Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yreyreyergggsdgsd

on 39 lat ja 19- wpierw bzykałąm sie z nim za kasę.....

Polecane posty

Gość yreyreyergggsdgsd
tak tak a teraz idzcie do kosciolka :) zapominajac o wyzwiskach "dobrzy, prawi ludzie" ja spadam - do klienta :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodzio
Dobra moze popełniamy błędy ale przynajmniej nie dajemy dupy typom po 60 jestescie jednym słowem dziwkami i nic to nie zmieni szkoda ze póxniej płace za takie dziwki jak ty bo wam sie pracowac nie chce tylko najlepiej dupy dać i po sprawie zebys sie nie zblizała do warszawy zdziro bo my tu kurw nie potrzebujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodzio
jezu i czym tu ci zazdroscić rozepchana szmato? chodzący worek na sperme fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj zebys nigdy faceta nie miała dziwko tylko niech cie rypaja w dupe ostro do koncza zycia z Hivem i do kościoła nie wchodz bo cie ksiądz nawet przeleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po...balo Was
A kim wy jestescie, zeby oceniac te dziewczyny? Zachowujecie sie jak faryzeusze z Ewangelii. Lodzio - w Warszawie kurew i tak jest juz bez liku, wiec nie rozumiem, jaka to roznica jedna mniej lub wiecej. Prawda jest taka, ze jesli natura dala tym dziewczynom ladna figure, a w dodatku spryt i inteligencje, dlaczego maja tego nie wykorzystac? Nie robia nikomu krzywdy (z wyjatkiem zon tych facetow oczywiscie, ale znacznie wieksza krzywde robia tym zonom sami faceci), ucza sie i zdobywaja pieniadze na nauke. I to jest godne podziwu. Uwazam to za 100 razy lepsze rozwiazanie niz dawac sie wykorzystywac np. w McDonaldzie i caly dzien smierdziec przepalonym tluszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oraz.....
Godne podziwu jest, jak ktoś zapieprza w Mc donaldzie, żeby mieć na studia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewykształcona
Skoro tak się tu licytujecie, to i ja swoje dorzucę. Nie mam ekstra wykształcenia (średnie tylko), nie mam zbyt wiele kasy (tyle że starcza na życie), nie mam nawet własnościowego mieszkania (tylko spółdzielcze, lokatorskie). I pomimo to mam super seks z super przystojniakiem (moim mężem), kiedy tylko zechcę i to nie dlatego, że mi płaci i wymaga tylko z miłości. Święta nie byłam i powodzenie miałam naprawdę spore, ale nigdy nie przyszło mi do głowy aby na d... zarabiać. No i co? Zatkało? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chórem proszę państwa chórem
Po...balo Was jesteśmy głosem społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem znowu na kaffe i na tym topicu bo chcialem porozmaiwac z jakas prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
RTL prostytutki nie grzeją tyłka w domu/nie obijają w pracy tylko się uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po...balo Was
RTL, mysle ze zeby rozmawiac, to jeszcze trzeba potrafic to robic. Propozycja, zeby dziewczyna sprzedala nerke jest ponizej wszelkiego poziomu dyskusji. Sorry, ale wedlug mnie studentki korzystajace ze sponsoringu nie sa dziwkami, ale raczej karierowiczkami, dazacymi do celu bez hamulcow moralnych. Wiele z nich po ukonczeniu studiow i znalezieniu dobrze platnej pracy zostaje dobrymi, w pelni samodzielnymi zonami i matkami. Dla mnie sponsoring podczas studiow jest czyms o wiele mniej godnym potepienia niz robienie kariery za pomoca dupy w pozniejszym zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udeż w stół nożyce się odezwą
Po...balo Was ---> Czy Ty też jesteś taką sponsorowaną "karierowiczką"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
Po...balo Was no coś Ty... Przecież jedynym sposobem na życie jest taki jakim żyje RTL. Chyba musi by wyjątkowo święty, że po innych tak jedzie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po...balo Was baba która doopą zarabia to dziffka. Nie ważne na co zarabia. Ważne że doopą. Tak jak facet który jeździ tirem to kierowca tak baba która zarabia doopą to dziffka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udeż w stół nożyce się odezwą
