akna**...........25.....córcia..........22.09....Byd goszcz.......12 53.szczesliwaaa…..26....Adaś.............23.09.... Dębica...........4 54.Karila.............27....córka............24.09....Wr ocław.........5 55.agaigi27..........27....?..................24.09....C hoszczno…….3 56.0range...........29....Basia.............24.09....Ski erniewice....10 57.szkrabek9.......26....synuś............25.09....Śląsk ..............7 58..Malinka88888..24….Nikola.........25.09....Le szno...........15 59.agamycha.......27....?...................26.09....Szc zecin.........0 60.Mal_g............34....aniołek 14.02 .…......Brisbane 61.Made83..........26....?...................27.09....Kr aków..........2 62.figa84...........25....Jagienka..........29.09....B-B ..............10 63.mamuśkaaa3...33....córeczka..........29.09....Wodzisł aw.....7 64.Iza339..........29....dziewczynka.....29.09....Piastó w.........1,5 65.NikaP............22....Michałek..........29.09....k/J asła.........9 66.kasienka123….29....?.....................29.09. ...Krosno.........7 67.Dianka90.......18....SyNeK..............29.09....Lubi n…………..9,5 68.Stelka...........28....Tomek.............30.09....Brz eg...........3 69.Aniabuu23......27....Adrianna.....…...30.09.... Kalisz..........+9 70.goge79..........30.....?...................30.09....K atowice......+9 MAMA............ DATA ..... T.C. .... IMIĘ ........ PORÓD ...... WAGA/CM Aguchaaa ...... 22.07 ...... 34 .... Ewelinka ...... ? .......... 1720/44 Koteczek ....... 5.08 ....... 39 ..... Majka ........ cc ........ 4100/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie skurcze wyglądają tak jakby cały brzuch mi cierpnął a za chwilę jakby coś ścisnęło go. czuję się wtedy jakbym brzuch miała w imadle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate dziekuje, ja mam takie mocne klucie w dole brzucha... i czasem przez chwilke lapie takie mocniejsze i puszcza... ale mi sie spac chce maz dzis wraca ok 18-19...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia: ty możesz nie odczuwać takich bóli. ze mną na porodówce leżała dziewczyna która przyszła do szpitala z 10-cio cm rozwarciem bez żadnych bóli. ona po prostu wystrzeliła córkę w 5 minut. mówiła później że nawet nie czuła za bardzo skurczy partych tylko robiła co jej kazali. chciałabym tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie tez nie mam skurczy, no moze czasem bol brzucha jak przy okresie - ale to zadko. I ja bym chciala urodzic tak ekspresowo bez bolu, co ja bym za to dala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia19g i Zyrafka dzięki za odp w sprawie tego antybiotyku na paciorkowca ... zastanawiam się czy mój mąż też powinien coś takiego przyjmować - czy to tylko choroba kobiet? Nie mogę znaleźć nic w necie na ten temat :( ewentualnie zaczekam do 31ego i dopytam lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja tez dzisiaj trochę posprzątałam i boli mnie brzuch przez to. Mam taki ból jak na miesiączkę. Ostatnio coraz częściej się zdarza. Niestety nic z tego nie wynika. Po prostu macica ćwiczy i tyle. A że twardnienia brzucha miałam od 20 tygodnia, to troche się do tego przyzwyczaiłam. Zreszta jutro zaczynam 39 tydzień, więc moge rodzić. Basiu, każda kobieta może mieć inne bóle porodowe, ale na pewno ich nie przegapisz. Sa zupełnie inne i zdecydowanie bardziej intensywne niz to co teraz odczuwamy. Ja miałam bóle nie całego brzucha, tylko na samym dole takie strasznie kłujace. Jakby mi ktoś wbijał igły w szyjkę macicy. Normalnie miałam wrażenie, że czuję jak ona się rozszerza. Za to moja siostra miała bóle z krzyża promieniujace do brzucha. Oczywiście przy tych bólach twardnieje cały brzuch, ale ja byłam skupiona na bólu w dole brzucha, bo to było baaaardzo intensywne przezycie. W 14 tygodniu ciązy przytrafiły mi się podobne bóle. Pojechałam na izbe przyjęć i dostałam zastrzyk rozkurczowy. Na szczęście nic się nie stało, ale to był czas kiedy moja ciaża była zagrożona a ja miałam leżeć, a trochę sobie wtedy pofolgowałam z chodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno zapytanie - czy może któraś z was przyjmowała globulki dopochwowe, które pomagają wyrównać florę bakteryjną - chyba chodzi o pałeczki kwasu mlekowego ... szczególnie po leczeniu antybiotykiem .... qrde martwi mnie ten paciorkowiec - kto by pomyślał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×