Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość desperatka ze zmarszczkami

ZMARSZCZKI MIMICZNE jak jez zlikwidować???

Polecane posty

Gość carpee_08
Hej, kurcze 22 lata i już się ich nabawić.. nieciekawie. ale to właśnie prawda jak widać, że słońce postarza i przyspiesza powstawanie zmarszczek. Trzeba teraz działać, może spróbuj zabiegu z użyciem ciepła - accent your body. Ogólnie jest bardzo wygodny, bo szybko widać pierwsze efekty, bezbolesny, ujędrnia skórę, może być także na cellulit i inne problemy z jędrnością skóry. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zmarszczki mimiczne lekarze med. estetycznej polecają preparat Azzalure. Jest naprawdę świetny, powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za marszczenie. Ale jak zmarszczki są głębokie, to trzeba je wypełnić. Najlepiej kwasem hialuronowym - Restylane/Princess. Obydwa zabiegi są bezpieczne i krótkie, a efekty utrzymują się ok. pół roku. JEśli chcielibyście poczytac o różnicach między botoksem a kwasem hialuronowym, to Gabinet NEwU ma dobrze opracowaną stronkę: http://newu.pl/botox-vs-kwas-hialuronowy/ . W ogóle jeśli ktoś jest z Krakowa, to ich polecam, bo mają naprawdę dobrego i doświadczonego lekarza, który wykonuje te zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka**
witam ja raczej sie nie opalam bo mi tysiace piegów wychodzi na ciele wiec skóry zniszczonej opalaniem nie mam ostatnio byłam na wycieczce chodziłam 3 dni po sloncu bez okulatów słonecznych i tu raptem pelno zmiarszczek wokół oczu których wczesniej nie byłojestem załamana nie wiem co stosowac wiem ze to juz nie zniknie chodz bym nie wiem co robiła wszyscy mi mówią ze w moim wieku a mam 35lat mam prawo miec zmarszczki bo to ten wiek gdzie zaczynają intensywniej sie pojawiac ale mnie to strasznie denerwuje nie moge patrzec w lustro az sie nie chce wierzyc ze w ciągu trzech dni tyle zmarszczek sie narobiło chyba czas zakupic okulary sloneczne moze znacie jakis sposób chociaz minimalnego wygładzenia ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rakkat
A dlaczego nie spróbujecie retinoidów? Wystarczy systematycznie stosować np. Retin A i po kilku miesiącach pozbędziecie się zmarszczek pod oczami i brzydkich przebarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenonka1985
Azzalure to nic innego jak botoks po prostu :P Botoks, ktorego sie wszyscy boja, nie rozumiem dlaczego... Ja robilam na lwia zmarszczke. Moze i jestem mloda, ale mam silna mimike i niestety juz miedzy brwiami sie pojawiala mocna bruzda... Mozecie sie dziwic, ze w tak mlodym wieku sie zdecydowalam, ale powiem Wam, ze to tez profilaktyka - botoks poraza miesnie, ktore powodowaly powstawanie zmarszczki. Dzieki temu skora sie oducza tego odruchu i czolo bedzie dluzej gladkie. No i ze jeszcze mloda jestem nie musze co pol roku poki co powtarzac. Musze Wam tez powiedziec, że moja serdeczna przyjaciółka - Kasia Łebkowska (u niej robię zabiegi) mówi, że coraz więcej młodych kobiet ma zmarszczki.... Jednak współczesny tryb życia, zanieczyszczenia powietrza i żywności robią swoje... Dlatego staram się też żyć jak najbardziej eko... Mam nadzieję, że to zaprocentuje w przyszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolkisoon
no tak ale na zmarszczki mimiczne czyli te pod samym okiem ciężko coś zastosować. Jedyną metodą jaką znam to zabieg Eye-Sens , moja Pani lekarz zaproponowała mi ponieważ nie tylko likwiduje szybko zmarszczki wokół oczu ale również na powiekach a to rzadkość. Korzystam również z botoksu , jednak najlepiej na zmarszczki mimiczne działa Eye-Sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaja_go
No niestety słońce to wróg numer jeden naszej skóry. Musiałaś nieźle z mim przesadzić skoro w tak młodym wieku dorobiłaś się zmarszczek. Co można zrobić? Nie oszukujmy się, kremy i tzw. naturalnemetody nic nie pomogą. Takie rzeczy można d\stosować jedynie zapobiegawczo. Nie pozostało Ci nic inengo jak botoks, albo jakiś del;ikatny zabieg laserem frakcyjnym. moja lekarka dr Urszula brumer nie należy do lekarzy, którzy lubią zadziałać mocno, ona robi bardzo nieinwazyjne i delikatne zabiegi, ale sktuczne.Ja właśnie robiuła u niej i botoks i fraxel, ale w przeciweństwie do Ciebie zaczęłam wykonywać te zabiegi po trzydziestce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie ceny?
