Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yreyreyergggsdgsd

on 39 lat ja 19- wpierw bzykałąm sie z nim za kasę.....

Polecane posty

Gość Po...balo Was
maniek ---> na moja dupe na pewno Cie nie stac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
dagfdgsd nie mów w liczbie mnogiej;) ja nie dokładam nic, na to bym się nie zgodziła. ja na tym dobrze wychodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
nie kazdego, bo nie kazdy ma na nia pieniadze. nie jest tania. poza tym spotykam sie z jednym facetem, mily, kulturalny i przystojny. gdybym nie miala z tego przyjemności i pieniędzy to bym tego nie robiła. proste. i nie traktuje tego jako zajęcia na załe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po...balo Was
do po cos tam kurwa ---> widzisz, nigdy nie zdarzylo mi sie pracowac w tym zawodzie, nie mam zwiazanych z nim doswiadczen, mysle jednak za jest pewna cena, od ktorej moglibysmy zaczac negocjacje odnosnie mojej dupy. Jak jednak mowie, ta cena istnieje w teorii, bo w praktycie nie wyplacilbys sie do konca zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
Wiecie co ta dyskusja nie ma w ogole sensu-bo z tego co od wczoraj zauwazylam dziewczyna nie zmieni zdania i co najgorsze uwaza ze to co robi to nic zlego - i mysle ze moze to i dobrze bo dlaczego my mamy sie uczyc na swoich bledach a ona ma przejsc przez zycie uczac sie na cudzych?:)Tak jak juz wspomnialam ja i ktos jeszcze - za kilka lat bedzie tego bardzo zalowala ale coz sama sobie wybrala taka droge....Ja osobiscie nie przejmuje sie Twoim losem kolezanko-pilna studentko-panienko do towarzystwa....Twoje zycie Nam juz nic do tego - chcielismy Ci cos uswiadomoc bo jeszcze mialam nadzieje ze z racji swojego mlodego wieku nie wiesz co czynisz-nie oszukujmy sie 19 latka to jeszcze dziecko-to ze ma dowod?Heh tez mi cos:)Ale Ty jednak udowodnilas ze doskonale zdajesz sobie sprawe z tego co wyprawiasz wiec OK z mojej strony krzyzyk na droge:)Pozdrawiam serdecznie i zycze WIELU MAJTENYCH KLIENTOW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
dokładnie tak ale przez Ciebie złośc przemawia. nie potrzeba mi wielu kijentów, mam jednego i to mi wystarcza. tak samo jak nie potrzeba mi nawracania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po...balo Was
Kiedys na faceta wspierajacego finansowo biedne studentki mowiono "mecenas", teraz "sponsor", nazwa sie zmienila, ale samo zjawisko istnieje odkad osoby z nizszych warstw spolecznych uzyskaly dostep do studiow. I mysle, ze wbrew opinii wiekszosci z Was, formulowanej w formie tak zacieklych komentarzy, na swiecie istnieje duzo gorszych rzeczy niz ten sposob promocji wyksztalcenia. Dziewczyny, pozostaje mi Wam tylko zyczyc, abyscie sie pilnie uczyly i osiagnely Wasze cele, tak abyscie pozniej do konca zycia nie musialyby byc zdane na sponsora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
jeśli uznam, że nie chcę się już z nim spotykac to po prostu się nie spotkam. rodzice dają mi pieniądze na mieszkanie i utrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po...balo Was
Wybacz dziewczyno, ale kompletnie przestalem Cie rozumiec. W latach kiedy ja bylem studentem dziewczyny prostytuowaly sie, zeby moc oplacic stancje. Do glowy nie przyszloby im, zeby ponizac sie w ten sposob po to, zeby miec fajne ciuchy, czy poleciec na Malediwy. Jesli moge Ci cos poradzic, to jesli naprawde mozesz przestac sie z nim spotykac, zrob to, znajdz sobie fajnego, inteligentnego, mlodego chlopaka. Co z tego, ze zamiast na Kanary bedziecie na poczatku co najwyzej jezdzic do tatrzanskich schronisk? Pieniadze jeszcze zarobisz, ale mlodosci za nie juz niestety nie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem dziewczyny