Święte słowa, Maniek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
Nie obchodzi mnie jak mnie nazwiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karierowiczka, buahahahaha:DDobre und motzne. A mężczyzna to kobieta z kutassem, tak?:DO q-rna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kumpela studiowala dziennie Chemię na UW i dorabiala wieczorami na pół etatu w biurze. Była zarobiona po łokcie, bo studia w chooy ciężkie i jeszcze praca, ale doopy nie dawała byle brudasowi z hajsem. To pewnie godne potepienia wg osobniczki Pojeebało Was?:DLaska przegrala z kretesem, tak?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
Jakoś też nie daję dupy brudasowi. No ale ok. Przecież wg Was takie dziewczyny to dziwki a faceci to obleśne brudasy po 60. Zdziwilibyście się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziffki to dziffki i tyle dzielą się na dziffki drogie i tanie na cichodajki takie jak ty albo pracujące w burdelach czy na ulicy W każdym razie zawód ten sam - dziffka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwrócę pokarm
autorko-załozycielko! jesteś prostytutką. czy tego chcesz, czy nie. jesteś nią. do końca życia będziesz miała wyrzuty sumienia. współczuję twojej przyszłej rodzinie - jesli ją założysz. zmarnowałaś życie jedną decyzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po...balo Was
"Baba, ktora zarabia dupa to dziwka..." No to zajebiste odkrycie!!!. W Wikipedii jest jeszcze kilka innych okreslen, jak prostytutka, czy kurwa. I co z tego? Nigdzie nie jest powiedziane, ze kurwa nie jest czlowiekiem. Pilot samolotu to tez w sumie kierowca, a jednak jest roznica miedzy nim a kierowca PKSu z Koziej Wolki do Pacanowa. To co najbardziej wnerwia w waszych komenterzach to pogarda i kompletny brak szacunku dla drugiej osoby. Super, jestescie zajebiscie lepsze od fkiydcjkdcki, bo nigdy nie oddalyscie sie za pieniadze. Ciekawe, czy na zadnej randce po ktorej wyladowalyscie z facetem w lozku nie pozwolilyscie sobie kupic drinka, ewentualnie same zaplacilyscie za taksowke do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
Moje życie. Nie musisz się nim tak ekscytowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilot to pilot i z kierowcą ma goowno wspólnego :D już nie naginaj:D Jaki brak szacunku? Dziffki są były i będą. Tylko niektóre nie potrafią sie przed sobą przyznać że są dziffkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po...balo Was
A moze to Ty nie potrafisz sie przyznac, ze po prostu nie stac Cie na taka fajna dziwke jak yreyreyergggsdgsd, czy fkiydcjkdcki? (Szczerze mowiac nie wiem, czy sa one fajne czy nie, ale jak na razie znacznie was przewyzszaja poziomem dyskusji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po...balo Was
I jeszcze odnosnie nazewnictwa - to tylko kwestia intencji. Ktos, kto ma zle intencje spokojnie zobaczy w pilocie Wizzara kierowce autobusu, tak samo jak w studentce dorabiajacej dupa do stypendium spokojnie mozna zobaczyc kurwe. Na szczescie nie mam tego dylematu, ale gdybym byl ladna dziewczyna po maturze majaca do wyboru studia i sponsoring, albo skonczenie gdzies za lada i gnicie do konca zycia w moim malym miasteczku, w ogole bym sie zastanawial, co wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
Potrafię się przyznac. I nie czuję się przez to ani gorsza ani lepsza. Taki układ wybrałam i nie muszę się nikomu z tego tłumaczyc! I nie traktuje tego jako sposobu na zarabianie pieniędzy przez całe życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagfdgsd
Dziewczyny, ja nie rozumiem, czemu macie skrupuły. Dajecie tyłka za pieniądze i jeszcze do tego dokładacie???!!!! Delikatnie i ostrożnie żeby nie urazić to sie sprawy załatwia w normalnym związku, a nie w sytuacji kiedy sprzedajecie swoje ciała. Wy nawet nie jesteście tanie. Kuuurwicie sie za darmo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×