Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yreyreyergggsdgsd

on 39 lat ja 19- wpierw bzykałąm sie z nim za kasę.....

Polecane posty

bycie gowniara i nie posadanie mozgu sklania do tego ze idea szybkich pieniedzy jest lepsza. Moze zrob tak sprzedaj nerke, okradnij kogos, diluj prochami. pomydlow jest wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
nie chce nikogo okradac, a sprzedawanie narkotykow oznacza narazenie zycia nabywcy. W moim mniemaniu nikogo nie narazam na niebezpieczenstwo. Dlatego ide to sciezka. i jak sie nie podoba to trudno. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz dziewczyno ze staram sie byc mily. uwierz ze z kazdym zdaniem sama sie pograzasz. Zrob tak. Zapisz sobie wszystkie Twoje zdania w notatniku. Za kilka lat/miesiecy, sobie poczytaj. Wtedy powiesz... ale ja bylam glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
RTL moze o taka moze nie nie wiem co bedzie za pare lat, nie wiem na jakim etapie mojego zycia bede. Chcialabym przez przyszle walkacje pojechac np.do wa-wy i tam spedzic z dwa miesiace i tak jak moje kol. przywiezc troche szmalu i zaoszczedzic. Kol.Przez 2 mc.zaoszczedzila pracujac codziennie 20tys. dla mnie to olbrzymia kwota. Oszczedzajac po troszku chcialbym oszczedzic sobie przez te 5 lat studiow na mieszkanie a nie cale zycie na kredycie jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie do Warszawy!Nie zbliżaj sie kurrwo do mojego miasta.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
planuje to robic przez stuudia a potem zatrudnic sie w normalnej pracy. Przeciez kretynie nie bede tak cale zycie pracowac. Robie to na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie to możesz stąd wypierrdalać, bo twoja obecnośc uwłacza kobietom. Idz lepiej otworz japę i przyjmij shota na twarz za 500 zł sprzedajna dziffko.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
pozdro600 i ten drugi z beznadziejnym nikiem- forum jest publiczne. Chce to bede siedziec. I tyle jełopy. Jak wam przeszkadza to nie wchodzic na ten topik :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale powiedz nam - jak sie czujesz będąc kurrwą? Fajnie?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
tak. Mam pieniadze, fajny sex z fajnym facetem. Rewelacyjnie :) bardzo to lubie . Zatkało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
mow co chcesz po mnie to spływa :) smieszni jestescie z ta swoja nienawiscia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie nienawiść tylko szczera prawda :) kiedyś jakiś miły facet będzie mieszkał z koorvą pod jednym dachem i nie będzie nic o tym wiedział. Współczuję mu... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
nawazjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam mieszkanie, wykształcenie i sex z fajnym facetem i też nie doszłam do tego doopą:D Nie licytuj sie ze mna dalej.😴.P:S Lotni umysłem ludzie idą na studia dzienne, panstwowe i nie muszą na nie zarabiać popuszczaniem szpary, ale cwiercinteligencie...no tak, to co innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
hahha alez ja studiuję dziennie. :) gdzie wyczytalas,ze tak nie jest? :) hahha czytac nie umiesz ze zrozumieniem :*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
przeczytaj topik od poczatku a nie blaznij sie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodzio
Kurwy bez wykrztałcenia...a nie jedna tam cos robi do cosinusa pewnie chodzi..... zajebiscie po prostu...dupą kolegów zdobywasz? Tylko wypierdalaj od Wawy niechce by mi tu chłopaki kiłe złapali od ciebie i twoich kolerzanek....jezu a fuuuuuuuuuuuuuuj ciekawe jak masz rozepchaną? wiadro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie....po proatu nie czytam dokladnie dziffkarskich wypocin;)Szkoda czasu na Ciebie...Ty do konca zycia nie zrozumiesz, dlaczego takie jak Ty są nieakceptowane przez wiekszość spoleczenstwa...żal:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
badam sie regularnie. jestem zdrowa i buziaki dla was :* hahhah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
"...twoich kolerzanek..." o boze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże--> ateistka jak sądze :classic_cool:, albo politeistka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
najsmieszniejsze jest to, ze ludzie co mnie wyzywaja to sami robia bledy i maja na tyle ciasny umysl,ze nie potrafią zrozumiec, ze dziwka moze studiowac dziennie, nie robic bledów ortograficznych, miec plany na przyszlosc i byc zdrowa:) ciasnota umyslu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
rozumiesz co to znaczy politeistka? czy nie za bardzo? w naszych czasach w zadnej europejskiej religii nie ma wielobóstwa wiec jak moge nia byc? naprawde to swiadczy o ciaśnocie pogladaów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że przynajmniej przyznajesz sie do bycia dziffką, a nie na ten przyklad pania do towarzystwa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziffki---> naprawde nie zaczaiłaś mojego postu widze.....:D Mam wyjaśnić, czy sama załapiesz....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×