ja was laski rozumiem, ale co to jest 900 zl. za taki uklad ja dostaje 4 tys do reki, spotykam sie z nim 1- max 2 razy w tygodniu i na kazde spotkanie ma dla mnie nowa bielizne-od siebie. 900 zl to wychodzi....ale za jedno spotkanie, bo widujemy sie w hotelu. Nie bede pisac "szanujcie sie", bo to kompletnie nie pasuje. nie mamy szacuku do siebie. ale niech placa wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
Po...balo Was, bo ja byś czytał wszystko to byś zrozumiał... Pisałam już, że nie chcę z kimś byc, nie chcę się angażowac... Sposób w jaki się z nim spotykam uniemożliwia zaangażowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli masz na ubranie, masz na utrzymanie, a puszczasz sie dla torebki Louis Vitton?:o:o:oŻal. PEwnie twoja matka byłaby zachwycona, że tak córeczke wychowala, hehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało byc: masz na mieszkanie, masz na utrzymanie....😴.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole :D to ze sa mlode kurwy i stare bure psy to jest chyba od zarania ludzkosci :D boze...gdybym ja miala za meza takiego chuja to wygladalby jakby wpadl pod pociag albo jeszcze lepiej ;) dobrze ze moj ukochany nie jest taka kurwa ktora na widok suki ma namiot w spodniach :-O ale co tam ;) zyjcie se dziwki jak chcecie,tylko jak aidsa dostaniecie to nie przylazic do salonow tatuazy etc bo niewinni ludzie ucierpia za wasze swedzenie pizd i jak te szmaty z centralnego beda zdychac razem z wami-kurwami ;) a ten kto powiedzial ze ona to jakas miss etc niech sie pierdolnie w leb :-O zaden mlody jej nie chcial to sie znalazl stary,splesnialy chuj i jest jej sponsorem bo na stale z taka kurwa byc nie chce ;) posluchajcie sobie piosenki "blachary" takiego hip hopowego wykonawcy ktorego pseudo nie pamietam niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha jak czytam te wypociny to az mnie zoladek boli ze smiechu :D pisza o tym tak spokojnie...a hiv?:D droga kurwo,gdy bedziesz zdychac na aidsa to zaden sponsor zahiviony ani zadne pieniadze ci nie pomoga ;) gdy dostaniesz kile tez nie.nie rozumiem co takimi kurwami kieruje,ale to proste ,po prostu taka jest natura tych kurw ze kurwami sa hehe:D tak samo tych ich pieskow ,urodzili sie kurwiarzami i kurwiarzami zdechna :D zal mi tylko ich zon jak sa normalne;)tacy kurwiarze powinni na takie kurwy natrafiac,wtedy bedzie sprawiedliwie;) pies dostanie suke czyt,kurwiarz dostanie kurwe:)pies bedzie latal na kurwy a kurwa bedzie sie kurwic :) boze...nienawidze takich ludzi,co z psem sie na mozg zamienili,powinni was na Paluchu zamknac ,tam wasze miejsce suki i ile psow!A na dodatek darmowe wyzywienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej kud
mialam 20 lat jak znalazłam sponsora 20 lat starszego. mialam wszystko: kosmetyki fryzjerów, zakupy w zarze itp. po 2 latach obciał mi o polowe kieszonkowe, za to posłam mnie na studia ( wybrałam sama), kursy jezykowe itp itd. teraz mam 30 lat, małżenstwem jestesmy od 3 lat i mamy sliczna roczną córeczkę. od zony odszedł :) happy end :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zara jest choojowa :classic_cool:Typowy sklep dla pseudo-bogackich, którym sie wydaje, że jak cos jest drogie to jest fajne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej kud