Powiedzcie mi, kochane, ile trzeba na takie zabiegi mieć kasy, jak botoks, kwas hialuronowy. itp. Wiem, że zależy od ilości zmarszczek, ale chodzi mi o przybliżenie cen. Osobiście powinnam "wygładzić" sobie "lwie" zmarszczki, nosowo-wargowe no i pod oczami. Będę wdzięczna za podpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaKasia
Na zmarszczki polecam krem z minerałami z Morza Martwego. Ageless Future Detoxifying Mask posiada nowoczesny kompleks „Seamax. Krem pozwala zahamować proces starzenia. Korzystanie wpływa również na wyrównanie kolorytu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitkala
A ja w żadnym wypadku młodym osobom nie polecam botoxu. Ludzie dajcie tej skórze pożyć. Jak zacznie się stosować botox w tak młodym wieku to co w wieku 60 lat. Najlepiej używać kwasu hialuronowego w kremach czy serum. nawilżać organizm poprzez łykanie tabletek. Mnie pomaga relastan z kwasem hialuronowym i witaminą E. Zmarszczki się wygładzają, skóra ujędrnia i doprawdy twarz wygląda na zdrową. Też chodziłam dużo do solarium i mam skórę mieszana więc pod oczami mam suchą i te zmarszczki od dawna są widoczne ale można je wygładzić, nie koniecznie się obstrzykując!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka ze zmarszczkami
cześć dziewczyny! to ja :p ależ się zdziwiłam jak zobaczyłam ten temat i po przeczytaniu kilku postów uświadomiłam sobie, że byłam jego autorką :) co do mojej historii ratowania twarzy to od czasu napisania pierwszego postu przerobiłam większość kremów przeciwzmarszczkowych pod oczy na rynku, ale ze średnim efektem. najlepiej pomagał vichy z retinolem. ale to nie on mnie uratował :) zrezygnowałam całkowicie z opalania twarzy. nawet latem nie ruszam się bez filtru 50. zaczęłam rozsądnie dobierać kosmetyki. używam tylko produktów do cery wrażliwej (niestety mam cerę naczynkową), używam do mycia wody termalnej, stosuje płyn micelarny do demakijażu, a do mycia twarzy żel hipoalergiczny. może banały, ale... do kremu dodaję olejek marchewkowy. czasem chodzę do kosmetyczki na oxybrajzę, czy mezoterapię bezigłową (dodam, że kosmetyczką i dermatolog, do których trafiłam już w czasach gdy nie opalałam twarzy stwierdziły, ze nie widać po mnie, że taką masakrę sobie zafundowałam i nie mam "starszej" cery niż wskazywałaby metryka). udało mi się uratować twarz! myślę, że główna zasługa tkwi właśnie w tym, że jej nie opalam. to jest zdumiewające kiedy porównuję zdjęcia, na których mam 20 i obecne, gdzie mam 27. różnica jest kolosalna. tam, gdzie jestem młodsza mam szarą, zmęczoną przesuszoną twarz, a teraz napiętą, promienną. żeby było zabawniej koleżanki pytają, co robię że mam taką cerę, a przy kupnie alkoholu proszą mnie o dowód ;] dodam, że byłam w pewnym momencie zdecydowana na botox, jednak z tym poczekam jeszcze kilka lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniaBoh
ja używam masek Beautyface szczególnie płatki pod oczy ze złotem fajnie działają...polecam wszystkim w promocji za 6,99 PLN efekt o dziwo widac juz po pierwszym działaniu można je kupic w sklepach albo na beautyface.