Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yreyreyergggsdgsd

on 39 lat ja 19- wpierw bzykałąm sie z nim za kasę.....

Polecane posty

Gość a Twoj narzeczony wie
?? bo przeciez sypiasz z innym... pieniadze pieniedzmi ale:o kochacie sie z narzeczonym a sypiasz z innym.. szok... dziewczyno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam coś od siebie a
;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
w sumie macie racje... Do kolezanki powyzej : moze i tak. Pracuje tak rok moze to we mnie siedzi na razie nic nie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaddmin
dodam coś od siebie a Ile Twoim zdaniem powinny brac za takie spotkanie?Tzn jak mniej wiecej wyglada cennik w taklim układzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
->dodam coś od siebie a nie, nie spływa. tylko wiem, jak ma byc i tak jest. nie czekam na więcej. jest miło, szanujemy się, lubimy, mamy o czym rozmawiac, zawsze jest wesoło i mamy dobry sex. wiem, że on nie przyjdzie do mnie pewnego dnia z kwiatkami i nie wyzna mi miłości;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
wie bo tak mnie poznal. My lubimy zabawy grupowe np. i ,moze wyzwijcie mnie ale ja lubie miec np jego i kolezanke w lozku jakas. on troche krzywi sie na to ale jak moze mnie pouczac skoro sam jest takze sexualnie tak .. no wiecie? tez przeciez korzystal kiedys z moich uslug w charakterze klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam coś od siebie a
Ja na początku byłam zadowolona, nic mnie nie obchodziło, miałam wrażenie że świat jest u moich stóp, to przyszło pózniej, jakieś 1,5 roku po zakończeniu tej dziwnej historii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
ale kurcze czekajcie czekajcie ja z panem p.nie jestem na wylacznoscon wie,ze sypiam z innymi zreszta on tez z innymi sypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam coś od siebie a
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
a to inna para kaloszy, my mamy uklad na wylacznosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
ojojoj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
aha czyli eh jak juz to wiecie to zblaznie sie mowiac p.o tym? to cierpliwy facet az sie dziwie czasem,ze mnie nie kopnie bo ciagle klopoty mu sprawiam :P eh moze juz sie bulwersuje niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiydcjkdcki
Ty sie lepiej najpierw zastanow czy chcesz sponsora, narzeczonego czy milion klijentow;) dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
chce nazeczonego (mojego w.) i sponsora (moge zmienic z p.) kurcze eh :( wiem niekonkretna jestem ale pokracona ze mna dziewoja :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Jak wy to dziewczyy rozbicie ze poznajecie tych sponsorow. Ja jestem naprawde sliczna, mam dobre ciuchy samochod, lubie sex, A nikt nie chcial mnie nigdy sponsorowac. Czasem probuje sie jakos zakrecic kolo faceta ale on nic. Jak to wyszlo,ze zaczal sie u was sposoring? brakuje mi kasy teraz wyprzedaje sie ze wszystkiego przydaloby mi sie . Nie chodzi tylko o kase ale o drugiego czlowieka bo jestem taka samotna, chocby pogadac z kims. Moze malo wychodze i nie laze po klubach, ale nie potrafie sama! Jak to zrobic pomozcie jak poznac sponsora??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
eh stara dupa juz jestem 24 lata moze oni wola 19stki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
a chcesz staly uklad np.wejdz np.na eamore.com.pl ja tam mam ogloszenie i z tamtad znam wszystkich facetow. Jesli chcesz juz profesjolanie z wieloma panami najlepsza jest np. roksa.pl lub odloty.pl kup drugi tel i wez nowa karte sim miej dwa nr.dwa maile. :) i znajdziesz na pewno przez neta kogos. Nigdy nie wysylaj mu zdjecia z twarza. Najlepiej idz do fotografa i zrob se sesje taka sexi :) latwo jest znalezc sponsora ale fajnego sponsora to juz nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
aha "dziwka bez szkoły"? studiuje i to prezsizowy kierunek. Czytalam artytul kiedys bodajze w Wprost,ze wiekszosc prostytutek to studentki,. Jetsesmy inteligentne, ambitne hahha bez szkoly dziwki. zdziwilbys sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaoina
ten kraj zmusza nas do takiej 'pracy' . nie ma co się oszukiwac. w polsce liczą się układy i znajomości. nie ma żadnej pracy na poziomie dla studentów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
