Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość desperatka ze zmarszczkami

ZMARSZCZKI MIMICZNE jak jez zlikwidować???

Polecane posty

Gość gość
To prawda ze suplementy diety działają. Ja brałam przez 3mc Kolagen naturalny Medica i spokojnie mogę powiedzieć ze nawet sama nie spodziewałam się az tak dobrych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam kiedyś w salonie na zabiegu przeciwzmarszczkowym, ale efekt był marny..;/ Kasa wyrzucona w błoto! Najlepszy efekt dały mi ampułki liftingujące Hildegard Braukmann. Zmarszczki są coraz mniej widoczne! Jestem z nich bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarika36
Cześć dziewczyny lata lecą i niestety widać już pierwsze zmarszczki mimiczne :( . Widziałam wiele kremów maseczek zabiegów ale to wszystko jest drogie a ten środek http://zdrowieuroda.biz/botosis-kuracja-antyzmarszczkowa/ próbowałam i naprawdę działa mało tego fajnie wygładza skórę i można go stosować jako bazę pod makijaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmarszczki mimiczne wokół oczu najlepszy jest zabieg Botolift z efektem botoxu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kufffa co za wysyp spamerów :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niska30
Na zlikwidowanie zmarszczek mimicznych to tylko zabiegi w profesjonalnych miejscach. Słyszałam od siostry dużo dobrego o Extravaganza Wyspa Urody. Nigdy nie spotkała się z takim fajnym podejściem do klienta. Była zachwycona po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam o tym salonie. Mojej mamy koleżanka tam coś robiła, chyba nawet modelowanie ust i była zadowolona. Więc warto wypróbować ten salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pitolę - modelowanie ust!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z własnego doświadczenia polecam botosis skusiłam się jak zobaczyłam u koleżanki efekt stosowania po miesiącu aż jej pozazdrościłam. Jak narazie jestem bardzo zadowolona zmarszczki wyraźnie spłyciły się a te płytsze już całkiem zniknęły. Wiele pieniędzy wydałam i wiele kosmetyków stosowałam, które miały niby spłycić zmarszczki ale żaden nie zadziałał tak skutecznie jak botosis. Dziewczyny poczytajcie na stronie producenta http://track.botosis.pl/product/Botosis/?pid=149&uid=2186

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam tam pierwszy raz ,kilka dni temu.( Extravaganza-Wyspa Urody) Jak na pierwszy rzut oka, to rządzi tam profesjonalizm. Podejście do klienta, jego obsługa, godna pozazdroszczenia przez inne salony... Jestem bardzo zadowolona. Mam zamiar tam wrócić, więc jeszcze poobserwuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.. moja siostra ma 34 lata i stosuje zel environu focus frown(niebieska buteleczka).. jest z niego bardzo zadowolona bo po zmarszczkach nie ma śladu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaSkin
Polecam zabieg mezoterapii igłowej, bardzo dobre efekty,a nie jest tak inwazyjny jak ostrzykiwania typowymi wypełniaczami. Podaje się zazwyczaj mieszaninę kwasu hialuronowego, wyciagów roślinnych czy witamin. więcej informacji na www.skininstitute.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluszka30
Ja mogę powiedzieć jedno, że dobrze robią usta, botox itp. w Extravaganza Wyspa Urody. Kilka razy już byłam i efekt jest zawsze super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poluna
Ja już kilka razy wracam do Extravaganza Wyspa Urody. Zawsze jestem mile zaskoczona ich wielkim profesjonalizmem i podejściem do klienta. Oby więcej było takich miejsc w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botox nie jest taki zły, w grę wchodzi jeszcze np kwas hialurnowy, w tym wypadku najlepiej by było gdybys zdecydowała się na konsutacje u jakiegoś lekarza medycyny estetycznej i z nim przedyskutowała temat. Ja tak własnie zrobiłam. Ostatecznie padło na zabieg nićmi PDO w gabinecie doktor Nielepkowicz we Wrocławiu, Konsutacje są za darmo, więc nic nie tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam nowy zabieg Purles z komórkami macierzystymi i koktajlem anti-aging. Nawet znalazłam opis zabiegu: Odmładzający zabieg, wykonywany z wykorzystaniem urządzeń hi –tech dedykowany dla skóry dojrzałej. Dostarcza składników aktywnych niezbędnych do zachowania młodzieńczej aktywności, spłyca zmarszczki oraz rewitalizuje skórę. Esencję terapii stanowi aplikacja MezoCocktailu bazującego na kwasie askorbinowym, kwasie hialuronowym, tetrapeptydach i biotynie. Kompozycja ta zapewnia optymalne działanie odżywcze i antyoksydacyjne. Dzięki Argireline, skóra po zabiegu jest napięta, wygładzona i promienieje młodzieńczym blaskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też ostatnio bardziej uwydatniły mi się zmarszczki, szczególnie na czole oraz w okolicach ust i oczu. Zastanawiałam się jaki krem lub serum będzie dla mnie najodpowiedniejsze. Ostatecznie zdecydowałam się na na Faitoz-25 ze strony cofamyczas.com. Stosuje go dość niedługo ale zauważyłam już drobne zmiany. Mam wrażenie jak gdyby skóra była bardziej nawilżona i sprężysta. Mam nadzieję że troszkę zakryję swoje już widoczne "zmory".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szczerze polecam na zmarszczki stosowanie peelingu kawitacyjnego. Narzędzie do niego to Skin Cleaner, które znajdziecie na stronie yourspa.pl ! Na prawde pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj z pomocą tez może przyjśc odpowiednia suplementacja. Sama wiem ze doskonałe efekty daje też 3mc kuracja Collagen Noble Health. U mnie po takiej kuracji wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najbardziej widoczne były zmarszczki poziome na czole. Na szczęście trafiłam na wspaniałą panią kosmetolog, która wykonała mi zabiegi anty-aging skin therapy ze specjalnymi koktajlami i maską kolagenową: www.beautypremium.pl/purles-zabiegi/ . Zmarszczki stały się prawie niezauważalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli ma to być cos skutecznego to ja na pewno też moge polecic suplement Collagen Noble Health. Mysle ze same zobaczycie jeszcze lesze efekty jesli chodzi o jego stosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jakieś fotoodmładzanie? takie zabiegi są skuteczne w przypadku nie zbyt głębokich zmarszczek i nawet pomagają przy przebarwieniach słonecznych więc dla ciebei idealnie ;) w opolu możesz taki zabieg wykonać w arkadii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nici PDO? Mi ten zabieg doradziła doktor Nielepkowicz, na razie jestem pi konsultacjach, ale chyba się zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fordanserka
A lifting termiczny? Ponoć jest bardzo skuteczny, widziałam go w ofercie m.in. welldermu - Zaffiro bodajże się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam swój sposób na zmarszczki- to suplement Collagen Noble Health i musze powiedzieć ze efekty są rzeczywiście rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam że od niedawna można dostać taki krem Lefery. Jest do całej twarzy więc się może nadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×