Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ratunek

Pomocy! Nie moge sie wysikać

Polecane posty

Gość gość
moze wez ciepła kapiel? jak do jutra rana nic to do lekarza ew jakby byl jakis bol nerek,dołu brzucha ,cewki,goraczka to nie zwlekaj tylko na izbe przyjec jedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnei mialas jakas diete? bialkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś jak byłam mała, to nie mogłam się wysikać w lesie (a już bardzo mi się chciało). Jak po którejś nieudanej próbie dalej chodziłam krzyżując nogi, to siostry poczekały aż pójdę jeszcze raz i jedna mnie nagle złapała (tak jak się wysadza małe dziecko) a druga zaczęła strasznie łaskotać. I nagle trochę mi poleciało. Za chwilę jeszcze trochę, i wreszcie zaczęłam sikać. Po prostu się zsikałam od łaskotek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiemajonez
o my gosh ale ty jesteś biedny żal mi Cie lubie placki trololololo lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z robieniem siuku... :( Potrafię nie załatwiać się 12h... Mam tak tylko jak u kogoś jestem lub z kimś idę do toalety. Nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak mam. nie potrafię siusiać, jak wiem, że ktoś mnie słyszy. to jest straszne ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam kiedyś gorzej! Mi pękł pęcherz ;( pojechałam do szpitala . Po operacji dostałam cewnik. To takie dziwne uczucie jak ma się cewnik.Dostałam cewnik foleya bardzo mnie szczypała cewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en1
Też miałam dzisiaj ten problem. Właśnie wróciłam z cewnikowania. Jestem w ciąży (14 tc.). Okazało się, że macica jest bardzo tyłozgięta i tam zakleszczyła się cewka i zablokowała odpływ moczu. Lekarz wyprostował macicę, mam nadzieję, że to się już nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia23
niech cię ktoś zacznie strasznie łaskotać,a jak nic to radzę iść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie najlepiej udać się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzyni robienia siku
opowiem wam mojaa przygode byłam w londynie z klasa i mamy tam pokoje w hotelu i ja spie a koleżanki obok i tak rano sniadanie ubranko a tu poczułam ze chce sikac i ide do wc ciogne za klamke i o nie ktos zamkna wc ja trzymam i biegne do sis i pytam masz wc otwarte a sis tak ale kolejka a ja stoj ktos whodzi a ja sie pytam moge a on muwi na tył kolejki a ja zaczynam stekac i ktos whodzi i pytam moge a on a cco cie jest a ja nie wytrzymam a on ok a ja biegne sikam i muwie kurde papieru nie ma a on a czekaj zaraz ci podam a ja ok a on prosze ja o kurde ie mam majtek ale ok i zakładam spudnice i ide do pokoju pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli mialam dostac miesiaczke a sie wysikac nie umie to Co mode mi die spoznic czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość być może pomogłam
Naciskaj najmocniej jak tylko możeszna pęchesz siedząc na sedesie naciskaj tak mocno jak byś parła do porodu i sie może uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzja
Pomocy! Od 4 dni mam problem z oddawaniem moczu, strasznie boli mnie brzuch. Kiedy próbuje iść do toalety i zrobić siku to strasznie mocno zaczyna mnie uciekać pęcherz. Nie wiem czym jest to spowodowanie, ale nawet gdy się położę, usiąde to ból nie ustępuje. Nigdy nie miałam problemu z oddawaniem moczu. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy bardzo mi aie chce sikac od 3 godzin!!! Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poleam goraca kapiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Policja prewencji Katowice
Lubię cyce :) jestem typowym facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Policjaprewencjikatowice kwp
Zapomniałem. Z tymi objawami natychmiast do lekarza 1 kontaktu czyli rodzinnego on dalej was pokieruje. A jeśli jest to niemożliwe to na pogotowie ale mówić że teraz to sie stało nie że wczoraj czy kiedyś tam tylko teraz przed chwila bo nie przyjmą pozdrawiam serdecznie Policjaprewencjikatowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka19gość
Hej mam 34 lat noi mam problem bardzo mnie boli nerka noi do tego przez cały dzien nie odałam wogole moczu duzo pije wody z cytrynam niewiem co sie dzieje jestem osłabiona kręci mi się w głowie i do tego jeszcze robi mi się niedobże co mna robic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośjulkać
Do tego doszły bòle podbrzusza ktore schodza mi w pachwine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help

Pomocy!!

od piątku boli mnie kręgosłup już do takiego stanu ze cały piątek i sobotę leżałam w łóżku 

tu gdzie mam tyłek i cipke nie czuje nic od 24h nie mogę zrobić wgl siku, byłam dzisiaj u lekarza i dostałam syrop który nie pomaga, brzuch boli mnie coraz bardziej.

co robić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem tylko że mogę nie sikać cały dzień i też brzuch boli byłam w szpitalu dzisiaj bo rodzinny lekarz stwierdził że to może być wyrostek i pojawił się problem bo musiałam mocz oddać do badania może pół godziny minęło zanim udało się  trochę wysikać (mówiłam to lekarzowi) dali kroplówkę i w między czasie czekaliśmy na wyniki na szczęście okazało się że to nie to i jak zleciała kroplówka wypuścili mnie do domu i tam w końcu się udało mi normalnie wysikać ale też trochę czasu minęło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×