Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość desperatka ze zmarszczkami

ZMARSZCZKI MIMICZNE jak jez zlikwidować???

Polecane posty

Gość Elzbieta

Ja na wypełnaianie zmarszczek korzystam z zabiegu botoxu, daje bardzo dobre rezultaty i ładnie wygładza zmarszczki,a  przy tym jest bezpeiczny dla skóry. Zabieg daje naprawdę bardzo dobre rezultaty wypełnienia zmarszczek więc polecam jak najbardziej. Ja wykonywałam w klinice gabinetu Arte Clinic-Stomatologia i Medycyna Estetyczna w Gliwicach, polecam super gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Wykonałam zabieg z botoxu pod oczy i bardzo dobrze u mnie się sprawdził. Miałam drobne zmarszczki w kącikach oczu i po zabiegu zmarszczki od razu się spłyciły oraz skora jest napięta. Zabieg wykonałam w https://www.mttestetica.pl/ i bardzo jestem zadowolona z usługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extra

ja korzystam z super terapii kolagenem Doppelherz, wyposażonym w witaminy, naprawdę extra działa, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oli

Tak, ja tez z DH pije ten tonik i fajnie efekty widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina
Dnia 10.03.2019 o 15:41, Gość oli napisał:

Tak, ja tez z DH pije ten tonik i fajnie efekty widac

Aczy gdzies mozna o tym poczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojnika

 Niech ktokolwiek pozażywa 1-3 miesiące i powie, czy to bełkot. To jest hit nie bełkot. Ja biorę kolagen od doppelherz od sgrudnia i efekty zachwycają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZabujc

potwierdzam, wszyscy z problemami zmarszczek powinni zainteresować się tematem DH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honosobos43

poprawa cery niue musi być taka trudna, DH dobrze leczy też o tym słyszałem ale czy aż tak? potrzebuje więcej opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fankanama
Dnia 13.05.2019 o 12:42, Gość honosobos43 napisał:

poprawa cery niue musi być taka trudna, DH dobrze leczy też o tym słyszałem ale czy aż tak? potrzebuje więcej opinii

Tak, poczytaj sobie na ich stronie internetowej. U mnie to zaczęło działać niemalże natychmiastowo (2-4dni) super sprawa - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Na zmarszczki pod oczami polecam zabieg z botoxu. Ja robiłam i super wygładza zmarszczki i napręza skórę. Bardzo jestem zadowolona z kliniki Magnopere w Krakowie https://magnopere.pl/     gdzie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiciuBlanka
Dnia 20.05.2019 o 19:55, Gość Fankanama napisał:

Tak, poczytaj sobie na ich stronie internetowej. U mnie to zaczęło działać niemalże natychmiastowo (2-4dni) super sprawa - polecam!

u mnie zaczął działać po tygodniu, najwidoczniej u każdego inaczej działa ale przynajmniej daje efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swientoszka

Mnie wręcz odmłodziło po kilkutygodniowej kuracji picia kolagenu i stosowania kremów zawierających kolagen. Polecam produkty Doppel Herz – koleżanki w pracy mnie nie poznały po wakacjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Botox www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genius

Może krem firmy typu hada labo? mnie bardzo pomogl na pierwsze zmarszczki taki w czerwonym opakowaniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

Ja moje mimiczne zmarszczki robiłam w www.lenartowiczclinic.pl i jestem bardzo zadowolona z efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia89

Polecam Eskulap Medycyna Estetyczna bo tam potrafią zdziałać cuda;) Specjalnie jeżdżę na zabiegi z drugiego końca Łodzi do Pabianic bo mam sprawdzone miejsce. Jeżeli ktoś jest z okolic Łodzi to mogę polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia79

Ja korzystałamz  botoxu, efekt był super. Żałuję, że wcześniej sie na to nie zdecydowałam. Niestety od wczesnych lat już miałam zmarszczki mimiczne bardzo głębokie, gdybym wiedziała, że tak łatwo można się ich pozbyć, już dawno bym to zrobiła. A na botox chodze do dra Migały w Klinice Sfera, to naprawdę świetny lekarz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej kobitki, chciałm sie podzielić z wami moimi przemyśleniami. Mam juz 52 lata.. Wiecie, zmarszczki na czole, tu cos opada tam dobrze nie przylega ;D ha ha. Testowałam mnóstwo kremów i chodziłam na przeeeróżne zabiegi. Kremy wiadomo nie od dziś - tylko nawilżają bo mają za duże cząsteczki żeby przedostały się do naszej skóry, oczywiscie i tak na codzien je stosuje. Chodzenie co miesiąc do kosmetyczki etc. to duzo czasu mi zabierało i wiadomo pieniążków. Moja przyjaciółka też w moim wieku, ale ona buszuje ciągle po intenecie i jakieś nowinki sprawdza. 4 miesiące temu zamówiła sobie urządzenie do lifitngu twarzy, powiedziałam ze ja w takie urządząnka nie wierze, bo coś musi boleć zeby działało ;D. Ona jednak stosowała codzinnie około 10 min to urządzenie. Po miesiącu, ja byłam w szoku, nie wierzyłam, że takie efekty przyniosło jej tylko ten masaż ultradźwiękami... sama sobie zaraz kupiłam i teraz mija 5 tydzien z tym urządzeniem. Zmarszcz bardzo wyraźnie się "ukryły" he he. Worki pod oczami jakby wyparowały, skóra zliftingowała.. Ja wierze też w kanały energii... do tego też stosowałam to urządzenie i dało mi to co chciałam osiągnąć ;) nie jest to lokowanie produktu hi hi, chciałm tylko się z tym z Wami kochane podzielić, że warto, mi bardzo pomogło, pięknego dnia buziaki. alshop.pl/pl/p/Urzadzenie-liftingujace-AmeliaLine/76

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina SJ

najlepszym sposobem na zmarszczki są nie ukrywajmy - no zabiegi. najbardziej skuteczne i tyle 😉 Ja sama miałam wypełniane zmarszczki kwasem HA . W bardzo dobrym gabinecie. Lekarz zrobił to profesjonalnie, w dodatku używał tez specjalnych zestawów do higieny jak Custom Pack od Restylane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patiks

Ja zdecydowałam sobie delikatnie powiększyć  usta, ale mój lekarz polecił mi Restylen Kysse i na prawde daje to fajny wypełniający efekt.  Cieszę się ze trafiłam na taki fajny wypełniacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

walczę z tematem od jakiegoś czasu, przerobiłam już sporo cudów i wianków ale najlepsze efekty zauważyłam po medi lift 5d. jest alternatywa dla botoksu, bo wypełnia zmarszczki i zwiotczenia naszymi własnymi tkankami. także i trwale i naturalnie. bez efektu napompowania czy sztucznej maski. a co najważniejsze, teraz jak do kosmetyczki wyjść nie da rady, to możliwość stosowania w domu jest dla mnie jak zbawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×