Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość desperatka ze zmarszczkami

ZMARSZCZKI MIMICZNE jak jez zlikwidować???

Polecane posty

Gość Arletta_3
Stanowczo musisz zrezygnować z solarium. Zadbaj o siebie w inny sposób. Pij odpowiednia ilość płynów - pewnie po solarium ją mocno wysuszyłaś. Ja stosuję krem pod oczy z jadu pszczelego bee pure. To też jest jakiś pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rezygnacja z solarium jest niezbędna. Pij dużo wody, stosuj kremy nawilżające i zrezygnuj z makijażu. Mi na zmarszczki mimiczne pomógł kolagen naturalny noble medica, który stosowałam na problemy ze stawami pół roku temu. Koszt około 50 zł. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata_K
Zmarszczki mimiczne w okolicach ust były dla mnie największym problemem. Nawet te pojawiające się wokół oczu nie były tak widoczne jak zmarszczki wokół ust. Długo stosowałam różne kremy z kolagenem, naciągające i odmładzające lecz dużo one niestety nie pomogły. Sąsiadka poleciła mi podwarszawski gabinet dr Parda, do którego z zadowoleniem uczęszcza jej córka więc postanowiłam zaryzykować. Pierwsze co mnie ujęło to bardzo miła atmosfera i świetne podejście Pani Doktor do Klienta. Dr Parda wszystko bardzo dokładnie mi wytłumaczyła i zaplanowała plan zabiegów , na jakie powinnam się zdecydować aby pokonać te niefajne zmarszczki. Jestem już po kilku wizytach i efekty są naprawdę zaskakujące, w końcu widzę postępy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widziałam, że ktoś wspominał o kremie Lefery :) Słyszałam o nim same pozytywne opinie, podobno jest rewelacyjny, czy ktoś stosował i może powiedzieć coś więcej? na kwc super opinie jak na razie http://wizaz.pl/kosmetyki/producent.php?prod=5507, a to ich strona: http://www.leferycosmetics.com dajcie znać jak wasze wrązenia po tym kremie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ostatnim numerze Urody (nowa wersja starej - dla mnie fajna) widziałam opis zabiegu eyematrix, Czy znacie go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.11.15 w ostatnim numerze Urody (nowa wersja starej - dla mnie fajna) widziałam opis zabiegu eyematrix, Czy znacie go? Xxx Eyematrix, czyli ematrix to nic innego jak zabieg z falami radiowymi RF. Fale radiowe są bardzo skuteczne w likwidowaniu zmarszczek mimicznych i liftingu, nie tylko twarzy. Moja mama robi sobie takie zabiegi na twarz i dekolt. Po kilku wizytach wygląda parę lat młodziej. Polecam poszukać dobry salon, który ma w ofercie takie zabiegi na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabellaa132
Zdrowa dieta, nawadnianie organizmu, dużo ruchu to podstawa. Ja też korzystam z pomocy kosmetyków, teraz używam liftingującego kremu pod oczy, a na dzień stosuje krem rozświetlający aby twarz była świeża i wypoczęta. Polecam zajrzeć http://uholki.pl/category/116699/pod-oczy.html, duży wybór produktów dla kobiet, które dręczą zmarszczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem takie domowe sposoby działają baaardzo slabo, kazda z nas je chyba stosowala. Dlatego wlasnie w koncu wybrałam się do takiej kliniki medycyny estetycznej www.kurban.com.pl i „naprawilam” moja twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiła mi się bardzo brzydka lwia zmarszczka. Czyli na czole pomiędzy oczami. Pani doktor z Amaryllisa zaproponowała mi botox. Wszystko zostało wykonane bardzo delikatnie. Efekt super , zmarszczki wygładzone. Nic mnie nie bolało. Polecam tą klinikę, miła atmosfera i pełen profesjonalizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to nie chcę żadnych zabiegów ...spróbuje ten Lefery już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lefery to całkiem przyjemny krem, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam jogę twarzy i kremy La Milu będą Panie na pewno zadowolone z efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakim czasie zobaczyłyście efekty jesli chodzi własnie o przyjmowanie takich suplementów ? Czy widac je po pierwszym opakowaniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem przeciwzmarszczkowy - http://www.floslek.pl/11,pokaz_produkt_pharma/539,przeciwzmarszczkowy-krem-na-dzien-spf-.html Krem polecany jest szczególnie na dzień – nanosząc na oczyszczoną wcześniej skórę, można go delikatnie wklepać na twarz, szyję oraz dekolt. Dzięki swojej lekkiej formule, krem przeciwzmarszczkowy z powodzeniem można stosować pod makijaż. Krem zawiera także filtr SPF 15, dzięki czemu skóra nie jest narażona na szkodliwe promieniowanie UV. Regularne stosowanie produktów przeciwzmarszczkowych zwiększa efektywność kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze działa masaż. zmarszczki mimiczne powstaja dlatego ze mięśnie nie mogą wrócić do swoich poprzednich 'pozycji'. dlatego warto im pomóc. Na zmarszczki na czole - masaż w górę i w dół. Na lwią zmarszczkę trzeba przesuwać palce znad nosa, nad brwiami, w kierunku skroni. Wazne żeby był dobry poślizg więc masaż robimy po zastosowaniu olejka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pewnoscia mozna zmniejszyc ich widocznosc, planuje kupic mamie krem intensywnie nawilzajacy z bio iq, bo ma urodziny, a moze stosowac tylko naturalne kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko http://colagenic.pl pomoze nic wiecej. troche kosztuje ale jest najlepszy nawet aktorzy go uzywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loleilla
Możesz na przykład zastosować któryś z zabiegów medycyny estetycznej, np. wypełnianie kwasem hialuronowym. To pomaga, choć troszeczkę trzeba zainwestować. Poczytaj sobie na stronie kliniki medycyny estetycznej dra borczyka, tam jest to wszystko ładnie opisane, co do czego. Moim zdaniem warto zainwestować, aby ładnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie da się od tak zlikwidować zmarszczek mimicznych. Ja mając 45 lat używam kwasu hialuronowego i dzięki temu są niewidoczne. Jeśli jesteście z gdańska mogę polecić http://drpernak.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha88
Jeśli nie boisz się nowych wyzwań, możesz spróbować potraktować je laserem. W salonie Vici w Krakowie mają laser ResurFX i wykonują zabiegi usuwania zmarszczek. Jest to tak zwany resurfacing. Jeden zabieg robi się raz na 3-6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio odkryłam wręcz rewelacyjne działanie serum żelowego Angielskiej marki SkinRescue, w którego składzie jest między innymi śluz ze ślimaka i kwas hialuronowy. Już po kilku dniach stosowania pojawiły się pierwsze efekty! Kupiłam go na stronie pod adresem www.forever-young.pl. Tam w ofercie znajdziesz wiele innych preparatów, które uważam, że warto stosować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia_n
Polecam zabieg transdermalporacji z wykorzystaniem urządzenia Dermation. To zabiegi bezboelsne i bezinwazyjne, są świetną alternatywą dla zabiegów ostrzykiwania. Polegają na reorganizacji porów błon komórkowych skóry, dzięki czemu zwiększa się jej przepuszczalność, a następnie wprowadzaniu tą drogą dużych dawek substancji aktywnych. Efekt jest widoczny od razu, skóra jest bardziej ujędrniona i odżywiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwas hialurunowy, duzo wiecej o nim mozesz przeczytac tutaj www.one-med.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×