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja Ci polecam Botox. Sama mam 24 lata i już praktycznie rok z niego korzystam - to chyba nie tylko zalezy od solarki czy tam słońca ale od uwarunkowań genetycznych;/ moja mama, babcia miały to samo. a solarium z umiarem to już swoją drogą. Efekty są fajne, ale raz na pół roku musisz ponowić zabieg - przynajmniej w moim przypadku tyle wystarczy. Ja korzystam z tego zabiegu w klinice na czerniakowskiej u Pani Grzesiak - nie pamiętam dokładnego adresu (no i wychodzę z założenia, że u doświadczonego lekarza bezpiecznej). Różne sytuacje się zdarzają;/ i często efekty mijają się z celem. a kremy chyba nie bardzo pomagają;/ z zabiegami pielęgnacyjnymi to samo - to pic na wodę. Kupe kasy za to płacisz a efekty są jakie sa... korzystałam też, także i tak wszystko sprowadziło mnie do botoxu i tak. W razie jakis pytan możesz pisać. A i nie ma się tez co martwić u to, ze nie można wychodzić do ludzi po zabiegu. ja na drugi dzien juz dobrze wyglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast wydawac tyke kasy na tabletki czy tez kapsułki z kolagenem lepiej jesc wieksze ilosci galaretek z owocami albo mięs i ryb w galarecie. Dodatkowo mozna kupic koncentrat kolagenowy w formie żelu na twarz i pod oczy, np. z Thalgo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy myslisz ze taka zwykła galaretka bedzie odpowiednia aby dostarczyć tyle kolagenu ? Ja tak nie uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja777
Ja słyszałam, że na zmarszczki bardzo dobrze działa Angel System - to taka nowa metoda u nas mało znana, ale podobno stosuje ją wiele gwiazd :) Podobno wystarczy 1 zabieg i zmarszczki znikają :) Któraś z Was może wie coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusia111
Ja byłam na zabiegu angel system, miałam okropne zmarszczki w okolicy ust. Od zabiegu minęło już pół roku i faktycznie zmarszczki są prawie niewidoczne. Ale moje były naprawdę głębokie. U kogoś kto ma płytsze prawdopodobnie znikną po 1 zabiegu, Ja planuję jeszcze powtórzyć zabieg za pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na mimike to tylko maskowatość twarzy,nie usmiechac sie nie marszczyc brwi ani czoła,nie mrozyc oczy,pełna maska na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast maskowatości tudzież botoksu radzę wypróbować przede wszystkim takie cudo - krem z jadem pewnej żmii (http://www.tnij.com/WboZK) działa prawie jak botoks (wygładza) ale bez efektu maski, sprawdzone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienia34
Na zmarszczki najlepszy jest krem. W moim przypadku sprawdza się energizujący krem hialuronowy HB. Pod żadnym pozorem nie idź na żadne zabiegi w Krakowie. Mnie zupełnie nie pomogły, zmarszczki nawet nie drgnęły :/ Skóra znacznie lepiej wygląda po kremie niż po tych zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerowka123
Ja również uważam, że warto jest zainwestować w porządny krem do twarzy. Również zauważyłam u siebie zmarszczki mimiczne w dość wczesnym wieku :( Jak miałam 24 lata. Tak więc wpadłam trochę w panikę. Przetestowałam już wiele kremów, najbardziej mi chyba pomógł drogocenny krem na dzień L'Occitane: http://pl.loccitane.com/drogocenny-krem-na-dzie%C5%84,36,2,53504,192051.htm Uspokoił moją cere, sprawił, że stała się delikatniejsza, bardziej odżywiona, no po prostu ładniejsza. Jestem już w trakcie drugiego słoiczka i zauważyłam, że zmarszczki się zmniejszyły ;D Uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale bezinwazyjnie to ciężko Ci będzie walczyć ze zmarszczkami. Kremy dają chwilowy efekt. Poszukaj sobie dobrego suplementu na www.mybeautysystem.pl ja zazywam My wrinkle control. Skórę mam odżywioną i ujędrniona. Najlepsza inwestcja na przyszłość aby zapobiegać efektom powstawania zmarszczek i nakarmić, odzywić skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariowsska
Chyba sama bede musiała kupić taki suplement, a to dlatego ze jednak najlepiej jest postawić na coś co bedzie dawało nam konkretne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam rady udzielane Tobie i nie chcę ich krytykować, bo przecież nie o to chodzi. Czy z nich skorzystasz to twój wybór.Jeżeli pozwolisz to napiszę Ci co ostatnio zaobserwowałem. Dla wyjaśnienia i podkreślenia wiarygodności napiszę co nie jest może ważne ale w tej kwestii istotne. W dniu 22X. firma xxxxx z Sulejówka otworzyła Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Zadaniem Instytutu jest prowadzenie szkoleń dla osób, które chcą nauczyć się TMC i pracować w tym zawodzie. Oczywiście oprócz teorii są zajęcia praktyczne. Wykładowcami są dyplomowani lekarze chińscy- rodowite Chinki z ponad 20 letnią praktyką w zawodzie.To tak dla potwierdzenia mojej wiarygodności A teraz najważniejsze!!! W ramach zajęć praktycznych zgłosiła się Pani z bardzo zniszczoną skórą twarzy i z licznymi zmarszczkami. Wiek 50+. Wyglądało to niezbyt ciekawie. Po pierwszym zabiegu była już bardzo widoczna poprawa, ocenił bym na 70%, po drugim już ok. plus,minus 85%. Zobaczymy co będzie dalej. W każdym razie chyba jest zadowolona skoro poprosiła o rezerwacje na kolejne dwa terminy. Powiem więcej. Na zabieg przyprowadziła również swojego chłopa i on już jest po pierwszym zabiegu. Co to się drodzy Państwo narobiło, nawet faceci zaczęli dbać o wygląd skóry twarzy? Ja jestem jeszcze w opozycji do tego męskiego trendu ale kto wie, może zmienię zadanie. Przepraszam, że nie podaję kontaktu do siebie. Nie chcę, by moją wypowiedź brzmiała jak reklama, bo nie oto chodzi.Najlepszą reklamą są efekty, tzw. reklama szeptana. Moją intencją jest powiadomienie Pań o nowych możliwościach, o sposobach likwidacji zmarszczek oraz że można zdrowo i tanio to zrobić, bez ingerencji chemii, bez ingerencji różnych takich tam....Warunek jest jeden. Powinien to robić fachowiec znający bardzo dobrze TMC. Jeszcze raz pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję od miesiąca kolagen morski . Widzę poprawę moja skóra jest bardziej jędrna a i wygląd włosów się poprawił. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym zabiegiem według mnie jest infuzja tlenowa, nie ingeruje mocno w skórę, a wygładza dobrze zmarszczki, po paru zabiegach powinnaś poczuć ogromną różnicę, odsyłam do artykułu o zabiegu, jakbys chciała dowiedzieć się trochę więcej: http://cosnetblog.pl/infuzja-tlenowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernardette
ja od jakiegoś czasu już, regularnie chodzę na zabiegi mezoterapii do http://laserclinic.pl i widzę, że twarz jest inna-ładniejsza, bardziej elastyczna, jędrna, staram się też dużo spać, by organizm miał szansę dobrze się regenerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnikaKa
Ja ostatnio trochę czytałam na temat zabiegu Angel System, może kojarzycie to pod nazwą wampirzy lifting. Co prawda sama nie miałam tego zabiegu, ale muszę powiedzieć, że jak patrzę na zdjęcia przed i po to zdecydowanie widać różnicę, zmarszczki praktycznie znikają. Podobno zabieg jest też bardzo bezpieczny, to jest chyba ostrzykiwanie naszym własnym osoczem, więc nie ma ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×