sluchaj nie oceniaj mnie. Tak- lubie kase. wrecz uwielbiam, lubie sex. Ale mam ambicje. Jestem jedna z najlepszych studentekk na roku, Lo skonczylam z wyroznieniem, chcoalabym osiagnac cos na polu zawodowych (nie o postytucje heh teraz mi chodzi). Trudno uwierzyc ludziom tak prostym jak budowa cepa jak ty,ze prostytutka nie musi byc glupia... :/ dziwne to jest. Ale jak chcesz- ok. Mysl tak. Twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
to jest tak- brzydka kOBIETA PRAWIE ZAWsze powie o ladnej ,ze jest glupia :D tak juz jest. Swiat nie jest czarno bialy. trzeba dostrzec szarości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
Kurcze nie osadzajmy wszystkich tak odrazu ale przyznam szczerze dziewczyny ze to chyba zajecie dla kogos z mocna psychika..Ja nie wyobrazam sobie siebie w takiej pracy bo zaraz mialabym WIELKIE wyrzuty sumienia i wypisane na twarzy co robie- i wydawalaby mi sie ze wszyscy wiedza czym sie zajmuje...tak sobie to wyobrazam wlasnie.Piszecie ze dostajcie 700zl, troche wiecej to nie lepiej za te kilka stowek pojsc do pracy?Znam wiele studentek z prawa , medycyny ktore dorabiaja wlasnie w NORMALNEJ pracy i zarabiaja nawet po 2 tys zl co wydaje mi sie ze jak dla 19 latki byloby wystarczajace prawda?Pomyslcie o sobie za kilka lat...o swojej przyszlej rodzinie...co bedzie jak sie kiedys wasze dzieci dowiedza ze mamam byla Pania do towarzytswa za kilkaset zlotych:(((Kurcze tak nie mozna= rozumiem ze latwy zarobek bo robicie co lubienie ale ile tak mozna?Partner sypia z toba i z jakimis innymi lalkami pierwszy krok do jakiejs choroby- a pozatym mysliscie ze to uklad na cale zycie?Potem powie WON i co?Do zwyklej pracy bedzie ciezko pojsc bo bedzie wspomnienie z przeszlosci latwa kasa za tylek a tu trzeba pracowac!I co najwazniejsze co pomysleli by wasi rodzice:(((Jezu az wlos sie jezy na glowie....a jak was zmusza sytuacja i uczycie sie na prestizowych kierunkach/dobrych uczelniach to jest cos takiego jak stypedniium , kredyt studencki mysle ze to godniejsze.I nie zaslaniajacie sie artykulem WPROST bo to zenada straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
Masz trudna sytuacje to kredyt socjalny - jestes najlepsza studentka na roku to stypendium naukowe i juz bys miala ok tysiaca zlotych plus praca normalna nazbieralo by sie ponad 2 tysiace i to chyba wiecej niz dostajesz od sponsora.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
A pozatym macie po 19 lat i co nie mozecie liczyc na pomoc rodzicow?Nie rozumiem tego zupelnie...sama mam corke ktora ma 6 lat i jak sobie pomysle ze za 13 lat miala by sie zachowywac tak jak wy teraz to az mi sie slabo robi - ale mysle ze to takze kwestia wychowania i wartosci- wy takoych nie posiadacie bo sie puszczacie za kilka stowek- zalosc- jak juz tak naprawde wam tak ciezko proponuje prace u siebie -SPRZATANIE- ale to chyba bardziej upokarzajace i uwlaczajace niz ruchanie na zawolanie prawda?;)))))Wybaczcie ale naprawde obrzydzienie bierze na sama mysl....no ale coz powodzenia zycze i spokoju ducha i szczesliwego zycia w przyszlosci-dzisiaj wydaje sie to wam ok- my sie mylimy ale pogadamy za kilkanascie lat:))Polecam sie przy rozwodach;)))Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoła i inteligencja
nie zawsze chodzą w parze. Znałam jedną bardzo uczoną a głupia jak but była. Wszyscy się z niej nabijali. Jednym słowem: szkolona a gamoń!!! A co do wyższych ambicji: też mi ambicja - zarabiać na d... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
podniose stawke. Nie jestem najlepsza ale jedna z najlepszych studentek wiec nie za bardzo orientuje sie czy moge starc sie o to stypedium... ale dziekuje za informacje:) tak tak.. zawsze debile mowia,ze wyksztalcenie i inteligencja nie idzie w parze. taka prawda jest,ze duzo latwiej jest znalezc czlowieka inteligentnego w towarzystwie lekarzy czy prawnikow a nie fryzjerek. Ot tak. I najezdzajcie sobie na mnie ile chcecie takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yreyreyergggsdgsd
moi rodzice nie sa w stanie mi tak bardzo pomoc. Matka jest b.chora (rak) a ojciec nie zarabia duzo. I wybaczcie ale woole dupskiem zarobic szybko i nie meczyc sie z biedą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×