Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yreyreyergggsdgsd

on 39 lat ja 19- wpierw bzykałąm sie z nim za kasę.....

Polecane posty

Gość Timads
www.tnij.org/ostre-laski-nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja pisze, że mam kase?:classic_cool:.Nie...nie mam jej za dużo, dlatego tak zazdroszcze tym nastoletnim kurrewkom puszczającycm sie ze starymi chłopaki za torebke z Zary;)Ja sie ubieram w Orsay, Reserved, H&M itp....tak, tak....tylko na tyle mnie stać. Nie mniej jednak wystarczyły mi dwa ciuchy z Zary i jedna z TopShop, żeby stwierdzić, że wydawanie tyle (w moim przypadku cieżko zarobionej kasy) na taki gówniany towar to snobizm w czystej postaci.To tyle, jesli chodzi o ciuchy. Na temat topiku juz sie wypowiedziałam wystarczająco dobitnie.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co fajnie tak sylwia88
do pozdro600 nie wciskaj kitów ze nie spedzasz calych godzin czytajac topiki na kafeteri... Wystarczy kliknąć na twój nick i...? oooo 14481 postow.... dobre hehehehehe:D Łatwo jest poniżać i jeździć po ludziach (obojetnie czy robią dobrze czy też źle!!! -nieistotne). Tak wiem wiem to jest forum i każdy ma prawo do swojej opini... Ale nikt nie daje Ci prawa do obrażana innych ludzi. Wiadomo wirtualnie jest łatwo a w rzeczywistości byś słowa nie powiedziała. To jak obrażasz te dziewczyny wskazuje tylko na to że im zazdrościsz. Ja osobiście nie pochwalam tego typu "pracy" ale też i nie potepiam. A ten twój jad musi sie skąś brać chyba... co? SAMA NAPISAŁAŚ O SOBIE:Glupia, pusta, tepa, okropna, wulgarna, próżna, przemądrzała, wyniosła, żałosna, brzydka, nudna itd itp Znak firmowy - wiadomo, kawalki sera feta z Lidla w charakterze licówek dentystycznych... W sumie gdybym miała takie cech to chyba też bym pluła jadem na wszystkich... Tak jak napisałaś żałosna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poje*any pasztet
pozdro600 wyp***** już z tej kafeterii bo ludziom humor psujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobreeeeeeeeeeeeeeee
jak pozdo600 wiecej sie nie odezwie to dobry znak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
kurcze wracam na ten topik(bylam z moim sponsorem na wyjezdzie do poznania jego sluzbowym) a tu rozmowa o pozdro600. Moze tak jak ktos wczesniej zasugerowal wrocimy do tematu sponsoringu? ja jestem ciekawa innych opini dalej na ten teamt. Moze innych dziewczyn ktore tez sie tym trudna? Serdecznie pozdrawiam :*************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
"...dwa ciuchy z Zary i jedna z TopShop.." nie jestem czesta klientka tych sklepw ale o ile sie orientuje Top Shop nie jest tak drogi... jest drozszy niz np. H&M (nie lubie tego sklepu :P) ale tanszy od innych sklepow z wyzszej polki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki:) to chyba nie jest juz sponsoring, facet wyraznie sie w Tobie zakochal, zbabral cie do Poznania jego sluzbowym i w ogole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a\'propos ciuchow z wyzszej polki i cennika uslug:) czy przykladowo zamiast torebki z Zary za 600 mozesz zazadac jakiegos innego towaru "luksusowego"?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
Agnieszko nie umiem poprosic go o cos bezposrednio. Mimo wszystko glupio mi tak jakos... nie wiem dlaczego. Ostatnio kupil mi sliczny fonik :) sliczną Motorolkę bo stary fonik (tez motorolka) sie zepsuł. Czuję,że sie przywiazal... ale facet nigdy nie zakocha sie taki jak on w prostytutce. Ostatnio jak gadalismy o uczuciach i zapytal sie czy kocham swojego chlopaka a ja potwierdzilam,ze cos do mojego czuje to on powiedzial "jestem skurwysynem ale ja moja zone bardzo kocham". Jest wiec zakochany w swojej zonie ale sex woli ze mna:) no i mamy wspolne zainteresowania. Lubimy razem czas spedzac i tylko tyle. Tak mi sie jak na dzien dzisiejszy wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna to jakis melodramat sie robi u Ciebie:O nie myslalam, ze masz chlopaka...czy on wie skad masz nowy fonik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co twoj chlopak robi w czasie kiedy Ty realizujesz ze swoim sponsorem wspolne zainteresowania? JA mam chlopaka i bardzo trudno mi by bylo sie z kims innym spotykac regularnie...:O jak sobie z tym radzisz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