pozdro600 cos tam. niestety nie mialam przyjemnosci czytac twoich wczesniejszych postów, jeden mi starczył :) osobiscie do tej pory lubie zare, makalu. ceny sa odpowiednie do oferowanego towaru przeczytałam takze twoj opis o sobie. mam nadzieje, ze wiesz jakich ludzi cecha jest niskich lotów cynizm? na koniec: osobiscie wolałabym byc k*rwa z zawodu niz z charakteru :) pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pozdro600
od pol roku siedze na kafeterii ale sie nie odzywam. czytam wpisy bo tak luubię ale teraz sie odezwę ... ty jakims dzwnym, agresywnym czlowiekiem jestes. Zara - sklep o dobrej jakosci materialach. jak ktos ma kasęniech ja wydaje. Ty najwidoczniej nie masz wiec kupujj buty w CCC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pozdro600
ojej kud ---> a nie wypomnial ci nigdy przeszlosci? nie boisz sie z e znow młodke znajdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zara i dobra jakość materiałów to jak porównywać Diora z wymienionym przez ciebie CCC.....😴, ale spoko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pozdro600
hahha a co mialas kiedykolwiek z Diora? pasek z bazaru. Kazar, Aldo, Venezia to sklepy z wyzej polki moze nie jest to Chanel czy Prada ale jak na warunki finansowe klasy sredniej ok. Mam torebke Zary za 600zl i trzyma mi sie w idealnym stanie juz drugi sezon ciaglego urzytkowania. Zal mi ciebie. Cale dnie na kafe nie amsz z kim na miasto isc to sie nie orientujesz. Szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz, ile siedze na kafe?:classic_cool:SZOK!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssijcie
hahah zhjebana pozdro znow sie z kims kloci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pozdro600
bo zawsze jak czasem w pracy dla zabawy wejde na kafe widze Twoje wypociny. Nie masz zycia prywatnego? zenada. Strasznie glupie sa te Twoje wpisiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pozdro600
dobra spadam z kompa na kolacyjke a potem do mezusia a Ty zalosna zmijo kwitnij tutaj i spuszczaj swoj jad goryczy na innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dobrze trafiłam
wez sie nie kompromituj kobieto:P zamiast torebki slownik ortograficzny sobie kup:P uRZytkowania:D:D:D:D:D ps nosisz torebke z poprzedniego sezonu? :O ale wiocha🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po...balo Was
Pozdro cos tam ---> rzeczywiście niektóre Twoje komentarze (jak np. ten o Zarze, Ty pewnie kupujesz wszystko u Prady, ale wyobraź sobie, że niewiele 20 letnich dziewczyn może sobie pozwolić nawet na Zare) są poniżej wszelkiego poziomu krytyki. Oczywiście, zgadzam się z tym co piszesz, tylko że pisząc to w ten sposób na pewno nie zmienisz postępowania tych dziewczyn, przeciwnie, bo wezmą Cię za idiotkę. W ogóle wielka szkoda, że Ty, RTL i jeszcze kilku wielce cnotliwych zabiliście całkiem fajną dyskusję na temat technicznych warunków sponsoringu (stawki rynkowe, znajdowanie sponsora itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoldafuks
ludzie typu pozdro600: esencja braku własnego życia prywatnego. wczesniej pisze, ze ma wykształcenie , kase i sex z fajnym facetem:) poziom elokwencji: kazdy widzi, kasa? gdybym ja miala tyle kasy to nie siedzialabym na necie przez cale dnie, tylko szalała po sklepach, chodzila do kina, teatru knajpek; sex z fajnym facetem? rozumiem droga pozdro, ze chodzi o sex wirtualny? :) kwitujac: im bardziej jadowita jestes, cyniczna i złosliwa, tym bardziej ci wspolczuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×