Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yreyreyergggsdgsd

on 39 lat ja 19- wpierw bzykałąm sie z nim za kasę.....

Polecane posty

Gość fkiydcjkdcki
jesli sobie takie stroje wymysla tomoim zdaniem powinien Ci na nie dawac kase lub sam kupic i delikatnie mu to zasugeruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
KOchanie szukalam bielizny na dzisiejsze spotkanie i kompletnie nie wiedzialam co Ci sie spodoba. Wiec moze na nastepne to Ty cos przywieziesz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
a ja fryzjer co dwa miesiace 150zl solarium ok.50zl miesiecznie tipsy 50zl bielizna ok.400zl.(ponczochy nie sa drogie ok 20zl ale na gora 2 razy starczaja) szpilki typu hig hills (jakos tak sie pisze)tez ok. 300zl no.. kurfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
strasznie glupio mi tak powiedziec a moze jeszcze subtelniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
to Ty w sumie dokladasz do tego interesu... nie oplaca sie;) no chyba, ze za wszelka cene chcesz go miec przy sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
to powiedz, ze moglby pomoc wybrac Ci cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
dokladnie ja musze szukac ... masz racje dokladam do interesu. Postawie mu sie. Trudno. Najwyzej mnie wyjebie. Laski bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
miec mogę ale nie muszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
no szukaj:P albo masz racje, postaw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
a Twoj ile ma latek? :) moj jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
35,ja tez 19;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taniej dziw.ki autorki
Jak juz sie sprzedajesz to przyjamniej , wiecej kasy powinnas zarzadac a nie takie marne grosze:D:D haha za msc spotkan srednio po 2 w tyg .Powinnas brac minimum 4 tys do reki + prezenty ahha ale ty naiwna i tania dziw.ka jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez jestem cieekawa
przeciez to jest najzwyklejszy sponsoring.... a wy wolicie nic nie robic i łatwo żyć, jak padalce zerowac na wszystkich... a nawet do psa można się przyzwyczaic :o jakbyście były kochankami ok, zdarza się, ale wy jesteście prostytutkami, tylko nie stoicie na ulicy... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taniej dziw.ki autorki
OOoo i temat skonczony!A szkoda, poczytałabym jeszcze te mądrości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
Po 1. Zajmijcie się sobą i swoim życiem:P Po 2. Sprawia Wam przyjemnoś jechanie po nas? Bo mnie akurat nie rusza. NIe obchodzi mnie życie innych i nie obchodzi mnie to, że komuś się nie podoba moje. Po 3. Jakie żerowanie na wszystkich? Ja nie stoje w kolejce do opieki po pieniążki z podatków, bo nie chce mi się nic robic. Studiuję i mam taki kaprys, a że ten Pan też ma taki kaprys to mamy układ. I nic nikomu do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem ze chca dorobic
ale jak laska pisze, ze daje wlasciwie za ciuchy to jest zenada albo to prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
jejku.. chce dawac za ciuchy? to niech daje! przestańcie się ludzi wtrącac w życie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem ze chca dorobic
ale kto tu sie wtraca. to forum jest publiczne wiec kazdy moze komentowac. jesli sie juz sprzedaje to powinna sie chociaz cenic, z nie tak za ciuchy. a co mowicie mamie kiedy pyta gdzie mieszkacie, albo skad macie nowe, drogie szpilki? wola nie wiedziec co robicie w wielkim miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam coś od siebie a