no wiec Agnieszko moj chlopak poznal mnie w ten sposob ale wybuchlo miedzy nami uczucie. jest mi bliski ale nie planuje z nim zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko jestes bardzo sentymentalna:) "nie odchodz ode mnie nie mam nic nic, nic, jesli nie mam ciebie" chyba nie nadajesz sie do sponsoringu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
sentymentalna? hmm nie wydaje mi sie. Dlaczego tak sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze przez te piosenke:) ale nie tylko, skoro zgodzilas sie na uklad sponsorowany, dlaczego Ci jest glupio prosic o cokolwiek?? on CI placi i wymaga, Ty tez powinnas wymagac:classic_cool: zeby nie bylo, nigdy nie bylam w takim ukladzie, ale gdybym byla to w mysl powiedzenia(na potrzeby tematu troche je zmodyfikowalam) :classic_cool: jak kochac to ksiecia jak krasc to miliony jak sie sprzedawac to za najwyzsza cene omijalabym sklepy typu Zara szerokim lukiem;) cos za cos, a nie cos za gowno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
\'Ale nikt nie daje Ci prawa do obrażana innych ludzi.\'Odkąd nazywanie rzeczy po imieniu (kurrwy-kurrwą) jest obrażaniem?:D. Posunę sie dalej w moim toku rozumowania - kurrwa-cichodajka to jeden z gorszych mętów społecznych. Tak, tak:D A teraz możecie sie pluć dalej.... Nawet któraś widze miała nadzieje, że zamkne sie w sobie i odejde z kafeterii:D. Rozczarowanie?:DPozdro600 zawsze wraca jak bumerang, jestem jak Titanic :classic_cool:. W koncu nie mam wlasnego zycia, wiec gdzie niby mialabym odejść?:D No gdzie szczurki?:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssiiiiijcie
Pozdro600 zawsze wraca jak bumerang, jestem jak Titanic . Titanic jednak zatonal debilko. Nie lubia Cie tu nie widzisz? wypierdalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
Wiem Agnieszko i zgadzam sie z Toba. Ale mimo wszystko paradoksem jest,ze mam taka nature,ze wciaz glupio mi prosic o cos. Nie umiem tak. Chciaz wiem,ze powinnam. Ostatnio wogole zaczelam mu sie stawiac i nie byc jego marionetka (juz widze efekty np. telefon) ale wciaz mam problemy z zaczeciem rozmowy na temat wiekszych doplat... Chyba inaczej to rozegram. Powiem mu (sklamie),ze poznalam kogos trzeciego i jest dobry w lozku (wciaz jest zazdrosny,ze nie jest najlepszy) i spelnia moje "oczekiwania finansowe". Powiem mu,ze poniewaz potrzebuje kasy,bede spotykac sie z tym trzecim przez co bede musiala mniej JEMU poswiecac czasu. Znam go. Wiem,ze tu moze sie zastanowic czy mnie nie traci. Wiem,ze uwielbia sex ze mna bo pozwalam mu na wiele. Lubie sex lesbijski, sez na dwabaty, sex w lateksowych ciuchach i moja uroda mu odpowiada. Mam bardzo niewinna uroda takiego aniołka a on lubi taki typ kobiecej aparycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko wlasnie dlatego napisalam, ze sie nie nadajesz do sponsoringu:) nie oceniam Cie, to Twoje zycie nie moje, ale czy chcesz jeszcze sie bardziej pograzyc usilujac wzbudzic zazdrosc u faceta, ktory kocha zone, a majac kase moze miec na boku takich panienek jak Ty na peczki? naprawde Ci tak zalezy na takim ukladzie, w ktorym jestes nikim?? sssijcieee chyba nie zrozumialas:O wytlumacze Ci \" jestem jak Titanic \" znaczy, ze byle gowno mnie nie zatopi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
aga ty nie rozumiesz ja nie chce zazdrosc w nim wzbudzic bo mi na nim zalezy lecz by wydusic z niego pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
wiem,ze nie znajdzie wielu takich dziewczyn i moge wykorzystac to,ze jest uzalezniony w pewnien sposob ode mnie. Widze to. Jestem mloda (wbrew pozorom malo jest dziewczyn w moim wieku w branzy), bardzo ladna, zgrabna, jestem inteligentna (studiuje dziennie) i moge sie zgodzic na kazda niemalze (bo sama mam podobna) sexualną fantazję. Jego kreci sex grupowy. Mnie też. Jestem w stanie zgodzic sie na dwoch mezczyzn w lozku , ktora inna dziewietnastolatka o takiej aparycji jak ja jest w stanie to zrobic? poza tym on jest niezwykle madry. Oboje lubujemy sie w tych samych dziedzinach zainteresowan wiec oprocz ciekawego sexu zapewniam mu rozrywkę. Wiem,ze trudno bylo by mu znalezc kogos na moje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×