mianowicie dziewczyny nie dajcie się tym krytykom!!!!! 10 lat temu też miałam taka sytuację, skończyło się jak w filmie "Pretty Woman", jestesmy razem 9 lat, moja przeszłość poszła w zapomnienie, a krytykować każdy będzie, więc najlepiej zachować takie wspomnienia dla siebie. Ja Was nie krytykuję, Wasze życie Wasza sprawa. Wiem jak to jest, czasami się wyło z rozpaczy w poduszkę, ale trzeba werzyć że kiedyś wyjdzie słońce. Dla mnie wyszło i jestem szczęśliwa. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
wezme wiecej. Mialam za malo pewnosci siebie ale no coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
wyrażanie opinii a wtrącanie się to co innego. nie jestem z małęgo miasta, tylko w moim nie było kierunku takiego jak chciałam. także spokojnie nie zachłysnęłam się tym wielkim miastem:P moja mam wie gdzie mieszkam, bo mieszkam z koleżankami. jak już mówiłam nie chcę od niego mieszkania. pracowałam całe liceum i wakacje, więc mama wie, że mam też pieniądze odłożone... poza tym nie szaleje i nie kupuje szpilek za 600 zł, odkładam też sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaddmin
OK, jasne jej sprawa!Tylko,że dziewczyna nsapisała na forum czyli każdy może sie w tej sprawie wypowiedzieć.Także,musi umieć przyjąć krytykę!Jakby nie patrząc, skoro zdecydowała sie już na taki sposob dorabiania,powinna znać swoja cene.Jak na mój gust,dostaje za malo.To już dziewczynyw agencji dostają wiecej:) Swoją drogą, gdzie znalazłyscie tych sponsorów?!hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam coś od siebie a
Zyjemy w państwie bardzo pruderyjnym i pewnie jeszcze tak długo będzie. Dziwne jest tylko nastawienie społeczeństwa, dziewczyna robiąca takie rzeczy jest beeee a facet który korzysta to co niby Swięty?????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
mam w dupie opinnie innych.... a jedzcie se po mnie po mnie to spywa. Nie kradne, nie jestem nierobem. Mam sexi kase - i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam coś od siebie a
No właśnie, trochę mało się cenicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
znalazl on mnie- na eamore.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzala
Dziewczyny!Nie nam oceniac wasze postepowanie,Wazse zycie ,Wasze wybory Na milosc boska dziewczyno sponsor to sponsor moze Was laczyc przjazn ale ja mam wrazenie ze ten gosc po prostu szuka naiwnej ktora mu bedzie dawac prawie za darmo i bez zbednych klopotow.Otworz oczy!!!Gosc chce seksu i wymyslych ciuszkow niech placi W agencji by musial wiecej wydac wiec mu sie ten interes oplaca.Chcesz dawac to dawaj ale bierz za to przyzwoita kase.Chcialas biedulko dorobic a dajesz prawie za darmo.Szkoda mi Cie ze jeszcze taka naiwna jestes.Nie daj sie wiecej tak robic i zazadaj od niego wiecej kasy albo znajdz porzadnego sponsora ktory nie bedzie skapil!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
w agencji? nie bawi mnie to, nie wyobrażam sobie sypiania z 20 mężczyznami dziennie... wiem, wiem teraz każdy powie, że i tak jestem dziwką... ale ja sypiam tylko z nim i tak mi dobrze. ja nie napisałam ile dostaje więc nie wypowiadaj się w liczbie mnogiej;) a ja swojego poznałam w pracy, takiej normalnej, żeby zaraz nie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam coś od siebie a
Nie wierze tylko że to po Tobie spływa, chyba że jesteś cyborgiem bez żadnych uczuć. Jak już pisałam wiem jak to jest, wtedy nie było takiego forum na którym można by było si wygadac. moja historia skończyła się na kilku spotkaniach z psychologiem, tylko Wam się wydaje że wszystko jest ok, a w głębi duszy jest dużo gorzej. Za pare lat sama przyznasz mi racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
ja np.malo cichow kupuje... prawie wogole. Mam z 3 zakiety, z 3 swetry na wyjscie i z 4 pary dzinsow. 2 pary kozakow i tyle.Nie potrzeba mi wiecej. Nie czuje tajkiej potrzeby. Lubie only bielizne kupowac. Ale boje sie,ze wyrzuci mnie. Kurcze mam za male poczucie wlasnej wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×